نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 993 به 1,000 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

ده کلید طلایی که زن شیک باید داشته باشد:
    مجلات مختلف همچون الی و ووگ چیزهای زیادی در مورد نحوه لباس پوشیدن می گویند، اما واقعیت این است که زنان همانند مردان نیاز به چیزهای دارند که داشتن آنها برای اینکه شیک و مد باشند، ضروری است و بدون آنها مثل این است که یک راهبه و فرد روحانی بدون دعا و نماز باشد.
    1) یک پیراهن مشکی:
    داشتن آن برای هر زنی ضروری است. این لباس اشخاصی مانند آدری هیپبرن درفیلم صبحانه ای برای تیفانی و مونیکا بلوچی در فیلم مالن را ماندگار کرد. پیراهن مشکی لباسی است که می توان آن را در تمام موقعیتها و در هر زمان و مکانی پوشید.
    2یک کیف دستی شیک و با کیفیت خوب:
    کیف هایی که از مواد خوبی تهیه شده باشند و ظاهر شیکی داشته باشند، باعث می شوند که به شما توجه شود. کیف نخستین چیزی که افراد متخصص مد و خوش سلیقه در افراد مشهور به آن توجه می کنند.
    3) عینک آفتابی:
    عینکها مکمل صورت شما هستند و زمانی که آن را به چشم می زنید، شما را اسرار آمیز و مرموز نشان می دهند.
    ۴) یک دستبند یا النگوی طلا:
    به شما زیبایی و شیکی خاصی می بخشد. خصوصا اگر دستبندی داشته باشید که نام شما در سرتاسر آن نوشته شده باشد.
    ۵) عطری گرانبها و خوشبو:
    بوی فریبنده و برانگیزنده عطری عالی، حسی از جذابیت و فریبندگی و مرموز بودن را به شما می بخشد. این عطر باعث می شود که فردی آن را بو کرده است، بخواهد تا شما را بشناسد و اسرار شخصیت شما را بداند.
    ۶) کفش هایی عالی با پاشنه بلند:
    این کفش ها ظاهر شما را برازنده تر می کنند و با آنها زیباتر قدم بر می دارید.
    ۷) کت پوست و خز یا کتی از چرم عالی:
    خواه شما به خز اعتقاد داشته باشید یا نه( در این صورت می توانید از نمونه مصنوعی استفاده کنید) یک کت خز همیشه قابل پوشیدن است و همیشه زیبا و شیک است. خزهای گران قیمت، پوست سمور و روباه است و نمونه ارزان، پوست و خز خرگوش است. یادتان باشد یک کت از چرم بسیار عالی می تواند جایگزین یک کت خز شود.
    ۸) یک ساعت جواهرنشان و شیک:
    نیازی نیست که مارک خیلی معروف و گرانی باشد. فقط کار کند و شیک و زیبا باشد.
    ۹) روسری های ابریشمی:
    این نوع روسری ظاهر شما را بهتر نشان می دهد و هیچ وقت از مد نمی رود.
    ۱۰) اعتماد به نفس:
    اینکه لباس را به خوبی بپوشید و با اعتماد به نفس رفتار کنید، هیچ هزینه ای برای شما ندارد. خودتان باشید و به خودتان اعتقاد داشته باشید.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    میخوایم با همسری بریم یه سفر کوتاه دبی........به نظرتون چه لباسایی خوبه بپوشم؟؟؟؟؟کلا چه تیپی قشنگه؟؟؟؟؟روسری هم نمیذارم.......
    قدم 160 یه مقدار 4شونه و شیکم هم دارم مقدارییییییی
    نقل قول نوشته اصلی توسط marjan y
    اونجا که راحتی دامن و بلوز یا تی شرت با شلوارک چون هوا هم خیلی گرمه باید لباسهایی تابستونی ببری

دوست عزیز
    من معمولا تو این جور مسافرتا برای مراکز خرید و روزای پیاده روی دار یه شلوار برمودا یا شلوارک تا زانو (از نوع تنگ و کمر دار نسبتا رسمیا ، نه مامان دوز!) می پوشم با انواع تاپ یا بلوز . پیسنهادم برای تاپ یا بلوز با این ترکیب و پوشوندن شیکم جوریه که ازروی سینه گشاد می شه و بعد دوباره تنگ می شه با کش یا کمر تنگ که می ره حدودا روی ****. با کفش راحت یا اسپرت. مثل این عکس ها:

برای گردش و رستوران و اینا انواع پیراهنهای سبک تابستونی با صندل پاشنه دار.
    اگر اهل کلاب و.. رفتن هم هستین یه تاپ پولک پولک یا براق ببرین یا با جین تنگ اسکینی یا با دامن.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

nazi15 آواتار ها
    میزان امتیاز
    50
    پسند شده
    1723
    پسند کرده
    2389

دوست عزیزی که مالزی هستی منهم دوستش لباسهای که دوستم برده بود دیده بود میگفت که مالزی لباسهاش خیلی ارزانتر از ایران و به دوستم گفته که براش از مالزی لباس مهمانی ببر
    ویرایش توسط nazi15 : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳ در ساعت ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
    مردان اسید بدست و زنان بی دفاع . این است واقعیت تلخ ما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

خانوم تپلی خب بازوتم ورزشکاری باشه این جوری که بهتره بذار عروس و خانوادش ببین تا حساب ببرن داداشو اذیت نکنن!!!!!
    شوخی کردما!!!!!

