نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 5366
صفحه 11 از 671 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط وصال
    خانم های خوشکل و با سلیقه شما در مورد کراتینه کردن که مو رو فردار میکنه چیزی میدونید؟
    من از یه نفر شنیدم که میگفت کراتینه دو مدله یکی مورو صاف میکنه یکی فردار و حالت دار
    میخواستم ببینم حقیقت داره؟
    چون من موهامو دکلره کردم و از طرفی هم موی فر دوست میدارم و تا اونجایی که میدونم نمیشه موی دکلره شده رو فر زد واسه همین ازتون میخوام اگه اطلاعاتی در این مورد دارید منو راهنمایی کنید لطفا
    وصال نازنین،

تا جایی که من تحقیق کردم در مورد راتینه، کراتینه برای بازگرداندن کراتین طبیعی مو که در اثر رنگ یا عملیات دیگه آسیب دیده به کار میره، در اصل کراتین کردن موهای خود شما رو کمی بازسازی میکنه و مواد کراتینه لابه لای پولکهای مو قرار میگیره و حالت طبیعی مو رو بهش بر میگردونه

با همینش هم خیلی از دکترها مخالفند البته!!

درمورد صاف یا فر کردن هم، به موادش بر میگرده، که من دیدم بعضی از کراتینه ها مواد صافی مو هم دارند و وقتی کراتینه انجام میشه کمی موها صاف تر میشه که بازم از هدف اصلی کراتینه خیلی به دوره
    درمورد فر کردنش هیچوقت چیزی نشنیدم مگر اینکه بازم این دوستان آرایشگر یک بلایی سرش آورده باشند و در ضمن کراتینه با اتو کشیدن های متوالی و طی ساعتها به خورد مو میره، بعد چجوری میخواد اون مو فر بخوره من متوجه نمیشم

اگر فر منظم بخواهید بهتره که اول کراتینه کنید، بعد از مدتی که موها کمی حالشون بهتر شد برید سراغ فر
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    299
    پسند کرده
    433

نقل قول نوشته اصلی توسط روشنک جون
    سلاااااااااام بچه ها
    مدل مو برای جلوی موهای مجعد به نظرتون چی بهتره؟ممنونم
    میتونی از انواع تل هم استفاده کنی مخصوصا از این تل ها که حالت شونه یا دندونه دندونه داره بافت زیبایی به موی مجعد میده

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

من میگم فقط در مورد نحوه پوشش و ... در بیرون خونه ننویسیم. هفته پیش آرایشگاه بودم یه خانومه هم اومد که مانتوی خوبی پوشیده بود ولی ارایشش کامله کامل بود . موهاش هم مرتب و شیک ریخته بود بیرون. کاره من که تموم شد این خانومه مانتوش رو در آورد تا کار اون انجام شه که من یهو دیدم بابا یه بولیزی پوشیده که از پشت و زیر بغلش شکافته شده و همینطور سوراخ مونده بود.
    خب برام عجیب بود که این همه به خودش رسیده چرا تو خونه از این بولیزها می پوشه ...
    برا همین پیشنهاد میدم در مورد نکاتی که تو لباس و آرایش صورت و مو و و... که در خونه هم مراعات می کنیم بنویسیم تا به هم کمک کنیم و از هم یاد بگیریم
    مثلا من صبح که از خواب پا میشم لباس خوابم رو عوض می کنم و یه مداد چشم و رژ لب حتما میزنم. یادم بیفته عطر هم میزنم.
    هیچوقت تو خونه لباسهای راحتی نمی پوشم . اکثر لباس خونه هام تقریبا شیک هستن . یعنی دیگه لباسهای خیلییییی ارزون که با 1 بار شسته شدن رنگشون رفته و ... رو نه می خرم و نه می پوشم.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

مدیر انجمن
    shiriin آواتار ها
    شیرین
    نوشته های وبلاگ
    8
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    253
    پسند شده
    15490
    پسند کرده
    12192

ویترین مدال ها

10 اشتباه خانم*ها در لباس پوشيدن
    گوناگون - مد و زيبايي
    تا حالا شده که شما و دوستتون که از لحاظ سايز مث هم هستين يه لباس رو بپوشين ولي حس کنين که اون تو اون لباس برازنده تر هست؟
    اين بر ميگرده به اين که شما بدونين اصولا انتخاب يک لباس فقط سايز نيست ...بلکه چيزهاي ديگه اي هم هست که اگه رعايت بشه..لباس به تن شما هم به همون اندازه برازنده خواهد بود...معمولا 10 تا نکته هست که تو لباس پوشيدن خيلي مهمه و خيلي ها هم بهش توجه نميکنن..فراموش نکنين خوب لباس پوشيدن به معني گرون پوشيدن نيست

1- انتخاب رنگ اشتباه
    پوشيدن لباسي با رنگ متناسب با پوست و رنگ موي شما باعث ميشه سالم و سرجال و زيبا با حداقل چين و چروک به نظر بياين...

2-آرايش زياد
    متاسفانه اشتباه بزرگ ديگه که تو ايران هم خيلي رايجه استفاده افراط آميز از لوازم آرايش هست..من که فکر ميکنم يه دختر جوان نبايد طراوت صورنش رو زير قشري از ميک آپ مدفون کنه..
    آرايش زيادي باعث ميشه خطوط صورت نيشتر نمايان بشه و چهره خسته نشون داده بشه..آرايش رنگ روشن و سبک واسه روز و يه کمي تيره تر واسه شب ايده آل هست...حتي بهنرين سوپر مدل ها هم تو روز اندازه ايرانيها آرايش نمي کنن..آرايش زياد شما رو زيبانر از اون چيزي که هستين نشون نخواهد داد ...

3- پوشيدن لباس هاي تنگ
    پوشيدن لباسهاي خيلي تنگ باعث ميشه شما چاق*تر نشون داده بشين نه لاغرتر ... اينو فراموش نکنين

4- لاک ناخن پريده..
    راستي شما از لاک استفاده اگه ميکنين واسه اينه که ناخن هاتون زيباتر بشه ... لاک ناخن نا مرتب فقط توجه بقيه رو به شلخته بودن شخص جلب ميکنه

5- يه مدل موي قديمي و يا موهاي نامرتب
    اولين چيزي که توجه همه رو در وهله اول ملاقات جلب ميکنه مدل موي شماست..که جايگاه شما (از لحاظ تحصيلات، شخصيت و....)نشون ميده. من نميگم که اين قضاوت درسته ولي خوب اين هست و کتمانش هم نميشه کرد. پس سعي کنين مراقب مدل ،رنگ و...موهاتون باشين.
    6- کفش نامرنب و کثيف
    اگه ميخواين ظاهرتون مرتب باشه از کفشاتون مراقبت کنين و مرتبا اون ها رو واکس بزنين
    7- ريشه موها
    اگه موهاتون رو رنگ ميکنين..هيچ چيزي زشتر واسه موهاي شما از يه موي دو رنگ...با ريشه هاي در اومده سفيد ..و...نيست..
    8- لباس زير مخصوص بالاتنه
    وقتي يه تاپ ميپوشين مواظب باشين که بندهاي لباس زيرتون پيدا نباشه...
    9- جورابي که به لباستون نمياد
    هميشه جورابتون رو با رنگ کفش...دامن و يا شلوارتون هماهنگ انتخاب کنين
    10- و بالاخره اين که بدونين تو هر محيطي چه جوري بايد لباس پوشيد
    تو محيط هاي کاري هيچ زمان نبايد لباسي پوشيد که خيلي جلب توجه بکنه؛ مگر اين که لازمه کارتون باشه (مثل فروشندگان لباس و....)همچنين دامن يا مانتو خيلي کوتاه 5 سانت بالاي زانو، تاپ، شلوارهاي خيلي تنگ، گردنبند و گوشواره هاي خيلي شلوغ(جينگول..مينگول)جواهر و طلاي زياد، شلوار و دامن و مانتوي چرم ويا هرچيزي که براق باشه

---- اینُ یه جایی خوندم جالب بود اما نمی دونم جاش اینجاست یا نه اگه اشتباه کردم مدیریت محترم لطفاً پاکش کنید
    Dualar eder insan, mutlu bir ömür için
    Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim
    Çok şükür bin şükür seni bana verene
    مسابقه عکاسی

