نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 833 به 840 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

انتخاب کت و دامن برای زنان درشت اندام

این روزها پوشاک زنانی که درشت اندام و بزرگ هستند، فراوانتر و شیکتر از گذشته شده است. قبلا هنگامی که لباس های این گونه زنان مطرح می شد، اصولا لباس های ساده خانه در نظر گرفته می شد. اما امروزه شما می توانید لباس های شیک و مدروز را تقریبا برای هر سایزی بیابید. یک کت ودامن متناسب، انتخاب عالی برای اینچنین زنانی است، زیرا ترکیب و ساختار بیشتری نسبت به سایر مدل های لباس دارد. اگر شما کت و دامن مناسبی برای سایز اندام خود انتخاب کنید، بیدرنگ باعث می شود که آراسته تر و بهتر به نظر برسید.

1.مشخص کنید که برای چه مراسم و موقعیتی می خواهید لباس بپوشید. کت و دامن های کاری معمولا رنگ و طرح های ساده تر و معتدل تری دارد. کت و دامن های معمولی و میهمانی های دوستانه، می تواند از پارچه و رنگهای شادتری انتخاب بشود.
    بدن خود را مناسب و زیباتر نشان بدهید .

2. تعیین کنید که فرم اندام شما چگونه است. اینکه چاقی و اضافه وزن شما در چه قسمتی از اندام شما قرار دارد، در شکل و برش کت ودامنی که باید بخرید، نقش مهمی دارد. هر اندامی نیاز به لباسی دارد که کاملا با آن متناسب باشد

3.کتی انتخاب کنید که متناسب اندام شما باشد. انتخاب کتی که کاملا اندازه و مناسب اندام است، برای زنانی که اضافه وزن دارند بسیار مهم است؛ زیرا ساختار و فرم کت می تواند بخش های برجسته و بزرگ بدن را بپوشاند و کوچکتر نشان بدهد. کتی انتخاب کنید که شانه های پهنی داشته باشد و به سمت کمر باریک شود.
    4- دامن هایی را انتخاب کنید که ران های شما را کوچکتر و مناسب نشان بدهد. اگر رانهای بزرگ و پهنی درید، دامن خطی ای شکل برای شما مناسب است.

اگر ران های بزرگی دارید، چگونه لباس بپوشید

- از خیاطی استفاده کنید تا لباس را با تناسبات اندام شما هماهنگ کند. اگر کت دامنی انتخاب کرده اید که کاملا اندازه و متناسب شما نیست، یک خیاط خوب می تواند آن را به نمونه ای مناسب تبدیل کند. کت ودامن هایی را انتخاب کنید که بتواند در قسمت کمر کمربند داشته باشد، تا اندام شما را بهتر و ظریفتر نشان بدهد. کتهای کمردار مدلی جدید و جالب هستند.

نكات طلايي انتخاب پوشاك براي خانم*هاي داراي اضافه وزن

از پوشیدن کت دامن های باد کرده و حجیم خودداری کنید. زنی که اضافه وزن دارد، با پوشیدن چنین لباس هایی اغلب بزرگ تر و چاقتر به نظر می رسد. در عوض لباس هایی بپوشید که قسمتهای مثبت شما را برجسته و مشخص می کند.- از پوشیدن کت و شلوارهایی که جیب های بغل از رو دارد، خودداری کنید.

.irantrack
    *عمر دو روزه ی ما ارزش غم نداره*

*باخته کسی که هر روز غم روی غم میذاره*

2. بانک بند ناف
    jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

دختر مهربون
    به نظر من لباس عروسی همون بار اول خاطره داره ، اینم واسه خودتون خاطره میشه هیچ لباس سفیدیم لباس عروسی نمیشه به نظر من یه لباس رسمی با هم ست کنید خیلی بهتره
    این نظر منه حالا حرفای بقیم بخون آخر خودت نتیجه بگیر

من ناخن ژله ای استفاده کردم خیلی خوبه و طبیعی با گرمای دست میچسبه عشقولیم میبینی دیگه حسابی حرارت بدنت میره بالا بهتره
    من فقط اولش که میخواستم محکم بشه و خیالم راحت باشه با درجه کم سشوار گرفتم رو دستم
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    160
    پسند کرده
    123

ترکيب رنگها و به کار گيري ان در صنعت مد....

