نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,217 به 1,224 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط CENTER
    راستی بچه ها کسی با اوریاژ جوش زیر پوستی زده؟
    من مدل هیسه آک اوریاژ رو خریدم که مخصوص پوست چربه.فقط دوبار ازش زدم. وقتی رو پوستم پخشش میکردم لوله میشد و میریخت.خیلی اعصاب خورد کن و بیخوده.حالا نمیدونم واسه بقیه چطور میشه.اصلا رو پوست نمیموند که ببینم جوش میزنم یانه. خیلی ها از محصولات اوریاژ تعریف میکنن اما من سه تا محصول ازش خریدم و هر سه بیخود بودن. همین کرم ضد آفتاب ، پن پوست چرب، اسپری آب معدنی.

جالبه من وقتي كه كرم مرطوب كننده ايوروشه رو ميزنم اين اتفاق ميوفته يعني لوله لوله ميشه و ميريزه دليلش رو نميدونم گرون هم خريدمش
    خانمه گفت براي پايه ارايش خوبه
    من يه كرم مرطوب كننده خوب براي پايه آرايش ميخوام پوستم هم چربه لطفا معرفي كنيد

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye.80
    نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    راستی بچه ها کسی با اوریاژ جوش زیر پوستی زده؟
    من مدل هیسه آک اوریاژ رو خریدم که مخصوص پوست چربه.فقط دوبار ازش زدم. وقتی رو پوستم پخشش میکردم لوله میشد و میریخت.خیلی اعصاب خورد کن و بیخوده.حالا نمیدونم واسه بقیه چطور میشه.اصلا رو پوست نمیموند که ببینم جوش میزنم یانه. خیلی ها از محصولات اوریاژ تعریف میکنن اما من سه تا محصول ازش خریدم و هر سه بیخود بودن. همین کرم ضد آفتاب ، پن پوست چرب، اسپری آب معدنی.

جالبه من وقتي كه كرم مرطوب كننده ايوروشه رو ميزنم اين اتفاق ميوفته يعني لوله لوله ميشه و ميريزه دليلش رو نميدونم گرون هم خريدمش
    خانمه گفت براي پايه ارايش خوبه
    من يه كرم مرطوب كننده خوب براي پايه آرايش ميخوام پوستم هم چربه لطفا معرفي كنيد
    دوست عزیز منم هر وقت پوستم رو خوب تمیز نمیکنم (منظورم با وجود چربیهای روی پوست ) دقیقا همینجوری میشه
    البته از مارک دیگه ای استفاده نکردم شاید بقیه اینجوری نباشن ولی ایوروشه رو حتما باید رو پوست کاملا تمیز استفاده کنی

من نادیا مشاور پوست هستم پیشنهاد من به شما استفاده از کرم سبیوم هیدرا بایودرما می باشد

مرطوب کننده و باسازی کننده پوست های چرب و جوشی
    جلوگیری کننده از باکتری های مولد جوش به پوست
    حاوی عوامل باسازی کننده و التیام بخش
    فاقد چربی . مناسب به عنوان پایه آرایش
    سبک با جذب بالا

شاد و تندرست باشید
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    من هم با باران جون موافقم پوستم رو كاملا با ژل شستشوي بيودرما براي پوست چرب ميشورم صبح قبل از آرايش حتما پوستم شسته شد هستش ولي اصلا اين كرم ويژگي خاصي داره لوله ميشه
    من با محصولات بيودرما موافقم شايد همون بيودرما رو گرفتم البته مرطوب كننده رنگيشو براي پوست چرب دارم كه خيلي خوبه ولي ميخوام يه مرطوب كننده فاقد رنگ باشه
    راستي باران جان اين مديان رو چند خريدي عزيزم؟
    گیلار جونم مدیلن حدود 6-7 تومن. و ایرانیه.

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    558
    پسند کرده
    4416

ولی من پوستم رو با پن و فیس واش پوست چرب میشورم بعد کرم میزنم.لوله شدن کرم ربطی به چربی پوستم نداره. من این حالت رو با آکنه لاین مای هم داشتم.اما با بقیه ضدآفتاب هایی که زدم اصلا این مشکل رو نداشتم.
    مرطوب کننده خوب که نادیا جان گفتن سبیوم هیدرا بایودرما عالیه.من دارم ولی واسه زیر آرایش واسه من که پوستم خیلی چربه زیادی مرطوبه.یعنی کرم پودرمو از حالت مات و خشک در میاره.من وقتای دیگه ازش میزنم.اما در کل ازش راضیم.یه کرم دیگه ام که داشتم و خیلی راضی بودم مرطوب کننده مدیلن واسه پوست چرب بود.که واقعا هیچ چربی نداشت و مرطوب میکرد.اونم عالیه.حالا دیگه انتخاب با خودتونه.
    دوست عزیز من در مورد پوست خودم گفتم ، چون پوست من دقیقا اینجوریه و کرم زدن من ارتباط مستقیم با چربی پوست داره
    و چون تقریبا 6 ساله که از محصولات ایوروشه استفاده میکنم کاملا اتفاقاتی که روی پوست میوفته رو حس کردم

یه سوالی داشتم در مورد محصولات بایودرما : شما از محلول سن سی بیو ( پاک کننده سریع و ملایم صورت) استفاده کردین ؟ راضی هستین؟
    در مورد محصولات پوست های حساس و رفع قرمزی پوست میخواستم بدونم واقعا موثر هست؟
    ممنونم
    خدایا... یادم بده...یادم باشه...یادت باشم

