نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 89 به 96 از 5366
صفحه 12 از 671 نخستنخست ... 2910111213141522 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    بچه ها من دوست دارم موهام رو اکستنشن کنم به نظرتون چطوره تا حالا کسی از شما انجام داده ؟ راضی بودید ؟
    فاطیما جان

من خودم اکستنشن نداشتم، اما هم در آرایشگاه دیدم و هم چندنفر از دوستانم اینکارو انجام دادند، از سه نفری که اکستنشن کردن، دوتاشون یکماه نشده نصفشو خودشون کندن و بقیه اش هم دادند آرایشگر براشون برداشت..
    فقط یکنفر نگه داشت اونم چون خیلی عاشق موی بلند بود و با تمام اعصاب خوردی ناشی از داشتن اکستنشن کنار اومد.
    درکل ریسکه اینکار، چون هزینه کمی نداره اما ممکنه نتونی تحملش کنی و کلافه ات کنه
    نتیجه اش ام قشنگه و من دوست میداشتم
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_0002
    منم با خانومی موافقم . منم باموهام مشکل دارم . موهام کم پشته ولی وز داره . خودم جلوی موهامو چتری زدم ولی خیلی بد شدم . صورتم گرده و نمیدونم چیکار کنم .
    همیشه موهام پشتم با کیریبس جمع ! چون نمی تونم هر روز سشوار بکشم !
    کسی میدونه من باید چیکار کنم
    مهدیه جان

فکر کنم موهای مجعد داری، خب باید وقتی آرایشگاه میرید، به آرایشگر بگید مدلی بزنه که به موهاتون بیاد، یعنی نیاز به هرروز صاف کردن نداشته باشه..
    درمورد جلوی مو هم، خود من نظرم اینه که، مثل صورت همیشه رسیدگی میخواد، یعنی اینطوری نیست که یک مدلی بزنیم و بعدش بگیم آخیش.. نه، باید هرروز صافش کنیم، یا اگر فره مرتبش کنیم، بهش حالت بدیم..

پشت سر چه صاف و چه مجعد، میشه خیلی راحت درستش کرد، اگر صاف باشه با یک کلیپس به شکلهای مختلف جمعش کرد، اگر مجعد باشه میشه از موس مو، ژل مو و یا روغنهای گیاهی استفاده کرد و از حالت طبیعی و قشنگ مو لذت برد

اما جلوی مو رو همیشه باید رسیدگی کرد..
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    deli50 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    481
    پسند کرده
    158

این رنگ مو را بزنید تا با هر بار شستن موی شما خوش رنگتر بشود!؟

موهامو زود به زود رنگ میکنم فقط به دلیل اینکه با هر بار حمام و شستن سر، رنگ آن تغییر میکنه و رنگ موی اولیه از بین میره آیا راهی هست که تا زمان در آمدن ریشه موهام رنگ خوشرنگی داشته باشه ؟

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که موهایتان را به رنگ دلخواهتان رنگ کردید اما طولی نکشیده که رنگ اصلی از روی مو پاک شده و تغییر کرده و گاهی رنگ آن به زردی یا قرمزی که دوست ندارید میزند و از این بابت احساس خوبی نخواهید داشت.

برای رفع این مشکل دو راه وجود دارد یکی اینکه هنگام استفاده از رنگ مو مقداری تثبیت کننده ی رنگ نیز به آن اضافه کنید که البته این کار تا حدودی در ثابت نگه داشتن رنگ اولیه به شما کمک خواهد کرد و باعث می شود رنگ موی شما دیرتر تغییر کند .

و اما راه بهتر اینکه شما از بیس رنگ موهایی استفاده کنید که حتی با شستن خوشرنگتر خواهند شد که این رنگ را می توانید از گروه رنگهای دودی و زیتونی و یا مخلوط این دو داشته باشید و پیشنهاد می شود برای رسیدن به نتیجه ی بهتر از این دستورالعمل استفاده کنید:

1- اگر خودتان یا به کمک کس دیگری قرار است رنگ را روی موهایتان بگذارید حتما هنگام خرید سه یا بیش از سه رنگ تهیه کنید.

2- سه رنگ پیشنهادی از گروه A ، C و M انتخاب شود .

3- بر حسب تمایل به تیره یا روشن کردن رنگ مویتان سه شماره ی نزدیک به هم یا پشت سر هم را انتخاب کنید برای مثال C5 ،M6 ، A7 که مخلوط این سه رنگ با کمی واریاسیون دودی و اکسیدان ضد قرمزی برای داشتن یک رنگ موی متوسط بسیار زیبا خواهد بود و شما به همین نسبت برای تیره یا روشنتر شدن موها شماره های نزدیک به هم قبل یا بعد آنها را انتخاب کنید.

4- برای بیس تیره تر گاهی لازم است به اندازه ی یک نخود از رنگ مشکی نیز استفاده کرد که جای نگرانی ندارد چرا که این مقدار هم به ثابت ماندن رنگ و هم به دلیل داشتن رنگ آبی، به دودی و خوشرنگتر شدن رنگ موی شما کمک کند و قرمزی یا زردی آن را کامل می گیرد .نا گفته نماند که اضافه کردن این رنگ در خوشرنگتر شدن رنگ موی شما بعد از شستشو بسیار تاثیر خواهد داشت.

کاربر میهمان

من تاحالا رنگ مو نزدم چون موهام خيلي جنس بدي داره زود خرد ميشه و موخوره ميشه بگيد چه طوري تقويتش كنم يا يه روش بگيد كه تغيير كنم آخه زنگ كردن خيلي باعث تغيير ميشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    101
    پسند کرده
    19

اینکه تو خونه شیک باشیم خیلیییییییی خوبه... علاوه بر اینکه تو روخیه خودمون تاثیر داره همسریم خوشحال میشه
    منم اینقدررررررر تو خونه به خودم میرسم که نگو ... ولی بیشتر لباسام تاپ و شلوارکه.. شلوارکای خیلییییییییی خوشکل که شاید بعضیا تو مهمونیا بپوشن
    موهامم که بهمن ماه فر کردم به جز اون قسمتهایی ک بلند شده بقیش هنوز آخ نگفته همیشه با واکس و موس قشنگشون میکنم خودم کلی ذوق میکنم :دی
    اما الان یه مدته گذاشتم ابروهام پر بشه کلی تغییر کردم آخه ابروهام خیلی بلنده و کشیدس.. از بس کوتاهش کرده بودم گذاشم پرشه... اما یکی بود یکی نبود دراومده..مخصوصا ابروی راستم چیکاررررررررررررررر کنم عید فطرم میخوام برم آرایشگاه.......
    دوسه تا بچه ها گفتن پیراهنای کوتاه و خوشکل میپوشن من پیراهن کم دارم باید برم بخرم ، برا تنوع خوبه...
    روزگاراتو اگرسخت به من میگیری
    باخبرباش که پژمردن من آسان نیست
    گرچه فردای بلاخیز مرامیخواند
    لیک باوردارم دلخوشی هاکم نیست
    زندگی بایدکرد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

خوش سلیقه های عزیز و هنرمندا ؟
    آیا تا حالا توجه کردید که وقتی تو خونه از شوهرتون و خودتون با ظروف خاص میهمان و به اصطلاح ظروف ارزشمند خونه پذیرایی میکنید خیلی تاثیر داره . آخه من 2-3 سال اول ازدواج ظروف خاص مهمونم واقعا جدا بود ولی حالا به همون راحتی که برای مهمونا تو بستنی خوری های ناخمن و بوهمیا بستنی میارم برا خودم هم ارزش قائل میشم و تو بهترین ظروفم غذامو میکشم . دیگه ظرفام تقریبا یک دست شدن .
    خیلی هاشون رو هم مرتب میبخشم . اگر هم بعضی هاشون رو خیلی دوس داشته باشم یه مدت میذارمشون کنار تا دلم براشون تنگ شه بعدا استفاده کنم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

خانومی موهاتو اینجوری کن منم میخوام برم اینجوری کنم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    177
    پسند کرده
    36

مرسی مامان سمی که نظرتو گفتی .
    من موهام خیلی مجعد نیست . کم پشته و وز داره یعنی بعد حمام حماً باید سشوار بکشم تا صاف به !!!!!1
    یه مشکل دیگه ای که هست اینکه من چادریه ام ، و هر مدل که موهامو درست کنم قط کافیه یه دقیقه جایی کار داشته باشم بخوام برم بیون وقتی برمیگردمو چادر و روسری و در میارم موهام چسبیده به سرم !!!!!
    یه دوس دارم ه موهاش همیشه مرتبه حتی اگه سرزده بری خونش چون فقط روسری سرش میکنه و موهاش خراب نمیشه !
    خدایا ! چون تو هستی پس همه چیز هست

صفحه 12 از 671 نخستنخست ... 2910111213141522 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف