نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,209 به 1,216 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    دختر بهار نارنج آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    365
    پسند کرده
    175

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

ترنم عزيز
    منم پوستم خشكه.زيرش يه مرطوب كننده بزني آره جواب ميده. من حدود دوسال پيش خريدم13000 ولي الان رو نميدونم.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    325

دوستای خوبم نظرتون راجع به ضدآفتاب های رنگی و بدون چربی دکتر ژیلا چیه ؟ به نظرتون واسه پوسته من که چربه خوبه؟تا حالا کسی استفاده کرده؟[/quote]
    ضمن احترام به نظر کسایی که راضی بودند باید بگم :
    نخری تو رو خداااااااااااااااااااااا !!!
    افتضاح
    آشغال
    حیف پول
    من 10 تومن خریدم با درصد ضد آفتاب بالا برای استفاده توی گرمای سوزان و جهنم دبی ! اما دریغ !!!

مثل اینه که چسب رازی بمالی روی صورتت
    اول که روی پوستت پخش نمیشه و انگار با صورت افتادی توی کاسه ماست تازه رنگ پوست هم هست مثلن خودش
    بعدش به ضرب بیل و کلنگ باید پخشش کنی روی پوستت
    تازه وقتی مالیدی به صورتت میفهمی چه خطایی کردی، میشه مث ماسک. فقط دلت میخواد زود پاکش کنی
    پوست بدبختت نمیتونه نفس بکشه و احساس میکنه چسب مالیدی به پوستت،یکسره هم عرق میریزی
    تازه یه ذره آفتاب هم که بخوری یا گرمت بشه مثل پنیر بریده بریده میشه روی صورتت
    وقتی میخواد جا بیفته 3 ساعت گذشته و باید تمدیدش کنی
    خلاصه آبرو حیثیت نمیذاره برات اگر دوست داری من همین رو میفرستم برات [/quote]

-------------

منم ضد افتاب دکتر ژیلا فاقد چربیش رو گرفتم ولی انگار روغن خالی بود دقیقا عین همین اتفاق برای منم افتاد
    گاهی گمان نمیکنی و می شود
    گاهی نمی شود که نمی شود
    گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
    گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

دوستا گلم منم ضد آفتاب دکتر ژیلا می زنم دقیقا همینی که سارا جون و بچه ها گفتن اصلا خوب نیست پوستم خیلی عرق میکنه و اصلا رنگ پوسته تازه پوستو تیره تر میکنه اگه میشه یه ضد آفتابه خوبه خارجی واسه پوست چرب که جوشم میزنه بهم معرفی کنین؟ کرم پودرای بورژوا و پنکیکیش پوشش دهیش چه جوریه جوشارو میپوشونه لک و اینا نمیاره ممنون میشم راهنمایی کنید
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

من يه صحبتي داشتم با مسئول اصلي اين انجمن و اون اينكه چرا نميشه تاپيكها كمي تخصص تر بشه مثلا جاي يه تاپيك براي معرفي رژ لب و يا معرفي سايه چچشم خاليه اين طوري ميشه بهتر از اطلاعات ساير دوستان استفاده كرد
    گر نگه دار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

من این لیست رو توی اون یکی تاپیک گذاشتم ولی دیدم اینجا هم بحث ضدآفتاب هست می کذارم شاید به دردتون بخوره
    1-شيسيدو (اس پ 50 به اضافه يو وي اي و با رنگ نسبتا سفيد ..روي پوست خيلي عالي نميخوابه و بعضي وقتها مي ماسه واين مدلش نوشته همه نوع پوست و بنظر من با توجه به قيمتش نمي ارزه )چون يكي از محاسن ضد افتاب مخصوصا براي پوستاي چرب جذب عميق و سريع /و اصلا دست ميزني حسش نكني (سرو)

2- استادرم ....3 مدل داره و الان همراهم نيست و بنظرم خيلي بهتر از شيسيدوست (سرو)

