نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,057 به 1,064 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1236
    پسند شده
    20144
    پسند کرده
    12966

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام دوستان عزیز. به نظرتون این مانتو رو به چه رنگ شلوار و شالی ست کنم؟ . بنظرتون جین آبی باهاش قشنگ میشه؟ وآیا اصلا به نظرتون رنگش قشنگه؟ خیلی دودلم چون مشکی شو هم دوست داشتم و برام امکانش هست که عوضش کنم.فقط لطفا زود جوابمو بدین.ممنون

http://www.mamipic.com/share-82F8_4FBCC5D2.html
    باران عزیز مانتو جدید مبارکت باشه گلم
    به نظرمن هم با جین سرمه ای وشال پسته ای رنگ خیلی شیک میشه .باز هم نظر بقیه دوستان..............

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    و اما شما باران جونم اولا که مانتوت مبارک باشه دوم رنگش خیلی عالیه مخصوصا با توجه به فصل گرمی که در پیش هست
    شلوار جین سرمه ای با شال آبی کاربنی خیلی عالیه و به مانتوت میاد .
    <
    ...

والعصر ..........

مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1490
    پسند کرده
    1163

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده مامان سه قلوها
    با سلام حضور خانومای خوش سلیقه

مخصوصا مامان سمی که تاپیکای توپی راه انداختن...مرسی عزیزم

دوستان نام کاربریم حکایتت از روز وحال من داره....سه قلوهای من الان نه ماهه شدن و کمی اوضاع بهتره .

..
    وای مهتاب جون بهتون تبریک می گم به خاطر داشتن سه تا دسته گل نازنین
    یه راه ساده اینه که موهاتون رو تا زمانی که بچه ها کوچولو هستند کوتاه کوتاه نگهداری
    من بهتون توصیه می کنم توی خونه هم از کرمهای آرایشی ضد آفتاب استفاده کنید . چون بایک تیر دوتا نشون می زنید .
    شما تمام انرژیتون رو وقف خونه و بچه ها کردید و البته یادتون باید باشه که خودتون رو نباید فراموش کنید .

موفق باشی گلم
    نی نی ها رو از طرف من ببوس

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    سلام مهتاب خانومی واقعا صبور و شجاعی که میتونی 3 تا بچه رو همزمان سرپرستی کنی خوش بحالت
    منم با پیشنهاد مام بهار جون موافقم اگه موهات کوتاه باشن زمان زیادی برای مرتب کردنش نمی خوای کرم ضد آفتاب برات بهترین گزینه استچون واقعا زمان اینو نداری که از پوستت مراقبت کنی اصلا نگران نبلش با یه برنامه ریزی میتونی تو میتونی
    غذا

بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=nedae mahdi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "somi banoo":19zm9lz2
    سلام خانومای خوشگل، میشه به من هم کمک کنید: آخر این ماه عروسی برادرشوهرمه میخوام لباس بگیرم نمیدونم الان چی مده بلند بهتره یا کوتاه، موهام روز عروسی مدل بسته باشه یا باز؟
    خوشگلم مبارک باشه " برای مدل لباس و مدل مو خیلی مسائل مهمه " از جمله سن -قد- رنگ پوست و... بیشتر از مشخصاتت بگو تا بهتر راهنماییت کنیم[/quote:19zm9lz2]

30 سالمه، قدم 155، یه کمی تپلم و رنگ پوستم سفید و رنگ مو و ابروم قهوه ای شماره 7.

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5910

quote="somi banoo]"]
    30 سالمه، قدم 155، یه کمی تپلم و رنگ پوستم سفید و رنگ مو و ابروم قهوه ای شماره 7.[/quote]

سلام سمی بانو عزیزم بنظرم با توجه به رنگ پوستت هر رنگی بهت میاد اما فکر کنم اگه لباس بلند بگیری کشیده نشونت میده و خیلی بهتره مخصوصا که گفتی کمی هم تپلی
    برای مدل موهاتم بستگی به فرم صورت و لباست داره
    اگه لباس دکلته بپوشی میتونی هم باز بذاری هم جمع کنی اما اگه لباست پوشیدس فکر نکنم موی باز قشنگ بشه
    البته این نظر من بود هر چیزی گرفتی حتمن عکسشو بذار ببینیم عزیزم
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده مامان سه قلوها
    با سلام حضور خانومای خوش سلیقه

مخصوصا مامان سمی که تاپیکای توپی راه انداختن...مرسی عزیزم

دوستان نام کاربریم حکایتت از روز وحال من داره....سه قلوهای من الان نه ماهه شدن و کمی اوضاع بهتره .

