نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 673 به 680 از 2527
صفحه 85 از 316 نخستنخست ... 758283848586878895 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط niyaz2002
    ميشه ي كرم پودر براي مصرف روزانه پيشنهاد بديد، براي سركار ميخوام
    ضدآفتاب رنگي كار كرم پودرم ميكنه؟

من روزانه از ضد افتاب اورياژ رنگ بژ روشن استفاده ميكنم يه كم پوشانندگي داره و ماندگاره عرق نميكنه رنگش طبيعي هست

براق نميشه و ماندگاريشم خوبه اگه بخواي ميتوني ظهر تمديد كني اما من معمولا تا عصر رو پوستمه و خيلي خيلي سبك اصلا حس نميكني كرم زدي

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط live
    نقل قول نوشته اصلی توسط maral.tirazheh
    من رفتم کرم پودر گریماس خریدم عالیه 2 ساله از پنککش استفاده می کنم ولی کرم پودرش خیلی عالیه سبک و با پوشانندگی و دوام بالا
    من 19000 تومن گرفتم اینم عکسش

http://www.mamipic.com/share-79EF_4F143A84.html

عزيزم شما چه شماره اي گرفتي كه راضي هستي ؟
    ايا كاتالوگ داره كه رنگ و انتخاب كني يا تستر ؟

قيمتش نسبت به اگزوويانس خيلي مناسب هست حالا نميدونم ماندگاريش چطور باشه
    عزیزم من با توجه به اینکه پوست صورتم سفیده و نمیخواستم رنگ کرمم زیاد روشن باشه G3 گرفتم خیلی طبیعیه از نظر موندگاریشم عالیه من 9 صبح که میزنم تا شب اصلا تجدیدش نمیکنم و با اینکه منافذ پوستم بازه ولی بازم پوستم رو کاملا صاف میکنه
    در ضمن همه نمایندگی های گریماس کاتالوگ داره و چون فروشنده هاش باید دوره ببینن خیلی حرفه ای مطابق با رنگ پوست مشتری رنگ و نوع محصولات رو پیشنهاد میدن من 2 ساله از پنکک گریماس استفاده کردم واقعا راضی بودم الانم که کرم پودرش رو میزنم
    دل من از تبار دیوارهای کاه گلی است
    ساده می افتد
    ساده می شکند
    ساده میمیرد
    دل من تنها سخت میگیرد . . .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط رعنا ش
    منم 2 ساله پن کیک گریماس استفاده میکنم عالیه........

کرم پودرم لاکورد بود که اونم بد نبود ...حالا میخوام یه کرم پودر جدید بخرم
    این اگزویانس که نوشتید واسه پوستهای چرب خوبه؟ آخه من پوستم چربه و گاهی جوش میزنه....... و دوست دارم پوشانندگیش خوب باشه و براق نباشه..
    شما چی پیشنهاد میکنید؟
    عزیزم. من پوست خودم چرب و مختلطه و جوش هم میزنه. از اگزوویانس خیلی راضیم. براق هم اصلا نیست و عرق هم نمی کنه رو پوستم اصلا. واسه همین نمیدونم چرا اون دوست گلم گفت که براقه. چون اصلا براق نیست. چون من خودم خیلی حساسم. کاملا هم گیاهی هستش. من که راضیم.همین گریماس کرم پودرم داره، من تا حالا استفاده نکردم اما تحقیق کن راجع به اون هم عزیزم. یه سوالی حالا من از تو دارم. از کیک میکاپ گریماس راضی هستی؟ واسه پوست سنگین نیست؟ ماندگاریش چطوره؟ پوست براق و خیس نمی شه؟ جوش نمی زنی؟

رعنا ش آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط niyaz2002
    ميشه ي كرم پودر براي مصرف روزانه پيشنهاد بديد، براي سركار ميخوام
    ضدآفتاب رنگي كار كرم پودرم ميكنه؟

من قبلا ضد افتاب کرم پودری استفاده میکردم اوریاژ ولی متاسفانه با پوست من سازگار نبود و جوش میزدم بعد ضد آفتاب کرم پودری مای استفاده کردم خوب بود ولی
    یادمه یکی از بچه های سایت گفته بود ضد آفتاب کرم پودری بعد از مدتی لک پوستی ایجاد میکنه
    نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی

اما.......

بی شک تو بهانه آنی.......

