نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 929 به 936 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

رنگ*هایی كه چندان تیره نیست، در عین حال روشنی زیادی هم ندارد، می*تواند انتخاب مناسبی برای این فصل باشد. با توجه به تنوع رنگ*ها در فصل بهار از رنگ*هایی استفاده كنید كه جلوه چندانی ندارد.
    جمع كردن لباس*های زمستان همیشه با فراهم كردن لباس*های بهار همراه است.اگر شما هم این روزها قصد خرید لباس، برای زیباترین روزهای سال در فصل بهار را دارید بهتر است نكاتی را در این زمینه رعایت كنید.
    مواظب باشید سردتان نشود!
    بهار كه می*شود دیگر از سوز سرمای زمستان خبری نیست. هوا رفته رفته با نزدیك شدن به فصل تابستان رو به گرمی می*رود. تمام این مسائل باعث می*شود شما دوست داشته باشید تا حد ممكن لباس*های سبك و خنك را برای این فصل تهیه كنید. اما فراموش نكنید كه هوای بهار به این راحتی*ها هم كه فكر می*كنید رنگ ثبات و آرامش را به خودش نمی*گیرد. بنابراین اگر قصد خرید لباس برای این فصل را دارید بهتر است سراغ لباس*هایی بروید كه كمی پوشیده باشد. برای مثال تهیه ژاكت*های نازك و بهاره را فراموش نكنید.
    رنگ*هایی كه چندان تیره نیست، در عین حال روشنی زیادی هم ندارد، می*تواند انتخاب مناسبی برای این فصل باشد. با توجه به تنوع رنگ*ها در فصل بهار از رنگ*هایی استفاده كنید كه جلوه چندانی ندارد. می*توانید با طیف رنگ*های كرم، قهوه*ای یا خاكستری لباس*های خودتان را با یكدیگر هماهنگ كنید. سعی كنید در این فصل از لباس*های نخی استفاده كنید، چرا كه لباس*های پلاستیكی باعث افزایش تعرق خواهد شد.
    هوای بهاری، كفش بهاری
    پوشیدن كفش*های ساق*دار با پایان یافتن فصل بهار به انتهای خودش می*رسد. اما این بدان معنی نیست كه شما كفش*های بسیار باز تهیه كنید. از كفش*هایی استفاده كنید كه قابلبت استفاده در زمان بارندگی را داشته باشد و در عین حال سنگین و چندان گرم هم نباشد. كفش*های كتانی با رنگ*های شاد می*تواند گزینه مناسبی برای كودكان باشد. دختران نوجوان نیز می*توانند از كفش*های عروسكی همرنگ با كیف و یا مانتویشان استفاده كنند.
    چه روسری*ای مناسب*تر است؟
    اگر جزو آن دسته از خانم*هایی هستید كه رنگ*های ملایم و خنثی را برای فصل بهار انتخاب می*كنند، می*توانید از شال*ها و روسری*هایی استفاده كنید كه رنگ*های شاد و تندتری هم دارند.
    شما می*توانید برای مهمانی*های رسمی روسری*های ساتن را با مانتوهایتان هماهنگ كنید. شال*های نخی و سبك بیشتر مناسب مكان*های غیررسمی*تر هستند.
    چه می*شود كه ما گاهی با دیدن لباس*های برخی از افراد توجهمان جلب می*شود و در نهایت از آن پوشش خوشمان می*آید؟ كلید این پرسش در یادگرفتن شیوه* هماهنگ كردن لباس*هاست.
    بعد از رعات نکات بالا برای خرید لباس بهاری در ست کردن لباس هایتان هم این نکات را رعایت کنید .
    1 - نه كوچك بپوشید نه بزرگ! اندازه بودن لباس مهم*ترین تأثیر را ظاهر شما می*گذارد. اگر لاغر هستید و فكر می*كنید پوشیدن لباس*هایی كه از سایز شما بزرگ*تر است، می*تواند به شما كمك كند باید بدانید كه در اشتباه هستید. همچنین پوشیدن لباس*های تنگ برای افراد چاق نیز نمی*تواند باعث كوچك*تر نشان دادن آنها شود.
    2 - این روزها طراحان لباس به فكر طراحی مانتوهایی افتاده*اند كه روی آنها كمربند وجود دارد.
    این مدل مانتو بیشتر مناسب كسانی است كه دارای تناسب اندام هستند، چرا كه به طور كلی كمربند*ها هم لاغری بیش از حد و هم اضافه*وزن را بیشتر نمایان می*كند.
    3 - معجزه رنگ*ها را فراموش نكنید. اگر اضافه*وزن دارید فكر استفاده از رنگ*های روشن را از فكرتان خارج كنید. رنگ*های تیره نیز باعث لاغرتر به نظر رسیدن افراد دارای كمبود وزن می*شود.
    4 - خطوط افقی برای افراد لاغر و خطوط عمودی برای افراد چاق مناسب است. كافی است تجربه كنید.
    5 - شما هم از كوتاهی قدتان احساس ناراحتی می*كنید؟ بهتر است این بار رنگ لباس*های بالا تنه و پایین تنه خود را تغییر دهید تا نتیجه مثبت آن را ملاحظه كنید.
    6 - از جوراب*هایی استفاده كنید كه همرنگ یا تیره*تر از شلوارتان است. به ویژه برای شلوارهای مشكی حتما از جوراب مشكی استفاده كنید.
    7 - آقایان بهتر است در انتخاب رنگ كمربندشان به رنگ كفش*هایشان توجه داشته باشند. در صورت امكان بهتر است جنس كمربند و كفش یكسان باشد.
    8 - خانم*هایی كه از داشتن قد بلند ناراضی هستند، می*توانند از كمربندهای پهن استفاده و از پوشیدن دامن*های خیلی بلند یا خیلی كوتاه خودداری كنند. استفاده از كیف*های حجیم*تر كه توجه بیشتری را به خود جلب كند برای این خانم*ها توصیه می*شود.
    9 - خانم*هایی كه علاقه*مند به استفاده از ملزوماتی نظیر گردنبند هستند در صورت داشتن چهره*ای چاق بهتر است از گردنبندهای بلندتر استفاده كنند. برای خانم*های لاغر هم گردنبندهای پهن و كوتاه بسیار كمك*كننده است.
    10 - شال*های بلند و *** می*تواند در لاغر نشان دادن افراد نقش مؤثری را ایفا كند. اگر لاغر و قدبلند هستید سعی كنید به جای شال از روسری استفاده كنید.
    11 - استفاده از لباس*های اپل*دار برای خانم*های قدبلند و خانم*های چاق چندان توصیه نمی*شود.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    31
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط roze31
    دوستان امیدوارم جای سئوالم درست باشه. من به کمک شما دوستان خوش سلیقه نیاز درام . فردا می خوام برم مهمونی روز و لباسم سفید و مشکیه، به نظرتون چه رنگ آرایشی خوب می شه؟
    به نظرم آرايش صورتي گزينه خوبيه مي توني رژ رو هم سرخابي انتخاب كني
    گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است، گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    دوستان امیدوارم جای سئوالم درست باشه. من به کمک شما دوستان خوش سلیقه نیاز درام . فردا می خوام برم مهمونی روز و لباسم سفید و مشکیه، به نظرتون چه رنگ آرایشی خوب می شه؟
    رزجون اول بگو پوست خودت چه رنگیه؟

