نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 2,345 به 2,352 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10418
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahara2 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خوبين؟

تو گوگل به اين تاپيك برخوردم و ثبت نام كردم شايد كه بتونين كمكم كنين.

عيد قراره كه عقد كنيم و قراره بريم براي خريد عروسي؛ مشكل اينجاست كه هر كرم پودري رو نميتونم استفاده كنم. چون چشمم به بوي كرم پودرهاي مايع حساسه، چشمام رو ميسوزونن، از هر ماركي استفاده كردم چشمم رو سوزونده و حتي بعضي وقتا از چشام
    اشك اومده؛ واسه همين از كرم پودر vov كاسه اي (جامد) استفاده ميكنم. البته ازش خيلي راضيم ولي ميخوام تو خريدم يه كرم پودر ديگه بگيرم و استفاده كنم بلكه تنوعي بشه. شما ميدونين چه مارك كرم پودري (البته جامد) خوبه؟ با توجه به اينكه پوستمم خشكه.

محصولات آرايشي ديگه هم انواع خوبش رو بهم معرفي كنيد تا موقع خريد اونا رو تو اولويت قرار بدم.

پيشاپيش ممنون از كمكهاتون عزيزان
    دوستم با توجه به اینکه چشم شما حساسه باید با دکتر مشورت کنی که چه کرم پودری میشه استفاده کرد و باید اطراف چشمت مخصوصا روی پلک اصلا کرم پودر نزنی
    اما کرم پودرهایی که من ازشون راضی هستم 1- اگزوویانس که گیاهی هست قیمتش بین 68-70 تومنه خیلی سبکه و خوب میخوابه رو پوست
    2- کرم ÷ودر یوبه که بازم مشخصات بالا رو داره اما فکر کنم پوشانندگی بیشتری نسبت به اگزوویانس داره
    3- کرم پودر لاکورت هم عالیه اما من که نتونستم اینجا پیدا کنم البته پنکیک لاکورتم خیلی عالیه

برای ریمل هم اورال عالیه اما من جدیدا بهش حساسیت پیدا کردم اما مکس خیلی خوبه جدیدا گرفتم البته رنگ سرخابیش
    قبلا مشکیش رو داشتم که به اندازه این خوب نبود
    برای رژ لب هم مارک بیو خیلی عالیه
    محصولات میک اپم اکثر لوازم ارایشش خوبه البته یه کم گرونتر از بقیه هست
    محصولات وو هم که خیلی خوبن اما تقلبیشون خیلی خیلی زیاد هست
    sahara2 این نوشته را پسندیده.

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10418
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط valdo1 نمایش پست ها
    دوستان من تازه اومدم اینجا و دقیقا نمی دونم چطور باید سوال جواب بکنم؟ لطفا یه نفر راهنماییم کنه
    عزیزم سوال که بلدید مثل همین سوالی که پرسیدید

برای جواب هم کافیه رو نقل قول کیک کنید

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    576
    پسند شده
    36119
    پسند کرده
    54988
    نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    دوستم با توجه به اینکه چشم شما حساسه باید با دکتر مشورت کنی که چه کرم پودری میشه استفاده کرد و باید اطراف چشمت مخصوصا روی پلک اصلا کرم پودر نزنی
    اما کرم پودرهایی که من ازشون راضی هستم 1- اگزوویانس که گیاهی هست قیمتش بین 68-70 تومنه خیلی سبکه و خوب میخوابه رو پوست
    2- کرم ÷ودر یوبه که بازم مشخصات بالا رو داره اما فکر کنم پوشانندگی بیشتری نسبت به اگزوویانس داره
    3- کرم پودر لاکورت هم عالیه اما من که نتونستم اینجا پیدا کنم البته پنکیک لاکورتم خیلی عالیه

برای ریمل هم اورال عالیه اما من جدیدا بهش حساسیت پیدا کردم اما مکس خیلی خوبه جدیدا گرفتم البته رنگ سرخابیش
    قبلا مشکیش رو داشتم که به اندازه این خوب نبود
    برای رژ لب هم مارک بیو خیلی عالیه
    محصولات میک اپم اکثر لوازم ارایشش خوبه البته یه کم گرونتر از بقیه هست
    محصولات وو هم که خیلی خوبن اما تقلبیشون خیلی خیلی زیاد هست
    منم خیلی حساسم معمولا محصولات گیاهی می گیرم

