نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 825 به 832 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر میربون
    سلام به همه خانمای با سلیقه نمیدونم جای سوالم درسته یا نه من چند وقت دیگه سالگرد ازدواجمه میخوایم بریم چند تا عکس بندازیم به نظرتون چی بپوشم لباس عقد عروسی و حنابندونمم دارمبا کلی پیراهن رنگاوارنگ اگه مدل قشنگی دارید که به این مناسبت میخوره برام بذارید تا بدوزم مرسی از همه
    عزیزم من نمیدونم شما کدوم شهر هستی اما الان دیگه اکثر آتلیه ها عکس اسپرت واسه همسران میگیرن و خودشون میتونن خیلی خوب راهنمایی تون کنن
    کافیه چند روز قبلش با آتلیه هماهنگ کنی و نمونه کارهاشون رو ببینی
    منظورم یه چنین عکسهایی هست

( البته من الان سرچ نکردم، از روی همون کلیپ معروف چند تا شات گرفتم. اگر مشکل داره پاک کنم خانوم مدیر )

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

منم میخوام همین کارو بکنم اما من عکس اسپرت انداختم میخوام یه لباس کوتاه ست کنیم با هم اما آرایشگاهم برو خیلی تاثیر داره من هنوز پیش عکاس نرفتم اگه بری می تونه راهنماییت کنه
    ولی لباس عروسی و نامزدی کنار بذار
    کار قشنگیه من میخوام هر سال این کارو بکنم
    فقط یه آتلیه خوب برو که ژستات خوب بشه
    نظر دوستمونم خوبه لباساتونو ست کنید
    اما عکاس از همه بهتره واسه عکس اسپرت من قشنگ گفت چیا ببرم بعد نگا میکرد می گفت اینو بپوش
    من خودم یه همچین چیزی تو نظرمه

زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    0

دختر میربون عزیز می تونی یه پیراهن سفید خوشگل بپوشی و همسر گرام هم لباس ر سمی و کراوات و اگه دسته گلتون رو داشته باشید جایی کنارتون تو عکس بذارید. البته منظورم از لباس سفید مدل لباس عروس نیست ولی هر مدل که دوست داشته باشی کوتاه یا بلند یا حتی کت و دامن سفید گویای این روز فرخنده باشه. اینشالاه همیشه خوش باشین.
    تا شقایق هست، زندگی باید کرد

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

میتونی یک کیک خیلی کوشمولو تزئین کنی و به تعداد سالهای سالگرد ازدواجت روش شمع بذاری
    بعد لباس عروست رو همراهت ببری و یه گوشه باشه دو تایی بهش نگاه عشقولکی کنید
    چه میدونم اینجوریا ژست بده، من فکر میکنم لباس عروس پوشیدنش همون یه دفعه خوبه و باحاله
    یا اگر خیلی دوست داری مدل لباس عروس باشه یک لباس سفید عروس، ازین مدل فانتزی ها بدوزی مثل این مدل

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarina_hosaini
    نقل قول نوشته اصلی توسط leyli
    خو وقتی پدرت سید باشن شمام هستی دیگه
    آدل 23 سالشه، مگه شما چند سالته ؟
    الان آرایش صورتی میگذارم اینجا که نیان دهوام کنن
    اینم میک آپ صورتی
    ببخشید از مامی سایت لود نکردم، شارژم داره تموم میشه
    اره دیگه به چه نکته ای اشاره کردی اما داخل شناسنامه نزده
    لیلا جان من ادل رو نمیشناختم واسه همین سنشم نمیدونستممن 21 سالمه عزیز اما خوب صورتم به 19 میخوره ب رعکس هیکلم

مرسی لیلا جان امروز واسه من خیلی زحمت کشیدی
    عزیزم حالا که شما صورتتم ظریفه و سفیدی رنگ سال که نارنجی قرمز هست را برای لباس انتخاب کن خیلی ناز میشی
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

منم با بهار 60 موافقم این ستها خیلی خوبن من چند تا از لباسهامو از این مدلها استفاده کردم و سعی کردم رنگبندیش همینها باشه در ستهام و فقطمدلهاش کمی تغییر میکنه خیلی خوبه خیلی من که کلکسیون این ستها رو از اینجا گرفتم ذخیره کردم همیشه بدرد میخوره اتفاقا اینهایی که کت یا روپوشی روش داره که جون میده واسه مهمانیهای خانواده شوهرم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

اینم مدل جدید کیف و کفش مارک Nude & Black

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0

خانم های شیک پوش چگونه خرید می کنند؟

شما كه دوست ندارید جز آن دسته از افرادی باشید كه دیگران یواشكی به آنها می خندند ، می خواهید ؟ با خواندن مطالب ذیل می توانید یاد بگیرید چگونه همیشه ظاهری خوب و آراسته داشته باشید .

1 - جز آن دسته از افراد نباشید كه به هنگام خرید هر نوع لباسی را پرو می كنند، بلكه از لباسها و كفشهایی استفاده نمایید كه اندام و صورت شما را بهتر نشان می دهد .

2 - مدت زمانی را كه یك لباس مد خواهد بود را هم در نظر بگیرید . از صرف هزینه بسیار برای لباسی كه می دانید در طول چند ماه آینده از مد خواهد افتاد خوداری نمایید . اقلام اصلی را می توان برای سالهای متمادی مورد استفاده قرار داد بنابراین می تواند با یك تكه از لباسهایتان آن را ست نمود .

3 - قبل از تصمیم گیری از خودتان بپرسید كه آیا این اقلامی كه دارید می خرید با هیچ یك از لباسهای موجود در كمد لباستان جور درمی آید و این اقلام را می خواهید با كدام یك از لباسهایی كه دارید بپوشید . به خاطر داشته باشید هیچ لباسی نیست كه به همه افراد بیاید بنابراین فكر نكنید كه با این لباس چقدر شبیه دیگران می شوید .

4 - چیزی را كه دوست ندارید نخرید . خیلی از مردم لباسهایی را می خرند كه با پوشیدنش احساس راحتی نمایند در حالی كه می دانند این لباس به آنها نمی آید . بیشتر بگردید و سعی كنید لباسهایی را پیدا كنید كه می دانید هم بیشتر به شما می آید و هم اینكه دوستشان دارید .

نكات مهم :
    _ لباسهایی بخرید كه به شما می آید و قیافه و اندامتان را بهتر نشان می دهد و از خرید لباسهای قدیمی گل و گشاد خوداری نمایید .

_ از خرید لباسهایی كه خیلی رنگارنگ و روشن هستند خوداری نمایید در عین حال از انتخاب رنگهای مات و كم رنگ هم خوداری نمایید . هدفتان خرید لباسهایی متناسب با اندام ، شخصیت و خلق و خوی شخصی باشد .

_ لباسهایی را بخرید كه شما را لاغرتر نشان می دهد اما حواستان باشد آنقدر تنگ نباشد كه برآمدگی های بدنتان را به رخ بكشد . این كار باعث می شود چاق به نظر آیید حتی اگر كاملاً لاغر باشید .

_ حواستان به رنگ لباس زیری كه می پوشید باشد. در زیر تاپهای تنگ از لباس زیر های لطیف استفاده نمایید . حواستان به خطوط لباس زیر تان باشد كه اگر شلوارتان خیلی تنگ باشد پیدا می گردد .

_ با استفاده از رنگها و بافتهای مختلف بر روی نكات مثبت اندامتان تاكید نمایید و نكات منفی را بپوشانید .

_ حواستان به نحوه استفاده از زیورآلات هم باشد . اگر لباستان خودش خیلی زرق و برق دارد در مورد بقیه لوازم خیلی سخت نگیرید .

_ به یاد داشته باشید تیپ خوب داشتن الزاماً معادل خرید لباس از برندهای معروف و صرف هزینه بسیار نیست . همه چیز منوط به این است لباسی بخرید كه به شما بیاید و برازنده شما باشد . اگر لباسی مناسب حال شما و برازنده شما باشد آن لباس خوب به نظر خواهد رسید

شاید خرید لباس برای تان كاری هولناك و كسالت آور باشد اما سعی كنید از این كار لذت ببرید . اگر زمانی كه به خرید می روید دائماً به این فكر هستید كه هر چه زودتر این كار را تمام كرده و به قولی از شر این كار خلاص شوید مطمئن باشید چیزی پیدا نخواهید كرد . ریلكس باشید ، به اندازه كافی برای این كار وقت صرف كنید و لذت ببری
    *عمر دو روزه ی ما ارزش غم نداره*

*باخته کسی که هر روز غم روی غم میذاره*

• بانک بند ناف