نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,737 به 1,744 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط amitiss*
    بچه ها سلام
    من تازه با اين سايت اشنا شدم مدتها بود دنبال همچين سايتي ميگشتم كلي سوال ارايشي دارم خواهشا كمكم كنيد
    من پوست خيليييي چربي دارم تا الان هيچ كرم يا پنكيكي رو پوستم بيش از 1ساعت دوام نياورده دنبال 1پنكيك خوب و بادوام در حدود 40000 ميگردم به نظرتون چي بخرم ؟ راستي پنكيك لاكورت خوبه؟
    سلام عزیزم.به جمع ما خوش اومدی
    من یه دوستی دارم که خیلی پوستش چربه(از منم بیشتر)و همیشه از صورت خیلی عرق میکنه.پزشکش بهش پنکک نوبا رو معرفی کرد.اونم راضیه و حدود سه ساله استفاده میکنه.ولی من که ازش زدم پوشانندگیه خیلی زیادی نداره ولی سبک و سالمه.
    الان قیمتش 56 تومنه. و اما لاکورت که خودم داشتم و راضی بودم.یه پنکک دیگه که خیلی تعریفشو شنیدم واسه پوست چرب منهتن هست.قیمتاشونو الان نمیدونم. اما دوستم یادت باشه حتما زیر پنککت کرم بزنی.ماندگاریه پنکک رو بیشتر میکنه و آسیبش به پوست کمتر میشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    بچه ها کرم پودر شسیدو و ارتدکو و کلی استار که میگین راضی بودین و عالی هست رو از کجا میتونم تهیه کنم که مطمئن باشم
    من خودم شیسیدو رو از یه مغازه تو قایم می خرم ولی فکر می کنم تو گلستان هم داشته باشه فروشگاه زند یه زنگ بزن بپرس،آرتدکو که من استندهایش رو خیلی دیدم توی نمایندگیهای دبنهامز هستش ، روژا داره ، کلی استار هم توی سفیر دیدم استندش رو روشه سر میرداماد هم داشت اگه یه سر بزنی به فروشگاههای بزرگ آرایشی حتما پیدا می کنی.
    رز آبی عزیز ممنون که جوابمو دادی فقط اینکه من این جاهایی که گفتی رو بلد نیستم ممنون میشم که آدرس یا شمارشو برام بذاری
    گلم نمی دونم کدوم مسیر هستی ولی این روژا خیلی شعبه داره اون شعبه ایش رو که من چندبار رفتم توی ولیعصر سر جردن هست. دبنهامز هم یه شعبه که من سر زدم و آرتدکو هم داره میرداماد هست. فروشگاه سفیر هم خیلی شعبه داره یکیش توی میلاد نور هست یکیش هم توی تندیس تجریش هست. روشه هم که تقاطع شزیعتی و میرداماد هست.گلستان هم که شهرک غربه.اگه مسیرت به اکباتان می خوره می تونی بری زیبارو خرید کنی اینم آدرس سایتش http://www.zibarou.com/
    اگر مسیرت به وزرا می خوره می تونی بری هایلند و فروشگاه سنگ و فروشگاه شقایق رو چک کنی تازه اونجا محصولات گرلن رو هم دارن ، اونهمی اگه باز قیمت برایت مهم نیست مارک بسیار خوبیه من قبلا ازش ریمل داشتم و راضی بودم.
    فروشگاه رخ توی میرداماد خ وزیری پور هم محصولات گرلن رو داره.
    امیدوارم به دردت بخوره اگه چیز بیشتری یادم اومد میام می گم.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

این عکس چون برای کلی استار هست گذاشتم اینجا

زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

مرضیه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    364

[quote=رز آبی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "arta jo0o0on":yp799sgf
    میگم بچه ها، من از کرم پودر بیوکرا (آلمان) استفاده کردم که خیلی راضی بودم اما اصلا تو ایران پیدا نمیشه ، کسی میدونه کجا میتونم گیر بیارم؟
    یه چیزِ دیگه ، یه کرم یا پنکیک که پوشانندگیِ بالایی داشته باشه رو کسی سراغ داره ؟ یه چیزی که طولانی مدت هم واسه پوست بد نباشه، یه جوری باشه که جوش های کوچولو کوچولو رو بپوشونه
    اینی که می گی من که اسمش رو نشنیدم مگه عکسش رو بزاری از روی اون بچه ها بشناسن.اگه قیمت خیلی برات مهم نیست من شیسیدو گرفتم خیلی راضیم اینجا بچه ها از آرتدکو و کلی استار هم راضی بودن یه چند صفحه قبل رو یه نگاه بندازی نظراتشون رو می تونی بخونی[/quote:yp799sgf]

عزیزم من از همین کرم پودر استفاده میکنم ـ شهریور ماه 30 تومن خریدم ـ البته الان حتما قیمتش بالا رفته
    من از تقاطع شریعتی ، ابتدای پاسداران ، فروشگاه لوازم آرایشی شمیم میخرم ( کنار پیتزا والک) قیمتش هم خوب و مناسبه
    با حقیقت باید زیست. امّا، واقعیت را ـ تنها ـ باید دانست.

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

بچه ها کرم پودر شسیدو و ارتدکو و کلی استار که میگین راضی بودین و عالی هست رو از کجا میتونم تهیه کنم که مطمئن باشم
    من کلی استارو از فروشگاه روژا تو تیراژه خریدم.یکی از شعبه های روژا تو تیراژست بقیه ی شعبه هاشم رز ابی جان زحمت کشیدن گفتن.
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام همگی من تازه همین الان عضو شدم!
    بچه ها من پوستم یکم خشکه کرم مرطوب کننده میزنم نرم میشه
    کرم پودر و پنکک واسه مصرف روزانه میخوام پوشانندگیش هم خوب باشه پوسته پوسته نشه
    اورال خوبه؟چی خوبه به نظرتون؟ممنون میشم بگین با قیمت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

کسی نمیدونه؟

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar asal
    سلام همگی من تازه همین الان عضو شدم!
    بچه ها من پوستم یکم خشکه کرم مرطوب کننده میزنم نرم میشه
    کرم پودر و پنکک واسه مصرف روزانه میخوام پوشانندگیش هم خوب باشه پوسته پوسته نشه
    اورال خوبه؟چی خوبه به نظرتون؟ممنون میشم بگین با قیمت
    سلام عزیزم خوش اومدی .
    من پوستم چربه ولی دوستم که پوستش تقریبا مثل شماست از healthy mix بورژوا میزنه و خیلی راضیه.قبل گرونی 20 بود الان نمیدونم دیگه.
    ولی کلا هر کرم پودری انواع مختلفی داره هر مارکی که میخوای بگیری باید به فروشنده بگی که یه وقت کرم پودر فاقد چربی بهت نده چون اون پوست پوست میشه رو صورتت.
    به نظرم واسه مصرف روزانه یکش کافیه،پوستتو خفه نکن الکی.من پنکیک دبورا گرفتم که سبکه راضیم بد نیست.اخه زیاد نمیزنم همون کرم پودر بسته.واسه مهمونی هر دو رو با هم میزنم .
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

• بانک بند ناف