تو ریمل ها به اوریف لیم خیلی خوب بود گیاهی بود (اگر اشتباه نکنم )

کرم پودر هم یک مدتیه سینره می گیرم راضیم حساسیت ندادم

پن کیک لانکوم خوب بود اما کورتون داره ترجیح می دهم دیگه نخرم

به محصولات لورال حساسیت دارم باید خودت با ازمون و خطا پیدا کنی به چی حساسیت نداری یا بروی کلینیک حساسیت خودشون همه مواد را تست می کنند و بهت می گویندمن خودم طی ازمایشات کشف کردم به چی حساسم
    لوسیمی و sahara2 این نوشته را پسندیده.

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

sahara2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    11
    چند بار كرم پودر گياهي هم (البته از نوع مايع) گرفتم كه چشمام به اونام حساسيت داشته و بازم سوزش داشته. كلا تا الان هر چي كرم پودر مايع گرفتم فقط يه بار ازشون استفاده كردم و حيفم مياد دوباره پول بدم و كرم پودر مايع بگيرم. كرم پودر سوپرا كالر (گريم) هم استفاده كردم بهش حساسيت نداشتم ولي چون شنيدم براي استفاده روزانه مناسب نيست از اين مارك نميگيرم.
    غلامرضا این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام.من کاربرجدید اینجا هستم.ممنون میشم اگه جواب بدید.من چند روز پیش کرم بورژوا شماره 83 خریدم البته به پیشنهاد دوستم.اومدم خونه دیدم اصلا به پوستم نمیشینه.آخه من پوستم خشک و تقریبا زرد رنگ هستم.میخوام ببینم کسی هست که کمکم کنه یا کرم خوبی بهم معرفی کنه؟؟ممنونم.اینم بگم که من اصلا اهل آرایش کردن نیستم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahara2 نمایش پست ها
    چند بار كرم پودر گياهي هم (البته از نوع مايع) گرفتم كه چشمام به اونام حساسيت داشته و بازم سوزش داشته. كلا تا الان هر چي كرم پودر مايع گرفتم فقط يه بار ازشون استفاده كردم و حيفم مياد دوباره پول بدم و كرم پودر مايع بگيرم. كرم پودر سوپرا كالر (گريم) هم استفاده كردم بهش حساسيت نداشتم ولي چون شنيدم براي استفاده روزانه مناسب نيست از اين مارك نميگيرم.

تریوا آواتار ها
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    2440
    پسند کرده
    1343
    کرم پودر مک و کلینیک از همه نوع بهتره

مامان مرجان آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    270
    پسند کرده
    129
    نقل قول نوشته اصلی توسط vesal.kb نمایش پست ها
    سلام.من کاربرجدید اینجا هستم.ممنون میشم اگه جواب بدید.من چند روز پیش کرم بورژوا شماره 83 خریدم البته به پیشنهاد دوستم.اومدم خونه دیدم اصلا به پوستم نمیشینه.آخه من پوستم خشک و تقریبا زرد رنگ هستم.میخوام ببینم کسی هست که کمکم کنه یا کرم خوبی بهم معرفی کنه؟؟ممنونم.اینم بگم که من اصلا اهل آرایش کردن نیستم
    به نظر من چون محصولات خارجی خیلی توشون تقلبی هس و حتی اصلش هم تحت شرایط بدی نگهداری میشه ( مثلا محصولاتی که از راه زمینی و دریا میاد گاه مدتها توی گرما توی کشتی می مونه تا بار خالی بشه و ...) برا همین اگر کسی رو دارید که براتون بفرسته یا مارک خوب اننتخاب کنید و بگید بفرسته اگرنه محصولات ایرانی که الان سینره بهترینشه و از خارجی خیلی بهتر هس رو انتخاب کنید
    گاهی تمام چیزی که انسان نیاز دارد
    دستی است که بگیرد و قلبی که بفهمد

• بانک بند ناف