نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 785 به 792 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط CENTER
    سلام دوستاي مهربون من تازه عضو سايت شدم و از مطالبتون خوشم اومدمي خواستم ازتون راهنمايي بگيرم .من پوست چربي دارم قبلآ ماي استفاده مي كردم ولي الان دنبال يه پنكك يا كرم پودر خوب مناسب پوستم مي گردم به نظرتون كدومش پوشش بهتري داره تا امروز از هيچ كرم پودري استفاده نكردم نمي دونم خوبه يا نه لطفأ مارك و فروشگاهش رو تو اهواز بهم بگين ودر ضمن اين كه كدومش بهتره؟

بچه ها چرا جواب منو ندادين گناه دارم ها

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

سلام دوستاي مهربون من تازه عضو سايت شدم و از مطالبتون خوشم اومدمي خواستم ازتون راهنمايي بگيرم .من پوست چربي دارم قبلآ ماي استفاده مي كردم ولي الان دنبال يه پنكك يا كرم پودر خوب مناسب پوستم مي گردم به نظرتون كدومش پوشش بهتري داره تا امروز از هيچ كرم پودري استفاده نكردم نمي دونم خوبه يا نه لطفأ مارك و فروشگاهش رو تو اهواز بهم بگين ودر ضمن اين كه كدومش بهتره؟

بچه ها چرا جواب منو ندادين گناه دارم ها
    عزیزم من تا حالا از مای استفاده نکردم . ولی بهت پیشنهاد میکنم یه مارک دیگه رو امتحان کن شاید نتیجه بهتری ببینی ! و البته انتخاب مارک بستگی به بودجه ای که میخوای برای اینکار بزاری داره .
    به نظر من هم کرم پودر هم پنکیک بگیر. برای مجالس و مهمونی ها از هر دوش استفده کن . ولی برای بیرون رفتن های روزانه میتونی از پنکیک تنها استفاده کنی ولی حتماً حتماً زیرش از یه کرم ملایم استفاده کن و پنکیک رو با یه پوشش ملایم روی صورتت قرار بده. میتونی زیرش از کرم نرم کننده یا ضد آفتاب مخصوص پوست های چرب استفاده کنی . امیدوارم تونسته باشم کمی بت کمک کنم !
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسي دوست عزيز قيمتش برام مهم نيست فقط مي خوام خوب كاور كنه از مكس فاكتور هم خيلي راضي بودم ولي كمياب شده به نظرتون لاكورت خوبه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خوشه جان مي شه درمورد گريماس بگي كه آيا واسه پوست چرب خوبه يا نه ؟خوب كاور مي كنه يانه؟ واينكه در اهواز نمايندگي داره؟
    ممنون مي شم راهنمايييم كني عزيزم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان، من میخوام رژ گونم رو عوض کنم، شما چه مارکی پیشنهاد میدین؟ پوست صورتم روشنه و همیشه رژ گونه صورتی میزنم... قبلا بورژوا میزدم، سری پیشم فروشنده 1 مارکی داد ال دی ام خوبه فقط تموم بشو نیست آدم خسته میشه از بس ازش استفاده میکنه... به نظرتون بازم بورژوا بخرم یا چی؟؟؟ راستی الان رژ گونه ی بورژوا چنده؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Food Lover
    بچه ها منم میخوام کرم پودر و پنکیک جدید بخرم ولی انتخاب مارک منایب برام سخته ! پوستم هر از گاهی جوش میزنه و لکه و جای جوش های از دوران جوانی مونده رو صورتم !
    خودم بین اورآل و منهتن میخوام یکی رو انتخاب کنم ! البته کسایی که از Mac استفاده میکنن کاملا! راضی اند و واقعاً خوب رو صورت میخوابه اما اینجایی که هستم نمایندگی نداره و نمیتونم به اصل بودنش اعتماد کنم !

با این اوصاف بین اورآل یا منهتن کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟ یا هر مارک دیگه ای ؟! هزینه اش هم مهم نیست
    سلام عزیزماگه قیمتش مهم نیست یه کرمی بهت معرفی میکنم که خیلی خیلی عالیه من خودم خیلی جای جوش و جوش دارم پوشانندگیش عالیه البته خودت اول تست کن اسمش هست ESTEE LAUDER واقعا محشره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسي دوست عزيز قيمتش برام مهم نيست فقط مي خوام خوب كاور كنه از مكس فاكتور هم خيلي راضي بودم ولي كمياب شده به نظرتون لاكورت خوبه؟
    عزیزم پنکک لاکورت عالیه من دارم چون پوستم خیلی جای جوش داره خیلی به دردم میخوره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام عزیزماگه قیمتش مهم نیست یه کرمی بهت معرفی میکنم که خیلی خیلی عالیه من خودم خیلی جای جوش و جوش دارم پوشانندگیش عالیه البته خودت اول تست کن اسمش هست ESTEE LAUDER واقعا محشره[/quote]

عزیزم ،صورت منم مثل شماست ،میخوام واسه عید بخرم برای مصرف روزانه اگه تهران هستین،میشه بگین ازکجاخریدید ،اصلا اصل وتقلبی بودنشو چطور میشه تشخیص داد،ممنون میشم زودتر جوابمو بدین دوراه دارم یا بیام تهران خرید کنم یا اینجا سفارش بدم بیارن
    اینکه دیگران در مورد من چه فکری میکنند به من ربطی* ندارد!