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11789

من دوست دارم توي خونه ضمن اينكه خوشتيپ باشم اما خيلي لباسم راحت باشه
    س و ت ي ن تو خونه نميپوشم
    معمولا سارافون كوتاه ميپوشم
    گاهي اوقات تاپ با دامن كوتاه يا شلوارك
    اما سارافون از طرحهاي و رنگهاي گوناگون دارم
    ناخنهاي پام هميشه لاك دارن بجز انگشت شصت پا كه به خاطر نماز بدونه لاكه
    موهامو با كليپس هاي متنوع و گل منگلي جمع ميكنم بالا سرم جلوش گاهي ويو ميكنم و گاهي فكلي و گاهي با گيرهاي مو به شكل گل كنار صورتم فيكسشون ميكنم البته گاهي همسري برام ميبافه و با يه كش مو به شكل گل ميبندش
    اسپري هميشه روي جا كفشي توي دستشويي و رو ميز ارايش هست كه هر دوتامون معتادشيم
    هر روز بعد از شستن دست و صورت يه ارايش ملايم دارم درحد ضد آفتاب و ريمل و يه رژ كمرنگ و ابروهامو با سايه مرتب ميكنم چون سركار ميرم ارايش بيشتر از اين حدو دوست ندارم
    و روزاييكه خونه هستم يا عصرا كه ميرم خونه بعد از شستن دست و صورت يه كرم ابرسان ميزنم با يه رژ لب
    گیسو خاتون این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

منم با خانومی موافقم من تو خونه اصلن لباسای اروزن نمیپوشم البته این به تجربه بهم قابت شده سعی میکنم لباسای شیک بپوشم لازمم نیس خیلی هزینه کنیم مصلن خود من تو این حراج اخر فصل یه عالمه تاپ و تیشرت مارکدار و خوشگل خرید نهایت 10تا12تومن خوشگل و شیک و راحت

از اداره هم که میرم خونه یه دوش یه کرم ابرسان )(مرطئب کننده پوست )روج لب و مداد چشم موهام که بلند و *** هست که همیهش خدا به دستور شوشو جان ولو هستتتتتتتتتتتتتتتتت

ولی عزیزانم در خونه لباس شیک بپوشید از من به شوما نثیحت
    حالا از مال این دنیا،نهی داریم گرو هشت

http://manosam.persianblog.ir/

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    187
    پسند کرده
    2

آفرین به خانمای خوشتیپ ...
    منم معمولا لباسای خونگیمو سعی میکنم درجه یک بخرم چون بر خلاف نظر خیلیا چون بیشتر شسته میشه و استفاده میشه خب باید جنسشون هم عالی باشه . تا میبینم فرمشونو از دست دادن میذارمشون کنار . علاوه بر لباس مرتب و آرایش من زیورآلات خیلی برام مهمه .
    یکعالمه جینگیل وینگل بدلی هم دارم که برای تنوع عالین . لازم هم نیست دیگه خودمونو بکشیم , گاهی یه گوشواره کوچولو و فانتزی ست با رنگ لباس میتونه خیلی خیلی موثر باشه ....
    اینم نصایح من
    درد من تنهايي نيست؛
    بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت؛
    بي عرضگي را صبر
    و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خداوند مي نامند.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    بچه ها من صورتم كشيده است. قبلا مدل موهام فارا بود الان بلند شده و از حالت افتاده. بنظرتون چه مدلي كوتاه كنم قشنگه؟ البته دوست ندارم خيلي از قد موهام كوتاه شه ولي ميخوام از اين شلختگي دربياد. از فارا هم خسته شدم چون چند وقته همه اش اين مدلي بوده.
    باران جان

نیازی نیست که حتما موهاتو کوتاه کنی، میتونی به آرایشگر بگی که پشت موهاتو مرتب کنه و فقط جلوی موها رو مدل بدی .. چندتا مدل در عکس های زیر براتون گذاشتم

اما برای بهترین جلوه مو، باید آرایش متناسب با رنگ و ترکیب صورت هم داشته باشیم تا زیبایی موهامون هم خودش رو به خوبی نشان بده

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

صفحه 11 از 671 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین