نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 897 به 904 از 5366
    مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    245
    پسند شده
    21264
    پسند کرده
    15602

ویترین مدال ها

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

پرستو جان ....دختردایی همسرم برای عقدش لباس قرمز پوشیده بود که همش هم تور بود...اصلا قشنگ نبود و جلوه نداشت
    خواهر شوهرم لباس طلایی سنگ دوزی سنگین برای عقدش پوشیده بود که به نظر من خیلی شیک شده بود
    لباسش مدل ماهی بود و پایین لباسش هم حریر بود.موهاش رو شینیون بازو بسته درست کرده بود و جلوی موهاش هم چتری کاملا ***
    و از این تاج ژله ایها زده بود روی یه طرف سرش
    سنگهای تاجش هم طلایی و سفید بود

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    پرستوي عزيز به نظر منم لباس قرمز واسه عروس مناسب نيست. با توجه به اينكه الان تو هر مراسمي بري خيليها قرمز مي پوشن من حتي واسه خودم هم (براي يه مراسمي كه تو تابستون داشتيم) از قرمز خريدن پشيمون شدم. منم ميگم يه لباس طلايي كار شده يا بعضي رنگهاي روشن ديگه مي تونه خيلي شيك تر باشه.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    120
    پسند کرده
    0

پرستو جان عروس خاله من برای مراسم عقد کنان لباس پرنسسی قرمز پوشید با اینکه هیچکس دیگه ای از مهمونا اون رنگی لباس نپوشیده بود ولی جلوه نداشت طبق نظر سنجی بعد از مراسم ( یا همون غیبت کنون ) نظر خوبی نسبت به لباسش نداشتن و شاید تک رنگ یا خاص بود ولی ملیح و عروس نبود
    سپیده که سر بزند،
    در این بیشه زار خزان زده ،
    شاید گلی بروید ... شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
    پس ......... به نام زندگی
    هرگز مگو هرگز

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_bala
    سلام بچه ها یه نظر میخواستم من عروسی خواهر شوهرمه لباسم طلاییه بلند و بندیه موهام تا شونمه به نظرتون موهامو چه شکلی درست کنم بهتره؟؟؟؟؟؟موهام کوتاهه نمیدونم شینیون میشه یا نه؟؟؟؟؟؟یه سشوار بزنم به بیرون؟؟؟

به نظر من اگه لباستون طلایی و بلنده باید شینیون کنین به خصوص با توجه به نسبتی که با عروس دارین. موهای باز با لباس و تیپ دخترونه یا لباس کوتاه جوره و برای افرادی که نسبتهای دور دارن. اگه شینیون کار حرفه ای باشه موی 5-6 سانتی رو هم می تونه شینیون کنه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_bala
    سلام بچه ها یه نظر میخواستم من عروسی خواهر شوهرمه لباسم طلاییه بلند و بندیه موهام تا شونمه به نظرتون موهامو چه شکلی درست کنم بهتره؟؟؟؟؟؟موهام کوتاهه نمیدونم شینیون میشه یا نه؟؟؟؟؟؟یه سشوار بزنم به بیرون؟؟؟
    اگر خودم بودم در این شرایط، پیش یک آرایشگر خوب، یک کوپ خیلی خوشگل میزدم موهامو و براشینگ میکردم

به نظرم مهم زیبایی، شیک بودن و مرتب بودنه، شینیون کردن سرف، نمیتونه دلیل زیبایی باشه .. اتفاقا بعضی مدلهای موی کوتاه، وقتی آرایشگاه درستشون میکنه و با براشینگ و ژل و تافت حسابی بهشون فرم میده، خیلی قشنگ میشن و کلاس خاص خودشون رو هم دارند.

درمورد رنگ و باز و بسته بودن مو هم، اگر لاغر اندام هستید، معمولا با لباسهای دکلته، موی باز یا نیمه باز خیلی زیباست، فقط درمورد کمی تپل ترهاست که بهتره موها از پشت گردن جمع باشند، چون قد رو کشیده تر و حجم بالاتنه رو کمتر نشان میدهند.
    رنگ های تیره و روشن مو چندان ملاک ست کردن لباس نیست، شما چه با موی تیره و چه روشن میتونید هرلباسی رو بپوشید، مهم آمدن اون رنگ مو به پوست شما و ست کردن آرایشتون با رنگ لباستون هست. (البته با لباس طلایی بهتره که موها مشکی نباشند )

* البته همه اینهارو کسی میگه که خودش هیچوقت شینیون رو دوست نداشته.. مخصوصا شینیون های ایرانی رو، شینیون های اروپایی که خیلی طبیعی و راحت به نظر میرسند بازهم قابل قبول ترند

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

alaleh 1 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    287

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara

مرسی دوستم. خیلی هم خوشحال می شم. البته من سمت ونکم اما اگه کارش خوب باشه به رفتنش می ارزه.
    لباس شب هم می دوزه احیانا؟ قیمتاش خوبه؟
    ممنون.

نگارا جون بیشتر لباس شب میدوزه سال ۸۹ اینو دوخت ۱۲۰ گرفت احتمالا الان قیمتاش بالا رفته

God is the only truth

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    172
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi
    سلام. میشه لطفا راهنماییم کنین از کجا می تونم کت و دامن شیک و پوشیده پیدا کنم . زمانم کمه برای خرید . جمهوری و مفتح اصلا با سلیقه من جور نیست. می خوام کت و دامن خوب به تن بشینه .مرسی از لطفتون.
    سلام ، پاساژ ونك ( اوني كه بالاتر از ميدونه ) رو ديديد ؟ چند تا مغازه براي لباس شب و كت و دامن داره كه جنساشون بد نيست ولي حتماٌ بريد توي مغازه و بگيد چي ميخواييد .
    تنديس هم اونايي كه لباس شب دارند اكثراٌ كت و دامن هم دارند .
    زندگي به مانند يک مراجعه کوتاه به مغازه اسباب بازي فروشي بين تولد و مرگ است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Medusa7
    نقل قول نوشته اصلی توسط zizi
    سلام. میشه لطفا راهنماییم کنین از کجا می تونم کت و دامن شیک و پوشیده پیدا کنم . زمانم کمه برای خرید . جمهوری و مفتح اصلا با سلیقه من جور نیست. می خوام کت و دامن خوب به تن بشینه .مرسی از لطفتون.
    سلام ، پاساژ ونك ( اوني كه بالاتر از ميدونه ) رو ديديد ؟ چند تا مغازه براي لباس شب و كت و دامن داره كه جنساشون بد نيست ولي حتماٌ بريد توي مغازه و بگيد چي ميخواييد .
    تنديس هم اونايي كه لباس شب دارند اكثراٌ كت و دامن هم دارند .

سلام اوایل خ پاسداران (از سمت جنوب)چند تا مغازه هست که کارهای قشنگی میارن خصوصا یکیشون کت دامن های شیکی میاره

• بانک بند ناف