نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,689 به 1,696 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahrooz
    سلام
    نمیدونم اینجا جاشه که بگم یا نه اما دیروز که رفته بودم کرم پودر و ضد آفتاب و شامپو کلییر بخرم دکتر داروخونه گفت دیگه شامپو کلییر نیست اگه باشه قیمتش دوبرابر شده تا چند وقت دیگه وسایل آرایشی هم وارد نمیشه واسه چند ماهتونو پیدا کردید بخرید,راست میگفت 7تا داروخونه و مغازه رفتیم شامپو کلییر نداشتن یکی داشت که قیمت کوچیکش 4 تومنیو میداد 6تومن,بزرگش که 6 تومن بود میداد 11ونیم.
    منهم شنیدم انگاری گفتند وسایل آرایشی و بهداشتی جزو وسایل لوکس هستش و نباید وارد بشه حالا نمی دونم چقدر صحت داره ، اگه واقعا اینطوره بریم یه سری وسیله بخریمکسی خبر داره؟
    بابا خسته شدیم از این کمبود امکانات پس دیگه باید سرمون رو بذاریم بمیریم
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

باران جون دوتا کرم اینطوری روی هم بزنی روی پوستت نمی ماسه؟ ضد رنگی سبکتر نیست؟
    آره رز عزیزم.راست میگی ضدآفتاب رنگی سراغ داری واسه پوست چرب؟اگه ضدافتاب پیدا کنم که دیگه از این شاهکارا لازم ندارم .من تقریبا هرروز بیرون از خونه ام واسه همین همش کرم پودر میزنم.گاهی احساس میکنم پوستم کدر میشه و خسته.گفتم یه فکر دیگه ایی بکنم واسه استفاده روزانه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hengamehh
    من دو ساله از سینره استفاده می کنم پوشانندگیش بد نیست راضیم البته من صورتم خیلی بد نیست بدون کرم هم خوبه خیلی هم اهل آرایش نیستم برای همین راضیم
    هنگامه جون شما پوستتون چربه یا خشک؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrooz
    سلام
    نمیدونم اینجا جاشه که بگم یا نه اما دیروز که رفته بودم کرم پودر و ضد آفتاب و شامپو کلییر بخرم دکتر داروخونه گفت دیگه شامپو کلییر نیست اگه باشه قیمتش دوبرابر شده تا چند وقت دیگه وسایل آرایشی هم وارد نمیشه واسه چند ماهتونو پیدا کردید بخرید,راست میگفت 7تا داروخونه و مغازه رفتیم شامپو کلییر نداشتن یکی داشت که قیمت کوچیکش 4 تومنیو میداد 6تومن,بزرگش که 6 تومن بود میداد 11ونیم.
    منهم شنیدم انگاری گفتند وسایل آرایشی و بهداشتی جزو وسایل لوکس هستش و نباید وارد بشه حالا نمی دونم چقدر صحت داره ، اگه واقعا اینطوره بریم یه سری وسیله بخریمکسی خبر داره؟
    بله همینطوره.اما دیگه الان تهیه کردنش فایده نداره.قیمتا به طور باورنکردنی و مسخره ایی بالارفته.فعلا با همین چیزایی که دارین بسازین تا وضعیت مشخص بشه.پرکردن جیب کسایی که دارن ازاین وضعیت سوء استفاده میکنن اشتباه محضه.

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    آره رز عزیزم.راست میگی ضدآفتاب رنگی سراغ داری واسه پوست چرب؟اگه ضدافتاب پیدا کنم که دیگه از این شاهکارا لازم ندارم .من تقریبا هرروز بیرون از خونه ام واسه همین همش کرم پودر میزنم.گاهی احساس میکنم پوستم کدر میشه و خسته.گفتم یه فکر دیگه ایی بکنم واسه استفاده روزانه.
    اره عزیزم هر روز کرم پودر زدن پوستو داغون میکنه حتی بهترین مارک،ضد افتابهای رنگی خیلی زیادی هستش، من دوستم که تحت نظر پزشک بود ضد افتاب رنگی بیودرما میزد که خیلی راضی بود اون یکی دوستم که ضد افتاب رنگی سینره میزنه راضیه.من خودم کرم پودر سینره داشتم که اونم چون گیاهیه خوب بود.با اینکه پوستم چربه ولی جوش اصلا نمیزدم.الانم دیگه کرم پودرمو عوض کردم واسه تنوع.
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نه والا پیدا کردی به من هم بگو من تابستون خیلی دنبالش بودم الارو مال خواهرشوهرم بود خیلی خوشم نیومد ، حالا هم که زمستونه کرم پودری می زنم که ضد داشته باشه چون برای زمستون جواب می ده دیگه.ولی فکر کنم کدر شدن به خاطر کرمت باشه عوضش کن ببین چی می شه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

ضدافتاب الارو خوبه واسه پوست چرب یا اکتی پور نورووا؟روی اینا باید پنکیک هم زد یا یکیش کافیه؟
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    77
    پسند کرده
    12

سلام دوست عزیز .محبوبه جان من هم از این موس دارم پارسال خریدم ولی یه بار استفاده کردم اما نمیدونم بلد نبودم یا چی رو پوستم خوب نشد میشه بگی با چی چطوری زدی؟زیرش چیزی ام میزدی؟ موس را برای پوست خشک میزنن؟
    ••خدا جونم ممنونتم...

... خدا جونم شکرت** ...

• بانک بند ناف