نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,265 به 1,272 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    faezeh sister63 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    68
    پسند کرده
    341

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

دوستان عزیز من یک کرم شب خووووووووووووووووب می خوام پوستم نرماله لطفا زووووووود جواب بدید
    خدایا ، این روزها حرفهایم بوی ناشکری می دهد
    اما تو به حساب تنهایی و درددل بگذار....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hani JOONNNN
    سلام...ببخشید در مورد ریمل دیور سوال داشتم...کجا باید مطرحش کنم.....خوبه؟
    من ریمل دیور دارم عزیزم چی می خوای بدونی؟
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    آهو جون ممنون که جوابمو دادی من برای استفاده روزانه هم میخوام شما چی پیشناد میکنی؟
    من خودم برای روزانه یک کرم پودر دسانژ دارم و یک پنکیک yslوقبلا پنکیک استی لودر را هم امتحان کردم. و بگم که من از دسانژ راضی نبودم با توجه به قیمتش و تبلیغی که ازش شنیدم ولی از هر دوتا پنکیک راضی بودم.
    جدیدا من خیلی تعریف کرم پودر ششسیدو را شنیدم و لانکوم و گرلن .من از ششسیدو فقط ضدآفتاب و کرم دور چشمش را استفاده کردم ولی نه کرم پودرش می تونی بری یه تست بزنی ببینی چطوره. البته پول من نرسیدولی مامانم یک کرم پودر لاپری خریده عالیهههههههههه بستگی داره چقدر بخوای دیگه هزینه کنی.
    آهو جون خيلي خوشم مياد كه هميشه از ماركهاي خوب استفاده ميكني عزيزم
    من هم سعي ميكنم از ماركهاي خوب استفاده كنم ولي ميخوتم نظرتو بدونم كه بين ماركهايي مثل كلينيك ، لانكوم و ديور و شنل كدوم بهتر هستن
    راستش من از مارك دسانژ يه رژ لب خريدم خوب بود ولي بقيه محصولاتش رو استفاده نكردم
    يه سوال ديگه توي اين ماركها كدوم كرم پودر فشرده دارند كه مثل موس بورژوا باشه من شنيدم لانكوم داره اگه اطلاعي داره لطفا راهنمايي كن و قيمتش هم اگه ميدوني بگو عزيزم
    عزیزم من خودم از پنکیک و ریمل لانکوم داشتم از هر دو راضی بودم ، از دیور ریمل داشتم از کلینیک کرم بهداشتی رو داشتم همون که زرد رنگه، کلا نمی شه گفت توی مارک همه چیزش خوبه تو هر مارکی یه چیزیش خیلی عالیه که به هرحال باید امتحان بشه مثل همین دسانژ که می گی رژش راضی بودی . در مورد سوال دومت اطلاعی ندارم ولی می تونی تو سایتشون یه سرچ بزنی و اگر زبانت خوبهreview رو دربارش بخونی مثلا اون چیزی رو که می خوای تو گوگل بزن و +reviewبزن نظرش رو هرکسی گفته خیلی کمک می کنه.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم1
    راستی یه سواله دیگه اگه میشه راجع به اسکراب صورت منظورم فواید و ضررهاش توضیح بدید و اینکه هر چند وقت یکبار باید انجام داد ؟ و اینکه چه مارکی خوبه ؟ممنونننننننننننننننننننن نممممممممممممم

تا اونجا كه من ميدونم اسكراب بايد هفته اي يك بار استفاده بشه و حدودا 2 دقيق بيشتر رو پوست نمونه چون پوست رو نازك ميكنه
    من قبلا اسكراب گوماژ اورياژ استفاده ميكردم كه جاش ابي رنگ بود
    حدودا 3 سال مدام استفاده ميكردم تاثيرش بد نبود لايه برداري ضعيف انجام ميده ولي حتما قبل استفاده با دكتر مشورت كن تا نوع اسكراب مناسب پوستت معرفي كنه
    من از دکتر پرسیدم گفت واسه پوست خشک بهتره اسکراب استفاده نشه . اگه هم اصرار دارید استفاده کنید ماهی یکبار
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم1
    راستی یه سواله دیگه اگه میشه راجع به اسکراب صورت منظورم فواید و ضررهاش توضیح بدید و اینکه هر چند وقت یکبار باید انجام داد ؟ و اینکه چه مارکی خوبه ؟ممنونننننننننننننننننننن نممممممممممممم

تا اونجا كه من ميدونم اسكراب بايد هفته اي يك بار استفاده بشه و حدودا 2 دقيق بيشتر رو پوست نمونه چون پوست رو نازك ميكنه
    من قبلا اسكراب گوماژ اورياژ استفاده ميكردم كه جاش ابي رنگ بود
    حدودا 3 سال مدام استفاده ميكردم تاثيرش بد نبود لايه برداري ضعيف انجام ميده ولي حتما قبل استفاده با دكتر مشورت كن تا نوع اسكراب مناسب پوستت معرفي كنه
    سلام دوستان.منم از اسكراب گوماژ اورياژ كه آبي رنگه استفاده ميكنم.هفته اي 2 بار الان 3 سال ميشه.خيلي پوستو نازك نميكنه و خيلي ملايمه.بستگي داره چه هدفي داشته باشي .اگه صرفا مي خواي پوستت تميز بشه خوبه اما براي لك و جوش كه نياز به درمان داره فكر نكنم جواب بده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من هم با طراوت جون موافق هستم ولي در كل با ژلهاي شستشو كه بيشتر ماركها دارند موافق هستم مارك بيودرما هم براي پوست خشك و هم چرب داره
    چون اين ژلها را هر چند بار بخواي ميتوني در طول روز استفاده كني و ضرري نداره و پوست رو تميز ميكنه و اصلا خشك هم نميكنه البته من وقتي از اسكراب استفاده ميكردم تميزي پوست رو تا حد اكثر يك ساعت احساس ميكردم( بيشتر اوقات كمتر از يك ساعت ) و بعدش دوباره پوست همون حالت قبل رو داشت اين ژلها هم همين كار رو ميكنند البته باز هم ميل خودتونه از دوستان ديگر هم كمك بگيريد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

دوستان بن نای نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی داشتتش؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

آهو جان دیور پر مشکی مشکی و بلند میکنه؟دیور شو داشتی؟؟؟؟؟؟؟؟/ گلم با ریملای عادی فرق چندانی داره؟

• بانک بند ناف