نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,033 به 1,040 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshe
    ميشه يه عكس ازين شلوار هايي كه ميگين بزارين...ميخوام ببينم تو پا چي شكلي ميشه....
    اين تراكمي كه ميگين مربوط به ضخامت جوراب شلواريه يا ساق شلواري؟
    شفاف سازي بشه لطفا دوستان شايد يكي مثل من نديده باشه ..

دوستان فکر کنم منظورشون جوراب شلواریه من خودم عاشق جوارب شلواریم ...مخصوصا تراکم 100 و 120 رو دارم و از دوتاشم راضیم ..مال من مال ترکیه است ...اسمشم پنتی عکسشم گذاشتم
    رنگهای مشکی...طوسی و سرمه ای(یه مقدار آبی نفتیه خیلی تیره نیست) و قهوه ایش که کلی دنبالش گشتم ..اما اصلا رنگ طوسیشو دوست ندارم ...حالام در پروسه بعدی میخوام زرشکی و سبز یشمی رو بخرم .....
    بابت کیفیت بد عکس معذرت آخه دوربین شارژ نداشت مجبور شدم بدون فلش بگیرم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

در ضمن دوستان اینا سایزبندی داره و وقتی سایز کوچیکترشو بخرین میتونین بپوشین اما چون مجبورین بکشید خیلی نازک میشه...تراکم 70 هم فکرکنم از همه نازکتر باشه ...من برای خودم سایز لارج گرفتم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

مال منم پنتیه( penti )با تراکم 200 و سایز مدیوم ولی بنظرم جالب نیست با اینکه من عادت به پوشیدن دامن تو زمستون دارم (با چکمه)ولی اینارو نمی تونم تو خیابون بپوشم فکر کنم اونهای که می پوشن جنس جوراب نیستن و کلا با اینا متفاوتند.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

<A

راهنمای خرید جوراب و ساق شلواری

در دهه 60 در غرب دامن های خیلی کوتاه مد شد وبسیاری از خانم ها ترجیح دادند تا به جای پوشیدن جوراب از ساق جورابی*های بلند استفاده کنند، در نتیجه برای رقابت با ساق ها، طول جورابها خیلی بلندتر از معمول شد
    جوراب یا ساق شلواریم را چگونه ست کنم؟

