نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,729 به 1,736 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

میگم بچه ها، من از کرم پودر بیوکرا (آلمان) استفاده کردم که خیلی راضی بودم اما اصلا تو ایران پیدا نمیشه ، کسی میدونه کجا میتونم گیر بیارم؟
    یه چیزِ دیگه ، یه کرم یا پنکیک که پوشانندگیِ بالایی داشته باشه رو کسی سراغ داره ؟ یه چیزی که طولانی مدت هم واسه پوست بد نباشه، یه جوری باشه که جوش های کوچولو کوچولو رو بپوشونه

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    بچه ها من به یه دوگانگی رسیدم: حالت اول وقتیکه کرم میزنیم(حالا یا ضدآفتاب یا مرطوب کننده) بعد روش پنکک میزنیم.
    حالت دوم کرم پودره که همون پودر و کرم قاطی شده س.حالا این دوتا چقدر با هم فرق میکنن و چرا ما میگیم کرم پودر بهتر از پنککه؟!!
    من قبلنا که ضدآفتاب میزدم و روش پنکک، غروب که برمیگشتم صورتمو میشستم چیز زیادی از پنکک رو صورتم نمونده بود!حالا نمیدونم چه بلایی سرش میومد میپرید دیگه! اما الان که کرم پودر میزنم تاشب همش کامل میمونه رو پوستم و وقتی پاکش میکنم هنوز یه عالمه رو پوستمه. و اینطوری میشه که به فکر میفتم نکنه در دراز مدت اثر بدی بذاره
    نظر شما چیه؟
    می دونی بارون جون پنکیک نه که حالت پودری داره به خورد پوست نمی ره البته فکر می کنم من برام پیش اومده حتی کتاب و دفترم هم با پنکیک رنگی شده وقتی ناخودآگاه به پوستم می خوره فکر کنم واسه همین بده یه لایه روی پوست می گیره نمی ذاره نفس بکشه من خودم با اینکه همیشه از مارکهای پنکیکی که استفاده می کردم مطمئن بودم ولی کلی جوش زیر پوستی ریختم بیرون و پوستم دهیدراته شده بود ولی انگاری کرم با بافت پوست بیشتر هماهنگی داره ولی اینم خیلی بر می گرده به پوستت باید قلقش دستت بیاد ولی اینکه می گی خیلی رو پوستت عمیق می مونه من چندتا کرمی که دارم استی لودر اینجوره از بس که این کرم گریمی هست تو هفت لایه پوستم نفوذ می کنه حتی بعد فیس واش باید کلی تونر بزنم ولی با بقیه مشکل آنچنانی نداشتم
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arta jo0o0on
    میگم بچه ها، من از کرم پودر بیوکرا (آلمان) استفاده کردم که خیلی راضی بودم اما اصلا تو ایران پیدا نمیشه ، کسی میدونه کجا میتونم گیر بیارم؟
    یه چیزِ دیگه ، یه کرم یا پنکیک که پوشانندگیِ بالایی داشته باشه رو کسی سراغ داره ؟ یه چیزی که طولانی مدت هم واسه پوست بد نباشه، یه جوری باشه که جوش های کوچولو کوچولو رو بپوشونه
    اینی که می گی من که اسمش رو نشنیدم مگه عکسش رو بزاری از روی اون بچه ها بشناسن.اگه قیمت خیلی برات مهم نیست من شیسیدو گرفتم خیلی راضیم اینجا بچه ها از آرتدکو و کلی استار هم راضی بودن یه چند صفحه قبل رو یه نگاه بندازی نظراتشون رو می تونی بخونی
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

بچه ها کرم پودر شسیدو و ارتدکو و کلی استار که میگین راضی بودین و عالی هست رو از کجا میتونم تهیه کنم که مطمئن باشم
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    بچه ها کرم پودر شسیدو و ارتدکو و کلی استار که میگین راضی بودین و عالی هست رو از کجا میتونم تهیه کنم که مطمئن باشم
    من خودم شیسیدو رو از یه مغازه تو قایم می خرم ولی فکر می کنم تو گلستان هم داشته باشه فروشگاه زند یه زنگ بزن بپرس،آرتدکو که من استندهایش رو خیلی دیدم توی نمایندگیهای دبنهامز هستش ، روژا داره ، کلی استار هم توی سفیر دیدم استندش رو روشه سر میرداماد هم داشت اگه یه سر بزنی به فروشگاههای بزرگ آرایشی حتما پیدا می کنی.