3- ضدآفتاب الارو فاقد چربي مدل كرم پودري (رنگ بژ طبيعي) spf 30، من طولاني مدت ازش استفاده نكردم كه بگم باهاش جوش زير پوستي زدم يا نه، ولي همين الانم بعضي وقتا ازش ميزنم، از نظر سبكي به نظرم متوسطه، ولي نه پوستمو برق ميندازه، و خيلي قشنگ رو پوستم ميخوابه و رنگ و پوشش دهيش خوب و طبيعيه، من شنيدم بعضيا ازش ناراضي بودن به خاطر جوشاي زيرپوستي كه ميزدن، من چون مداوم استفاده نكردم نميدونم! (هورمهر)

4- ضدآفتاب رنگي فاقد چربي سانسنس تينت spf 50، اين ضدآفتاب رو دكتر بهم داد (با توجه به اينكه جوشاي زير پوستي هم از قبل زياد داشتم) از الارو سبكتره، رنگش يك رنگ داره كه طبيعي و قشنگه، روي پوست من خوب ميخوابه و برق نميندازه (بعضي وقتا حس ميكنم يكمي برق ميندازه خيلي كم)، ازش مداوم استفاده كردم و خيلي راضي بودم. (هورمهر)

5- ضد آفتاب آدنايس - اس پي اف 90 رنگي: ضد آفتابي كه چند سال قبل استفاده مي كردم و خيلي عالي روي پوست مي خوابيد اما ديگه هيچ جا نديدم. (مهناز)

6- ضد آفتاب اكسفولياك EXFOLIAC - اس پي اف 25: امواج UVA و UVB رو فيلتر مي كنه. مخصوص پوست چرب و بي رنگ هستش و روي پوست من عرق نمي كنه، برق نميندازه (بعد از يه مدت كه دوباره پوستم چرب مي شه، چرا) و به هيچ عنوان باهاش احساس سنگيني نمي كنم. احتمالا بايد چهارمين تيوپش رو هم بگيرم. خيلي خوب بود اگر نوع رنگي هم داشت.
    (مهناز)
    7- آيسيس فارما ISIS PHARMA - اس پي اف 50: اينطور كه روش نوشته UVE رو فيلتر مي كنه. رنگيه اما روي پوست من خوب نمي خوابه. خيلي بايد روي پوستم ضربه بزنم تا به خورد پوستم بره اما رنگش بد نيست و سنگين هم نيست. (مهناز)

8- پيزبوئين فاقد چربي (نوع اسپري) - اس پي اف 30: سبكه اما حسابي پوستمو برق ميندازه و بعدش مجبورم با پنكيك ماتش كنم (مهناز)

9-اكسفولياك عاليه . سبك . اصلا براق نميشم بلكه احساس ميكنم رنگم باز ميشه و پوستم سرحالتر به نظر ميرسه . فقط تنها مشكلي كه من باهاش دارم ؛ با اينكه اصلا به لبم نميزنم ؛ ولي بعد از چند دقيقه گلوم و انتهاي دهانم تلخ و بد مزه ميشه . خودم فكر ميكنم پوستم نازك شده و اين ضد آفتاب به زير پوست نفوذ ميكنه . الله اعلم (نيكي )

10 - راسن ايراني : به توصيه دكتر سارا خريدم ؛ 5000 تومان . اينهم عاليه . سبك و بسيار بسيار زود جذب ميشه . و اما عيبش ؛ كمي براق ميكنه و همچنين بوي خوبي داره اما من بوش رو دوست ندارم ! (نيكي)
    اينهم از عجايب نيكيه ديگه:-) نميشه كاريش كرد.