در دهه 60 در غرب دامن های خیلی کوتاه مد شد وبسیاری از خانم ها ترجیح دادند تا به جای پوشیدن جوراب از ساق جورابی*های بلند استفاده کنند، در نتیجه برای رقابت با ساق ها، طول جورابها خیلی بلندتر از معمول شد تا برای پوشیدن با دامن های کوتاه مناسب باشد، اما در اثر این تغییر جوراب ها به کلی از مد خارج شد و جای آن را ساق جورابی ها گرفتند.
    در حقیقت ساق جورابی*های نایلونی زیبا و ظریف در دهه 1960 خیلی رایج شد.در حالی که در طول 400 سال پیش از آن جوراب های ساق بلند بر مد مسلط بود.
    پس از دهه*ی 60 میلادی، تحول چندانی در زمینه صنایع تولید جوراب رخ نداد و تا امروز جوراب*های زنانه و مردانه فقط به تناسب مدهای روز تغییر کرده*اند.
    اما در سال های اخیر جوراب های ساق بلند و ساق شلواری*ها و جوراب شلواری*ها بازهم مد و رایج شده است و در راهروهای فشن و مجلات دیده می شود.
    در پاییز و زمستان 2009/2008 توجه و علاقه زیاد به ساق*های طرحدار و رنگی در مجموعه های طراحان مشهور مد جهانی مشاهده شد و این ساق*ها بیش از سایر دهه ها مورد توجه خانم ها قرار گرفت و مد شد.
    این مدل*ها با شکل و عناوین مختلفی مثل شلوارهای تنگ و چسبان، ساق*جورابی*ها، جوراب های بلند طرح دار، ساپورت، جوراب شلواری و... از پاییز و زمستان سال قبل دراغلب بوتیک ها و فروشگاه*های لباس زنانه برای فروش عرضه شده اند.
    این مدل ها در فصل سرد بیشتر مورد توجه هستند واگر شما نیز به پوشیدن این ساق*ها و جوراب ها در علاقه دارید من نکات مهمی را در مورد جوراب- ساق شلواری ها و انتخاب طرح و پوشش آن برای شما خواهم گفت که قطعا در ست کردن با لباس*هایتان کمک بهتری خواهد کرد.
    · جوراب شلواری جوراب هایی که از کمر تا نوک انگشتان پا است گفته می*شود. نوعی از آن از کمر تا مچ پا است که ساق، ساق شلواری یا ساپورت نامیده می شود که در حال حاضر تنوع رنگ و شکل آن*ها بسیار زیاد است.
    · در حال حاضر ساق های تیره و طرح دار بیشتر مد است و ساق*های سفید که در دهه 1960 بسیار رایج و محبوب بود، در حال حاضر زیاد کاربردی ندارد.
    اگر ساق پای کلفت دارید:
    · از مدل*های تیره تر با طرح های ریز و ظریف انتخاب کنید.
    · ساق شلواری *های کوتاه که روی ساق پا هستند نپوشید چون ساق پایتان را کلفت تر نشان می*دهد.
    · مدل های براق نپوشید و از رنگ*های مات و تیره انتخاب کنید.
    · اگر می خواهید پاهایتان لاغر تر و کشیده*تر به نظر برسد از مدل هایی که خطوط و راه های عمودی دارد بپوشید.
    · ساپورت (شلوارهای خیلی تنگ از کمر تا ساق پا) نپوشید. اگر علاقه به این مدل ها دارید با چکمه بلند ست کنید یا قط مدل های مشکی بدون طرح را انتخاب کنید.
    اگر ساق پای لاغر دارید:
    · از مدل*هایی با طرح های بزرگ و رنگ*های براق و شاد انتخاب کنید.
    · اگر پاهای لاغر و بلندی دارید از مدل هایی با طرح های افقی و منحنی انتخاب کنید.

نکات مهم:
    · ساق*شلواری*های و جوراب شلواری*های طرح دار را با دامن یا پیراهن تک رنگ ست کنید.
    · ساق*شلواری*های و جوراب شلواری های ساده*ی رنگی را با رنگ بلوز، کت یا رنگی از طرح پارچه*ی پیراهنتان ست کنید.
    · برای مهمانی های رسمی و مهمانی های شب از مدل های مشکی و تیره با طرح های عالی و ظریف انتخاب کنید.
    · در مهمانی های رسمی با پیراهن*های مجلسی جوراب شلواری و کفش پاشنه بلند بپوشید و از پوشیدن ساق پوش ها پرهیز کنید.
    · اگر می*خواهید پاهایتان کشیده*تر و بلند*تر دیده شود رنگ ساق*شلواری*ها و جوراب شلواری*هایتان را با کفش* همرنگ بپوشید.
    · در فصل سرما می*توانید در مواقع غیر رسمی جوراب*های کلفت تر و پشمی را بر روی ساق یا جوراب شلواری*هایتان با رعایت هارمونی رنگی، بپوشید.
    · اگر شکم بزرگی دارید حتما از مدل*هایی انتخاب کنید که بالای شکمتان قرار می*گیرد.
    · در زمان بارداری فط از مدل های مخصوص حاملگی بپوشید.
    · جوراب یا ساق شلواری های با چکمه ها به خوبی ست می*شوند و شما می توانید با دامن کوتاه یا تونیک ست کنید.
    برای یک مهمانی عصر ساده تونیک یا بلوزهای بلندتان را با یک ساق و کفش پاشنه بلند ست کنید.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

اینم مدلای ساق شلواری.من همه رنگشو دیدم شاید12 رنگ
    ولی حتما باید با مانتوی بلند پوشیده بشه.چون زانورو خیلی بدنما نشون میده

>

>

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[BLOCKQUOTE]3 اشتباه آرایشی خانمها که مردان را از خود دور می کند![/BLOCKQUOTE]