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها سلام
    من تازه با اين سايت اشنا شدم مدتها بود دنبال همچين سايتي ميگشتم كلي سوال ارايشي دارم خواهشا كمكم كنيد
    من پوست خيليييي چربي دارم تا الان هيچ كرم يا پنكيكي رو پوستم بيش از 1ساعت دوام نياورده دنبال 1پنكيك خوب و بادوام در حدود 40000 ميگردم به نظرتون چي بخرم ؟ راستي پنكيك لاكورت خوبه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    بچه ها من به یه دوگانگی رسیدم: حالت اول وقتیکه کرم میزنیم(حالا یا ضدآفتاب یا مرطوب کننده) بعد روش پنکک میزنیم.
    حالت دوم کرم پودره که همون پودر و کرم قاطی شده س.حالا این دوتا چقدر با هم فرق میکنن و چرا ما میگیم کرم پودر بهتر از پنککه؟!!
    من قبلنا که ضدآفتاب میزدم و روش پنکک، غروب که برمیگشتم صورتمو میشستم چیز زیادی از پنکک رو صورتم نمونده بود!حالا نمیدونم چه بلایی سرش میومد میپرید دیگه! اما الان که کرم پودر میزنم تاشب همش کامل میمونه رو پوستم و وقتی پاکش میکنم هنوز یه عالمه رو پوستمه. و اینطوری میشه که به فکر میفتم نکنه در دراز مدت اثر بدی بذاره
    نظر شما چیه؟
    می دونی بارون جون پنکیک نه که حالت پودری داره به خورد پوست نمی ره البته فکر می کنم من برام پیش اومده حتی کتاب و دفترم هم با پنکیک رنگی شده وقتی ناخودآگاه به پوستم می خوره فکر کنم واسه همین بده یه لایه روی پوست می گیره نمی ذاره نفس بکشه من خودم با اینکه همیشه از مارکهای پنکیکی که استفاده می کردم مطمئن بودم ولی کلی جوش زیر پوستی ریختم بیرون و پوستم دهیدراته شده بود ولی انگاری کرم با بافت پوست بیشتر هماهنگی داره ولی اینم خیلی بر می گرده به پوستت باید قلقش دستت بیاد ولی اینکه می گی خیلی رو پوستت عمیق می مونه من چندتا کرمی که دارم استی لودر اینجوره از بس که این کرم گریمی هست تو هفت لایه پوستم نفوذ می کنه حتی بعد فیس واش باید کلی تونر بزنم ولی با بقیه مشکل آنچنانی نداشتم
    مرسی رز آبی عزیزم.آره راس میگی منم وقتی پنکک میزدم جوش زیر پوستی داشتم البته بیشتر با پنکک لومن.ولی لاکورت خوب بود.مشکل اینجاست که بعد 6 ماه استفاده از کرم پودر همون جوش ها داره بوجود میاد که باعث شده شک کنم!ولی یه چیزی رو مطمئنم، وقتی کرم ضدافتاب سفید میزدم پوستم خیلی روشن و شفاف بود نسبت به الان که فقط کرم پودر میزنم.احساس میکنم رنگدانه های کرم در طولانی مدت به خورد پوست میره و رنگش میکنه
    حالا یه چیز دیگه که دوس دارم بگم: سه نفر رو دیدم تو کل عمرم که پوستشون مثل ماهه و آینه و تنها چیزی که استفاده میکردن یه کرم معمولی بیرنگ بود. کاش منم بتونم ترکش کنم اما فک نکنم

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    من خودم شیسیدو رو از یه مغازه تو قایم می خرم ولی فکر می کنم تو گلستان هم داشته باشه فروشگاه زند یه زنگ بزن بپرس،آرتدکو که من استندهایش رو خیلی دیدم توی نمایندگیهای دبنهامز هستش ، روژا داره ، کلی استار هم توی سفیر دیدم استندش رو روشه سر میرداماد هم داشت اگه یه سر بزنی به فروشگاههای بزرگ آرایشی حتما پیدا می کنی.
    رز آبی عزیز ممنون که جوابمو دادی فقط اینکه من این جاهایی که گفتی رو بلد نیستم ممنون میشم که آدرس یا شمارشو برام بذاری
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست