نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,753 به 1,760 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط amitiss*
    من هفته پيش پنكيك مكس فكتور خريدم ازش راضي نيستم هيچ فرقي با پنكيكهاي 5-6 تومني نداره فكر نميكنم هيچ كرم يا پنكيكي از عهده پوشش پوست چرب من بر بياد!!راستي بچه ها يه سوال؟؟ من رو پوستم منفذباز دارم و از ضدافتاب رنگي استفاده ميكنم ميخوام بدونم براي زيبايي پوستم واسه يه مجلس يا مهموني ايا ضدافتاب كار كرم پودر رو ميكنه يا نه ؟ اگه نه از چه كرم پودري استفاده كنم كه هم پوشانندگي بالايي داشته هم واسه پوست چرب خوب باشه
    شما که پوستت چربه بهتره قبل از ارایش با پاک کننده پوستتو پاکسازی کنه.من چون پوستم مختلطه از پاک کننده بیودرما استفاده میکنم و راضیم.
    برای مجالس یا کلا اگه میخوای پوستت مات بشه از پرایمر یا پایه ارایش استفاده کن.من از مارک نوویدرم مات کنندش رو استفاده میکنم که یه کرم هست و راضیم.

روش پنکیک دایانا میزنم.که شما میتونی یه کرم پودر مناسب که بچه ها چند صفحه قبل زیاد معرفی کردن استفاده کنی.
    به نظر من ضد افتاب واسه مجلس مناسب نیست خصوصا که میگن مضراتی هم داره

شاد باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hsa
    دوستاي خوبم براي استفاده ي روزانه ، کدوم يکي ازين مورد هاي زير رو پيشنهاد ميکنيد ؟ پوشانندگيش برام مهمه تقريبا!
    کرم پودر سينره-کرم پودر اگزوويانس-کرم پودر بورژا
    براي روز ضد آفتاب بيودرما ميخوام استفاده کنم و پوستم هم چربه.
    الان روي ضد افتاب ، اکتي پور استفاده ميکنم، ميخوام بدونم پوشانندگي اين کرم پودرها از اکتي پور بيشتره يا کمتر؟
    اين درسته که نبايد اکتي پور رو زياد مصرف کرد ؟
    احساس ميکنم پوستم رو خشک کرده !
    بچه هاي يه کار کشته جواب منو بدهه پليييززز. ميخوام فردا صبح برم خرررريد
    I Am A Vegan
    Proud Of It

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    60

دوست جونا کمـــــــــــــــــــــــ ـــک من یه پنکیک خوب برای مصرف روزانه میخوام، صورتم مختلطه و الان رد جوش روی صورتم هست که میخوام یه پنکیک خوب استفاده کنم تا لکه های صورتمو پوشش بده.
    میســــــــــــــــــــــ ـــــــــی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=**بهار**]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "amitiss*":32jl32ck
    من هفته پيش پنكيك مكس فكتور خريدم ازش راضي نيستم هيچ فرقي با پنكيكهاي 5-6 تومني نداره فكر نميكنم هيچ كرم يا پنكيكي از عهده پوشش پوست چرب من بر بياد!!راستي بچه ها يه سوال؟؟ من رو پوستم منفذباز دارم و از ضدافتاب رنگي استفاده ميكنم ميخوام بدونم براي زيبايي پوستم واسه يه مجلس يا مهموني ايا ضدافتاب كار كرم پودر رو ميكنه يا نه ؟ اگه نه از چه كرم پودري استفاده كنم كه هم پوشانندگي بالايي داشته هم واسه پوست چرب خوب باشه
    شما که پوستت چربه بهتره قبل از ارایش با پاک کننده پوستتو پاکسازی کنه.من چون پوستم مختلطه از پاک کننده بیودرما استفاده میکنم و راضیم.
    برای مجالس یا کلا اگه میخوای پوستت مات بشه از پرایمر یا پایه ارایش استفاده کن.من از مارک نوویدرم مات کنندش رو استفاده میکنم که یه کرم هست و راضیم.

روش پنکیک دایانا میزنم.که شما میتونی یه کرم پودر مناسب که بچه ها چند صفحه قبل زیاد معرفی کردن استفاده کنی.
    به نظر من ضد افتاب واسه مجلس مناسب نیست خصوصا که میگن مضراتی هم داره

شاد باشی[/quote:32jl32ck]

از پاك كننده استفاده ميكنم زياد فايده نداره واقعا ضرر ضدافتاب بيشتر از كرم پودره ؟؟ فكر ميكرم برعكسه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

پرایمر که مات کننده هست هم خیلی کمک میکنه.من به جای مرطوب کننده زیر ارایشم میزنم.

والله نمیدونم ضرر کدوم بیشتره اما تو همین تاپیک یا تاپیک مراقبت از پوست بچه ها گفتن ضد افتابها اغلب مواد سرطان زا و مضر دارن..و گفته بودن ترجیحا تو این فصل از کرم پودرای اس پی اف دار استفاده کنید.

ضمن اینکه تو یه مجلس نیازی به ضد افتاب نیست.به نظر شخصی من جلوه زیادی نداره.

شاد باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zibayi
    دوست جونا کمـــــــــــــــــــــــ ـــک من یه پنکیک خوب برای مصرف روزانه میخوام، صورتم مختلطه و الان رد جوش روی صورتم هست که میخوام یه پنکیک خوب استفاده کنم تا لکه های صورتمو پوشش بده.
    میســــــــــــــــــــــ ـــــــــی
    من فکر میکنم پنکیک های غیر گریم نمیتونن بطور کامل تموم لکها رو بپوشونن..بهتره قبل پنکیک لکه گیری کنی..یعنی رو لکه ها رو با کانسیلر یا یه کم کرم پودر بپوشونی.

پنکیک من دایانا اف لندنه که تقریبا راضیم...
    پنکیک کلینیک هم تعریفشو شنیدم که گیر نیووردم.

شاد باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

واييي من گيج شدمتقريبا نصف پستارو خوندم ولي اخرش نفهميدم چه كرم پودري خوبه ميشه خواهشا يه نفر يه كرم پودر با اين مشخصات بهم معرفي كنه
    فاقد چربي
    رنگ روشن
    زير 50ت
    پوشش و دوام خيلي خووووب

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amitiss*
    واييي من گيج شدمتقريبا نصف پستارو خوندم ولي اخرش نفهميدم چه كرم پودري خوبه ميشه خواهشا يه نفر يه كرم پودر با اين مشخصات بهم معرفي كنه
    فاقد چربي
    رنگ روشن
    زير 50ت
    پوشش و دوام خيلي خووووب
    آخه عزیزم پوست با پوست فرق می کنه شما برو اینهایی رو که بچه ها معرفی کردن رو یه نگاهی بنداز ببین با کدومش بیشتر حال می کنی کلی استار ، آرتدکو برای پنکیک من تعریف دی پالما رو شنیدم اون رو یه چک کن ببین به پوستت می خوره همه اشون هم رنگ روشن دارند تن پوستت گرمه یا سرد؟
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

• بانک بند ناف