نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 945 به 952 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    31
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh-b
    به نظرتون یه خانم اگه لباس زیاد داشته باشه بهتره که مرتب تنوع بده وهمیشه یه شکل همه جا ظاهرنشه یا اینکه سالی یه لباس بخره وهمونو همه جا بپوشه حالا ارزون وگرونش مد نظرم نیست بعضیا طرز فکر منو که لباس زیادمیخرم قبول ندارن؟ولی من ومامانمو دوتا خواهرام خیلی لباس میخریم همیشه هم گرون نمیخریم ولی بعضیا برداشت بد میکنن-که ولخرجیم دیگه خیلی لباس میخریم یا اینکه فکر میکنن فخرفروشیه(ولی موقعی که برای مهمونیای معمولیشون هم از ما لباس میگیرن خوبه!)
    نظراتتون رو بدو.نم خوشحال میشم
    به نظرم يه خانوم بايد در حد متعادل لباس داشته باشه اينكه هميشه و همه جا يه لباس بپوشيم شايد جالب نباشه بالاخره تنوع هم لازمه ديگه ولي خب اينكه خيلي هم لباس بخريم ديگه سليقه اي و البته پوليه!
    من معمولا اگه لباسي ببينم كه خوشم بياد مي خرم و جاهاي مختلف لباسهاي مختلف مي پوشم ولي چند بار هر كدوم از لباسهامو مي پوشم
    گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است، گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود..

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh-b
    به نظرتون یه خانم اگه لباس زیاد داشته باشه بهتره که مرتب تنوع بده وهمیشه یه شکل همه جا ظاهرنشه یا اینکه سالی یه لباس بخره وهمونو همه جا بپوشه حالا ارزون وگرونش مد نظرم نیست بعضیا طرز فکر منو که لباس زیادمیخرم قبول ندارن؟ولی من ومامانمو دوتا خواهرام خیلی لباس میخریم همیشه هم گرون نمیخریم ولی بعضیا برداشت بد میکنن-که ولخرجیم دیگه خیلی لباس میخریم یا اینکه فکر میکنن فخرفروشیه(ولی موقعی که برای مهمونیای معمولیشون هم از ما لباس میگیرن خوبه!)
    نظراتتون رو بدو.نم خوشحال میشم

سمیه جون من با تنوع موافقم و با ولخرجی مخالف . برای نمونه برادرم به قدری لباس میخره که آمارش از دستش خارج میشه اصلا یادش نمونه
    این لباس یا کفش رو داشته و میره یکی دوباره شبیه همون رو می خره .

منم اگه از لباسی خوشم بیاد می خرمش چند بار که بپوشمش با لباس دوستم عوض میکنم تا هم تنوع بشه هم کمدم شلوغ نشه .
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

قوانینی برای خانمهای لاغر اندام برای پوشیدن لباس شب:
    - مهمترین نکته در مورد اینگونه اندام ها این است که لباس روی شانه ها خوب بنشیند و یقه آن به شکل 7 باشد.
    - بهتر است بلندی لباس تا روی زانو باشد. اگر از آن دسته خانمهای ریز اندامی هستید بهتر است پیراهن ها و دامن هایی بپوشید که تا روی زانو و برای همه جا مناسب باشد.

- رنگ های تیره ، شما را لاغرتر و کوتاه تر نشان می دهد. پس از رنگهای روشن استفاده کنید.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shanar
    سلام دوستان.......یه راهنماییی میخواستم من پوستم داره کک مک میاره......خواهش میکنم اگه کسی تجربه ای داره یا چیزی دراین مورد میدونه بهم کمک کنه

سلام
    به چند تا موضوع ربط داره ، باید حتما بری متخصص پوست چون اگه برای بارداری باشه که داره کم کم پر رنگ تر میشه و شاید هم به اشعه خورشید پوستت حساس شده و یاتغییرات هرمونی داره تاثیر می کنه .
    حالا یه نکته تا بری دکتر از ضد آفتاب های قوی استفاده کن هرچی spf قوی تر باشه بهتره و اگه رنگی هم باشه مقاومتش در برابر اشعه ها بیشتره
    من و این همه خوشبختی محاله محاله ...

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار
    مامن سمی جون برای اداره می خوام مادر اونم آموزش و پرورش
    من کمی شکم دارم .
    این سن و سال و شم؟! یه فکری حتما براش بکن دوستم..
    البته من خودم هم یه کوچولو شکم آوردم از وقتی کپل شدم ولی نباید بهش رو داد که ماندگار بشه ه ه

برای مانتویی که در مدرسه بخواهید بپوشید بهترین حالت اینه که یقه اش یک مدل خوب داشته باشه خودش هم برش دار باشه و راسته.. روی مدل دوم البته بدون کمر میتونی فکر کنی.. ساده و قشنگه
    اگر شکم دارید بهتره از مانتوهای جلو بسته صرف نظر کنید، مانتوهایی که از روی سینه ها برش دارند و جلو باز هستند خیلی مناسب تر هستند.
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من ديروز از دبى اومدم،باورتون نميشه همه ى مغازه ها پر بود از لباس ها،كفش،كيف و....نارنجى يا پرتغالى،هندونه اى،سبز مايل به آبى،زرد و ليمويى،گلبهى و سرمه اى.
    حتى نايك و آديداس هم كتونى و لباس ورزشى پرتغالى و هندونه اى داده بودند بيرون و جزء مجموعه جديدشون بود. 90% خانوم ها تو تيپشون از طيف رنگى نارنجى استفاده كرده بودند يعنى من دقت كردم هر خانومى رد ميشد بالاخره يه چيزيش اين رنگى بود، ولى تك!!! مثلا فقط يك يا نهايتا سه تيكه از تيپش اين رنگى بود.بيشتر كيف هاى جديدشونم از اين كوچولوها بود كه معمولا كج ميندازن يا روى شانه كه بلند بود بندش.يه مدل لباس هم كه من زياد ديدم پيراهن هايى بود كه به جاى دامن شلوار داشت،شلوارهايى با پاچه هاى گشاد و يا دامن شلوارى

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

Atena Mami reihane عزیز، اینهایی که گفتی دقیقا مدهای امساله.. مخصوصا برای تابستان. قبلا هم در تاپیک عنوان شده بود که امثال رنگهای شاد مده

تاپهای بدون بند با شلوارک کوتاه و گشاد.. گاهآ هم شلوار بلند. کیف با بند بلند و سایز کوچک.. اما همه اینها مدتی طول میکشه وارد ایران بشه، چون برندهای تجاری اینجا شعبه ندارند و اونهایی هم که به اسم برندها مغازه زده اند، معمولا استوک های فصل های قبلی رو میاورند بخاطر قیمت مناسبش

بازهم ممنون از اطلاعاتی که گذاشتید، اما کاش از ویترین بعضی هاشون عکس میگرفتید.. اینطوری دوستان بیشتر متوجه مد میشدند
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

faezeh sister63 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    68
    پسند کرده
    341

نقل قول نوشته اصلی توسط roze31
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    دوستان عزیزم کمک.من این مانتوی سنتی رو گرفتم.نمیدونم باچی ست کنم؟شلوارم چه رنگی باشه خوبه؟با جین ابی کمرنگ اصلا خوب نیست.این شلوار رنگیا هم نارنجیش خیلی جیغ بود و خوشم نیومدلطفا راهنمایی کنین.روسری هم خودم شال ساده قهوه ای و نارنجی واسش گرفتم.ولی تو شلوار موندم.
    این روی مانتو

اینم پشتش

>
    سلام. من البته مثل شما خوش سلیقه نیستم ولی فکر می کنم با شلوار قهوه ای تیره یا روشن قشنگ بشه. این نظر من بود تا نظر دوستان هم نظر بدن.
    با شلوار جین کرم رنگ بپوش کرم نخودی باشه تنگ باشه با یه کفش پاشنه بلند واااااااااااااااااای چی میشیی ها امتحان کن
    خدایا ، این روزها حرفهایم بوی ناشکری می دهد
    اما تو به حساب تنهایی و درددل بگذار....

• بانک بند ناف