نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,553 به 1,560 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلی58
    بچه ها کسی ازموس برژوا یا مارکای دیگه استفاده کرده ؟اگه آره راضی بودین ؟
    عزیزم موس اگر می خوای بگیری فقط موس MAYBELLINE البته من خودم ازش استفاده نمی کنم ولی دو تا خواهرام همیشه از همین می خرن و خیلی هم راضی هستن ... شماره ی 040 هم می گیرن...من خودم کرم پودر استفاده می کنم (استی لودر) ولی سلیقه ای دیگه... در ضمن پوشانندگیش از بروژا هم خیلی بهتره... قشنگ رو صورت می شینه...خواهرم دفعه ی اول بروژا گرفت و اصلا خوب نبود... انگار رو صورت می ماسه...
    یه چیزی بگم یه دفعه خواهرم از کرم پودر من زده بود و بعد یه روز از موس خودش که همسرش بهش گفت موس بهتر از کرم من بوده..
    این نظر من دوست گلم حالا اگر دوست داشتی بخرش ... فکر نکنم پشیمون شی

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshini
    نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    سلام دوستان... واقعا حالم گرفته شده... چند وقت پیش کرم پودر استی لودر رو 89 خریدم حالا تموم شده...الان شده 150 نمی دونم چی کار کنم، بگیرم یا نه به نظر شما ارزششو داره؟؟ ... مراسم بله برونمه می خوام کرمم از رو صورتم تکون نخوره... استی لودر خیلی عالیه... اما با این گرونی نمی دونم چی کار کنم ... شما چی می گید دوستان یه
    کرم دیگه استفاده کنم ... آخه نمی دونم دیگه چی خوبه... از تجربیاتتون برام بگین ممنون می شم...

مرسی دوستای گلم که بهم کمک کردین حتما می رم همون استی لودر رو می خرم... شک داشتم که بگیرم یا نه...
    واقعا واسه مصرف روزانه بده؟؟؟ من همیشه از این کرم پودر می زنم ... معتادش شدم نمی دونم چی کار کنم ... من ازینایی ام که دوست دارم آرایش کنم حالا که می گید واسه مصرف روزانه خوب نیست الان چیکار کنم منننننننن... چی به جاش استفاده کنم که خوب باشههههههههههههههههه ؟؟
    به نظر من اصلا برای روزانه مناسب نیست چون خیلی رو پوست سنگین هست سعی کن روزانه یه چیز سبکتر بگیری ، نوع پوستت رو بگو اینجا بچه ها راحت تر کمکت کنند تازه اینجوری کرم پودرت کلی می مونه

من فکر کنم پوستم نه خیلی چربه نه خیلی خشک ،معمولیه... من از بروژا ... لاکورت... میبی لاین(لین)، مکس فکتور، منهتن استفاده کردم خوب نبودن... و مارک میک آپ فکتوری هم که دیروز تست کردم اصلا خوب نبوده... کلینیک هم استفاده کردم خوشم نیومده، کرولاین هم اصلا خوب نیست... بهتر از اینا می خوام... موندگاریش خوب باشه، آرایشم بد نشه... شما میگید چی استفاده کنم ؟؟؟؟
    کلی استار رو یه امتحان بکن ببین چطوره ، مامان خانومیه ما مارک دسانژ گرفت برای پوستش فکر کنم رنگ مناسبی نبود چون روی پوست اون خوب نبود ولب روی پوست خواهرم عالی می خوابه و به پوستش میاد ، دسانژ رو هم برو یه تست بکن،شش سیدو هم خوبه ولی هم قیمت استی لودر هستش
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسی از راهنماییت رز آبی .... عزیزم مارک دسانژ و کلی استار قیمتش چقدره؟ موندگاریش رو پوست خواهرت خوبه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    به نظر من باید برای مصرف روزانه بهترین مارکها رو استفاده کرد نه برای مهمونی و عروسی
    اتفاقا چیزی که کیفیت معمولی تر و قیمت پایین تری داره ولی خوب به نوعی ازش راضی هستیم باید واسه مهمونی و عروسی استفاده شه
    واسه همین من میگم کرم پودر کلینیک از نوعیش که حالت مایع داره و اویل فری هم هست و بسیار سبک برای مصرف روزانه عالیه
    چون حس چیزی رو روی پوسستون نمیکنید
    منم با حرفتون موافقم که بهترین مارکها رو باید برا مصرف روزانه استفاده کرد.اما این کلینیک که گفتین پوشش دهیش خوبه؟ من پوستم خشکه و کمی هم کک و مک داره. منم استی لودر رو دارم اما چون سنگینه کمتر استفاده میکنم . ازنظر پوشش دهی چیزی رو میشناسین که به پای استی لودر برسه؟ و برا مصرف روزانه مناسب باشه؟ ممنون میشم ازدوستان اگه کمکم کنند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

عزیزم من تا حالا از استی لادر استفاده نکردم ولی خوب تعریفش رو تا بینهایت شنیدم
    به نظر من کلینیک پوشانندگی متوسطی داره و پوست رو یک دست و طبیعی میکنه
    البته من اویل فری رو استفاده میکنم و اصلابرق نمی افته پوستم
    مارک میکاپ فکتوری هم خوبه من از اون هم راضیم
    چند وقت پیش خواهر همسرم مارک UNE که گیاهی خرید خیلی خوب بود فکر کنم این دفعه از این مارک بخرم
    قیمتش هم حدود 40 تومن اینا بود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
    اکتی پور گیاهیه؟
    یکی از دوستای خوبمون به من ایوروشه رو پیشنهاد داده
    مزیت اگزووینس به کرم پودرای دیگه ای که میشناسم اینه که خاصیت ضد چروک داره ، اس پی اف ۱۵ داره ، اویل فری هستش و خیییلیییی سبکه ، اصن روی پوست حس نمیشه
    اما بقیه کرم پودرا رو فقط واسه تبلیغش میگن مینراله ، در صورتی که منظور از مینران گیاهی بودن نیس، ینی مواد معدنی داره
    بازم اگر کسی کرم پودری با این خصوصیات میشناسه معرفی کنه لطفا
    میگن گیاهیه اما نمیدونم راسته یا نه! در مورد اگزوویانس کاملا باهات موافقم اون مزیت هاش باعث میشه آدم همش بهش فکر کنه
    من چند بار دیگه اکتی پور زدم و کاملا بررسیش کردم.پوشانندگیش یه مقدار کمتر از اگزوویانسه.اگه نمیخواید زیاد واسه کرم پودر پول بدین خوبه. نمیدونم چرا من بوش رو دوس ندارم و رو اعصابمه.فکر میکنم چاره دیگه ایی بجز اگزوویانس بازم ندارم!اگه میتونستم رنگ مناسبشو پیدا کنم خیلی خوب میشد!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

khaste nabashid.
    man ye sari lavazem arayesh mikham ke vaghean khoob bashe vase arayesh aroos.
    kasi mitoone komakam kone?
    mamnoon misham

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

مرسی از راهنماییت رز آبی .... عزیزم مارک دسانژ و کلی استار قیمتش چقدره؟ موندگاریش رو پوست خواهرت خوبه؟
    گلم زمان ارزونی خرید مامان خانومی به خاطر همین قیمتش رو ندارم ، ببین خواهر من صورتش خیلی جوش داره کلا پوستش رو یک دست می کنه و رو پوستش تا زمانی که نشستتش عالیه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است