نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree11Likes

موضوع: معرفي انواع كرم و ماسك ضد چروك صورت و دور چشم

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 3456
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0
    نحوه انتخاب بهترین مارک کرم ضد چروک دور چشم*

نحوه انتخاب بهترین مارک کرم ضد چروک دور چشم* به دلیل حساس بودن پوست این ناحیه قواعد خاصی داره که بایستی آن را فرا گرفت و طبق اون خرید انجام بشه. قبل از اقدام به خرید، شما باید هدفتون از خرید این محصول رو مشخص کنین. آیا دور چشمتون سیاهه؟ آیا دور چشمتون پف داره؟ آیا چروک های ریز داره؟ آیا قصد پیشگیری از ایجاد چروک دارید؟ بعد از مشخص نمودن هدف باید بریم سراغ محصولاتی که از مواد کاملا مفید و مطرح در این زمینه از جمله رتینوئید، کلاژن، ویتامین C ،Q10 و آلفاهیدروکسی اسید نیز ساخته شده باشه.در این نوشتار چند نمونه از مطرح ترین و محبوب ترین کرم ضد چروک دور چشم* رو که به دقت در داروخانه مثبت سبزگردآوری شده اند را خدمتتون معرفی می نماییم تا بتونید انتخابی مناسب و سازگار با هدفی که دارید، داشته باشید.کرم دور چشم پری می یم لیراک

ابتدا لازمست بدونید سری محصولات ضد چروک دور چشم لیراک محصولات مناسب جهت آقایان هم داره. این کرم محصولی منحصر به فرد بوده و با ساختار نرم و لطیفش حاوی غلظت بالایی از ترکیباتی نظیر اسید هیالورونیک، کاپریلیک تری گلیسیرید، بادام شیرین و عصاره توت سیاه و… می باشد که ایده ال برای چروک های عمقی، حلقه های تیره و پف دور چشم بوده و همچنین مناسب انواع پوست هم هستش.

خرید ضد چروک دور چشم

نیاز به مشاوره داری؟ کلیلک کن!

کرم دور چشم الواژ اون

این کرم کاملا مناسب و حرفه ای برای درمان چروک های متوسط تا عمیق فرموله شده و ضمن پوشاندن حلقه های تیره دور چشم باعث از بین رفتن پف زیر چشم هم می شه.کرم دور چشم اون می تونه یه انتخاب مناسب برای روشن کنندگی و شفافیت بخشیدن به نواحی دور چشم باشه که در اون از رتین آلدهید که خالص ترین نوع ویتامین A هستش به کار برده شده.

خرید کرم دور چشم اون

!نیاز به مشاوره داری؟!کلیلک کن

کرم دور چشم پردی ژیوز نوکس

نقطه قوت این کرم بر پایه گیاهی بودن اون هستش که با استفاده از گیاهان کمیاب و گل اورلستینگ آبی فرموله شده و کاملا موثر و کارآمد در از بین بردن چروک ها، پف و تیرگی دور چشم هستش.مجله مثبت سبز

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0
    کرم دور چشم خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

کرم دور چشم خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ این سوالیست که خیلی از خانم ها و همچنین آقایون به دنبال پاسخی مناسب برای اون هستن.می دونیم که نواحی دور چشم به دلیل حساسیت و ظرافت بیشتر و عدم وجود غدد چربی، زودتر از سایر نقاط دچار فرسودگی و چروک شده و علائم پیری رو نمایان می کنه، به همین دلیل اقدامات مراقبتی جهت درمان و یا پیشگیری از روند پیری بایستی هر چه زودتر انجام بشه.اما قبل از اینکه بدانیم کرم دور چشم خوب چه ویژگی هایی دارد؟ باید مقدمه ای رو مبنی بر انتخاب صحیح داشتن خدمتتون عرض کنم….وقتی شما به قصد خرید به داروخانه های معتبر از جمله مثبت سبز که دنیای متنوعی از محصولات آرایشی بهداشتی رو داره، مراجعه می کنید باید توجه به …

سنی که هستید، هدف از خرید درمانیه یا پیشگیری کننده، تیرگی دور چشم عذابتون میده یا پف چشم! داشته باشید. با دونستن این مقدمات می ریم ببینیم کرم دور چشم خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

