نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,793 به 1,800 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

[quote=p@ri]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sverige
    نقل قول نوشته اصلی توسط "p@ri":31vb4a6o
    دوستان عزیزم میتونم بهتون بگم لوازم آرایشی تو ایران نیست که من ازش استفاده نکرده باشم چون پوستم حساسیت داره نمیتونم زیاد آرایش کنم چون دکتر گفته آرایش کردن واست سمه ولی خودم آرایش کردنو دوست دارم خیلی زیاد هر مارکی که استفاده کردم حساسیت داشتم به جز یه مارک که تازگیا دارم استفاده می کنم و اصلن هیچ مشکلی باهاش نداشتم واقعن هه محصولاتش خوبه و کاملن عالیه و بی نظیر اسمه مارکش دایانا آف لندنه. از روزی که این مارکو استفاده می کنک طرفه هیچ مارکه دیگه ای نمی رم .
    عزیزم شما کانسیلر شو (واسه دور چشم)استفاده کردی؟
    بعد من شنیدم گیاهیه درسته؟!
    بله عزیزم است کردم هم کانسیلر جامد داره هم مایع که من مایع دارم ازش خیلی هم راضیم .عزیزم دایانا کاملن گیاهی .
    مرسی عزیزم بعد شما از مایع واسه دور چشم استفاده میکنی؟اخه تو سایتش نوشته جامدش واسه دور چشمه نه مایع.اخ کانسیلر بورژوا داشتم فکنم واسه دور چشم نبود زدم لک اورد دور چشمم واسه همین رو دور چشم بودنش خیلی تاکید میکنم .[/quote:31vb4a6o]

کانسیلر برای دور چشم سعی کن حتما مایع بگیری چون کانسیلر جامد دورچشم رو چروک می کنه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    راستی بچه ها من رفتم داروخانه خرید کردم اشانتیون بهم سمپل کرم پود ر آون داد و امروز زدیم یه سه چهار ساعت روی صورتم بود و خوب هم بود پوشانندگی متوسطی داشت و سبک هم بود.حالا البته این سمپل بود نمی دونم خودشم همینطوره یا نه؟
    رزآبی جان چرب نبود برات؟من خیلی دوس دارم آون رو امتحان کنم اما چون تو توضیحاتش نوشته بود برای پوست های خشک و حساس ترسیدم بگیرم.تعریفشو خیلی شنیدم!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maniiita
    من ضد افتاب اون رو استفاده میکنم که کرم پودرم داره خیلی خیلی عالیه
    مانیتا جان شما پوستتون چربه یا خشک؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hengamehh
    دوستان یک سوالی دارم شما از کرم بیس استفاده می کنید چه مارکی و چه رنگی چه مواقعی استفاده می کنید؟ واجبه اثرات بد داره یا خوب داره نمی دانم خلاصه اطلاعات می خواهم ناواردم

سوال دیگه هم فیکساتور هم استفاده می کنید نحوه استفاده اش را می خواهم ( یک نفری دیدم که کرم پودرش تا عصر تکان نخورده بود یکی از دوستان گفت احتمالا فیکساتور می زنه) ممنون از همه اطلاعاتتون
    عزیزم من کرم بیس دایانا رو از پونک خریدم و خیلی خوبه از نمایندگیش تو بوستان پونک .قبل از آرایش به کل پوستت می زنی چون بی رنگه بعد پوستتو مثل مخمل نرم میکنه و خواب پنکیک و کرم پودر و روی صورتت عالی میکنه ضمنه اینکه آرایشتم فیکس میکنه رو صورتت و تکون نمیخوره .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم68
    سلام
    من پوست روشن و مختلط دارم. چشام به عطر کرم و پنکک فوق العاده حساسه. کسی پنکیکی سراغ داره که هم عطر و اسانس نداشته باشه هم پوشانندگیش خوب باشه؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دایانا عزیزم .

