نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 769 به 776 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

"]خوشه جونممرسی عزیزم میخواستم بدونم قیمتش آخرین بار چقدر بوده؟ ببخش که هی ازت سوال میکنم

عزیزم من آخزین بار شهریور ما ه خرید 21تومان البته ممکن هست گرون شد ه باشه

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

]مرسی خوشه جونم من هفته دیگه می رم منوچهری واسه خرید گریماس حتما عکس خریدامو میذارم تو سایت

خط چشم گریماس هم مثل خط چشم های آکوا هستش باید با قلم خودمون بکشیم ?

خواهش میکنم عزیزم پیشاپیش مبارکت باشه لطف کن قیمت جدیدش هم بگو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    1

آره سحرجون مثل آکو هست باید با قلمو 000 بزنی

مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1150
    پسند شده
    56333
    پسند کرده
    62655

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان غزل
    سلام خانمای گل من میخوام کرم پودر وپنکیکمو عوض کنم ولی نیدونم چی بگیرم کزکرم پودر مای وپنکیک اورشین وبورژویز استفاده میکردم ولی خسته شدم ازشون یکی کمکم کنه صورتمم جوشای ریزمیزنه اگه میتونید یه کرم پودر خوب معرفی کنید باقیمت مناسب یادتون نره خواهرای گلم چون میخوام لوازم ارایش بخرمراستی برای یه ریمل خوب وضداب باید کجا سوالمو مطرح کنم باتشکرفرااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااواا اااااااااااااااااااااان
    واقعا که دیگه باهاتون قهرم یعنی هیچکسی نیست مرا یاری کند

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

[quote=مامان غزل]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان غزل":9lvoeqor
    سلام خانمای گل من میخوام کرم پودر وپنکیکمو عوض کنم ولی نیدونم چی بگیرم کزکرم پودر مای وپنکیک اورشین وبورژویز استفاده میکردم ولی خسته شدم ازشون یکی کمکم کنه صورتمم جوشای ریزمیزنه اگه میتونید یه کرم پودر خوب معرفی کنید باقیمت مناسب یادتون نره خواهرای گلم چون میخوام لوازم ارایش بخرمراستی برای یه ریمل خوب وضداب باید کجا سوالمو مطرح کنم باتشکرفرااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااواا اااااااااااااااااااااان
    واقعا که دیگه باهاتون قهرم یعنی هیچکسی نیست مرا یاری کند[/quote:9lvoeqor]

عزیزم مارک مای یه کرم پودر ضد آکنه داره اگه صورتت جوش میزنه چون قیمتشم مناسبه اگه تا 21 تومن بخوای من پورینا که کره ایه رو پیشنهاد میکنم که مخصوص پوست چرب و جوش داره که پوشش دهی خوبی داره با همون قیمت پنکیک پورینا هم خوبه .قیمت پایینتر کلاسیک که خیلی خوبه . یه نوع پنکیک برژوآ هست که پوشش دهیش در حد پنکیکهای لوکسوری و اورآله اسمش ژسته اگه اصلش رو پیدا کنی جعبش هم کرم رنگه 3800 بیشتر نیست ولی عالیه. ریمل هم کربن بلک اورال واقعا عالیه
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

منم کرم پودر بیو دِ تُکس بورژوا رو معرفی میکنم واسه اونایی که پوست چربی دارن و البته جای لک هم ... با اسم مخفف BIO

من با اینکه پوستم چربه و جوش ندارم اما واقعا ازش راضیم پوشانندگیش عالیه و ارگانیکه . تازه در عین اینکه چرب نیست اما روی صورت هم نمیماسه فقط قیمت الانش نمیدونم چنده

دیده را فایده آن است که دلبربیند؛

اللهم عجل لولیک الفرج...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[JUSTIFY]سلام دوستان... من پوستم مختلطه و خیلی حساس، برا آرایش روز کرم مرطوب کننده ی اوریاژ (هیسه آک) و ضد آفتاب سان سنس (بی رنگش) و بعدش کمی پنکک می زنم... از بین پنکک هایی که استفاده کردم بورژوا و ویکتوریا خیلی خوب رو پوست میشینن، من که خیلی خیلی راضیم... از کرم پودر اوریف لیم (اسکین پرفکت فاندیشن) فقط برا مهمونی ها استفاده میکنم، سبکه و آدم احساس نمیکنه کرم پودر زده.... آرایشم رو با فوم پاک کننده ی اتود که حاوی دانه های برنجه پاک میکنم به نظر من که معجزه میکنه... من پوستم به بیشتر وسایل آرایش حساسه و جوش میزنه ولی از وقتی از این کرم ها استفاده میکنم دیگه جوش نمیزنم و پوستم صافه، البته این فوم پاک کننده تو از بین رفتن جوش هام و صاف شدن پوستم واقعا معجزه کرده[/JUSTIFY]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    52
    پسند کرده
    0

سلام دوستاي عزيز . من الان حدوده دو ساله كرم پودر اگزويانس استفاده مي كنم و ازش راضيم خوبه ولي زياد پوشانندگيش براي عروسي و مهموني خوب نيست . ميخوام يه كرم پودر خوب بخرم كه زياد سنگين نباشه رو پوست و چون پوستم مختلطه رو پوستم خوب بشينه و براي پوست مضر نباشه .
    طبق گفته هاي شما دوستان عزيز يه كم راجع به كرم پودر مارك مك (mac) سرچيدم و ديدم كه فقط تو تهران يه نمايندگي داره و از طريق سايش ميشه خريد اينرنتي هم كرد ولي چون خريد حضوري يه چيزه ديگه ست ميخوام يه كم از نظر شما دوستان استفاده كنم تا ببينم چه نوع رنگ بنديش و بگيرم . و بعضي از كرم پودرها هستن كه اول كه ميزني رنگ پوسته ولي به مرور زمان رو پوست تيره ميشه آيا اين كرم پودر هم اون جوريه ؟
    من پوست صورتم گندميه و ميخوام شمارش يه جوري باشه كه نه خيلي ماست بشه آدم نه خيلي برنزه . حالا باز منتظر ميمونم تا ببينم دوستاي عزيزي كه از اين كرم پودر استفاده كردن نظرشون چيه .
    در ضمن ميخوام پنككشم بخرم باز دوستايي كه استفاده كردن لطفا راهنمايي كنن . مرسي
    به خودم می بالم که در آغوش تو زندگی کرده ام ...
    مادر...