نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 2,369 به 2,376 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    رزقرمز آواتار ها
    الناز جوان فلاح
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    11
    کسی کرم پودر tyraاستفاده کرده؟پوشش خوبی داره واسه پوست چرب هم خوبه فقط از عوارض بعدی اش میترسم لک اینا بندازه حالا کسی میشناسه این کرمو

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    103
    سلام اینجا کسی هست که کانتورینگ صورت بلد باشه به ما یاد بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا این درونگ بودن کرم پودر چه جوریاست باید چه مارکی باشه و شماره رنگاش چیه؟و وقتی اون کرم پودرا رو روی صورت زدیم چه جوری پخش کنیم یهنی دورانی حرکت کنه دست یا هر رنگ رو همون جایی که بود پخش کنیم
    مینا93 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242
    عزیزم کانتورینگ صورت حتما باید بافن چرب انجام وبراساس نوع فرم صورت و برجستگی ها و فرورفتگی های صورت انجام بشه.یعنی شمااول باید فرم صورتتو شناسایی میکنی و زیرسازی انجام میدی بعد برای متعادل سازی اون برای قسمتهایی که میخوای برجسته تردیده بشه رنگ روشن وبرای قسمتهایی که میخوای فرورفته تر دیده بشه رنگ تیره رواستفاده میکنی پس ازاون با انگشت مرزبین دورنگ تیره وروشن روآروم فید میکنی و سپس روش پودرفیکس صورت رو میزنی که ارایش دیگه تکون نخوره .کلا این مبحث پیچیدگیهای خاص خودشو داره ولی درحدخودارایی فکرکنم این مقدارتوضیح کفایت کنه بازاگه سوالی داشتین درخدمتم
    ویرایش توسط talia : ۱۳۹۳/۰۲/۰۴ در ساعت ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
    *سایه روشن*, مینا93, lvasiii و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242
    درضمن فن چرب روماباقلم مخصوص روی صورت پخش میکنیم این فنهامخصوص گریمه و برای استفاده روزانه سنگینه و پوست روخراب میکنه شمااگه بتونین تک رنگشو گیربیارین براتون مناسبه وگرنه پالتش بدردتون نمیخوره وهزینه اضافیه فکرکنم تک رنگش روبتونین تو مارک مروان خیر پیداکنین که ازلحاظ قیمت هم ارزونتراز مارکهای دیگه هستش.گریماس هم ازلحاظ کیفیت و رنگبندی خیلی عالیه.رنگهای انتخابیتون هم بسته به نوع رنگ پوست خودتون درنظرگرفته میشه برای رنگ روشن یه درجه ازپوست خودتون روشنتر یا همون رنگ پوست خودتون اگه پوستتون سفیده وبرای رنگ تیره ازرنگ پوستتون یک تادو درجه تیره تر ا
    اگه بخواین کانتورینگ صورتو باکرم پودرهای معمولی انجام بدین خیلی به تمیزی فن چرب ازآب درنمیاد .
    ویرایش توسط talia : ۱۳۹۳/۰۲/۰۴ در ساعت ۰۳:۴۶ بعد از ظهر
    *سایه روشن*, مینا93, lvasiii و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    103
    سلام مرسی از راهنماییت یهنی اسم اون کرم های قهوه ایی فن بعد من فقط برای عروسی میخوام و در واقع دوست دارم از پس کارام خودم بر بیام .منم تو فکر این بودم که تک رنگ بگیرم.....من پوستم سبزه روشنه و متاسفانه برجستگی گونه ندارم و صورتم تقریبا گرده و پیشونی بلند و فاصله چشم و ابروم متوسطه و چونه گرد و کوچیک دارم و لبام هم متناسبه .و این که میگی اول زیر سازی یعنی من گرم یودر معمولی گه همیشه میزنم رو بزنم بعد جاهایی که میخوام گود شه قهوه ایی کنم .تو عکسا اینترنت یه عالمه کرم سفید و قهوه ایی رو صورت زدن
    مینا93 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242
    بله دوست عزیز البته مااول پوستو استخری میکنیم که تخصصیه وریزه کاری زیادداره این برای اینه که کارروی پوست بعدازعرق خراب نشه .شما اول کرم پودرتو بسته به نوع پوستت بزن بعدفن چرب و بعد فیکس صورت یا همونloosepowder وروشم رژگونه تو کارکن.البته اینکارنیازبه تمرین زیادداره دوست جونم بنظرم شمااول یه فن تیره تربگیرو باهاش جاهایی رو که روصورتت نیازبه بعدسازی داره رو تمرین کن بعدکه توکارراه افتادی فن روشنترهم بگیر و باهش روصورتت کارو تمرین کن چون فیدکردن دورنگ روشن وتیره باهم یکم واردی میخواد وزمانبره
    lvasiii, mr1368 و deli50 این نوشته را پسندیده.

remy آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    19
    دوستای گلم میشه لطفا یک پنکیک خوب مناسب پوستی که مستعد جوش زدن هست معرفی کنید(چرب نباشه)ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    103
    سلام در مورد کرم پودر یا هر چی که میدونید برای برای بدن معرفی کنید.مرسی
    shadibabre این نوشته را پسندیده.