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    558
    پسند کرده
    4416

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    سمیه جان من هم از این مدلی که از ایوروشه داشتی منم داشتم و دقیقا همین اتفاق می افتد و من فکر کردم این شاید لایه برداری می کنه که این اتفاق براش می افته کلا دئ تا محصول از ایوروشه استفاده کردم همینجوری بود که من دیگه گذاشتمشون کنار.
    آره ولی جالبه من قبل از کرم زدن وقتی صورتمو پاک میکردم با پاک کننده خود ایوروشه البته کاملا به صورتم جذب میشه
    و من واقعا از تاثیری که روی پوستم داشته راضیم
    خدایا... یادم بده...یادم باشه...یادت باشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام سميه جون
    من از ژل شستشوي بيودرما استفاده ميكنم هميشه قبل از آرايش و شب بعد از اينكه آرايش رو با شير پاك كن پاك منيكنم مجددا با اين ژل صورتم رو ميشورم خيلي خوبه و من ازش راضيم در مورد محصولات ضد قرمزيش نميدونم عزيزم تا حالا استفاده نكردم
    اورياژ هم محصول مشابه داره كه اونم خوبه ولي من كلا محصولات بيودرما رو ترجيح ميدم
    در مورد ايورشه بايد بگم شيرپاك كنش رو دارم خوبه ولي در كل احساس ميكن محصولات ارايشيش از بهداشتي هاش بهتره البته اين نظر منه
    رژ لبهاش و خط چشمش عالي هستن

سلامت و موفق باشيد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye.80
    ولی من پوستم رو با پن و فیس واش پوست چرب میشورم بعد کرم میزنم.لوله شدن کرم ربطی به چربی پوستم نداره. من این حالت رو با آکنه لاین مای هم داشتم.اما با بقیه ضدآفتاب هایی که زدم اصلا این مشکل رو نداشتم.
    مرطوب کننده خوب که نادیا جان گفتن سبیوم هیدرا بایودرما عالیه.من دارم ولی واسه زیر آرایش واسه من که پوستم خیلی چربه زیادی مرطوبه.یعنی کرم پودرمو از حالت مات و خشک در میاره.من وقتای دیگه ازش میزنم.اما در کل ازش راضیم.یه کرم دیگه ام که داشتم و خیلی راضی بودم مرطوب کننده مدیلن واسه پوست چرب بود.که واقعا هیچ چربی نداشت و مرطوب میکرد.اونم عالیه.حالا دیگه انتخاب با خودتونه.
    دوست عزیز من در مورد پوست خودم گفتم ، چون پوست من دقیقا اینجوریه و کرم زدن من ارتباط مستقیم با چربی پوست داره
    و چون تقریبا 6 ساله که از محصولات ایوروشه استفاده میکنم کاملا اتفاقاتی که روی پوست میوفته رو حس کردم

یه سوالی داشتم در مورد محصولات بایودرما : شما از محلول سن سی بیو ( پاک کننده سریع و ملایم صورت) استفاده کردین ؟ راضی هستین؟
    در مورد محصولات پوست های حساس و رفع قرمزی پوست میخواستم بدونم واقعا موثر هست؟
    ممنونم
    سمیه جون من محلول سن سی بیو و ژل کرم دورچشم بایودرما (ازدسته محصولات پوست حساس) رو دارم.هردوش عالیه.محلول خیلی ملایمی هست و حتی واسه پاک کردن آرایش چشم هم مناسبه و اصلا اذیت نمیکنه.بقیه محصولاتش رو واسه پوست چرب دارم.کلا بایودرما خیلی برندعالی هست.اون دو سه نوع کرمی که شما مدنظرتونه من نداشتم ولی فکر نمیکنم بد باشن چون هرچی تو کاتالوگش ادعا میکنه واقعا درسته.حالا دیگه بستگی به خودتون داره.اما من اگه جای شما بودم یه بار امتحان میکردم.به ریسکش می ارزه. موفق باشی دوست گلم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    325

بچه ها دکتر ژیلا رو گرفتم اما به قول دوستمون حیف پول اصلأoill free بی oill free انگار روغن خالی کردی رو صورتت نمی دونم چون دو ساعت بعد تمدید نکردم اینطوریه یا در کل اینطوری بوده به خدا دیگه خسته شدم نمیدونم چه ضدآفتابی بگیرم به نظرتون noreva خوب نیست چون من از اکتی پورش که خیلی راضیم سبک و بدون یک ذره چربی به نظرتون ضدآفتابش هم اینطوریه؟
    خانومی منم پوستم چربه و خیلی از ضد افتاب ها رو امتحان کردم
    اخرینشم هایسک بود که بهترین بود برام
    ولی چون قیمتش بالا رفت منم به سفارش دوستام ضد افتاب راسن که ایرانی هست رو خریدیم البته فاقد چربیشو
    به جرات می تونم بگم از هایسک هم بهتره
    الان قیمت هایسک 27000 هست ولی راسن 7200
    به امتحانش می ارزه .راستی من بی رنگش رو خریدم
    موفق باشی
    گاهی گمان نمیکنی و می شود
    گاهی نمی شود که نمی شود
    گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
    گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود