نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree35Likes

موضوع: معرفي انواع كرم و ماسك ضد لك و برطرف كننده لك صورت

نمایش نتایج: از 41 به 43 از 43
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 3456
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    فندقی آواتار ها
    PANI
    میزان امتیاز
    48
    پسند شده
    3326
    پسند کرده
    2301
    لک صورت من در دوران بارداری روی گونه هام و پیشونیم ظاهر شده بود تو یه برنامی سلامت دیم این پیشنهاد رو میدادن یه مدت استفاده میکردم و همونطور که گفتید هم بوی پیاز میگرفتم و هم چشمم میسوخت ولی تا یه حدی اثر داشت که از پیاز خسته شدم رفتم دکتر حالا کرم ضد افتاب و ضد جوش هایسک تجویز کرده .کرم ضد افتاب هم موادی داره که در رفع لک صورت برای مرحله اول تجویز میشه و اگه اثر نکنه داروهای قویتری استفاده میشه.

روش استفادش هم این بود که پیاز رو رنده کرده ابشو با پنبه روی صورت میزنیدوماساژ میدین.روزی دوبار صبح و قبل از خواب.همینقدر توضیح دادن.
    پرنسس.م این نوشته را پسندیده.
    تصور کنيد اگر قرار بود هر کس به اندازه دانش خود حرف بزند چه سکوتي بر دنيا حاکم مي*شد. (ناپلئون بناپارت)

ریحانه گلی مامان آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    0
    بچه ها لایه بردار و اسکراب : نوویدرم مدل بورآد و فارماسی و کرم الفا هیدروکسی ١٠درصدبامارک مدیلن و نیوا و راسن و هیدرودرم و کرم چای سبز یانی و رینوزیت و فیس تو فیس و نئودرم مدل Renewal AHA 13% و کرم آلفائیدروکسی اسید AHA 12% اردن و ایورشه و لایه بردار گلدن پرل Golden Pear و بیوتی لوپ و لی لی LILI و NAS و شارکارت SHARCART و فلورانس florence و بورآد نویدرم و Guinot مدل Nouvel Eclat و ماسک لایه بردار طلا آنادیا anadia و ثمین ؟ کدومش رو شما استفاده کردید عالی بود

kati a آواتار ها
    میزان امتیاز
    53
    پسند شده
    1301
    پسند کرده
    462
    دوستان نازنین من یکسال بود که صورتم لک افتاده بود بطوریکه زیر و گوشه های چشمم وکناره های صورتم یکسره سیاه شده بو اینطور براتون بگم که غیر از کمی قسمت گونه و کمی پیشانی همه قسمت های صورتم لک سیاه شده بود .خیلی دکتر پوست رفتم ازمایش دادم دکتر پوستم در انتها پیشنهاد دا د که قسمتی از پوستم رو لیزر بزنه و ببینه ایا لیزر روی این لکه ها تاثیر گذاره یا نه .دردسرتون ندم لیزر هم اثری نداشت و دکترم در انتها گفتند که این لکه از لکه های بسیار مقاومه و چاره ای نداره.یه روز در کمال نا امیدی از اینهمه هزینه و وقت با خودم فکر کردم پیاز با وجود تندیش باید چیز خوبی باشه از اون روز تا حالا تقریبا یک ماه کذشته .هر روز اب یه بیاز ریز رو به صورتم با پنبه میمالم و بعد از 20 دقیه با اب سرد شسته بعد کمی ماسک سر شیرو عسل به پوستم میمالم و باز بعد از 20 دقیقه شسته و یک کرم مرطوب کننده معمولی میزنم .باورتون نمیشه اگه بهتون بگم فقط خیلی خیلی کم اثری از لک روی صورتم دارم.ببخشید اگه متنم زیاد شد خودم اینقدر اذیت شدم سر این موضوع واسه همین دوست داشتم مفصل بنویسم شاید به یکی کمک کرد .در ضمن پوستم از اون پوست های بسیار خشکه
    sita-golam, hengamehh, dena77 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 3456