نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 2,489 به 2,496 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahdieh7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2290
    پسند کرده
    2357
    سلام
    کسی میدونه الان قیمت پنکک و کرم پودر مکس فکتور چنده ؟تو یه سایت دیدم 62 بود. و سایت معتبر اینترنتی میشناسید که لوازم آرایشی بفروشه؟؟؟
    من پوستم خشک و حساس الان از کرم پودر کلاسیک استفاده میکنم ، خشکه اما خیلی بد نیست .یه مدت اتود استفاده میکردم رطوبتش خوب بود اما بعد یه مدت جوش های ریز زدم.
    شما چه کرم پودر و پنککی پیشنهاد میدین تو رنج 30 و40 تومن؟ پوشانندگیش هم بالا باشه
    ویرایش توسط mahdieh7 : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴ در ساعت ۰۲:۳۱ بعد از ظهر
    بارون وقتی زیبا میشه که عشقت با تو هست...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    14
    پسند شده
    585
    پسند کرده
    407
    نقل قول نوشته اصلی توسط محیـا نمایش پست ها
    سلام دوستان من رو گونه هام یه چند ماهه پوس پوس و سرخ شده کرم نرم کننده ومرطوب کننده نیوا میزنم انگار تاثیری نداره تازه سرخ تر میشه گونه ام پوستم خشکه .کرم ایرانی خوب چیه نمیخوام دیگه خارجی بخرم برا پوست خشک . ارایش اصلا نمیکنم که از عوارض مواد ارایشی باشه
    من مرطوب کننده مارک اکتیان گرفتم خیلی عالیه هم مرطوب میکنه هم ترمیم کننده هست
    محیـا این نوشته را پسندیده.

HaNi73 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh7 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه الان قیمت پنکک و کرم پودر مکس فکتور چنده ؟تو یه سایت دیدم 62 بود. و سایت معتبر اینترنتی میشناسید که لوازم آرایشی بفروشه؟؟؟
    من پوستم خشک و حساس الان از کرم پودر کلاسیک استفاده میکنم ، خشکه اما خیلی بد نیست .یه مدت اتود استفاده میکردم رطوبتش خوب بود اما بعد یه مدت جوش های ریز زدم.
    شما چه کرم پودر و پنککی پیشنهاد میدین تو رنج 30 و40 تومن؟ پوشانندگیش هم بالا باشه
    راجع به قسمت دوم سوالتون
    من کرم پودر SPF دار Ellaro ( الارو ) استفاده میکنم که راضیم ..قیمتش سال گذشته 45 تومن بود..فرانسویه
    mahdieh7 این نوشته را پسندیده.
    آدم وقـتـی از "گــذشــتـه" یــاد مـی کـنه
    یـعنـی زمــان "حـالـش" مـزخــرفــه

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh7 نمایش پست ها
    سلام
    عزیزم پوست منم خشکه ، یه کرم پودر ضد افتاب گرفتم spf 40 داره ، مرطوب کننده و ضد چروک هم داره ، اسمش مدیسانِ ، خیلی ازش راضیم و حتی لازم نیست قبلش هم مرطوب کننده بزنم
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

mahdieh7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2290
    پسند کرده
    2357
    فاطیما جون پوشش دهیش چطوره ؟ شما پوست خودت صافه؟ آخه من میخوام پوشش خوب باشه
    قیمتش چی عزیزم؟
    کرم پودت اینه؟ ببخشید انقد سوال میپرسم
    بارون وقتی زیبا میشه که عشقت با تو هست...

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186
    اره عزیزم همینه ، من پوستم تقریبا صافه و مشکل خاصی نداره اما فکر کنم پوششش خوبه ، من 35 تومن خریدم عزیزم
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

آزاده 66 آواتار ها
    میزان امتیاز
    51
    پسند شده
    1505
    پسند کرده
    3925
    نقل قول نوشته اصلی توسط محیـا نمایش پست ها
    سلام دوستان من رو گونه هام یه چند ماهه پوس پوس و سرخ شده کرم نرم کننده ومرطوب کننده نیوا میزنم انگار تاثیری نداره تازه سرخ تر میشه گونه ام پوستم خشکه .کرم ایرانی خوب چیه نمیخوام دیگه خارجی بخرم برا پوست خشک . ارایش اصلا نمیکنم که از عوارض مواد ارایشی باشه
    سلام خانومی
    منم مشکل شمارو دارم من از ضدآفتاب فتودرم 50 درصد مخصوص پوستهای خشک ومستعد به قرمزی استفاده میکنم ی هفته دارم ازش استفاده میکنم وراضیم قیمتشم 53تومن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام مهدیه جون من چندبار از سایت www.zibasalem خرید کردم خیلی خوب بود و راضی بودم همه محصولاتش اورجیناله و در مورد هر محصول هم توضیحاتشو نوشته ایشالا که به دردت بخوره