نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,545 به 1,552 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshini
    نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    سلام دوستان... واقعا حالم گرفته شده... چند وقت پیش کرم پودر استی لودر رو 89 خریدم حالا تموم شده...الان شده 150 نمی دونم چی کار کنم، بگیرم یا نه به نظر شما ارزششو داره؟؟ ... مراسم بله برونمه می خوام کرمم از رو صورتم تکون نخوره... استی لودر خیلی عالیه... اما با این گرونی نمی دونم چی کار کنم ... شما چی می گید دوستان یه کرم دیگه استفاده کنم ... آخه نمی دونم دیگه چی خوبه... از تجربیاتتون برام بگین ممنون می شم...

اگه واسه بله برونت هست و اینکه می دونی شاید همه کرمی به پوستت نخوره به نظر من همون رو بگیر ، می بینی یه چیز خریدی به پوستت نخورد دئباره باید یه چیز دیگه ای بگیری آخرش می بینی کلی چیز خریدی آخرش هم اونی که تو ذهنت هست نشد.یه کار دیگه حداقل بری تستر برای چندتا کرم پودر خوب مثل کلی استار و .... رو گیر بیاری یا از دوستات بگیری ببینی به پوستت می خوره .باز هم صبر کن شاید بچه ها نظر دیگه ای داشته باشند.

مرسی دوست گلم ... کلی استار پوشش دهی و ماندگاریش بالاست مثله استی لودر؟ قیمتش چقدره؟؟؟ استی لودر رو خیلی دوست دارم ... همیشه از این کرم می خریدم اما قیمت کردم عقل از سرم پرید خیلی یهو گرون شده ...
    اگه صفحه قبل رو یه نگاه بندازی یکی از بچه ها داشته و ازش راضی بوده می تونی کامنتش رو بخونی
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

کرم پودر میکاپ فکتوری هم خوبه ها
    نوشین جان برو تستش کن ضرر نداره
    رنگهاش هم خوبه
    قیمتش حدود 40 تومن باید باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان... واقعا حالم گرفته شده... چند وقت پیش کرم پودر استی لودر رو 89 خریدم حالا تموم شده...الان شده 150 نمی دونم چی کار کنم، بگیرم یا نه به نظر شما ارزششو داره؟؟ ... مراسم بله برونمه می خوام کرمم از رو صورتم تکون نخوره... استی لودر خیلی عالیه... اما با این گرونی نمی دونم چی کار کنم ... شما چی می گید دوستان یه
    کرم دیگه استفاده کنم ... آخه نمی دونم دیگه چی خوبه... از تجربیاتتون برام بگین ممنون می شم...

دوستای گلم حالا بهتر از استی لودر هم هست؟؟؟ اگه می شناسید مارک شو بهم بگید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    کرم پودر میکاپ فکتوری هم خوبه ها
    نوشین جان برو تستش کن ضرر نداره
    رنگهاش هم خوبه

قیمتش حدود 40 تومن باید باشه

مرسی دوستم از اینکه بهم کمک کردی... حتما این رو هم تست می کنم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی
    سلام دوستان... واقعا حالم گرفته شده... چند وقت پیش کرم پودر استی لودر رو 89 خریدم حالا تموم شده...الان شده 150 نمی دونم چی کار کنم، بگیرم یا نه به نظر شما ارزششو داره؟؟ ... مراسم بله برونمه می خوام کرمم از رو صورتم تکون نخوره... استی لودر خیلی عالیه... اما با این گرونی نمی دونم چی کار کنم ... شما چی می گید دوستان یه کرم دیگه استفاده کنم ... آخه نمی دونم دیگه چی خوبه... از تجربیاتتون برام بگین ممنون می شم...
    اگه واسه بله برونت هست و اینکه می دونی شاید همه کرمی به پوستت نخوره به نظر من همون رو بگیر ، می بینی یه چیز خریدی به پوستت نخورد دئباره باید یه چیز دیگه ای بگیری آخرش می بینی کلی چیز خریدی آخرش هم اونی که تو ذهنت هست نشد.یه کار دیگه حداقل بری تستر برای چندتا کرم پودر خوب مثل کلی استار و .... رو گیر بیاری یا از دوستات بگیری ببینی به پوستت می خوره .باز هم صبر کن شاید بچه ها نظر دیگه ای داشته باشند.
    به نظر من هم اگه واقعا برات عالی بوده همونو بگیر.الان شما شرایطت خاصه.درست نیست تواین موقعیت کرم پودر امتحان کنی اگه به پوستت نسازه و خرابش کنه بد میشه.گذشته دیگه این بارم بگیر ولی روزانه استفاده نکن.گرفتار شدیم ماهم با این قیمتا.من که هربار میرم خرید فقط در حال سورپرایز شدنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

سلام دوستان... واقعا حالم گرفته شده... چند وقت پیش کرم پودر استی لودر رو 89 خریدم حالا تموم شده...الان شده 150 نمی دونم چی کار کنم، بگیرم یا نه به نظر شما ارزششو داره؟؟ ... مراسم بله برونمه می خوام کرمم از رو صورتم تکون نخوره... استی لودر خیلی عالیه... اما با این گرونی نمی دونم چی کار کنم ... شما چی می گید دوستان یه
    کرم دیگه استفاده کنم ... آخه نمی دونم دیگه چی خوبه... از تجربیاتتون برام بگین ممنون می شم...

دوستای گلم حالا بهتر از استی لودر هم هست؟؟؟ اگه می شناسید مارک شو بهم بگید...
    آره هست ولی الان تو این موقعیت آخه چه کاریه ، ولی استی لودر مزیتش به بقیه این هست که حالت گریم داره و پوشانندگی عالی داره برای اون شب خاص استی لودر رو پیشنهاد می کنم چون خودم دارم می گم
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلی58
    عکس کاربریتو دوستدارم رزآبی یه جورایی یادآوربچگیامه بوسسسسسسسسسسس
    یعنی تو زندگیم الگوم جودی آبوت بوده هههههههههههه(شوخی) مرسی گلم.
    ببخشید بابت اسپم نتونستم ابراز احساسات و پاسخ ندهم

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

موس بوژوا خوبه
    من هم استفاده کردم و راضی بودم نمیدونم چرا زود ازش خسته شدم ولی خوبه