مینا جون خودم پوستم سفیده ولی رنگ چشمام قهوه ای تیرس. مرسی عزیزم راهنماییم کنی. در ضمن می خوام ملایم باشه چون روزه.
    تا شقایق هست، زندگی باید کرد

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

مد امسال مو فرق وسط با چتری بلند
    اگه خواستین که از پشت ببندید موهارو کاملا رو سر بخوابونین

آرایش امسال سایه آبی یا سرخابیه
    رژلب سرخابی هم مده
    البته هم سایه و هم رژلب نباید پررنگ باشن
    یکی شون بهتره پررنگ باشه
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    0

[quote=maman somi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "khale leila":c7j93fb9
    مامان سمی من اینو نمیپوشم
    یا لااقل کیف رو دستم نمیگیرم
    تو کشور ما باب شده که توی یه تیپ از بیش از سه رنگ استفاده نشه
    درستی یا غلطیشو نمیدونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط آلبالو
    من كلكسيون رنگهارو دوست دارم، ولي همون اولش همسري با نگاهش اعتماد به نفسمو ميگيره. منم حسسسساسسسس

انصافا اگه كيفش سبز نبود خيلي بهتر مي شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط golbanoo
    مامي سمي جون اگه اينو بپوشيم كه همه ميگن چه تيپ شنبه يك شنبه اي زدي! اين همه رنگ!
    منهم میدونم در کشور ما چی میگن همه ..
    اما دراین عکس، به نظرمن البته، نه این خانم شنبه یکشنبه به نظر میرسه، نه دهاتی، نه بد تیپ
    من که خوشم آمد از تیپش، نه به این معنی که حتما خودم میپوشمش ، به این معنی که شجاعتش در انتخاب لباس از خود من حداقل خیلی بالاتر بوده و به نتیجه خوبی هم رسیده