صرف نظر از بیان جزئیات ترکیبات کرم های دور چشم خوب به معرفی چند محصول برتر دنیا که امتحان خودشونو پس دادن می پردازیم.کرم دور چشم پری می یم لیراک، یک انتخاب مطمئن در رفع چین و چروک های عمقی، رفع تیرگی و پف دور چشم هستش و با ساختار نرم و لطیف و غیر چربی که داره سرشار از مواد مغذی و آنتی اکسیدان هستش که به نوبه خود کلاژن سازی در پوست رو تقویت می کنه.کرم دور چشم نیروانسک نوکس، دارای ترکیبات کاملا گیاهی بوده و دقیقا به مانند بوتاکس عمل می کنه، خطوط ریزی که در اثر استرس و فشارهای روحی پدیدار شده را کاملا برطرف نموده و با مصرف این کرم تیرگی دور چشمهاتون رو می تونید فراموش کنید.کرم دور چشم وینوسورس کدلی، به دلیل وجود اسید هیالورونیک و پلی فنول کرمیست کاملا آبرسان و مرطوب کننده که شفافیت دوران جوونی رو به دور چشمتتون باز می گردونه.پس مهمه که کرم های دور چشم حاوی اسید هیالورونیک، رتینول، فاکتورهای رشد، انواع آنتی اکسیدان و دیگر مواد تاثیر گذار باشند.

قطعا در یک نوشته من بعنوان یک مقاله نویس نمی تونم از تمامی ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد تمامی کرم های دور چشم براتون بگم و مسلما چند نمونه ای که بیان شد، همه کرم ها رو تحت پوشش قرار نمی ده و می دونیم که دنیایی از کرم های دور چشم مفید و تاثیرگذار وجود داره. تنها راهکار مراجعه به سایت داروخانه مثبت سبز و مطالعه دقیق خصوصیات هر یک از کرم ها به طور جداگانه هستش.مجله مثبت سبز

maman_mahya این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0
    سن مناسب شروع استفاده از کرم دور چشم چه زمانی است؟

سن مناسب شروع استفاده از کرم دور چشم رو شاید نشه به صورت دقیق و یک عدد خاص بیان کرد، اما می شه شرایط لازمی که شما رو مجاب به استفاده می کنه رو نام برد.چه این واقعیت رو قبول کنیم چه نه، پوستمون رفته رفته با افزایش سن چروک می شه. از اونجایی که پوست دور چشم نازکه، بیشتر مستعد چروک شدنه. بنابراین مراقبت از پوست دور چشم برای به تاخیر انداختن پیدایش چروک ها ضروریه. یکی از راه های مراقبت از پوست دور چشم استفاده از کرم های دور چشمه. اما اینکه در چه سنی از چه محصولی از کرم دور چشم استفاده کنیم نیاز به بررسی دقیق تر داره…هیچ قانون کلی وجود نداره که سن مناسب شروع استفاده از کرم دور چشم رو بشه از روش حدس زد، چرا که عوامل مختلفی توی این مبحث دخیله…ژنتیک عامل خیلی مهمیه که نمی شه از اون به راحتی گذشت. خیلی از افراد به صورت موروثی پوست خشک و حساسی دارن و طبیعتا هم زودتر از بقیه دچار چروک های دور چشمی می شن.اگه شما در معرض نور خورشید به مدت زمان زیادی قرار می گیرین و از عینک آفتابی هم استفاده نمی کنین، شما از افرادی هستین که ضرورت استفاده از کرم دور چشم برای شما بیشتر احساس می شه.تا بیست سالگی:

تا حدود سن بیست سالگی پوست دور چشم نیاز به استفاده از محصولات دور چشم نداره. هر چند که به مراقبت نیاز داره؛ استفاده از عینک آفتابی با محافظت کامل از اشعه UV و استفاده از کرم ضد آفتاب در هر سنی به شدت لزوم داره.بیست تا سی سالگی:

از سن بیست سالگی تا سی سالگی دوره شروع استفاده از کرم های دور چشمه! شاید چون چروکی مشاهده نکنین نیازی هم به استفاده احساس نکنین، ولی این سن بهترین سن برای پیشگیری از چروک های اطراف چشمه که در آینده قراره پدیدار شن. در این سن باید از یک کرم سبک برای دور چشم استفاده بشه که رطوبت رسانی قوی هم داشته باشه.سی تا چهل سالگی:

در بازه سنین سی تا چهل سالگی استفاده از کرم دور چشم به شدت توصیه می شه! در این بازه سنی باید از کرم هایی که کمی چرب تر هستن، استفاده کنین.پوست دور چشم در این بازه سنی نازک تر می شه و غدد چربی کمی داره، بنابراین لازمه با قدرت بیشتری به اون چربی و رطوبت برسونین. این بار تنها رطوبت رسانی کافی نیست و وجود مواد ضدچروک هم باید توی کرم دور چشم باشه.چهل سالگی به بعد:

در این سنین باید با توجه به میزان و عمق چروک های دور چشمی، محصولی انتخاب کنین که حاوی فاکتورهای رشد باشن. برای کمک به تولید دوباره پوست، محصولاتی که حاوی فاکتورهای رشدن، نمای ظاهری خطوط دور چشم و چین و چروک ها را بهبود می دن.

مجله مثبت سبز

maman_mahya این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0
    خواص ماسک زردچوبه برای پوست

با توجه به هجوم زیاد برندها و محصولات مربوط به پوست و مو، بازگشت افراد به سمت مواد طبیعی روز به روز در حال افزایشه، در این میون خواص ماسک زردچوبه برای پوست یکی از مواردیه که خیلی مورد استقبال و توجه قرار گرفته.
    زردچوبه:

زردچوبه ادویه معروفی که از خانواده زنجبیله، در خیلی از غذاهای آسیایی و ایرانی کاربرد داره؛ عطر، طعم و رنگ منحصر به فرد، این ادویه رو به شدت محبوب کرده.
    زردچوبه به علت دارا بودن انواع ویتامین ها، فلزها، کلسیم، فواید خیلی زیادی داره و هیچ سمی درون اون وجود نداره و مصرف اون هم هیچ ضرر و عوارضی نداره.

ماده اصلی موجود در زردچوبه کورکومین هست که به علت داشتن خواص ضدسرطانی شناخته شده.

چرا زردچوبه برای پوست مفیده؟

زردچوبه به دلیل داشتن کورکومین، خواص ضدالتهابی زیادی داره، همچنین زردچوبه به*دلیل سرشار بودن از آنتی اکسیدان ها، التهاب پوست رو کم و آسیب سلولی رو کند می کنه. زردچوبه می تونه به کاهش تجمع رنگدونه ها هم کمک کنه و از این طریق باعث یک نواختی و یکدستی پوست بشه.
    خواص ماسک زردچوبه برای پوست:

• درمانگر اگزما
    • درمان کننده آکنه
    • درمان چین و چروک
    • لایه برداری از پوست
    • درمان خشکی پوست
    • درخشان کننده پوست
    • برطرف کننده حلقه های سیاه دور چشم
    • کاهنده عوارض شیمی درمانی، پرتودرمانی و آفتاب سوختگی

طرز تهیه ماسک زردچوبه:

بهره بردن از خواص زردچوبه از راه های مختلف امکان پذیره و می تونید زردچوبه رو به تناسب نوع پوستتون با مواد مفید مختلفی ترکیب کنید، ما متداول ترین این ترکیبات رو در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز به شما عزیزان معرفی می کنیم…

روش اول:

کمی زردچوبه + ماست یا شیر کم چرب + آرد + عسل طبیعی + سرکه سیب ارگانیک

• این مواد رو با هم مخلوط کنید، غلظت رو تا حدی در نظر بگیرید که از روی صورتتون چکه نکنه. مراقب لباستون باشید.
    • با قلم مو مواد رو روی صورتتون پخش کنید و بعد از 20 دقیقه با آب گرم صورتتون رو بشویید.

روش دوم:

زردچوبه + عسل + دارچین

• این ماسک برای درمان جوش و آکنه بسیار مناسبه.
    • عسل ویژگی ضدباکتریایی داره که توی درمان جوش موثره و همچنین در نرم و مرطوب کردن پوست هم عالی عمل می کنهو
    • دارچین هم اثرات ضدباکتریایی داره و با افزایش جریان خون به سمت سطح پوست، به پوست حجم می ده!
    • این ماسک رو به مدت 10 دقیقه روی پوست بذارید و سپس با حوله ای گرم و مرطوب، صورت رو پاک کرده و با آب گرم بشویید.

روش سوم:

زردچوبه + ماست + لیموترش
    • این ماسک روشن کننده است، ماست و لیموترش، سفید کننده های طبیعی هستن و می تونن نقاط تیره رو محو کنن.
    • این ماسک رو به مدت 20 دقیقه روی صورتتون نگه دارید، سپس با آب ولرم بشویید.
    • این ماسک فقط هنگام غروب باید استفاده شه چراکه لیموترش، پوست رو نسبت به نور خورشید حساس تر می کنه.

مجله مثبت سبز

khanoom pasand این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

تزریق چربی

نقل قول نوشته اصلی توسط maman dokhtarak نمایش پست ها
    من سی گل استفاده کردم برای سیاهی دور چشم خوب بود
    من گودی زیر چشمم خیلی زیاد بود سیاه هم شد بود یعنی سی گل جواب میده؟ خوب میشم؟ داروهای گیاهی ک استفاده کردم جواب نداد و اخرش توی ولیعصر - گروه پزشکان امید تزریق چربی انجام دادم. فعلا ک راضیم ولی میترسم که برگرده.

khanoom pasand آواتار ها
    دلبر....
    میزان امتیاز
    50
    پسند شده
    2324
    پسند کرده
    4332
    نقل قول نوشته اصلی توسط raha1370 نمایش پست ها
    من گودی زیر چشمم خیلی زیاد بود سیاه هم شد بود یعنی سی گل جواب میده؟ خوب میشم؟ داروهای گیاهی ک استفاده کردم جواب نداد و اخرش توی ولیعصر - گروه پزشکان امید تزریق چربی انجام دادم. فعلا ک راضیم ولی میترسم که برگرده.
    سلام دوست گلم
    طاعاتتون قبول درگاه الهی عزیز دلم
    ظهر زیبای اول هفتتون بخیر گلم

عزیز دلم کرم های مختلف و دارو گیاهی
    تاثیر چندانی بر گودی و سیاهی زیر چشم ندارن و کاملا موقتی هستن

ولی شما بهترین روش و انجام دادین
    تزریق چربی زیر چشم در عصر حاضر نوین ترین درمان گودی و سیاهی زیر چشم هستن
    من از نزدیک های خودمون همین روش و انجام دادن و فوق العاده راضی هستن
    ولی گلم تزریق چربی و زل هم دائمی نیستن و بعد از یک مدتی برگشت پذیرن
    البته هر عضو صورت متفاوت هست
    ولی تزریق چربی زیر چشم 3 تا 5 سال باقی خواهند ماند
    و بعد از دوره شما دوباره باید برای تزریق مراجعه کنین

بازم دوست گلم سوالی بود من و دوستان عزیزم در خدمتتونیم
    چلو گوشت

نگران فردا نباش...........
    خدا از قبل انجاست..........

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام من ار این ماسک
    آب پياز ، شيره سوسن سفيد ، عسل ، موم سفيدو شير استفاده کردم و خیلی راضی بودم و نتیجه گرفتم خواستم ازتون تشکر کنم درمان شقاق

نازنین حسینی
    میزان امتیاز
    24
    پسند شده
    465
    پسند کرده
    51
    [QUOTE=mandy70;1473222]سلام من ار این ماسک
    آب پياز ، شيره سوسن سفيد ، عسل ، موم سفيدو شير استفاده کردم و خیلی راضی بودم و نتیجه گرفتم خواستم ازتون تشکر کنم درمان شقاق
    [/QUO
    سلام از اینها برای چی استفاده کردین و طوری استفاده کردین منم زیر چشمهام چروک داره میشه بفرمایید چکار باید بکنم تا از بین بره /

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 3456