منم ایران نیستم که بتونم تو قیمت بهت کمک کنم اما تا اونجا که میدونم ایران واسه سایز بزرگ اکثرا میدن خیاط چون اون چیزی که دوست دارن پیدا نمیشه
    من چند سال پیش اومدم مالزی لباساش بد نبود اون موقع از ایران ارزونتر بود
    فدات شم همش چینیه اونم که همه جا هست قربونش برم
    اگرم ساده بود چون ما ایرانیا کار کرده و برق برقی دوست داریم میتونی خودت روش یکم کار کنی
    من فکر می کنم چون بازو داری اگه آستین نداشته باشه یا آستینش شل باشه بهتره خودت تو این مورد حتما بیشتر تجربه داری
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    میخوایم با همسری بریم یه سفر کوتاه دبی........به نظرتون چه لباسایی خوبه بپوشم؟؟؟؟؟کلا چه تیپی قشنگه؟؟؟؟؟روسری هم نمیذارم.......
    قدم 160 یه مقدار 4شونه و شیکم هم دارم مقدارییییییی
    اونجا راحتی هر چی عشقت میکشه ، خب یکمیم بستگی به همسری داره میتونی از این ست هایی که تو تاپیک هست استفاده کنی اما یه نصیحت لباسی که میبری سعی کن بیشتر نخی باشه چون اگه پلاستیک باشه یا مواد داشته باشه همش از گرما کلافه میشی
    اگه اهل ساحل هم باشی اگه میخوای بیکینی یا مایو بگیری از اونجا بگیر اصلا قیمتاش با اینجا قابل مقایسه نیست
    اگه اهل کلاب و بار باشی یه تاپ و دامن یا پیراهن مینی شب با خودت ببر
    لباس تابستونی منظورم پراهن بلند و خنک با صندل لا انگشتی واسه ساحل خوبه
    انواع کرم ضد آفتاب فراموش نشود

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

آرتمیس اگه تو برنامت هست که پیست اسکی بری حتما لباس گرم با خودت ببر

deli50 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    481
    پسند کرده
    158

پنج اشتباه مُد که سنتان را بالاتر نشان می*دهد

همه می*دانیم که آرایش غلیظ و به* روز نکردن مدل موها باعث می*شود پیرتر به نظر برسید. اما بعضی انتخاب*های دیگری هم در لباس پوشیدن هست که سالها به سنتان اضافه می*کند. خوشبختانه چنین اشتباهاتی قابل اصلاح هستند.

دامن راسته گشاد:
    هدف از پوشیدن دامن*های تنگ، شسته و رفته و جذاب *تر به نظر رسیدن است اما اگر دامن تنگتان درست اندازه *تان نباشد و برایتان گشاد باشد، اصلاً زیبا نخواهد بود. خیاط می*تواند ظرف چند ساعت این مشکل را برایتان برطرف کند. دقت کنید که قد دامن پایین *تر از زانوهایتان نباشد و در قسمت لگن کاملاً تنگ باشد

کیف و کفش ست یک مدل:
    احتمالاً مادربزرگتان این را بعنوان یک قانون برایتان معرفی کرده است چون وقتی او به سن شما بود، همه خانم*های شیک و مدروز کیف و کفش ست انتخاب می*کردند. اما امروز این هم مثل ست کردن رژلب با رنگ ناخن شدیداً از مد افتاده است. مُد جدید این است که کیفتان را با کفش*هایی ست کنید که وقتی کسی شما را می*بینند بگوید، "هیچ *وقت فکر نمی*کردم این دو مدل با هم اینقدر خوب بیایند."

لباس*های زیر و رو:
    هر چیزی که با هم ست باشد را نباید انتخاب کنید. لباس*های زیر و رو خیلی قدیمی هستند. به*جای آن زیر یک ژاکت یا کت ساده، یک تاپ یا بلوز طرح *دار بپوشید.

کفش*های پاشنه کلفت:
    مخصوصاً انواع پاشنه کوتاه آن. اگر به*خاطر راحت بودن این مدل کفش پایتان می*کنید، جای هیج بهانه* ای نیست چون مدل پاشنه* های بسیار مُد روز زیادی الان در بازار هست که بسیار هم راحت هستند. باید چیزی را انتخاب کنید که علاوه بر راحتی بودن، شیک و به *روز هم باشد.

بلوز مردانه گشاد:
    چنین بلوزهایی این تصور را ایجاد می*کند که می*خواهید بدنتان را پنهان کنید. اگر بلوز مردانه دوست دارید، چرا انواع تنگ و چسبان آن که ساسون دارند را امتحان نمی*کنید که اندام را فوق العاده نشان می*دهد؟

nazi15 آواتار ها
    میزان امتیاز
    50
    پسند شده
    1723
    پسند کرده
    2389

chinben عزیز من فکر کنم این لباس با اینکه خیلی خوشگل اما توی ایران اگه عروسی داری نما نداشته باشه البته مادر دوستم از لباسهای اینجا اکثر زنهای مالزی میشوشند برده بود ایران توی عروسی پوشیده بود همه هم پسندیده بودند ولی من فکر کنم اون چون خانم جا افتاده است برای اون خوبه اما شما نه راستی عزیز جان من چطوری با شما ارتباط داشته باشم من پا هستم هر وقت که شما بگید
    مردان اسید بدست و زنان بی دفاع . این است واقعیت تلخ ما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• بانک بند ناف