برنامه بفرمایید شام رو نمیدونم میدیدید یا نه، یک دختر خانمی درش شرکت کرد که آشپزخانه و لباس و دکورش خیلی رنگی رنگی و شاد بود.. واقعا انرژی بخش و جالب بود و آدم لذت میبرد از فضاش

فرشهای خانه هارو یادتونه؟ یه زمانی همه یکدست قرمز لاکی بود؟؟ اگر اون زمان به کسی میگفتی رنگ گرم یا قهوه ای فرش بخر یا پرده بخر بهت چی جواب میداد؟؟
    بعد یک دوره ای همه منازل رو وارد میشدی ،انگار فتوکپی گرفتن از منزل های قبلی.. تم کرم و قهوه ای حاکم شد به خونه همه..
    طبق عرف و عادت معمول زندگی و انتخاب کردن خیلی راحتتر و کم ریسک تره
    اما برای متفاوت بودن و بهتر شدن باید ریسک چیزها و کارهای تازه رو پذیرفت. به رنگها عشق ورزید. دنیا رو شاد نگاه کرد..

بیشتر هدفم همین حرفها بود از گذاشتن این مطلب[/quote:c7j93fb9]

مامان سمی جون من کتشو خیلی دوست داشتم.به نظرم خیلی جذاب بود
    با این جملتون که مد تو کشور ما تقریباً دوره ایه کاملاً موافقم.من تا زمانی که مجرد بودم 99٪ مانتو ها و کفشو کیفام قهوه ای یا با تم کرم-قهوه ای بود.همسری روزای اول همش بهم میگفت چرا باز میخوای قهوه ای بگیری؟؟از این رنگ که داری!
    و با اینجور حرفا و ترغیب کردنم بهم جرات داد که برم سراغ رنگ های دیگه.الان چندتا ست نارنجی، زرد و آبی دارم که خودمم هروقت میبینمشون شاد میشم.تو خونه که بهم میگن فضاشاد کن! من که فوق العاده راضیم.الان هر رنگی که بهم بیاد تقریبا بدون توجه به عرفش می پوشمو بقیه رو هم به اینکار دعوت میکنم!
    آشفتگی من از این نیست که تو به من دروغ گفته*ای
    از این آشفته*ام که دیگر نمی*توانم تو را باور کنم
    فریدریش نیچه

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    رزجون اول بگو پوست خودت چه رنگیه؟

مینا جون خودم پوستم سفیده ولی رنگ چشمام قهوه ای تیرس. مرسی عزیزم راهنماییم کنی. در ضمن می خوام ملایم باشه چون روزه.
    خب دوس جونم با توجه به اینکه پوست خودت سفیده و لباست سفید و مشکی ارایش برنزه نکن چون خوب نمیشه.کرم پودر رنگ پوستت انتخاب کن با رزگونه ی صورتی ملایم ورز صورتی رنگ.از رز مایع صورتیم استفاده کنی جذابتر میشه.اما سایه رو یه کم تیره تر انتخاب کن.تو مایه های بز و کمی توسی.موفق باشی گلم.وبهت خوش بگذره.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

نقل قول نوشته اصلی توسط ساناز مامان دانیال
    یه سوال اگه یکی مجبور باشه با یه کفش که جلوش یه کمی بازه جوراب شلواری بپوشه شما چه تصوری ازش دارید اصلا تا به حال دیدید کسی به همچین معضلی گرفتار بشه :دی

ساناز جون من تو فشن تی وی دیدم
    واسه ما یه جوریه. اما اصلا بد نیست
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

ساناز مامان دانیال آواتار ها
    ساناز
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khale leila
    بله من هستم. بپرسید
    کفشتون مشکیه. با ساپورت مشکی خیلی هم قشنگه

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/sto ... heel+shoes
    خاله لیلا بد بختیش اینه که ما هم تو همین مملکت یه جوری زندگی میکنیم و گرنه من بیچاره بی جوراب میپوشیدمش و خلاص کفشه جلوش اینقدر بازه
    میگم اگه به این سرعت جواب سوال میدید میشه یه سوال دیگه هم بپرسم
    اينجا ایران است....حوا بودن تاوان سنگيني دارد...