نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,561 به 1,568 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط فائزه1
    سلام دوستان من این کرم پودر رو دیروز خریدم

کسی داشته
    چجوریه؟
    عزیزم عالیه. دختر عموم داره خیییییییییییلی راضیه.مبارکت باشه. اصلا تو برند بورژوا اینش از همه بهتره
    وقتی تمام راه را آمده بودم...
    وقتی تا او هیچ راهی نمانده بود...
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    باران جون مامی سایت برای من مشکل داره جواب مسیج نمیتونم بدم :(
    من تیره ترین رنگ اگزووینس رو میزدم که واسه وقتی که یه کم برنزه بودم خیلی خوشرنگ بود اما الان که نیستم دیگه دوس نداشتم رنگشو
    خواهرم پوستش سفیده رنگ هانی سند یا هانی بژش رو داشت خیلی خوشرنگ بود
    من اکتی پر گرفتم ، خیلی خوبه . کاورش معمولیه مثه اگزووینسه اما دو بار میزنم خوب میشه . از ظهر تا الانم هنوز رو پوستم مونده خط خنده هم ننداخته. به پیشنهاد شما خریدمش
    البته من اگزووینسم دوبار میزدم چون از کاورش راضی نبودم
    ممنون از پاسخت عزیزم.مبارکت باشه. جز بوش که اونم من بهش حساس شدم و بقیه میگن خوبه واسه من مشکلی نداره.امیدوارم راضی باشی

مرکوری آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    959
    پسند کرده
    716

نقل قول نوشته اصلی توسط ely joon
    سلام میشه کمکم کنید من پوستم معمولی مایل به خشکه توتابستونا خوبه ولی باشروع پاییز پوسته میده وکرم پودربعد نیم ساعت تو صورتم میماسه و افتضاح میشه میخواستم بدونم چه کرم پودری مناسبه برام قیمتش هم خیلی برام مهمه اونقدر نمی تونم هزینه کنم براش

دومین سوالم اینه که بعداز کرم پودر نیازی هست که پنکیک استفاده کنم یانه

آخه هرچی گشتم توسایت اکثرا پوستشون چرب بوده یاهم قیمت ها خیلی زیاد بود گفتم بپرسم شاید یکی کمکم کرد
    دوست عزیز من فکر می کنم بیشتر از مارک کرم پودر، مرطوب کننده ای که زیرش می زنید و تقویت و آبرسانی پوستتون مهمه. اگه تابستونا از کرم پودرتون راضی هستید پس همون خوبه و تغییرش ندید. توی تابستون پوستتون تعریق طبیعی داره که سطحش رو مرطوب می کنه و کرم پودر خوب روی صورتتون می خوابه اما زمستون که اینطور نیست باید از مرطوب کننده قوی تر مناسب پوستتون استفاده کنید تا کرم پودر روی صورتتون بخوابه. برای شستشوی روزانه هم از موادی استفاده نکنید که چربی طبیعی پوست رو بیش از حد از بین ببره. در مورد پنکیک هم سلیقه ایه. من خودم می زنم اما اگه با کرم پودر تنها نتیجه مطلوب می گیرید چندان هم ضروری نیست.

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yarauf
    نقل قول نوشته اصلی توسط 880172100
    کسی نبود یه کانسیلر معرفی کنه؟
    دوست گلم من کانسیلر بورژوا رو استفاده می کنم و به نسبت قیمتش هم خیلی راضی ام از هایلند تو آرژانتین خریدم
    عزیزم healthy mix بورژوا دارم .یه مدت زدم دور چشمم لک اورد .بهم نساخت.به خاطر همین دنبال یه چیز دیگه میکردم که خیلی خوب باشه.پوشش دهیش معمولی باشه اشکال نداره حداقل لک نیاره
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

[quote=مرکوری][quote="ely joon":lypb52t1]سلام میشه کمکم کنید من پوستم معمولی مایل به خشکه توتابستونا خوبه ولی باشروع پاییز پوسته میده وکرم پودربعد نیم ساعت تو صورتم میماسه و افتضاح میشه میخواستم بدونم چه کرم پودری مناسبه برام قیمتش هم خیلی برام مهمه اونقدر نمی تونم هزینه کنم براش

دومین سوالم اینه که بعداز کرم پودر نیازی هست که پنکیک استفاده کنم یانه

آخه هرچی گشتم توسایت اکثرا پوستشون چرب بوده یاهم قیمت ها خیلی زیاد بود گفتم بپرسم شاید یکی کمکم کرد [/quote]

دوست عزیز من فکر می کنم بیشتر از مارک کرم پودر، مرطوب کننده ای که زیرش می زنید و تقویت و آبرسانی پوستتون مهمه. اگه تابستونا از کرم پودرتون راضی هستید پس همون خوبه و تغییرش ندید. توی تابستون پوستتون تعریق طبیعی داره که سطحش رو مرطوب می کنه و کرم پودر خوب روی صورتتون می خوابه اما زمستون که اینطور نیست باید از مرطوب کننده قوی تر مناسب پوستتون استفاده کنید تا کرم پودر روی صورتتون بخوابه. برای شستشوی روزانه هم از موادی استفاده نکنید که چربی طبیعی پوست رو بیش از حد از بین ببره. در مورد پنکیک هم سلیقه ایه. من خودم می زنم اما اگه با کرم پودر تنها نتیجه مطلوب می گیرید چندان هم ضروری نیست.[/quote:lypb52t1]

گلم میتونی از محصولات سینره مخصوص پوست خشک ومعمولی استفاده کنی.من واسه پوست چربشو دارم راضیم. قیمتشم خوب بود ولی الان یه کم گرون شده .کرم نرم کنندش 10 12 تومنه.ژل شستشو 8 9 تومنه... .ولی خوبه.میتونی از هایپر

استار بگیر چون از همه جا یه کم ارزون تر میده.

اینم سایتش [url="http://www.cinere.ir"]www.cinere.ir[/url] قیمتارم داره.
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 880172100
    کسی نبود یه کانسیلر معرفی کنه؟
    عزیزم من کانسیلر VOVدارم.قبلا استفاده میکردم.پوشانندگیش خوب بود اما چروک مینداخت زیر چشمم. دوستم هم یه مارک دیگه داشت که یادم نیست اونم بدتر از مال من بود.به این نتیجه رسیدیم که استفاده نکنیم بهتره. تفاوت زیادیم نداشت واسه من با وقتی که کرم و پنکک و ... میزدم!

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    بچه ها سینره استفاده نکنین
    ممکنه به نظر خوب بیاد اولش اما من از کسی که برای خود سینره کار میکرده شنیدم که کیفیت مخصولاتش خیلی بده و خیلی هم مضره
    من فقط ژل بعد از اصلاحشو استفاده میکنم ، اونم چون مارک دیگه ای نمیشناختم و نهایتا ماهی یه بار استفاده میکنم
    جدی؟؟؟؟!!!!!!.باره اول همچین چیزی میشنوم.همه همیشه و همه جا تعریف میکنن .یه برنده گیاهیه چه جوری ضرر میزنه؟؟ اون

کسی که اونجا کار میکنه دقیقا چیا گفت؟ نکنه اخراجش کردن از لجش گفته
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

p@ri آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مرکوری
    بچه ها فکر کنم همه این نکته رو می دونید ولی حالا که حرف کانسیلر شد گفتم بد نیست اینو بگم که هر کانسیلری رو دور چشم نزنید یه وقت. دو نوع کانسیلر داریم یکی برای پوشش جای جوش و لک صورت یکی دیگه مخصوص دور چشم. کانسیلرهای دور چشم معمولاً مایعن و خیلی سبک و نرم هستن و روش نوشته Eye concealer.
    اگه کانسیلر معمولی رو دور چشم بزنید ضررش از کرم پودر و پنکک برای دور چشم خیلی بیشتره.
    کانسیلر من مایع بورژوا بود ولی روش ننوشته واسه دور چشمه.که لک اورد. حالا عزیزم شما میدونی مارک کانسیلر با ویژگی که گفتی چی خوبه؟
    چقدر دیر یادش آمد خدا،
    که ما قسمت هم نبودیم.

• بانک بند ناف