نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,641 به 1,648 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

بچه ها خواهرم یه کرم پودر tania خریده خیلی خوب روی پوست میشینه و سبک و طبیعیه . کسی این مارک رو میشناسه ؟ اگه در موردش شنیدین یا دیدین نظرتون چیه . ایا مارک معتبریه؟
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

لطفا در مورد کرم پودر مارک کلاسیک - گاش یا لورال هر کدوم که میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید که خوب هست یا نه؟؟
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    0

[quote=رز آبی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "خاله ندا":l5neuobp
    بچه ها جون سلام یه سوالی دارم ازتون! اگر قول بدید نمیخندید بپرسم ،هان؟ ببینم فرق کرم پودر با پنکیک چیه اصلا ؟
    ببین عزیزم کرم پودر حالت کرمی داره و پنکیک حالت پودری ، جدیدا دکترهای عزیز می فرمایند کرم پودر بهتر از پنکیک هست چون دونه های پنکیک تشریف می برن توی منافذ پوست اونها رو باز می فرمایند ولی کرم پودر این کار رو نمی کنه از نظر استفاده خوب کرم زدنش قائدتا راحت تر است و روی پوست بهتر از پودر می خوابه البته بگم بعضی از پنکیکها هم یه دست می خوابن ولی غالبا کرمها راحت تر پخش می شن و پوشانندگیشون هم بهتر هست بازهم اگه سوالی بود تا بگم نمی دونستم دقیقا منظورت چیه[/quote:l5neuobp]
    خیلی ممنون عزیزم از توضیحات کاملت ! من مدت مدیدی هست که از ضد آفتاب دکتر ژیلا که رنگی هست مثلا کار کرم پودر رو میکنه استفاده میکنم الان تازه فهمیدم بابا اصلا پوشانندگی نداره چون این رو دکتر معرفی کرده بود من این همه مدت طولانی از ترسم که مبادا دوباره پوستم ملتهب بشه از این استفاده میکنم حالا میخوام برم یه ضد افتاب ساده دکتر ژیلا بگیرم اول این رو بزنم صورتم بعد یه کرم پودر خوب حالا نظر تون راجع به مارک منهنتن چیه که آمریکاییه اینجا پیدا میشه؟
    کاش دائم دل ما از تو بلرزد ای عشق!
    آن دل که از تو نلرزد به چه ارزد ای عشق؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام دوستان
    من امروز عضو شدم یک سوال داشتم
    صورتم جوش میزنه برای اینکه بپوشونمش پنکیک ورسای خوبه؟
    به خاطر بسپار!

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است

آرام ، بی صدا و همیشگی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=خاله ندا][quote="رز آبی":10fbu7fz]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "خاله ندا":10fbu7fz
    بچه ها جون سلام یه سوالی دارم ازتون! اگر قول بدید نمیخندید بپرسم ،هان؟ ببینم فرق کرم پودر با پنکیک چیه اصلا ؟
    ببین عزیزم کرم پودر حالت کرمی داره و پنکیک حالت پودری ، جدیدا دکترهای عزیز می فرمایند کرم پودر بهتر از پنکیک هست چون دونه های پنکیک تشریف می برن توی منافذ پوست اونها رو باز می فرمایند ولی کرم پودر این کار رو نمی کنه از نظر استفاده خوب کرم زدنش قائدتا راحت تر است و روی پوست بهتر از پودر می خوابه البته بگم بعضی از پنکیکها هم یه دست می خوابن ولی غالبا کرمها راحت تر پخش می شن و پوشانندگیشون هم بهتر هست بازهم اگه سوالی بود تا بگم نمی دونستم دقیقا منظورت چیه[/quote:10fbu7fz]
    خیلی ممنون عزیزم از توضیحات کاملت ! من مدت مدیدی هست که از ضد آفتاب دکتر ژیلا که رنگی هست مثلا کار کرم پودر رو میکنه استفاده میکنم الان تازه فهمیدم بابا اصلا پوشانندگی نداره چون این رو دکتر معرفی کرده بود من این همه مدت طولانی از ترسم که مبادا دوباره پوستم ملتهب بشه از این استفاده میکنم حالا میخوام برم یه ضد افتاب ساده دکتر ژیلا بگیرم اول این رو بزنم صورتم بعد یه کرم پودر خوب حالا نظر تون راجع به مارک منهنتن چیه که آمریکاییه اینجا پیدا میشه؟[/quote:10fbu7fz]

بچه ها اینجا خیلی کرم معرفی کردن ، من از منتهن فقط یه رژ مایع داشتم بقیه چیزهایش رو امتحان نکردم ولی اگه بخوای ببینی که هست ، آره استندهایش رو من خیلی جاها مثل هایلند دیدم و گیرت میاد نگران نباش.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

[quote=رز آبی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط 880172100
    نقل قول نوشته اصلی توسط "رز آبی":3hsx8oas
    آرتدکو توی نمایندگیهای دبنهامز هست ، رژا هم داره ، قائم هم دیدم که داشت ، فکر کنم تقریبا قیمتهاشون یکی باشه ولی یه مقدار کلی استار گرونتره این رو از روی قیمت کرم پودراشون می گم کلی استار گرونتر بود. من برای تغییر اسم کاربری رفتم توی کنترل پنل خودم ولی حتما باید پسورد جدید بدی با پسورد قبلی هرکاری کردم نشد.
    دبنهامز؟! نشنیدم.......
    واسه منم به جای پسورد جدید mail جدید میخواد. که من نمیخوام mail جدید بدم.نمدونم چه کنم
    همون آدرس ایمیل قبلی ات رو وارد کن و دوباره برای تایید همون رو بنویس ، گولش بزن چون منم فکر کنم همین کار رو کردم ولی بهم گیر نداد فقط پسورد رو باید حتما حتما عوض کنی دیگه نشد میل بزن به خاونم مدیرها دیگه[/quote:3hsx8oas]

رز ابی جون من همون شماره هستم.تونستم نام کاربریمو تغییر بدم. مرسی بابت راهنماییت.
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re:

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥sara♥
    سلام دوستان
    من امروز عضو شدم یک سوال داشتم
    صورتم جوش میزنه برای اینکه بپوشونمش پنکیک ورسای خوبه؟
    سلام عزیزم خوش اومدی
    پنکک واسه پوستت خوب نیست و باعث میشه جوش هات بیشتر بشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=p@ri][quote="رز آبی":1c50msia]
    نقل قول نوشته اصلی توسط 880172100
    نقل قول نوشته اصلی توسط "رز آبی":1c50msia
    آرتدکو توی نمایندگیهای دبنهامز هست ، رژا هم داره ، قائم هم دیدم که داشت ، فکر کنم تقریبا قیمتهاشون یکی باشه ولی یه مقدار کلی استار گرونتره این رو از روی قیمت کرم پودراشون می گم کلی استار گرونتر بود. من برای تغییر اسم کاربری رفتم توی کنترل پنل خودم ولی حتما باید پسورد جدید بدی با پسورد قبلی هرکاری کردم نشد.
    دبنهامز؟! نشنیدم.......
    واسه منم به جای پسورد جدید mail جدید میخواد. که من نمیخوام mail جدید بدم.نمدونم چه کنم
    همون آدرس ایمیل قبلی ات رو وارد کن و دوباره برای تایید همون رو بنویس ، گولش بزن چون منم فکر کنم همین کار رو کردم ولی بهم گیر نداد فقط پسورد رو باید حتما حتما عوض کنی دیگه نشد میل بزن به خاونم مدیرها دیگه[/quote:1c50msia]

رز ابی جون من همون شماره هستم.تونستم نام کاربریمو تغییر بدم. مرسی بابت راهنماییت. [/quote:1c50msia]

هوووووووررررررررررررراااا اااااااااااااااا تبریک می گم کلی ، همون کاری که من گفتم شد یا کار دیگه ای کردی ولی به هر حال ایول
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

• بانک بند ناف