نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 777 به 784 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

سلام دوستاي مهربون من تازه عضو سايت شدم و از مطالبتون خوشم اومدمي خواستم ازتون راهنمايي بگيرم .من پوست چربي دارم قبلآ ماي استفاده مي كردم ولي الان دنبال يه پنكك يا كرم پودر خوب مناسب پوستم مي گردم به نظرتون كدومش پوشش بهتري داره تا امروز از هيچ كرم پودري استفاده نكردم نمي دونم خوبه يا نه لطفأ مارك و فروشگاهش رو تو اهواز بهم بگين ودر ضمن اين كه كدومش بهتره؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها لطفآ بهم بگين محصولات مكس فاكتور رو تو كدوم فروشگاه تو اهواز مي تونم پيدا كنم؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط CENTER
    بچه ها لطفآ بهم بگين محصولات مكس فاكتور رو تو كدوم فروشگاه تو اهواز مي تونم پيدا كنم؟
    لطفأ جواب بدين فردا مي خوام برم خريد

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    123
    پسند کرده
    10

سلام

من از کرم پودر و پنکیک "اورآل" استفاده می کنم. سابقا هر دوش رو حدود 22000 میخریدم. الان که رفتم بخرم یه جور داره حدود 10000 که ظاهرش با اونی که من دارم هیچ فرقی نداره. به گفته فروشنده این مارک پنکیک هایی در قیمت های مختلف داره.
    من از کجا میتونم متوجه بشم این که دارم میخرم کدومه؟

کسی هست که اطلاعاتی درباره این مارک داشته باشه؟

با همین قیمت میتونم مارک دیگه ای بخرم که برای پوست چرب مناسب باشه و پوشانندگیش هم خوب باشه؟

لطفا . . .
    گاهی نعمت های خدا با شکستن تمام شیشه ها وارد می شوند.

Lenaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    511
    پسند کرده
    41

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3n
    سلام

من از کرم پودر و پنکیک "اورآل" استفاده می کنم. سابقا هر دوش رو حدود 22000 میخریدم. الان که رفتم بخرم یه جور داره حدود 10000 که ظاهرش با اونی که من دارم هیچ فرقی نداره. به گفته فروشنده این مارک پنکیک هایی در قیمت های مختلف داره.
    من از کجا میتونم متوجه بشم این که دارم میخرم کدومه؟

کسی هست که اطلاعاتی درباره این مارک داشته باشه؟

با همین قیمت میتونم مارک دیگه ای بخرم که برای پوست چرب مناسب باشه و پوشانندگیش هم خوب باشه؟

لطفا . . .
    شک نکن که تقلبیه
    یاباید قیمتش مثل قبلی باشه یا بالاتر پایین تر که نمیشه
    همیشه انتهای محصولی که می خوای بخری با اونی که قبلا داشتی و می دونی اصل بوده مقایسه کن حتما یه اختلافهایی داره و متوجه میشی که اصل نیست

به نظر من اورآل خیلی مارک خوبیه و پوشانندگیش هم عالیه به پوست هم صدمه ای نمیزنه
    این مدلهایی که کاسه شیشه ایه هم برای جشن ها عروسی ها خیلی خوبه پوشانندگیش معرکه اس و واقعا صورت رو زیبا میکنه
    تنها توئی که تمام نمیشوی...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

بچه ها منم میخوام کرم پودر و پنکیک جدید بخرم ولی انتخاب مارک منایب برام سخته ! پوستم هر از گاهی جوش میزنه و لکه و جای جوش های از دوران جوانی مونده رو صورتم !
    خودم بین اورآل و منهتن میخوام یکی رو انتخاب کنم ! البته کسایی که از Mac استفاده میکنن کاملا! راضی اند و واقعاً خوب رو صورت میخوابه اما اینجایی که هستم نمایندگی نداره و نمیتونم به اصل بودنش اعتماد کنم !

با این اوصاف بین اورآل یا منهتن کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟ یا هر مارک دیگه ای ؟! هزینه اش هم مهم نیست
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

بر و بچس من مارک لاکورت رو برای استفاده روزانه خریدم پوستم چربهیا بهتر بگم مختلط هست و یه بار ازش استفاده کردم پوشش لایتی رو صورت داره و خیلی خوب میشینه اما لک و... کامل کاور نمیکنه . یه کرم پورد یا پنکیک با قیمت مناسب یعنی حدود 30الی 35 هم به من معرفی کنید برای مجالس و عروسیها مناسب باشه و من پوستم سفید هست اما لک و کک مک دارم که اینهارو کاور کنه مرسی . خودم به توصیه دوستان در اینجا استی لودر و میکاپ مد نظرم هست که البت فکر نمیکنم تو شیراز بتونم استی لودر اصل رو گیر بیارم . اینم بگم که من چون پوستم چرب هست هم برای استفاده روزانه هم برای مجالس پنکیک استفاده میکنم و مدنظرم هم بیشتر پنکیک هست برای خرید .

دوست عزیز من هم اورال و هم هم منهتن رو به مدت طولانی استفاده کردم و من منهتن رو پیشنهاد میدم اگه برا مجالس هم میخواین ازش استفاده کنید واگه احیانا لک و مشکلات پوستی هم دارین خوب کاور میکنه به نظر من بر اساس تجربه شخصی و اورال چون پوشش دهی لایت تری داره برا استفاده روزانه . اما اگه فقط میخواین یه هزینه کنید و هم برا استفاده روزانه هم مجالس منهتن پیشنهاد من هست امیدوارم هرمارک ی رو امتحان کردین براتون جواب بده . من لاکورت رو گرفتم اما راضی نبودم سری بعد پنکیک دیگه ای جایگزینش میکنم برا استفاده روزانه علیرغم اینکه واقعا مارک خوبیه و خیلیا ازش راضی بودن و برای پوست خشک ش هم واقعا عالیه . اما من این بار تست کردم و برا پوست من به نظرم مارک دیگه بیشتر جواب میده . ضمنا من لاکورت رو 3روز پیش 27500 خریدم کسی جدیدا خریداری کرده اخه میدونم این مغازه که ازش خرید میکنم قیمتاش بالاست اما چون اطمینان دارم اصل هست محصولاتش و مطمئن ه و مشاوره خوب میده ازش خرید میکنم

مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1155
    پسند شده
    56384
    پسند کرده
    62718

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط CENTER
    مطمین نیستم ولی فکرکنم توخیابون امام پاساژ امینی میتونی پیدا کنی اتفاقا منم فردا میخوام برم خرید ارایشی ولی هنوز نمیدونم چه مارک کرم پودو پنکیکی بگیرم