رعنا ش آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz13
    نقل قول نوشته اصلی توسط رعنا ش

این اگزویانس که نوشتید واسه پوستهای چرب خوبه؟ آخه من پوستم چربه و گاهی جوش میزنه....... و دوست دارم پوشانندگیش خوب باشه و براق نباشه..
    شما چی پیشنهاد میکنید؟
    عزیزم. من پوست خودم چرب و مختلطه و جوش هم میزنه. از اگزوویانس خیلی راضیم. براق هم اصلا نیست و عرق هم نمی کنه رو پوستم اصلا. واسه همین نمیدونم چرا اون دوست گلم گفت که براقه. چون اصلا براق نیست. چون من خودم خیلی حساسم. کاملا هم گیاهی هستش. من که راضیم.همین گریماس کرم پودرم داره، من تا حالا استفاده نکردم اما تحقیق کن راجع به اون هم عزیزم. یه سوالی حالا من از تو دارم. از کیک میکاپ گریماس راضی هستی؟ واسه پوست سنگین نیست؟ ماندگاریش چطوره؟ پوست براق و خیس نمی شه؟ جوش نمی زنی؟

فریناز جان مرسی از توضیحاتت........
    راستشو بخوای پن کیک گریماس چون گریمی هست و حتی خیلی از ارایشگرا واسه عروساشون استفاده میکنن یه کم همون اول که میزنی سنگین هست ولی من بیشتر واسه مهمونیها و جشنها و اینکه بخوام با دوستامون از صبح تا شب برم بیرون و نیاز نباشه بین روز دوباره تجدید کنم استفاده میکنم و خیلیییییییی راضیم........یا توی مسافرت که از صبح تا شب بیرونی و ممکنه فرصت نکنی آرایشتو تجدید کنی...واقعا بدرد میخوره این جور موقع ها......
    نه عززیم براق نیست ( البته فکر کنم بستگی به میزانی که میزنی هم داشته باشه)..خیسم نمیشه...تا حالا بعد از استفاده از اونم جوشم نزدم
    نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی

اما.......

بی شک تو بهانه آنی.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    2

[quote=رعنا ش]
    نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz13
    نقل قول نوشته اصلی توسط "رعنا ش":vrfeyl9k

شما چی پیشنهاد میکنید؟

فریناز جان مرسی از توضیحاتت........
    راستشو بخوای پن کیک گریماس چون گریمی هست و حتی خیلی از ارایشگرا واسه عروساشون استفاده میکنن یه کم همون اول که میزنی سنگین هست ولی من بیشتر واسه مهمونیها و جشنها و اینکه بخوام با دوستامون از صبح تا شب برم بیرون و نیاز نباشه بین روز دوباره تجدید کنم استفاده میکنم و خیلیییییییی راضیم........یا توی مسافرت که از صبح تا شب بیرونی و ممکنه فرصت نکنی آرایشتو تجدید کنی...واقعا بدرد میخوره این جور موقع ها......
    نه عززیم براق نیست ( البته فکر کنم بستگی به میزانی که میزنی هم داشته باشه)..خیسم نمیشه...تا حالا بعد از استفاده از اونم جوشم نزدم [/quote:vrfeyl9k]

عزیزم؟ تو فون خشکشو استقاده می کنی یا فون چربش؟ بعد اینکه من بخوام سر کار ازش استفاده کنم به نظر تو سنگینه؟ یعنی واسه روزانه خوب نیست؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    123
    پسند کرده
    0

فریناز جون رفتی پرسیدی فیمتش رو ؟ من اینجا پیدا کردم گریماس رو بهم گفتن 25 تومن... اونجا هم همین قیمته؟ البته این نمایندگیش نیست.. می ترسم تقلبی باشه...
    عروس شهریور 92!
    خدایا من به معجزه هات ایمان دارم.. کمکم کن
    دوستای گلم برام دعا کنین خونه پیدا کنم وگرنه مجبورم برم خونه مادرشوهرم که نمیخواااام

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط bita12
    فریناز جون رفتی پرسیدی فیمتش رو ؟ من اینجا پیدا کردم گریماس رو بهم گفتن 25 تومن... اونجا هم همین قیمته؟ البته این نمایندگیش نیست.. می ترسم تقلبی باشه...
    عزیزم همون 5 شنبه که رفتم منوچهری فون خشکشو گفت 24 هزار و خورده ای. اگه می خوای بگیری از اینجا بگیر که خیالتم راحت باشه.

صفحه 85 از 316 نخستنخست ... 758283848586878895 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف