نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,745 به 1,752 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

بچه ها من یه کرم پودر ایوروشه خریدم.افتضاح ،بیخود
    واقعا متاسفم واسه خودم با این اشتباهی که کردم.واسه پوست چرب و مختلطش. مثل آب رنگی میمونه .مرده شورشونو ببرن با این ادعای گیاهی بودنشون.یکی از اون سه تا ترکیب سمی که تو بعضی ضدآفتابا گزارش شده (آلومینیوم استارچ) تو اینم هست.واقعا نمیدونم اونایی که میگن این کرم خوبه به چی این میگن خوب!!

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    واقعا متاسفم واسه خودم با این اشتباهی که کردم.واسه پوست چرب و مختلطش. مثل آب رنگی میمونه .مرده شورشونو ببرن با این ادعای گیاهی بودنشون.یکی از اون سه تا ترکیب سمی که تو بعضی ضدآفتابا گزارش شده (آلومینیوم استارچ) تو اینم هست.واقعا نمیدونم اونایی که میگن این کرم خوبه به چی این میگن خوب!!
    راست میگی؟؟؟!!! من میخواستم تابستون بگیرم ولی چون وارد نمیشد پیدا نکردم که بگیرم.من شنیدم ایوروشه که تو ایران میاد اصل نیست.یکی از فامیلامون هلنده میگه خیلی فرق میکنن با هم.حالا نمیدونم راسته یا نه.
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط p@ri
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    راست میگی؟؟؟!!! من میخواستم تابستون بگیرم ولی چون وارد نمیشد پیدا نکردم که بگیرم.من شنیدم ایوروشه که تو ایران میاد اصل نیست.یکی از فامیلامون هلنده میگه خیلی فرق میکنن با هم.حالا نمیدونم راسته یا نه.
    چیزهایی که برای ایران میاد درجه یک نیست من یه مدتی که ایران نبودم از وسایل اونجا استفاده می کردم از شامپوی اورئال بگیر تا نوار بهداشتی آلویز قیافه همان قیافه بود ولی کیفیت کاملا متفاوت الان دوستم یه سری چیزها برایم سوغات آورده از مارکهای معمول مثل نیوا و اورئال ولی کیفیت خیلی متفاوته، من یه کرم مخصوص سن مادرم از ایوروشه برایش خریدم آوردم راضی بود دوباره رفت از اون بگیره افتضاحححححححح بود خودشم متعجب بود آخه چراااااااا؟؟؟؟/
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

خیلی بیچاره ایم به خدا.اینهمه پول میدیم چیزای بیخود و تقلبی میخریم. همه چی برای ایران اینطوری میشه از لوازم آرایش بگیر تا موبایل و لپ تاپ و لباس ... . اونا واسه مردمشون ارزش قائلند و البته مردمشون این ارزش رو برای خودشون ایجاد کردند.
    تو یه دوره ایی قیمت گوشت تو آمریکا یدفعه بالا رفت. هیچکس نخرید تا مجبور شدن آوردنش پایین. جالب اینجاست که بازم نمیخریدن! میدونید چرا؟ گفتن باید اول بیان عذر خواهی کنن که قیمت رو بالا بردن بعد توضیح بدن چرا این کارو کردن! اینه تفاوت ما با اونا.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوستان عزیزم میتونم بهتون بگم لوازم آرایشی تو ایران نیست که من ازش استفاده نکرده باشم چون پوستم حساسیت داره نمیتونم زیاد آرایش کنم چون دکتر گفته آرایش کردن واست سمه ولی خودم آرایش کردنو دوست دارم خیلی زیاد هر مارکی که استفاده کردم حساسیت داشتم به جز یه مارک که تازگیا دارم استفاده می کنم و اصلن هیچ مشکلی باهاش نداشتم واقعن هه محصولاتش خوبه و کاملن عالیه و بی نظیر اسمه مارکش دایانا آف لندنه. از روزی که این مارکو استفاده می کنک طرفه هیچ مارکه دیگه ای نمی رم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوستان عزیزم میتونم بهتون بگم لوازم آرایشی تو ایران نیست که من ازش استفاده نکرده باشم چون پوستم حساسیت داره نمیتونم زیاد آرایش کنم چون دکتر گفته آرایش کردن واست سمه ولی خودم آرایش کردنو دوست دارم خیلی زیاد هر مارکی که استفاده کردم حساسیت داشتم به جز یه مارک که تازگیا دارم استفاده می کنم و اصلن هیچ مشکلی باهاش نداشتم واقعن هه محصولاتش خوبه و کاملن عالیه و بی نظیر اسمه مارکش دایانا آف لندنه. از روزی که این مارکو استفاده می کنک طرفه هیچ مارکه دیگه ای نمی رم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من هفته پيش پنكيك مكس فكتور خريدم ازش راضي نيستم هيچ فرقي با پنكيكهاي 5-6 تومني نداره فكر نميكنم هيچ كرم يا پنكيكي از عهده پوشش پوست چرب من بر بياد!!راستي بچه ها يه سوال؟؟ من رو پوستم منفذباز دارم و از ضدافتاب رنگي استفاده ميكنم ميخوام بدونم براي زيبايي پوستم واسه يه مجلس يا مهموني ايا ضدافتاب كار كرم پودر رو ميكنه يا نه ؟ اگه نه از چه كرم پودري استفاده كنم كه هم پوشانندگي بالايي داشته هم واسه پوست چرب خوب باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

دوستاي خوبم براي استفاده ي روزانه ، کدوم يکي ازين مورد هاي زير رو پيشنهاد ميکنيد ؟ پوشانندگيش برام مهمه تقريبا!
    کرم پودر سينره-کرم پودر اگزوويانس-کرم پودر بورژا
    براي روز ضد آفتاب بيودرما ميخوام استفاده کنم و پوستم هم چربه.
    الان روي ضد افتاب ، اکتي پور استفاده ميکنم، ميخوام بدونم پوشانندگي اين کرم پودرها از اکتي پور بيشتره يا کمتر؟
    اين درسته که نبايد اکتي پور رو زياد مصرف کرد ؟
    احساس ميکنم پوستم رو خشک کرده !
    I Am A Vegan
    Proud Of It

• بانک بند ناف