نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,049 به 1,056 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

چندتا استایل کیتی
    واسه اینکه خوش تیپای مامی سایت از خوش تیپای دنیا جا نمونن

http://www.mamipic.com/share-2C31_4FBBECAE.html

زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

لباس عروس ساده شیک و تک انجلینارو دیدین؟

>

>
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

با سلام حضور خانومای خوش سلیقه

مخصوصا مامان سمی که تاپیکای توپی راه انداختن...مرسی عزیزم

دوستان نام کاربریم حکایتت از روز وحال من داره....سه قلوهای من الان نه ماهه شدن و کمی اوضاع بهتره .

من کسی بودم که کسی ریشه سید موهامو ندیده بود.خودم هم هیچوقت ابروهامو اینجوری ندبده بودم ...ولی حالا دیگه حالم از خودم بهم میخورهبه جز همسری کمک حالی ندارم.
    موهام تا زیر شوناهم هست.اندام باریکی دارم....الحمدلله زیاد شکم نیاوردم...سبزه هستم
    فرصت بیرون رفتن از خونه ندارم...انگار در ماقبل. تاریخ زندگی میکنم

خونه مرتب...ناهار و شام و غذای بچه ها سر موقع....نظافت بچه ها و خونه و همه چیز...توپ توپ......پد خودمو در اوردم

ولی با این حساب وقتی واسه خودم نمونده

حالا کمک شمارو می جویم....چطور میتونم خوب بپوشم و خوب به ظاهرم برسم....طوریکه بدوناینکه از خونه برم بیرونن با ترفندی هم همیشه مرتب باشم و هم خوش لباس
    ی سری لباس مناسب پیشنهاد بدین وبفرمایید چه کنم که موهام مرتب باشه و ارایش ثابتی داشته باشم....میدنم خیلللی سادست ولی پیشنهادهای شما خیلللی موثر خواهند بود.....پیشاپیش مرسی ......

♥سمیرا♥ آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    273
    پسند کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده مامان سه قلوها

دوستان نام کاربریم حکایتت از روز وحال من داره....سه قلوهای من الان نه ماهه شدن و کمی اوضاع بهتره .
    ...
    مهتاب جون لازم دیدم واست بنویسم شما اگه به خودت هم نرسی اما باز به اندازه یک دنیا ارزشمندی . کی میتونه درک کنه شما چه سختی هایی متحمل میشی و چقدر از خود گذشته ای ... بهت تبریگ میگم .
    اما با وجود این اگه دوست داری همیشه حس خوبی داشته باشی به خودت هم زمان بده .
    ولی مهمترین مساله که خیلی میتونه بهت کمک کنه یه پرستار هست . که تازه به نظر من باید دو تا باشن که شیفتی عوض بشن و همیشه در دسترست باشن .
    اونوقته که میتونی یه کم به خودت بیایی و بفهمی زندگی خارج از دنیای بچه های دوست داشتنی هم جریان داره . در کنارش هم از مادر یا آشناهاتون کمک بگیری تا بیان پیش پرستار و شما با خیال راحت بری مثلاً آرایشگاه یا واسه خودت خرید کنی .
    کمی بزرگتر هم که شدن مهد میتونه بهت کمک کنه تا چند ساعتی بگذاریشون اونجا و با انرژی بیشتری بهشون برسی .
    همیشه دستهات رو نگاه کن و بهشون برس .(شاید خیلی ابتدایی به نظر برسه اما یه دنیا حرف پشتشه ) احتمالاً صورتت رو در روز حتی فرصت نکنی جلوی آینه ببینی اما دستهات همیشه جلوی چشمته و اگه جوون و خوشگل باشن واسه ی همه ی کارات انرژی خواهی داشت .
    باور کن این کوچولوهات خونه ی تمیز و برق افتاده نمیخوان . یه مامان سلامت و خوش اخلاق و پر انرژی میخواهن .
    بازم میگم بار سنگینی روی دوشت هست ولی خداوند نگهبانت هست و بهت انرژی مضاغف میده . امیدوارم همیشه شاد باشی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

سلام دوستان عزیز. به نظرتون این مانتو رو به چه رنگ شلوار و شالی ست کنم؟ . بنظرتون جین آبی باهاش قشنگ میشه؟ وآیا اصلا به نظرتون رنگش قشنگه؟ خیلی دودلم چون مشکی شو هم دوست داشتم و برام امکانش هست که عوضش کنم.فقط لطفا زود جوابمو بدین.ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    127

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام دوستان عزیز. به نظرتون این مانتو رو به چه رنگ شلوار و شالی ست کنم؟ . بنظرتون جین آبی باهاش قشنگ میشه؟ وآیا اصلا به نظرتون رنگش قشنگه؟ خیلی دودلم چون مشکی شو هم دوست داشتم و برام امکانش هست که عوضش کنم.فقط لطفا زود جوابمو بدین.ممنون

خوشگله بنظر جين و شال سبز مغز پسته اي هم بهش مياد مباركه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz..
    به نظر من مانتوت خوشگله مدلش قشنگه رنگشم خوبه اما اگه بخای راحت با چیزای دیگه ست بشه مشکی گزینه ی مناسب تریه
    دوستان عزیز جمعه بازار مبلمان و سرویس خواب رو مشاهده بفرمایید موارد خوبی برای فروش گذاشتم شماره 09391225169

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    123
    پسند کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80

http://www.mamipic.com/share-82F8_4FBCC5D2.html
    سلام
    مانتوت قشنگه دوستم.
    من اگر بودم این رو با شلوار جین تیره و روسری سرمه ای ست میکردم. مطمئن باش خوب میشه.
    گاهی نعمت های خدا با شکستن تمام شیشه ها وارد می شوند.

*ساناز* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده مامان سه قلوها

من کسی بودم که کسی ریشه سید موهامو ندیده بود.خودم هم هیچوقت ابروهامو اینجوری ندبده بودم ...ولی حالا دیگه حالم از خودم بهم میخورهبه جز همسری کمک حالی ندارم.
    موهام تا زیر شوناهم هست.اندام باریکی دارم....الحمدلله زیاد شکم نیاوردم...سبزه هستم
    فرصت بیرون رفتن از خونه ندارم...انگار در ماقبل. تاریخ زندگی میکنم

خونه مرتب...ناهار و شام و غذای بچه ها سر موقع....نظافت بچه ها و خونه و همه چیز...توپ توپ......پد خودمو در اوردم

ولی با این حساب وقتی واسه خودم نمونده

حالا کمک شمارو می جویم....چطور میتونم خوب بپوشم و خوب به ظاهرم برسم....طوریکه بدوناینکه از خونه برم بیرونن با ترفندی هم همیشه مرتب باشم و هم خوش لباس
    ی سری لباس مناسب پیشنهاد بدین وبفرمایید چه کنم که موهام مرتب باشه و ارایش ثابتی داشته باشم....میدنم خیلللی سادست ولی پیشنهادهای شما خیلللی موثر خواهند بود.....پیشاپیش مرسی ......

امیدوارم موفق باشی چون گفتنش به زبون آسونه سه قلو اونم تو این سن خیلی سخته اما من مطمئنم با انرژی ای که گذاشتی موفق می شی...بهترین کار اینه که یه برنامه ریزی داشته باشی چون سه قلوها خبر نمی کنن که کی می خوان چه کاری انجام بدن بنابراین باید یه منبع کمکی داشته باشی که تشکیل شده از یه کشو لباس که اگه حتی چهاردست لباس هم توش باشه بازم بتونه تورو خوشگل کنه....اگه لباس چرکا روی هم جمع می شن که در مورد تو مطمئنم این اتفاق میفته بهتره وقتی هنوز یه دست از لباسات تمیزه بقیه رو تو یه فرصت مناسب بشوری تاهمیشه لباس داشته باشی و مجبور نباشی یه لباسو چند روز پشت سر هم تنت کنی...اینجوری برای خودتم بهتره چه برسه به همسرت. لازم نیست توی خونه آرایش غلیظ داشته باشی مطمئن باش مردا از آرایش خیلی غلیظ هم زیاد خوششون نمیاد پس زدن پنکک و کرم فرواوون رو فراموش کناگه سعی کنی ابتدای روز یه خط چشم بکشی همیشه چشمات قشنگ می مونن ....باور کن خط چشم معجزه می کنه حتی اگه هیچ آرایش دیگه ای رو صورتت نباشه...البته می تونی در فواصل بیکاریت هم یه نگاهی به لبات بندازی یه رژ خوب که سرب هم نداشته باشه و رنگش زیاد هم قرمز نباشه می تونه با خط چشمت تکمیل بشه...من خودم موهامو روزی یه بار شونه می کنم...و اکثرا موهام بازه تو خونه فقط با یه گیره کوچولو قسمت چتری موهامو جمع می کنم.چون هم هوا به موهام می رسه و هم اینکه هی نمی خوام اضافه هایی که در اومده رو بکشم زیر گیره.... اینجوری همیشه موهام مرتبه....خیلی کارای ساده ای می تونی انجام بدی برای زیبا موندن...راستی یادت نره هر روز کرم مرطوب کننده صبح و شب بزنی مبادا پوستت خشک بشه
    مطمئنم دوستای دیگه هم نظرات خوبی برات دارن
    در را که می بندی

یک شهر، تنها می شود در من...

• بانک بند ناف