نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 921 به 928 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoye mohajer
    خب رنگ هم نمیکنم.بنظرتون الان هم سفید بپوشم قشنگتره؟چون میخام عقد با عروسی فرق کنه زیاد سراغ سفید نمیرم.بنظرتون سفید بهتره؟

با اجازه منم یه نظر کلی بدم
    رنگ لباس تو عروسیو نامزدی نمیتونه تک باشه تو عروسیم خیلیا لباس سفید میيوشن چیزی که عروسو متمایز می کنه ابهتشه لباست هر رنگی که باشه یه لباس پفیه دنباله دار مال عروسه
    من میگم الان دنبال سفید و بژ نرو چون بعدا تو لباس عروسی گیر میکنی من خودم لباس نامزدیم یه لباس راسته و بژ بود الان مثل ... پشیمونم چون زیاد با عروسیم فرق نداشت اما تو عروسی تلافی کردم تو همه چی!
    اگه سفیدی قرمز خیلی بهت میاد یا زرشکی سیر به یه دوست دیگم تو همین تاپیک گفتم میتونی الان از رنگ لیمویی یا عکسشم گذاشتم یه لباس سبزروشن با ترکیب طلایی خوب میشه
    خیلی جالبه منم سفیدم قدم ۱۶۸ مثل همیم من فقط لاغرم
    اگه لباس پشت بندی بگیری خودش یه جوریه که شکمتو جمع میکنه از گنم راحتتره
    موهاتم اگه خواستی قهوهای تیره کن چون سفیدی بهت میاد یه چیز دیگه رنگ به خاطر موادی که داره تو عکس موهاتو براق تر نشون میده
    آرایشگاهتم یه جای خوب برو آلبومارو ببین همون که به دلت نشست بروپیشش یه کار دیگه تو کار آرایشگره دخالت نکن اون خودش میدونه باهات چیکار کنه که بهتر بشی

فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
    ببخشید زیاد نظر دادم
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    دوستان لباس زرشکی بادمجونی با چه رنگ لاک و ارایشی خوب میشه؟

عزیزم مسلما با آرایش غلیظ و خفن ...

سایه دودی که امتدادش زرشکی یا بادمجونی باشه

رژجگری رنگ خووووووووووشرنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط shanar
    رنگ رژت با لباست تو یه تن باشه..........آرایش چشم...........دودی باشه.......پوست صورتتو هم تیره نکن.......
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    دوستان لباس زرشکی بادمجونی با چه رنگ لاک و ارایشی خوب میشه؟
    سوینا

اگه لباست زرشکیه متمایل به قرمزه یه آرایش دودی با رژ رنگ لباست با رژگونه ملایم
    سوینا لاک یادم رفت
    یا فرنچ سفید بزن (من کلا با فرنچای دیگه مخالفم) یا همون زرشکی تو تناژ رنگ رژت
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoye mohajer
    خب رنگ هم نمیکنم.بنظرتون الان هم سفید بپوشم قشنگتره؟چون میخام عقد با عروسی فرق کنه زیاد سراغ سفید نمیرم.بنظرتون سفید بهتره؟
    نه عزیزم الان دلیلی نداره بخوای سفید بپوشی. آخه خیلیا هستن عقدو که می گیرن بعدا بی خیال عروسی می شن و به جاش می رن مسافرت و... اگه مطمئنی که عروسی می گیری سفید نپوش.
    به نظر من همون طلایی یا بژ عالیه. کلا برای نامزدی یا عقد رنگهای روشن و ملایم خوبه ولی بهترینش (به نظر من) همون طلایی یا نقره ایه. توی عروسی هم به نظر من اصلا درست نیست کسی سفید بپوشه مگر اینکه بخواد مخصوصا حال عروس رو بگیره ، مثل همون قضیه خانم پسر عمه ام. موهاتم اگه رنگ نکنی خوب این فقط نظر منه ، بقیه دوستان هم می تونن نظر بدن ولی به نظر من خیلی بهتره. حالا از آرایشگرتم می تونی نظر بگیری. من خودم کلا نظرم اینه که آدم تا روزی که موی طبیعی و نرم مشکی داره چرا رنگش کنه. رنگش که سفید شد کلی فرصت امتحان رنگای مختلف هست.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

شما هنوز هم دارید برای پرستوی مهاجر جان لباس و سایر مسایل ست میکنید!

پرستوی عزیز، به نظرم شما برید و کارها را شروع کنید، از حرف تنها چیزی در نمی اید. اگر بین انتخابها بازهم به مشکل برخوردید از دوستان نظرخواهی کنید.
    ممکنه در عمل و موقع خرید، خیلی از فاکتورهایی که اینجا ذکر میشه رو نیابید و به جاش چیزهای دیگه ای پیدا کنید.

درمورد آرایش و مو، مخصوصا آرایش که اصلادست خود شما نیست و خود آرایشگر میدونه که باید چکار کنه و بهتر هم هست که یک ایده کوتاه بدید و بقیه اش رو به خود ایشون واگذار کنید..

دوستان بحث عقد و نامزدی رو یکم سبکتر کنید، به سوالات و درخواستهای بقیه خانمهایی که سوال دارند هم بپردازیم و به روال قبل برگردیم
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

اگر به شما بگویند، برای یک تیپ خوب، یک تاپ سفید با دامن قرمز بپوش، بعد یک کت کرم رویش تنت کن، کیف سبز و کفش کرم هم دستت بگیر! جوابتان به اون شخص چی خواهد بود؟؟
    خوش تیپی در تنظیم درست رنگهاست و فقط در یکرنگ یا یک تناژ بودن رنگها خلاصه نمیشه.. ضمن اینکه اندام زیبا و متناسب هم بخش مهمی از خوش تیپی رو تشکیل میده

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط khale leila
    مامان سمی من اینو نمیپوشم
    یا لااقل کیف رو دستم نمیگیرم
    تو کشور ما باب شده که توی یه تیپ از بیش از سه رنگ استفاده نشه
    درستی یا غلطیشو نمیدونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط آلبالو
    من كلكسيون رنگهارو دوست دارم، ولي همون اولش همسري با نگاهش اعتماد به نفسمو ميگيره. منم حسسسساسسسس

انصافا اگه كيفش سبز نبود خيلي بهتر مي شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط golbanoo
    مامي سمي جون اگه اينو بپوشيم كه همه ميگن چه تيپ شنبه يك شنبه اي زدي! اين همه رنگ!
    منهم میدونم در کشور ما چی میگن همه ..
    اما دراین عکس، به نظرمن البته، نه این خانم شنبه یکشنبه به نظر میرسه، نه دهاتی، نه بد تیپ
    من که خوشم آمد از تیپش، نه به این معنی که حتما خودم میپوشمش ، به این معنی که شجاعتش در انتخاب لباس از خود من حداقل خیلی بالاتر بوده و به نتیجه خوبی هم رسیده

برنامه بفرمایید شام رو نمیدونم میدیدید یا نه، یک دختر خانمی درش شرکت کرد که آشپزخانه و لباس و دکورش خیلی رنگی رنگی و شاد بود.. واقعا انرژی بخش و جالب بود و آدم لذت میبرد از فضاش

فرشهای خانه هارو یادتونه؟ یه زمانی همه یکدست قرمز لاکی بود؟؟ اگر اون زمان به کسی میگفتی رنگ گرم یا قهوه ای فرش بخر یا پرده بخر بهت چی جواب میداد؟؟
    بعد یک دوره ای همه منازل رو وارد میشدی ،انگار فتوکپی گرفتن از منزل های قبلی.. تم کرم و قهوه ای حاکم شد به خونه همه..
    طبق عرف و عادت معمول زندگی و انتخاب کردن خیلی راحتتر و کم ریسک تره
    اما برای متفاوت بودن و بهتر شدن باید ریسک چیزها و کارهای تازه رو پذیرفت. به رنگها عشق ورزید. دنیا رو شاد نگاه کرد..

بیشتر هدفم همین حرفها بود از گذاشتن این مطلب

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

مدل*های مناسب لباس برای صورت*های مربعی
    شما باید یاد بگیرید که چگونه با ترفندهای درست صورت خود را بهتر نشان دهید. در نتیجه به دنبال جواهرات و بدلیجاتی که زاویه دار هستند نروید ، به دنبال شکل*های دیگری که زاویه ندارند باشید. از گوشواره*های بلند و آویزان اجتناب کنید چرا که فک شما را حتی مربع*تر نشان خواهد داد.
    از خطوط افقی در اطراف گردن خود نظیر یقه اسکی و یقه*های پلیور خود داری کنید . در عوض به دنبال یقه*های کوتاه*تر باشید. یقه*های شل بهترین یقه برای شما است چرا که خطوط برجسته فک شما را می*پوشاند.
    یقه*های آبشاری و یا لباس*هایی با یقه*های موج دار نیز دید را از زاویه*های صورت شما پنهان می*کند
    نمونه هایی از یقه های شل و ابشاری

>

>

>

>
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

• بانک بند ناف