نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,801 به 1,808 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط vida1
    دوستان عزیز در مورد کانسیلر من دیروز تو یه برنامه تلوزیونی از یه make up artist شنیدم که کانسیلز ها را بر اساس جنس دور چشم باید زد و حتمن باید جامد و مایع را با هم در حدود مناسب ترکیب کرده واستفاده کنید...
    به عنوان مثال اگر پوست دور چشم چرب است مقدار جامد را یک واحد بیشنتر از مایع روی دست بذارید و مقداری مایع به ان اضافه کنید با هم مخلوط کرده و بعد بمالید ...کانسیلر را به طور مسثقیم دور چشم نبرید...
    حالا مصلحت با خودتونه...
    یعنی باید دو تا کانسیلر بگیرم یکی مایع یکی جامد؟!
    بعد جامد ها که به صورت ماتیکی هستن اغلب چجوری یه واحد بیشتر بزاریم ؟
    جنس دور چشم از کجا بفهمیم؟
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

آمیتیس جان من این رو یه بار گذاشته بودم ولی فکر کنم کسی حوصله اش نشد بخونه این خیلی مهمه که تنالیته پوست رو درست تشخیص بدیم بعد مرحله بعد انتخاب رنگ کرم پودره این مرحله اول :
    چگونه تناژ پوست خود را تشخیص دهیم :

تناژ پوست شما رنگ یا نمای پوست شماست، که براساس میزان و نوع میلانین، سایز و تعداد عروق خونی نزدیک به سطح پوست مشخص می شود. رنگ پوست از فردی به فرد دیگربسیار متفاوت است، هرچند یک گروه قومی تناژ پوستی مشابهی دارند.
    علاوه بر این اگر چه آفتاب گرفتن تجمع رنگدانه ها را در پوست افزایش می دهد اما تناژ پوست را تغییر نمی دهد.
    به منظور انتخاب درست لوازم آرایش ، رنگ مو و لباس شما نیاز دارید تا تناژ پوست خود را بشناسید.راههای مختلفی برای تعیین تناژ پوست وجود دارد، شما با استفاده از راه های زیر می توانید اینکار را انجام دهید :

1. صورت خود را با آب گرم و یک پاک کننده مناسب آن بشورید.
    صورت شما باید کاملا از آرایش و مواد آلوده کننده پاک شود. به آهستگی صورت خود را با یک حوله خشک کنید. از مرطوب کننده یا تونر استفاده نکنید همچنین حوله را بر روی پست خود نکشید (بلکه به آرامی بگذارید و بردارید)، حرکات سایشی باعث می شود چهره شما کمی قرمز شود و این کار را برای تشخیص رنگ پوستتان دشوار می کند.

2. 15 دقیقه منتظر بمانید . کمی به صورتتان زمان بدهید تا تاثیر حاصل از دمای آب گرم و خشک کردن آن، سپری شود و پوست وضعیت طبیعی خودش را بدست آورد.

3. در مقابل آینه بایستید. در محلی قرار بگیرید که کل نور آن محیط نورطبیعی باشد، سایه ها و نور فلورسنت می تواند برروی رنگ پوست شما تاثیر بگذارد.

4. با استفاده از یکی از راههای زیر مشخص کنید تناژ پوستتان گرم است یا سرد.

4.1 . یک تکه کاغذ سفید را کنار پوستتان قرار دهید، به کنتراست پوست خود با سفید توجه کنید. اگر زرد یا طلایی به نظر می آید، شما رنگ پوست گرمی دارید. اگر صورتی به نظر می آید رنگ پوست شما تناژ سردی دارد.

4.2 . از یک تکه فلز طلایی ، سپس از فلز نقره ای برای تعیین تناژ پوست خود استفاده کنید،به تاثیری که انعکاس آن برای پوستتان می گذارد توجه کنید. فلز صحیح شما را سالم تر، با ظاهری درخشان تر نشان میدهد. فلز نادرست چهره شما را خاکستری و مریض نشان می دهد. اگر فلز طلایی برای شما مناسب باشد تناژ پوست شما گرم است. اگر فلز نقره برای شما مناسب باشد تناژ پوست شما سرد است.

4.3 پشت گوشت های خود را تمیز کنید و از شخص دیگری بخواهید پشت گوش شما را در نور طبیعی ببیند. پوست پشت گوش تناژ پوست را کاملا مشخص می کند و زرد یا صورتی بودن پوست در آن کاملا قابل شناسایی است. اگر فرد مقابلتان آن را با تن زرد مشاهده می کند تناژ پوستتان گرم است، اگر با تن صورتی مشاهده می کند تناژ پوست شما سرد است.

4.4 مچ دست خود را در مقابل نور مستقیم خورشید بگیرید. اگر عروق خونی سبز رنگ دیده می شوند، تناژ پوست شما گرم است . اگر مایل به آبی دیده می شوند تناژ پوست شما سرد است.

