نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 233 به 240 از 2527
صفحه 30 از 316 نخستنخست ... 202728293031323340 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط khale leila
    خدا رحمت کنه اوریف لیمو
    من کرم پودرشو هنوز دارم و راضیم
    اره منم اون موقع داشتم ببین الان رو کار امده من تو شهروند دیدم دیگه انگار با مجوز دارن کار میکنن

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط *ندایی*
    اره مارال اون مثل سر جهازی من هست هههههههههه همه چیز عالی هست یه بار استفاده کنی عاشقش میشی
    اسپری اب اش که واقعا محشر هست من میبرم ارایشگاه اول اینو میزنم بعد بند میندازم بعداش هم از این استفاده میکنم انقدر راحتتتتتتتم که نگو تمام التهاب میگیره

رنگ مو من مدیا میزنم راضی هستم
    لوازم ارایش هم من از همون مارک های که نوشتم استفاده میکنم بستگی به جا داره کجا میخوام برم استفاده میکنم
    اگه صبح بخوام برم یه ضد افتاب میزنم بعد 20 دقیقه کرم لومن میزنم یا ایوروشه که بیس گیاهی دارن یه ریمل و یه رژ و یه رژگونه همین

اگه جای مهم باشه از مارک میگاپ استفاده میکنم
    اگر هم مهمانی بخوام برم استی لودر میزنم
    ندا جون این اسپری اب که گفتی چیه؟چه مارکیه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سودا جون اسپری اب مارک aven هست

التیام بخش، ضدتحریک، ترمیم کننده

تقویت کننده مکانیسم محافظت طبیعی پوست

کاهنده التهاب، سوزش، قرمزی و خارش

مناسب انواع پوست صورت و بدن

دارای اثر سریع و طولانی مدت

PH خنثی، دارای املاح کم، حاوی سیلیکات، منیزیم، کلسیم، روی و مس

موارد مصرف

بعد از درمانهای ضدآکنه، برطرف کننده سوزش و کاهش قرمزی بعد از اپیلاسیون، الکترولیز، پیلینگ، لیزر، جراحی، بخیه، میکرودرم ابرشن و کاشت مو، التیام بخش زخمها، اگزما، سوختگیهای خفیف و ادرار سوختگی نوزادان

پاک کننده پوست، مناسب بعد از اصلاح، ورزش، آفتاب گرفتن و پاک کردن آرایش

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

ندایی من شامپو ماسک تقویتی و احیا کننده مخصوص مو رنگ شده ویگورانس استفاده میکنم کاندیشنر اورآل ماسکای موی ناول (عالیه ) ولی موهام از بس رنگ کردم بعد از عید خشک شده براقیتشو از دست داده حالا میخوام تقویتش کنم پیشنهاد بدین با چی دوستم میگه بیا واست کراتینه کنم اما انقد وضع موهام وخیم نیست کراتینه هزینشم بالاست اگه کاسک کراتینه هم میشناسید بذارین . بعد پنکیکم خیلی چیزا استفاده کردم لاکورد ... اورآل وو خیلی مارکا که یادم نیس . الان چند ماه پنکیکم تموم شده میخوام برم بخرم سردرگمم چی بخرم . کرم پدرم من استفاده نمیکنم چون عروسیا که میرم آرایشگاه . فقط مهمونیا که اونم یا آرایشگاه یا پنکیک . حالا تصمیم دارم یه کرم پودرم بگیرم واسه مهمونیا . لوازم آرایشم فلورمار - کلاسیک - گلدن رز ریملام فقط اورآل استفاده میکنم خیلی راضیم اونم تمومیده دنبال مارکم بخرم حالو موندم با اینهمه مارکی که میگن تو سایت چی بگیرم نوبا کجایی دوسی ممنون میشم واسم بپرسی نمایندگیش کجاست ؟آره لیست از بهداشتیو محصولات مو هم بذار راستی رنگمو کجایی هست راضی هستی ؟قیمت ؟ رنگ مو هم اورآل و ناول استفاده کردم خوشم نیومد مابقی رنگا بس ...و رنگساژایی که از یه مغازه میگیرم که مشتریشم رنگ مو هم میخوام یه مارک بهتر استفاده کنم . کالکشن خیلی مارکای دیگه که یادم نیسم استفاده کردم

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

کرم دور چشمم زیر چشمم پف و سیاهی آورده یکم چند تا خط ریز افتاده نمیدونم چی استفاده کنم گیجگیجکم گرفتم از بس مارکای مختلف هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani
    ندایی من شامپو ماسک تقویتی و احیا کننده مخصوص مو رنگ شده ویگورانس استفاده میکنم کاندیشنر اورآل ماسکای موی ناول (عالیه ) ولی موهام از بس رنگ کردم بعد از عید خشک شده براقیتشو از دست داده حالا میخوام تقویتش کنم پیشنهاد بدین با چی دوستم میگه بیا واست کراتینه کنم اما انقد وضع موهام وخیم نیست کراتینه هزینشم بالاست اگه کاسک کراتینه هم میشناسید بذارین . بعد پنکیکم خیلی چیزا استفاده کردم لاکورد ... اورآل وو خیلی مارکا که یادم نیس . الان چند ماه پنکیکم تموم شده میخوام برم بخرم سردرگمم چی بخرم . کرم پدرم من استفاده نمیکنم چون عروسیا که میرم آرایشگاه . فقط مهمونیا که اونم یا آرایشگاه یا پنکیک . حالا تصمیم دارم یه کرم پودرم بگیرم واسه مهمونیا . لوازم آرایشم فلورمار - کلاسیک - گلدن رز ریملام فقط اورآل استفاده میکنم خیلی راضیم اونم تمومیده دنبال مارکم بخرم حالو موندم با اینهمه مارکی که میگن تو سایت چی بگیرم نوبا کجایی دوسی ممنون میشم واسم بپرسی نمایندگیش کجاست ؟آره لیست از بهداشتیو محصولات مو هم بذار راستی رنگمو کجایی هست راضی هستی ؟قیمت ؟ رنگ مو هم اورآل و ناول استفاده کردم خوشم نیومد مابقی رنگا بس ...و رنگساژایی که از یه مغازه میگیرم که مشتریشم رنگ مو هم میخوام یه مارک بهتر استفاده کنم . کالکشن خیلی مارکای دیگه که یادم نیسم استفاده کردم
    مارال جون من برای شامپو و نرم کننده و ماسک مو همه را از مارک کلیون استفاده میکنم منم با اینکه رنگ زیاد میکنم ولی خدا رو شکر خشک نیست بعد برای خشکی مو هم یه ماسک خانگی درست میکنم میزنم هفته ای یه بار به سرم که برای موهام خیلی عالی هست

یه مارک دیگه هم به نام کلوران فاریش مینوسم که بتونی راحت بخونی مارک عالی هست برای انواع مو یه ماسک داره به نام کره انبه مخوصا موهای خشک و داغون هست ببین این حتما بگیر قیمت اش 14 تومان وقتی موهات با همه چیز شستی یکم حالت مرطوب داره اون بزن به سرت موهات *** و نرم میکننه باز اگه خواستی از همین کارک شامپو و نرم کننده بگیر که هر کدومش 12 تومان مارک عالی هست

اگه موهات خیلی داغون هست اگه کراتین برزیلی کنی خوب موهات خیلی خیلی بهتر میشه صاف و براق ولی با همین ماسک ها میشه تا حدودی رفعع کرد

واسه لوازم ارایشی هم مارک نوبا المانی هست میتونی برای مهمونی یه کرم پودر از همین بگیری یا از مارک میکاپ که هر دوتاش خدا هستن برای مهمونی باز باید خودت تست کنی نوبا غلیظ تر هست یه جوری حرفه ای سایت نوبا را برات میزارم برو نگاه کن

رنگ مو هم من هر چی میزنم به سرم میاد من حتی یه مدت اتوسا میزدم تازه کسی فبولش نداره میگفتم این رنگ موی اتوسا هست رو سرم باورشون نمیشد الان دیگه مدیا میزنم ایتالیایی هست قیمت اش هم 4 تومان رنگ های خیلی خوشگلی داره

برای کرم دور چشم اگه سیاهی داری ژل کرم دورچشم سن سی بیو بیودرما برو از داروخانه بگیر بزن روزی دوبار قیمت هم فکر کنم 18 تومان باشه من خودم چون هیچی ندارم از کیو وی میزنم پیشگری میکنه

http://www.ausliebezumduft.de/dekorative-kosmetik/nouba.html این سایت نوبا هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام
    سلام به همگی 3 تا سوال داشتم :::1 كرم پودرميكاپ .مك .ريولون .استي لودر . كلينيك .كدموشون واسه پوست من كه معموليه خوبه ؟؟؟البته اطراف بینیم خیلی چربه به خاطر عملی که داشتمه دوس ندارم مات و خشک باشه مثل ديور .گاش؟؟؟؟2 كرم براق كننده هم مي خوام ولي نميدونم چه ماركي بگيرم راهنماييم مي كنيد ؟؟؟؟؟؟3 ماركاي مختلفي از ضدآفتاب شنيدم سان سنس .ليراك .بيوتاچ .گرلن .بیدرما ضدآفتاب رنگي خوب مي خواستم مثل svr( قديمي) باشه پوستمو صاف و يك دست مي كرد؟؟؟
    من خودم زياد كرم پودر استفاده نميكنم به خاطر كارم .هفته ي بعد عقد برادر شوهرمه واسه اون مي خوام عصري مي خوام برم بخرم.مرسي اگه راهنماييم كنيد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

امشب می خوام برم بخرم اگه بتونی جوابمو بدی عالی میشه قربونت برم 11:
    اصلا قیمتشون واسم مهم نیست فقط ارزش خریدنو داشته باشن پشیمون نشم

صفحه 30 از 316 نخستنخست ... 202728293031323340 ... آخرینآخرین