1- عطر زدن زیاد
    اگر شما از آن دسته خانمهایی هستید که زیاد عطر می زنید و به اصطلاح با عطر دوش می گیرید باید بدانید که همسرتان را از خود دور می کنید. مردان دوست ندارند در کنار زنی باشند که بوی تند عطر وی آنها را آزار دهد.
    2- زدن کرم پودر و پنکیک زیاد
    زدن لایه های زیاد از کرم و پودر به صورت و رنگ آمیزی کردن آن با رنگ های متفاوت رژگونه و سایه چشم سن شما را زیاد نشان داده و از طبیعی بودن آرایش می کاهد. خانمهایی که اینگونه آرایش می کنند باید بدانند که همسرشان ترجیح می دهد آنها آرایش ملایمی داشته باشند.
    3- گذاشتن مژه های مصنوعی
    خانم ها با دیدن هنرپیشه های مشهور و خواننده های زیبا دوست دارند مژه های پرپشت مانند آنها داشته باشند. اما باید بدانید که زمانیکه شما آرایشی ملایم و طبیعی داشته باشید در نظر دیگران جذاب تر خواهید بود.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط khanomi22

این کیف دستی رو با شال چه رنگی ست کنممم؟پوستم گندمیه
    با همون رنگ سبز دورش ست کن .. البته با شال سفید یا طرحهای سفید با گلهای کم هم میشه .. اما دیگه فصل گرما نزدیکه، پوستت هم که گندمیه، سبز بهترین انتخابه
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

هرکسی می*خواهد ظاهری مناسب و شایسته داشته باشد و برخی ساعت*های زیادی را صرف انتخاب رنگ لباس می*کنند. با انتخاب مناسب رنگ لباس که در عین زیبایی برازنده شما هم باشد می*توانید با پوستی درخشان تر، چشمان گیراتر و یا حتی اندامی متناسب*تر ظاهر شوید. نکات زیر به شما در انتخاب رنگ لباس کمک می*کند:

1. مطابق با رنگ موی خود رنگ لباس را انتخاب کنید.
    ☆ موهای بلوند رنگ*های روشن و گرم مانند زرد، نارنجی ، مسی ،رنگ*های خاکستری مایل به قهوه*ای
    ☆ موهای مشکی و خرمایی طیف مختلفی از رنگ*ها و سایه*ها مانند سبز، آبی، نارنجی، قهوه*ای و صورتی
    ☆ موهای قرمز طیف رنگ*های قهوه*ای و نارنجی
    ☆ موهای خاکستری رنگ*های روشنی مانند قرمز، سرخ و همچنین رنگ*های سنگ*های زینتی مانند آبی*های روشن، سبز روشن و طلایی. باید از رنگ*هایی مثل خاکستری، بژ، قهوه*ای پرهیز کرد. اساساً باید به دنبال رنگ*های روشن و تند باشید.
    2. طبق رنگ زیر پوستی خود انتخاب کنید
    الف. لاله گوش خود را بکشید و چند ثانیه به رنگ آن توجه کنید. رنگی که می*بینید رنگ زیرپوستی شماست و می*تواند در انتخاب رنگ مناسب لباس به شما کمک کند.
    ب. اگر طیف رنگ*های آبی ، صورتی یا سرخ دارد رنگ*های سرد مناسب شماست ولی اگر هلویی، طلایی یا دیگر طیف*های نارنجی مایل به صورتی باشد رنگ*های گرم بیشتر به شما می*آید.
    3. رنگ*هایی استفاده کنید که احساس تک رنگی به شما بدهد.
    الف. زرد، لیمویی، کرم مناسب موهای بلوند است.
    ب. شکلاتی، قهوه*ای مناسب موهای مشکی و خرمایی است.
    ج. مسی و نارنجی مناسب موهای سرخ است.
    *طبق مدل تک رنگی که رنگ لباس هم*رنگ با مو باشد، ظاهری بلندتر و متناسب*تری را می*دهد.
    4. با یک فرد حرفه*ای مشورت کنید
    اگر نتوانستید رنگ متناسب خود را تشخیص دهید از کسی که در این موارد حرفه*ای است مشورت بخواهید تا در این زمینه به شما کمک کند.

• بانک بند ناف