نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,289 به 1,296 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

بچه ها یه پیشنهاد بدهم البته امیدوارم به دیوار نخوره هرکی هر کرم پودری که دوست داره یا استفاده کرده و خوب نبوده بیاد اینجا بنویسه یا اگه بتونه عکسش رو بذاره با شمارش و از این حرفهااونهایی که حاضرن دستها بالا
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من حاضرم
    مارك ايوروروشه پنكيكش رو خريدم :( اصلا انگار روي پوست من پخش نميشد پد بسيار بدي هم داره توي كشوي ميز ارايشم هستش رنگس هم براي پوستم تيرست الان نميدونم شماره چنده ولي يك بار استفاده كردم انداختمش تو كشو

كرم پودر DMGM هم كه اصلا براي پوست من مناسب نبود رو پوست نميخوابه برق ميوفته روي پوست ولي رنگش بدك نيست پوشانندگي هم معمولي رو به ضعيف

اوريف ليم جرداني گلد رنگ عاجي روشن LIGHT ivory رو داشتم و بعد يه رنگ گچي هم ازش خريدم سبكه و خوب جذب پوست ميشه ولي پوشانندگيش ضعيفه انگار كرم مرطوب كننده زده باشي

يكبار هم پنكيك بورژوا گرفتم از اينهايي كه جاشون رنگ خود پنكيك هستش و واسه پوستم تيره بود ولي خوبيش اينه كه تو عروسي و مهماني جاي رژ گونه ازش استفاده ميكنم

اين بود انشا من D:

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمی را
    نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    ممنون سميرا جون از راهنماييت
    آخه عصباني ميشم وقتي ميام خونه و رنگ رژ لب يا كرم پودر اونچيزي نيشت كه ميخواستم
    بيشتر اوقات ميبخشم به ديگران ولي بيشترين مشكلم با رنگ كرم پودر هستش شما رو صورتتون امتحان ميكنيد ؟
    آخه وقتي آدم ميره خريد غالبا آرايش رو صورتش هست رو دست هم نتيجه ي خوب نميده شما چيكار ميكنيد ؟
    ممنون
    میدونم گیلار جان چی میگی . من خودم دو سه روز پیش به پیشنهاد خانوم فروشنده رژ پرتقالی رو که به گفته ایشون خیلی خوش رنگهه و طرفدار داره رو گرفتم و بی اونکه ازش استفاده کنم گذاشتمش کنار.

اما رنگ کرم پودر رو میتونید پشت دستتون تست کنید که نزدیک ترین رنگ به صورتتتون هست . اما اگه یه هوا از پوستتون تیره تر باشه بهتره . فقط یک درجه .
    اما اگه میگین این روش جواب نمیده یک روز فقط مرطوب کننده بزنید و برید بیرون و روی پوستتون امتحان کنید . من رنگ پوستتون رو نمیدونم اما خودم چون پوست روشنی دارم معمولا شماره 2 میگیرم . در کل توصیه من اینه که کرم پودر رو بگذارید فقط واسه مهمونی ها و مراسم خاص و بقیه مواقع پوست خودتون رو دوست داشته باشید . اون هزینه رو هم بدین واسه درمان و پاکسازی صورتتون که تا جوون هستید لذت پوست خودتون رو ببرید .
    من هم پوستم روشنه پس سعي ميكنم از اين روش كه گفتي استفاده كنم عزيزم
    ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242

خانومای گل مامی سایتی امیدوارم از حرف من ناراحت نشید ولی این کرم پودرهایی که بهم معرفی میکنیم ممکنه به پوستهامون نسازه و حتی گاهی عوارض جبران ناپذیری داشته باشه هرکرمی به هرپوستی نمیاد .البته خوبه که تجربیاتمونو دراین رابطه دراختیارهم قرارمیدیم ولی مواد موجود در کرمها ممکنه حساسیت تولیدکنن و به پوست خیلیهامون نسازه.من پوست مختلط دارم گهگاه جوش هم میزنم قسمت چرب صورتم فوق العاده چرب هستش.سه ماهی میشد که کرم اکتی پودر استفاده میکردم الان تمام پوستم عوض اینکه چربیش کمتربشه بیشترشده و جوش میزنم رفتم مختخصص پوست و ایشون گفت که کرم به پوستم نساخته و نتیجه عکس داده .کلی برام ازمایش و نمونه برداری از پوست نوشته و گفت اگه جواب ازمایش نشون بده که به بیماری پوستی که ایشون تشخیص دادن مبتلا شده باشم باید حدود 2سال راکوتان مصرف کنم به علاوه انتی بیوتیک و لیزر و این حرفها.خواستم بگم بیایم مراقب پوستهامون باشیم و قبل از خریدکرم پودر با دکتر یا مشاوره های پوست مشورت کنیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

تالیا جان حرف شما درسته ولی وقتی که اینجا اسم کرم پودرها مصرف بشه خواه ناخواه کسایی که راضی بودن و نبودن دربارش بحث می کنند و نکته های خوبی توی این بحثها بیرون میاد کما اینکه یه سرچ اگه بکنی گلم من درمورد اکتی پور گفتم که خواهرم بهش حساسیت داشته و کلی جوش بیرون ریخته کما اینکه خیلیها از اون راضی بودن می بینی وقتی چیزی مطرح بشه و دیگران نظر بدن خیلی جوانبش مشخص می شه و آخرش ما انتخاب می کنیم صد در صد که نیست یا همش رو نمی خوایم که بخریم، نکات مثبت و منفی رو با هم قسمت می کنیم پس با شما می شه دوتا ناراضی از اکتی پیور
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    من كرم پودر مارك dmgm گرفتم ولي اصلا ازش راضي نيستم
    شما با لوازم آرايشي كه ازشون راضي نيستيد چه ميكنيد ؟
    بدترين اتفاق وقتيه كه كلي پول براي خريد يه كرم پودر يا رژ لب يا هرچي بدي انوقت رنگش يا مثلا كيفيتي كه داره رو نپسندي :(
    خیلی حس بدیه گیلار جون. ضد حاله اساسی.من زیاد سرم اومده.یا میدم به کسی که بهش میسازه و دوس داره یا میشه آینه دق خودم تا وقتی تاریخ مصرفش بگذره
    من خیلی حساسم و همیشه دوس دارم چیزی که میگیرم ایده آل باشه. ولی خوب نمیشه دیگه!بعضی وقتا میگم کاش اصلا میشد استفاده نمیکردیم. دقت کردین خیلی از آقایون هیچی نمیزنن و پوستشونم چقدر خوبه!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    بچه ها یه پیشنهاد بدهم البته امیدوارم به دیوار نخوره هرکی هر کرم پودری که دوست داره یا استفاده کرده و خوب نبوده بیاد اینجا بنویسه یا اگه بتونه عکسش رو بذاره با شمارش و از این حرفهااونهایی که حاضرن دستها بالا
    پیشنهاد خوبیه آهو جونم
    ولی خودم تا حالا کرم پودری نداشتم که ازش راضی نباشم.چون چند ماهه کرم پودر مصرف میکنم (اگزوویانس) و مشکلی باهاش ندارم. امیدوارم دوستان از پیشنهادت استقبال کنند و ما هم استفاده کنیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    خانومای گل مامی سایتی امیدوارم از حرف من ناراحت نشید ولی این کرم پودرهایی که بهم معرفی میکنیم ممکنه به پوستهامون نسازه و حتی گاهی عوارض جبران ناپذیری داشته باشه هرکرمی به هرپوستی نمیاد .البته خوبه که تجربیاتمونو دراین رابطه دراختیارهم قرارمیدیم ولی مواد موجود در کرمها ممکنه حساسیت تولیدکنن و به پوست خیلیهامون نسازه.من پوست مختلط دارم گهگاه جوش هم میزنم قسمت چرب صورتم فوق العاده چرب هستش.سه ماهی میشد که کرم اکتی پودر استفاده میکردم الان تمام پوستم عوض اینکه چربیش کمتربشه بیشترشده و جوش میزنم رفتم مختخصص پوست و ایشون گفت که کرم به پوستم نساخته و نتیجه عکس داده .کلی برام ازمایش و نمونه برداری از پوست نوشته و گفت اگه جواب ازمایش نشون بده که به بیماری پوستی که ایشون تشخیص دادن مبتلا شده باشم باید حدود 2سال راکوتان مصرف کنم به علاوه انتی بیوتیک و لیزر و این حرفها.خواستم بگم بیایم مراقب پوستهامون باشیم و قبل از خریدکرم پودر با دکتر یا مشاوره های پوست مشورت کنیم
    تالیا جان خیلی متاسفم که همچین مشکلی برات پیش اومده ولی عزیزم همونطور که آهو جان گفتن ما اینجا فقط نظر خودمون رو راجع به چیزایی که استفاده کردیم میگیم دیگه بستگی به خودتون و پوستتون داره. اما این سوال واسه من پیش اومده که چیزی که به پوستت نساخته رو چرا سه ماه مصرف کردی که اینطوری اثر بد بذاره؟! معمولا بعد حداکثر دوبار دیگه معلوم میشه که کرم به پوست میسازه یا نه! یعنی اگه پوستتون رو چرب میکرده باید بعد هر استفاده متوجه میشدید دیگه! امیدوارم زود خوب شه و اذیت نشی. من خودم اکتی پور نداشتم ولی کلا همه محصولات استثنا هم دارن. دیگه خودتو ناراحت نکن مطمئن باش اگه دکتر هم اینو برات تجویز میکرد نمیتونست پیش بینی کنه که پوستت حساسیت میده.