من کسی بودم که کسی ریشه سید موهامو ندیده بود.خودم هم هیچوقت ابروهامو اینجوری ندبده بودم ...ولی حالا دیگه حالم از خودم بهم میخورهبه جز همسری کمک حالی ندارم.
    موهام تا زیر شوناهم هست.اندام باریکی دارم....الحمدلله زیاد شکم نیاوردم...سبزه هستم
    فرصت بیرون رفتن از خونه ندارم...انگار در ماقبل. تاریخ زندگی میکنم

خونه مرتب...ناهار و شام و غذای بچه ها سر موقع....نظافت بچه ها و خونه و همه چیز...توپ توپ......پد خودمو در اوردم

ولی با این حساب وقتی واسه خودم نمونده

حالا کمک شمارو می جویم....چطور میتونم خوب بپوشم و خوب به ظاهرم برسم....طوریکه بدوناینکه از خونه برم بیرونن با ترفندی هم همیشه مرتب باشم و هم خوش لباس
    ی سری لباس مناسب پیشنهاد بدین وبفرمایید چه کنم که موهام مرتب باشه و ارایش ثابتی داشته باشم....میدنم خیلللی سادست ولی پیشنهادهای شما خیلللی موثر خواهند بود.....پیشاپیش مرسی ......

دوست عزیزم
    یه مداد چشم و رژلب توی حموم بذارین صبح که از خواب پامی شین صورتتونو که می شورین قبل از بیرون اومدن از حموم (یعنی جزو زمان دستشویی صبحتون) سریع یه خط چشم نازک بکشین و یه رژ کمرنگ بزنین. حالتون این رو اون رو می شه، وقتی هم نمی بره ، عذاب وجدان هم نمی گیرین که وقت تلف شده. سعی کنین هر شب یا یه شب در میون آخر شب که بچه ها خوابیدن دوش بگیرین و شیو کنین که همیشه تر و تمیز باشین و خستگیتونم در بره. چند تا تاپ و شلوارک چسبون تو رنگای مختلف که به هم بیان تهیه کنین. از جنس نرم. تو خونه روزانه اونا رو بپوشین. هر کدوم رو برای یه روز هفته بذارین تا روزاتون تنوع پیدا کنه. یه شبایی آخر شب قبل از خواب لاک بزنین که فردا که پا می شین دیدنش سر حال بیارتتون. اگه موهاتون صافه چتری بذارین که هیچ جور نگهداری نمی خواد اگه مجعده یه دست بلند کنین که تو چشمتون نیاد. به خودتون قول بدین دو هفته ای یه بار 2 ساعت بچه ها رو پیش کسی بذارین و برین آرایشگاه. یه هفته برای ابرو ، یه هفته برای رنگ موو همین طور هر ماه تکرار کنین. روزشم از قبل تو تقویم علامت بزنین که چشم انتظارش باشین. موهاتون اگه بلند باشه دردسرش کمتره. یه روز یه دونه ببافین ، یه روز دم اسبی بالا ، یه روز گوجه ، یه روز دوتا ببافین... نه که همیشه یه کلیپس بزنین جمع کنین. یه چیزی که اعتماد به نفس و حس خوش تیپی می ده عطره. یه عطر خنک رو هر 5-6 ساعت یه بار به گردن یا مچ دستاتون بزنین. هر شب قبل از خواب یه ثانیه کرم دست و یه ثانیه کرم دور چشم بزنین. هر روز بعد از صبحانه مولتی ویتامین ، زینک ، ویتامین ث ، و امگا 3 بخورین.
    سعی کنین وقت کمتری رو صرف تمیز کاری بکنین. مثلا تمیز کاری هر منطقه از خونه رو همزمان با استفاده از اون انجان بدین. مثلا وقتی تو آشپزخونه دارین غذا درست می کنین همزمان وسایلو جا به جا کنین و یه دستمال خیس بندازین زمین با پاتون بکشین به جای تی کشیدن. یا تو دستشویی یه رول دستمال کاغذی رولی و یه شیشه پاک کن بذارین وقتی می رین دستشویی سریع یه دستمال به آینه و طبقه ها بکشین و با همون شیشه شور به سینک هم بکشین براق می شه و...
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    245
    پسند شده
    21266
    پسند کرده
    15605

ویترین مدال ها

اینم عکس مانتوی من که با 3تا روسری مختلف زور زدم تا ست کنم مثلا

البته رنگ مانتوم واقعیش خوشرنگتره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ممنون از راهنماییتون دوستان
    حمام اخر شب ...مراقبت از دستها مخصوصا که روزی 12 بار مامی عوض میکنم ...استفاده از ضد افتاب...و..و..و.. هیچکدام به ذهنم نرسیده بود...الان خیللی حس بهتری دارم و برنامه ریزیهامو شروع می کنم...

یه خواهش دیگه.....لطفا یه عطر ملایم با قیمتی مناسب برام معرفی کنید...طورریکه ضرری برای نی نی هام نداشته. باشه ....ممنون میشم....

می بوسمتون

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    245
    پسند شده
    21266
    پسند کرده
    15605

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    پرپرک جون این رنگ مانتو با روسری سورمه ای وزرد ست میشه.مخصوصا سورمه ای.خوراکشه.من این رنگی دارم مانتو.امتحان کن.
    مینا جون من قبل از عید برای همین 3تا روسری 110 تومن پول دادم
    آتیش به دمبشون بیوفته که به خاطر شب عیدی مردم رو سرکیسه میکنن
    برای همین دیگه اصلا دستم به خرید روسری نمیره
    اگر قیمت مناسبش رو پیدا کنم حتما میخرم.مرسی از توجهت

• بانک بند ناف