شرایط پوست مانند آکنه، اگزما می توانند روی رنگ پوست شما تاثیر بگذارند ، اگر چنین مشکلاتی بر روی پوست خود دارید برای تشخیص تناژ پوست خود از روش پشت گوش یا مچ دست استفاده کنید.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

مرحله دوم انتخاب رنگ کرم مناسب با پوست هست که اینجا تنالیته مناسب با رنگ پوست سرد و گرم و خنثی هست.مرحله دوم:
    چگونه آرایشی مناسب با تناژ پوستمان داشته باشیم :

1. تناژ پوست خود را تشخیص دهید.
    2. یک کرم پودر مناسب انتخاب کنید. افرادی که پوستی با تناژ گرم دارند کرم پودر هایی با پایه زرد رنگ برایشان مناسب است اغلب در این کرم پودر ها از کلماتی مانند almond, copper or honey beige استفاده می شود. افرادی که پوستی با تناژ سرد دارند کرم پودرهایی با رنگ پایه آبی و سرد برایشان مناسب است اغلب در این کرم پودرها از کلماتی مانند ivory or rose tint استفاده می شود.
    3. برای سایه ، رژ لب و رژگونه بدنبال رنگهایی باشید که رنگ پوستتان را بهبود می بخشند.پوست با تناژ سرد زمانیکه در کنار رنگ های صورتی(pink) ، رنگ رز (Rose ) ، آلویی(plum ) و رنگ بنفش (mauve) قرار می گیرند بهتر به نظر می آیند. پوست هایی با تناژ گرم در کنار رنگ های مرجانی (coral)، قرمز(Red ) ، قهوه ای(brown ) و رنگ های خنثی (neutral) بهتر به نظر می آیند. کسانی نیز که پوست با تناژ خنثی دارند می توانند هر رنگی بپوشند و به پوست خود تناژ دلخواهشان را بدهند.
    4. از آنجاییکه تناژ پوستتان برای دست و انگشتانتان هم برقرار است ، رنگ لاک خود را در خانواده رنگی آرایشتان انتخاب کنید.

آمیتیس جان برای ثابت شدن آرایش از فیکساتور استفاده کن که من خودم استفاده نمی کنم ولی تعریف دیانا را شنیدم که فیکساتور خوبی داری.اگر هم می خوای فیکساتور بزنی نظرمن اینه که دایم استفاده نکن فقط وقتی که می خوای مهمونی و چیزی بری به نظرم پوست رو سنگین می کنه ولی مطمئن هم نیستم.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط p@ri
    دوستان عزیز در مورد کانسیلر من دیروز تو یه برنامه تلوزیونی از یه make up artist شنیدم که کانسیلز ها را بر اساس جنس دور چشم باید زد و حتمن باید جامد و مایع را با هم در حدود مناسب ترکیب کرده واستفاده کنید...
    به عنوان مثال اگر پوست دور چشم چرب است مقدار جامد را یک واحد بیشنتر از مایع روی دست بذارید و مقداری مایع به ان اضافه کنید با هم مخلوط کرده و بعد بمالید ...کانسیلر را به طور مسثقیم دور چشم نبرید...
    حالا مصلحت با خودتونه...
    یعنی باید دو تا کانسیلر بگیرم یکی مایع یکی جامد؟!
    بعد جامد ها که به صورت ماتیکی هستن اغلب چجوری یه واحد بیشتر بزاریم ؟
    جنس دور چشم از کجا بفهمیم؟
    اره عزیز ایشون که اونطور میگفتن...خودشم عملی که نشون میداد با فرچه یکم گذاشت رو پشت دستش بعد از مایع هم یافرچه زد با همون فرچه مقداری گذاشت و مخلوط کزد با انگشت انگشتری فیکس کرد...
    یه نکته هم گفت برای حلفه های تیره دور چشم نباید از کانسیلر خیلی روشن استفاده کرد چون در طی روز تیزه تر میشه و بد فرم...
    جس دور چشم را نگفت ...
    فکر کنم جنس دور چشم هم مثل پوست صورت هست دیگه من که فکر کنم چربه چون گاهی من پشت چشمم سایه رو می خوره و دیگه هیچی اش نمی مونه هههههههه

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

بچه ها من پنج شنبه کرم پودر اون رو خريدم و بايد بگم که بي نهايت راضيم !
    نه اينکه بخوام بگم کاور زيادي داره ولي پوست رو خيلللي خوب نشون ميده و بسيااار سبک و ماندگاره.
    من پوستم چربه و هميشه خيلي زود کرم پودرم عرق ميکرد ولي اون اصلا برق نيافتاد تا شب.
    ميخواستم اگزويانس بخرم که گفت ديگه وارد نميشه و اينو بهم پيشنهاد داد و خوشحالم که خريدمش.
    قيمتش 55 تومن !
    I Am A Vegan
    Proud Of It

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    127

سلام دوستان

ببخشيد اينجا ميگم اما دوستم يه كرم پودر اگزوويانس خريده كه استفاده نكرده منتها رنگش رو اشتباه گرفته اما داروخونه پس نميگيره رنگ برنز طلايي
    قيمت هم 55 تومن اما جاي تخفيف هم داره شماره براي خريد هم 09124077916 خانم كمانگر
    بازهم اطلاعات ميخوايد بخش جمعه بازارمامي سايت قسمت لوازم ارايشي بهداشتي
    مرسي
    دوستان عزیز جمعه بازار مبلمان و سرویس خواب رو مشاهده بفرمایید موارد خوبی برای فروش گذاشتم شماره 09391225169

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

الان کرم پودر اون 20% کاهش قیمت پیدا کرده شده 41400 پس گرون نخرید

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

باتشکر از رز ابی عزیز بابت توضیحاتی که واسه تناژ پوست داده بودن.خواستم بگم من نخونده فهمیدم تناژ پوستم سرده چون کرم پودرایی با اسم ivory & rose tient این رنگاست که به من بیشتر میان .
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.