نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 2527
صفحه 1 از 316 123411 ... آخرینآخرین

معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط fargol
    سلام دوستان عزیزم می خواستم بدونم نمایندگی محصولات ایوروشه درتهران کجاست ؟؟؟ : کرم پودرش و میخواستم
    فرگلي...برو داروخانه رامين توي ميدون فردوسي...اونجا داره عزيزم. قيمتش هم 19 تومنه :s16:
    من زماني زنده ام كه در يادها زنده بمانم.

2. بانک بند ناف
    ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط samira21
    کجایید
    این کرم بورژوا که برس دار هست رو که خیلی ازش تهریف میکنید رو میخوام من پوستم سبزه ست و نمی خوام خیلی روشن بشه چه شمارهیش رو باید بگیرم یعنی میخوام بگم داداشم از دبی برام بیاره اگه کرم برای ترک پوست هم سراغ دارید لطف میکنید بهم معرفی کنید بوس بووس بوووس

سمیرا جون اگر وقتشو داشتی و یه سر میرفتی هایلند (میدون آرژانتین) اونجا خودت میتونستی تست کنی و ببینی کدوم شماره برات بهتره .

نقل قول نوشته اصلی توسط arsham
    سلام به دوستان گرامي كسي قيمت كرم پودر كلينيك رو تو ايران داره من كه خيلي ازش راضي ام صورت رو خيلي نرم و لطيف ميكنه
    اينجا من به پول ايران 40000 تومان خريدم ولي قيمت ايرانو ندارم و اينكه اصلشو مي شه پيدا كرد

آرشام جان من دو بار در دوران جوانی:دی کلینیک خریدم . البته نه کرم پودر ... من پنکیک خریدم . همون حدود چهل تومان بود حالا یه کم بالاتر یا پایینتر . حالا اینو میخوام بگم ...
    من دفعه اول که خریدم روش زده بود ساخت امریکا ، ولی دفعه دوم زده بود ساخت ایتالیا . حالا کلا خودم هم نمیدونم کلینیک اصالتا مال کجاست و کدوم اصل بود و کدوم فرع .
    غلامرضا این نوشته را پسندیده.
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

مرضیه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    364

سلام دوستای گلم
    من از کرم پودر BIOCURA آلمان استفاده می کنم برای میکاپ یا در حالت عادی خیلی عالیه ـ رنگش طبیعیه نه خیلی روشن و نه تیره و سبزه
    پوشانندگی اش فوق العاده اس
    Elmira-m این نوشته را پسندیده.
    با حقیقت باید زیست. امّا، واقعیت را ـ تنها ـ باید دانست.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

شیدا جون من کلینیک دارم..البته کرم پودرش نیست..کرم دورچشمشه...از امریکا دوستمون اورده ..روشم نوشته مید این امریکا..کلینیک تا جایی که من میدونم امریکاییه...تو تجریش یه مغازه هست داره محصولاتشو ...دوستم همه چیزشو داشت...از کرم تا رژ و سایه و...راضی بود...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    0

ستاره جون میشه آدرس دقیق اون مغازه توی تجریش که محصولات کلینیک داره بگی؟ یا اگه دوستان میدونن که کجا میشه کلینیک اورجینال پیدا کرد توی تهران بگین..پیشاپیش ممنونم

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    200
    پسند شده
    6747
    پسند کرده
    3867

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    آره منم که گفتم اولین پنککی رو که خریده بودم از وزرا مال امریکا بود . ولی الانم اگر بری تو مغازه های مختلف می بینی ایتالیا یا بلژیک و اینا هم خورده . منم نمی دونم تفاوتشون چیه .
    شیدا جونی تا اونجایی که من می دونم همه ی اونا اصله نمی دونم چطوری بگم مثلا فکر کن تحت لیسنس آمریکا میزنن همشون، یه کشوری (دقیق یادم نی!!) مثلا میزنه بِل کیلینیک اونم همون کلینیکِ ولی چون ساخت اون کشوره یه چیزی اضافه ش کرده! می دونم خیلی بد توضیح دادم اما از نظر کیفیتی با هم فرق نمی کنن! نگران نباش
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    200
    پسند شده
    6747
    پسند کرده
    3867

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samira21
    کجایید
    این کرم بورژوا که برس دار هست رو که خیلی ازش تهریف میکنید رو میخوام من پوستم سبزه ست و نمی خوام خیلی روشن بشه چه شمارهیش رو باید بگیرم یعنی میخوام بگم داداشم از دبی برام بیاره اگه کرم برای ترک پوست هم سراغ دارید لطف میکنید بهم معرفی کنید بوس بووس بوووس
    سمیرا جون من کرم پودر برژوا رو از نمایندگی خیابون ونک می خرم استندش هست می تونی تست کنی رو قسمت پایین چونت! بعد شمارشو بده به داداشت که برات بیارن،البته چند رنگ بیشتر نداشت نمی دونم من موقعی که بقیه شو نداشت رفتم یا کلا همین دو سه رنگو داره!
    من پوستم گندمیه اما خودمو یه کم می تیره ام پس شاید شماره من به دردت بخوره! مال من "34 بژ رز"! هست ولی به نظرم خودت برو امتحان کن که بعد منو نفحشی!! (شوخی) قیمتشم زیاد نی می تونی خودتم اینجا بخری راستش دقیق یادم نیس اما فکر کنم 16 تومن بود!
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    200
    پسند شده
    6747
    پسند کرده
    3867

ویترین مدال ها

دوست جونیا من از لوازم آرایش کلارنس راضی بودم یکم گرون هست اما محصولات خوبی داره (کرم پودرش به درد پوست صاف میخوره چون فکر نکنم جوش رو بپوشونه! البته مطمئن نیستما چون یه کم رقیقه و خوب جذب میشه گفتم) از نمایندگیش تو پاساژ تندیس گرفته بودم (3 سال پیش) نمی دونم همچنانم هست یا نه ولی من فقط اونجا دیدم! پودر فیکسر آرایششم هنوز دارم و خیلی ازش راضیم
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

صفحه 1 از 316 123411 ... آخرینآخرین