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1569
    پسند کرده
    4642

[quote=sverige]
    نقل قول نوشته اصلی توسط p@ri
    نقل قول نوشته اصلی توسط "p@ri":eyu1wd9e
    دوستان عزیزم میتونم بهتون بگم لوازم آرایشی تو ایران نیست که من ازش استفاده نکرده باشم چون پوستم حساسیت داره نمیتونم زیاد آرایش کنم چون دکتر گفته آرایش کردن واست سمه ولی خودم آرایش کردنو دوست دارم خیلی زیاد هر مارکی که استفاده کردم حساسیت داشتم به جز یه مارک که تازگیا دارم استفاده می کنم و اصلن هیچ مشکلی باهاش نداشتم واقعن هه محصولاتش خوبه و کاملن عالیه و بی نظیر اسمه مارکش دایانا آف لندنه. از روزی که این مارکو استفاده می کنک طرفه هیچ مارکه دیگه ای نمی رم .
    عزیزم شما کانسیلر شو (واسه دور چشم)استفاده کردی؟
    بعد من شنیدم گیاهیه درسته؟!
    بله عزیزم است کردم هم کانسیلر جامد داره هم مایع که من مایع دارم ازش خیلی هم راضیم .عزیزم دایانا کاملن گیاهی .
    مرسی عزیزم بعد شما از مایع واسه دور چشم استفاده میکنی؟اخه تو سایتش نوشته جامدش واسه دور چشمه نه مایع.اخ کانسیلر بورژوا داشتم فکنم واسه دور چشم نبود زدم لک اورد دور چشمم واسه همین رو دور چشم بودنش خیلی تاکید میکنم .
    آره عزیزم من از کانسیلر مایعش استفاده می کنم .کلن دایانا کله محصولاتش گیاهیه و هیچ عوارضی نداره ضمنا تنها مارکی هست تو ایران که آکادمی آموزشی و مراقبت از پوست داره من آکادمیشون هم رفتم از نمایندگیش خرید کردم و مجانی 1 جلسه منو فرستادن آکادمیش خیلی خوب بود هیچ مارکی تو ایران این پشتیبانی رو نداره .[/quote:eyu1wd9e]

ببخشید عزیز دایانا محصوله کدوم کشوره؟؟و اینکه نمایندگیش کجاست و محصولاتش تو چه قیمتی هست ؟
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط p@ri
    رز ابی جان،من هم سایت کلی استار هم مارک دیانارو چک کردم.توضیحاتش که به انگلیسی بود و خوندم فقط جامداشون واسه دور چشم بود.حالا شما هم میگید چروک میکنه،چه کنم ؟؟
    الان یه نگاهی کردم آرتدکو کانسیلر داره اونهم مایع هست مشخصاتش رو می ذارم ببین به کارت میاد
    http://www.zibarou.com/Artdeco_Mineral_ ... ealer.html
    اگه قیمت مهم نیست برایت کلینیک هم عالیههههه
    http://www.zibarou.com/Clinique_All_Abo ... ealer.html
    اینم پیدا کردم پودریه اصلا خودت برو اینجا کانسیلر ها رو ببین
    http://www.zibarou.com/category_camoufl ... ealer.html
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=رز آبی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "amitiss*":aolz638e
    واييي من گيج شدمتقريبا نصف پستارو خوندم ولي اخرش نفهميدم چه كرم پودري خوبه ميشه خواهشا يه نفر يه كرم پودر با اين مشخصات بهم معرفي كنه
    فاقد چربي
    رنگ روشن
    زير 50ت
    پوشش و دوام خيلي خووووب
    آخه عزیزم پوست با پوست فرق می کنه شما برو اینهایی رو که بچه ها معرفی کردن رو یه نگاهی بنداز ببین با کدومش بیشتر حال می کنی کلی استار ، آرتدکو برای پنکیک من تعریف دی پالما رو شنیدم اون رو یه چک کن ببین به پوستت می خوره همه اشون هم رنگ روشن دارند تن پوستت گرمه یا سرد؟[/quote:aolz638e]

عزيزم پوستم گرمه ميخام اگه قرار خرج كنم حداقل چيزي بخرم كه بشه چند ماه استفاده كرد من اكثرا يه ضدافتاب ميزنم وپنكيك روش نميدونم بايد چي استفاده كنم كه ارايشم ثابت باشه

• بانک بند ناف