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط anousheh
    دوست عزیزم عکس های قشنگیه ولی من نفهمیدم که صنعت مدش کجا بود، میشه بگید کجاشه؟
    با تشکر از شما :)

این عکسا طیف رنگیو نشون میده
    رنگ شناسیو ترکیب رنگ یکی از دروس طراحیه
    طراحی لباس و رنگ لباس
    اینا کمک می کنه بدونی کدوم رنگا هم خانواده هستن
    اما من اینجوریشو ندیده بودم!!!!!

ناخن ژله ای مثل همون ناخن مصنوعی قدیماس فقط به جای چسب با حرارات بدن میچسبه
    مدلاش متنوع تره زیادم غیر طبیعی نیست خیالتم راحته که نمیافته
    من واسه دستم استفاده نکردم چون ناخنم همیشه بلنده چند بار واسه پا استفاده کردم خوب بود
    شما عروس خانوم ناخن بکاری بهتره
    بالاخره عروسی
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    160
    پسند کرده
    123

نقل قول نوشته اصلی توسط anousheh
    دوست عزیزم عکس های قشنگیه ولی من نفهمیدم که صنعت مدش کجا بود، میشه بگید کجاشه؟
    با تشکر از شما :)
    دوست عزيز منظور از گذاشتن اين عکسها اين بود که با ترکيب رنگها ست هاي جالبي چه در مورد لباس .ارايش .لاک .....ميشه بدست اورد ..مثلا خيلي از رنگ هاي مد از رنگهاي زيباي پرندگان بدست ميايد که خودمن در چندين صفحه قبل چندين مدل از ان را گذاشتم....

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    سلام خانومهای خوش سلیقه میشه خواهش کنم در مورد اینکه چه رنگهایی به پوست گندمی وسبزه میاد وهم چنین درمورد اینکه در مهمانیهای مختلف باید چه لباسهایی پوشید اطلاعات لازم را بگویید
    دوست گلم سلام.پوست سبزه اکثر رنگها بهش میاد.مخصوصا گندمی که بسیار خوشرنگ محسوب میشه.رنگای سبز زرد سفید ابی اسمونی.بز.تنها رنگی که یکم به سبزه ها نمیاد و نباید بپوشن به نظرمن البته زرشکیه.امیدوارم کمکت کرده باشم.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

خانومهای خوش سلیقه وعزیز میشه در مورد اینکه چه رنگهایی به پوست گندمی وسبزه میاد هم اطلاعات بدهید

عزیزم به خانمهای سبزه رنگ صورتی چرک - سرخابی - سبز و اکثر رنگها میاد ولی بنفش باعث میشه رنگ پوستشون زرد به نظر بیاد
    رنگ خردلی و عسلی و قهوه ای و طوسی کم رنگ به خانمهای گندمی میاد ولی برای خانمهایی که پوست خیلی تیره دارند اصلا مناسب نیست ولی باز هم به سلیقه اشخاص برمیگرده
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

لطفا در مورد اینکه چه پوستی سبزه وچه پوستی گندمی هم توضیح دهید چون پوستم به نظر خودم سبزه است ولی بقیه میگویند گندمی هستی حالا خوبه جو وبرنج نیستم اینو برای مزاح گفتم البته زرد اصلا بهم نمیاد راستی خانمها با این پوستها چه جوری ارایش کنند بهتره واینکه میشه لطفا یه نمونه از رنگ بژ برام بذارید
    اگه گندمی هستی عزیزم برو حالشو ببر چون به موقعش میتونی هم خودت رو سفید کنی و هم برنزه ولی میدونی که با شروع تابستون تب برنزه شدن بالا میره رژلب های خوشگل مات صورتی -آجری -نارنجی -گلبهی-رژ گونه براق که ترکیب صورتی شکلاتی و طلایی داره -سایه زرد و سرمه ای -هلویی ...
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....