نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,249 به 1,256 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

دوستایه گلم کسی تا به حال از موس کلاسیک استفاده کرده ؟نظرتون راجع به این موس چیه ؟
    TARANOOOM

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم1
    دوستایه گلم کسی تا به حال از موس کلاسیک استفاده کرده ؟نظرتون راجع به این موس چیه ؟
    عزیزم من شماره 2 شو دارم . خوبه ولی به نظرم بورژوا یا مایبلین بهتره . ولی سبکه و پوششش هم خوبه
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=فاطیما 361]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ترنم1":3u0ri9rf
    عزیزم من شماره 2 شو دارم . خوبه ولی به نظرم بورژوا یا مایبلین بهتره . ولی سبکه و پوششش هم خوبه[/quote:3u0ri9rf]

موس بورژوا عاليه با اينكه من پوستم چربه حالت طبيعي به صورت ميده از كرم پودر و پبكيك خيلي بهتره
    من دو روزه كه خريدمش پشيمونم چرا وقتي اينقدر تعريفش و ميكردن نرفتم زودتر بخرم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=فاطیما 361]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ترنم1":1v8xlw66
    عزیزم من شماره 2 شو دارم . خوبه ولی به نظرم بورژوا یا مایبلین بهتره . ولی سبکه و پوششش هم خوبه[/quote:1v8xlw66]

موس بورژوا عاليه با اينكه من پوستم چربه حالت طبيعي به صورت ميده از كرم پودر و پبكيك خيلي بهتره
    من دو روزه كه خريدمش پشيمونم چرا وقتي اينقدر تعريفش و ميكردن نرفتم زودتر بخرم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    246
    پسند کرده
    0

[quote=gilar]
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ترنم1":38eoo98o
    عزیزم من شماره 2 شو دارم . خوبه ولی به نظرم بورژوا یا مایبلین بهتره . ولی سبکه و پوششش هم خوبه

من دو روزه كه خريدمش پشيمونم چرا وقتي اينقدر تعريفش و ميكردن نرفتم زودتر بخرم [/quote:38eoo98o]

منم راضی بودم اولا ازش چون خوب کاور میکنه ولی این سری که خریدمش پوست پوست میکنه پوستمو
    از داروخانه رامین خریدم مطمئنم اصله
    don't cry over anyone who won't cry over you

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مانيتا جان اگه زيرش يه مرطوب كننده مثل مرطوب كننده ي بيودر ما بزني كه به عنوان پايه ارايش قابل استفاده هستش ، مطمئن باش نتيجه بهتر ميگري و صورتت هم پوسته پوسته نميشه :)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    آهو جون ممنون که جوابمو دادی من برای استفاده روزانه هم میخوام شما چی پیشناد میکنی؟
    من خودم برای روزانه یک کرم پودر دسانژ دارم و یک پنکیک yslوقبلا پنکیک استی لودر را هم امتحان کردم. و بگم که من از دسانژ راضی نبودم با توجه به قیمتش و تبلیغی که ازش شنیدم ولی از هر دوتا پنکیک راضی بودم.
    جدیدا من خیلی تعریف کرم پودر ششسیدو را شنیدم و لانکوم و گرلن .من از ششسیدو فقط ضدآفتاب و کرم دور چشمش را استفاده کردم ولی نه کرم پودرش می تونی بری یه تست بزنی ببینی چطوره. البته پول من نرسیدولی مامانم یک کرم پودر لاپری خریده عالیهههههههههه بستگی داره چقدر بخوای دیگه هزینه کنی.
    آهو جون خيلي خوشم مياد كه هميشه از ماركهاي خوب استفاده ميكني عزيزم
    من هم سعي ميكنم از ماركهاي خوب استفاده كنم ولي ميخوتم نظرتو بدونم كه بين ماركهايي مثل كلينيك ، لانكوم و ديور و شنل كدوم بهتر هستن
    راستش من از مارك دسانژ يه رژ لب خريدم خوب بود ولي بقيه محصولاتش رو استفاده نكردم
    يه سوال ديگه توي اين ماركها كدوم كرم پودر فشرده دارند كه مثل موس بورژوا باشه من شنيدم لانكوم داره اگه اطلاعي داره لطفا راهنمايي كن و قيمتش هم اگه ميدوني بگو عزيزم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

دوستای خوبم سلام ، کسی تا حالا کرم پودر مارک ویریتا viritaساخت ایتالیا رو شنیده ؟ لطفا اگه اطلاعاتی دارین به من بدین ممننننننننننننننننون!
    لحظه ها را گذراندیم که به خوشبختی برسیم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختی بودند.

• بانک بند ناف