11-لد ( همون نوروا . سلار ) : اينهم عالي بود . مثل اكسفولياك زود جذب ميشه اما خيلي آبكيه . غليظ نيست . واسيه همين زود تموم ميشه و به صرفه نيست .(نيكي)

12-فيتومر : بينهايت چرب بوده و سنگين . آشغال به تمام معنا ( ببخشيد بي ادب شدم يهوووووووووو ) (نيكي)

13- ضدافتاب ايراني اردن فاقد چربي : من پوستم خشكه ، خيلي حساس نبودم هيچوقت رو ضد افتاب ... ولي تو ضدافتاباي ايراني آردن به نظرم خوب بود يه مدت ميزدم ضد افتاباي رنگيش رو ، فقط بگم من فاقد چربي ميزدم ولي باز هم چرب بود و بنابراين واسه پوستاي چرب اصلا اردن خوب نيست ... (شاپريا)

14- ضد افتاب فاقد چربي اورياژ رنگي : خب اين ضد افتاب رنگش براي پوست من فوق العاده قشنگ بود ... خيلي ضد افتاب نرميه !!! يعني به نظرم اصلا قبلش احتياجي به ابرسان نبود ... و واقعا هم فاقد چربي بود ... در كل راضي بودم ازش شايد دوباره بخرمش . ( شاپريا )

15- ضد افتاب پيزبوئين : من مدل ضد چروك و راديانتش رو استفاده كردم ... اين ضد افتاب مخصوص پوستاي نرمال و خشكه ... پوستم رو حسابي نرم و لطيف ميكرد و همينطور روشن ... بوي خوبي هم داره ! و مهمترين مزيت اين ضد افتاب اينه كه برعكس ضد افتاباي ديگه احتياج به تمديد 2 ساعته نداره و تا 5 6 ساعت ماندگاره ... محصولات پيزبوئين بي رنگ هستن ... ولي بهترين ضدافتابي كه تا الان داشتم بوده . ( شاپريا)

16- ضد آفتاب فاقد چربي هايسك SPF50 بايورگا :من هم ضد آفتاب اين را ميزنم كه خيليييييييييي راضي هستم پوست صورتم هم چرب هست و جوش هاي زير پوست من را كاملا برده در ضمن بعد از استفاده از انواع و اقسام برند هاي معروف و سال ها تلاش اين كشف را داشتم !ههههههههه (soha )

17- اورياژ: قديما اون روزا كه جوون بودم فقط اورياژ spf 90 ميزدم خيلي ازش راضي بودم. سبك بود و اصلا پوستمو برق نمينداخت. بعدها نميدونم كيفيتش تغيير كرد؟، توقعات من تغيير كرد؟ يا نوع پوستم عوض شد كه ديگه باهاش راحت نبودم گذاشتمش كنار. رفتم سراغ آردن :)) چند باري هم از اون گرفتم. يادم نيست چطور بود. بعد عوضش كردم دليل خاصي هم نداشت دوست داشتم يه چيز جديد تجربه كنم. رفتم سراغ دوست عزيزم درميك:))) (مهتاب)

18- درميك: بسيار سبكه و براي پوست من ايده آله. باهاش خيلي راحتم. تا 4 ساعت نياز به تجديد نداره. بعد از 2-3 ساعت كمي برق مي افته روي صورت (پوست من خشكه). البته نه اونقدر كه حرص آدم رو دربياره و سريع بپري پنكيك بزني روش. تا حالا 4-5 بار پيوسته خريدمش تا اينكه اومدم به اين تاپيك و دوست جونا وسوسه پيزبوئينو انداختن به جونم :)))) (مهتاب)

19- پيزبوئين (ضدچروك راديانت): همونطور كه از اسمش مشخصه باعث ميشه بدرخشيد. به همن دليل اصلا اصلا مناسب پوستاي چرب (بخصوص اگه دوست نداريد مثل پروژكتور نور پخش كنيد) نيست! بعد از 6 ساعت نياز به تجديد داره. روش اصلا نميشه آرايش كرد. اما شديدا از پوست مراقبت ميكنه. به نظرم براي مواقعي كه از شهر خارج ميشيد (مثلا كوهنوردي) خيلي مناسبه. البته باز به اين شرط كه روش آرايش نكنيد. چون حالت چسبندگي داره و حسابي حرصتون رو درمياره. اما از روز اول كه ازش استفاده كردم همش حس ميكردم داره داد ميزنه: آهااااي خيالت راحت باشه من حسابي مراقب سلولهاي پوستت هستم :)) باور كنيد اصلا شوخي نميكنم. كاملا حس ميكنيد كه از اشعه ها در امانيد. ولي خب همون طور كه گفتم اون مشكل برق و بورق رو داره. ديگه انتخاب با خودتونه :)) مواقعي كه آرايش نكرده از خونه بيرون ميرم ميزنم. (تجربه بقيه مدلهاي پيزبوئين رو نداشتم. ولي فكر ميكنم اين مدل راديانت نورش از همه شون بيشتره :)))))) (مهتاب)

20- الارو: رنگي spf 50 هم داشتم. يعني هنوز دارم. ولي به نظرم نسبت به درميك و حتي اورياژ سنگين تر بود. به نصف هم نرسوندمش گذاشتمش كنار. با اينكه پوستم خشكه ولي بعد از حدود 1 ساعت پوستم برق مي افتاد. البته سنگينيش باعث شد كه بذارمش كنار. در حاليكه بچه ها ميگن سبكه. نميدونم شايد زور پوست من كمه نميتونه بلندش كنه:))) (مهتاب)

21- الارو اويل فري رنگي بژروشن : سبكه ولي به پاي اكسفولياك از لحاظ سبكي نميرسه و خيلي زود احساس ميكنين كه پوستتون رو چرب كرده . من همش با كلينكس اين چربي رو ميگرم در نتيجه ديگي چيزي از ضد آفتاب جهت محافظت از پوست ؛ باقي نميمونه:). رنگش هم برخلافي كه گفته بژ روشن ؛ اونقدرها هم روشن نيست و خيلي زود رنگش رو از دست ميده و شما همون رنگ طبيعي پوستتون رو خواهين داشت . جوش زير پوستي هم زدم اما نميدونم واقعا از همين ضد آفتاب هست يا من در مصرف شيرينيجات زياده روي كردم . (نيكي)

22- هايسك بايورگا : من فقط تسترش رو داشتم كه متاسفانه بازهم در مقايسه با الارو و اكسفولياك سنگين بود و البته كمي چرب . برخلاف دوست عزيزم سها جون من نپسنديدمش . در نتيجه اصلا نخريدم . (نيكي)

23- svrرنگي : تسترش رو بازم داشتم . از لحاظ چربي عالي بود يعني اصلا اصلا اصلا پوست چرب نميشد . ولي براي پوستهاي خشك بايد حتما زيرش مرطوب كننده ميزدند . ولي از لحاظ رنگ ؛ بينهايت سفيد ميكرد يه جورايي مصنوعي ميشديم ولي من با پنكك تيره استفاده ميكردم خوب ميشد اما در كل تا زمانيكه رنگش درست نشه ؛ من نميخرمش . (نيكي)

24- اورياژ90 براي پوستهاي حساس رنگي : اين مربوط به يازده ساله پيشه كه من 18 سالم بود و تازه داشتم توي اين كارهاي خوشگلي و قرتي بازي سر در مي آوردم و دكتر بهم داده بود . براي من چرب و سنگين و خيلي هم روشن بود واسيه همين من كلا از خانواده اورياژ زده شدم و به سمتش نرفتم . (نيكي)

25- ضد آفتاب بايودرم اسپات : مدت زيادي ازش استفاده ميكردم خوبيش اينه كه براي دور چشم هم هست و همينطور مناسبه پوستهاي حساسه و توي كاتالوگش نوشته حتي براي استفاده بلافاصله بعده ليزر كردن پوست كه پوست حساسه و ملتهب خوبه منم پوستم حساسه و راضي بودم ازش اما بديش اين بود كه چون رنگش سفيده مثله هايسك بايورگا اگر خوب رو پوست پخش نشه سفيدي هاش رو پوست معلوم ميشه مثله اينكه كرم پودر رو رو پوست يه دست نزده باشين (عسل بانو)

26- الارو كرم پودري: رو پوست من خوب ميشينه و رنگشم برام خوبه سنگينم نيست برام (عسل بانو)

27- الارو بي رنگ SPF50 oil free هم تازه گرفتم اما زود برق افتاد صورتم با توجه به oil free بودنش خيلي زود برق افتاد (عسل بانو)

28- هيدرودرم ايراني هم 2 سري استفاده كردم قيمتش خوبه و رو پوستم نسبتا خوب پخش ميشه و خيلي سبكه انگار كه مرطوب كننده بزنيد اما مدتي بود كه ميديدم پوستم داره افتضاح ميشه فكر كنم بخاطر اون بوده گذاشتمش كنار بهتر شد اما نه مثله اولش (عسل بانو)

29- اون بيرنگ فاقد چربي بااس پي اف 50 برق ميفته وكمي سنگينه ولي جوش رو تشديد نميكنه (شيرزن)

30- درموباي رنگي بژ اس پي اف 60 ساخت فرانسه سبكه برق نميندازه خوب پخش ميشه ولي اگر جوش داشته باشيد بدردتون نميخوره (شيرزن)

31- سان سنس رنگي فاقد چربي روي پوستم ميماسيد وخويم پخش نميشه وبايد خيلي ماساژ بدي تابه خورد پوست بره ، ولي جوش زا نيست (شيرزن)

32- اكسفولياك اس پي اف 25 بالاترنداره دكترا حداقل اس پي اف رو 30ميدونن من اهوازم آفتاب سوزان البته من اصلا درمعرض مستقيم نورافتاب قرارنميگيرم به ندرت اتفاق ميفته ،اگر نوروا كه گفتي همه مزاياروداره ،وعيبش فقط رقيق بودنشه چوهن اس پي اف 50داره بنظرتون بهترنيست براي من (شيرزن)

33- من از ضد آفتاب راسن( ايراني فاقد چربي اس پي اف 30 ) خيلي راضي بودم ميتونم بگم واقعاااااااا فاقد چربيه و تنها ضد آفتابيه كه با گذشت چند ساعت روي صورتم برق ننداخته ....... براي نيكي جون هم فكر ميكنم چون بندر آب و هواش متفاوت تر از تهرانه برق افتاده (سارا)

34- منم اورياژ رنگي ( وقتي خيلي جوون بودم .چند دوره زدم راضي بودم الان چند سالي نزدم چند وقت پيش هم كه دكتر پوست رفتم خودش الارو كرم پودري بهم معرفي كرد البته هنوز نگرفتم به خاطر اختلاف هميشگي كه يك سري از دكترها طرفدارضد افتاب رنگي هستند يكعده ديگه مخالف شديد . اين دكتري كه اين دفعه رفتم كه مخالف شديد ضدافتاب + پنكيك هم بود (نگار)

35- الان ضد افتاب دكلرهdeclare spf 50 مخصوص پوستهاي حساس ميزنم كه خاصيت ضد چروك داره و مرطوب كننده هم هست و امواج uva هم فيلتر ميكنه ،ساخت سوييس . اما برق ميندازه (نگار)
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها دکتر ژیلا رو گرفتم اما به قول دوستمون حیف پول اصلأoill free بی oill free انگار روغن خالی کردی رو صورتت نمی دونم چون دو ساعت بعد تمدید نکردم اینطوریه یا در کل اینطوری بوده به خدا دیگه خسته شدم نمیدونم چه ضدآفتابی بگیرم به نظرتون noreva خوب نیست چون من از اکتی پورش که خیلی راضیم سبک و بدون یک ذره چربی به نظرتون ضدآفتابش هم اینطوریه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط CENTER
    راستی بچه ها کسی با اوریاژ جوش زیر پوستی زده؟
    من مدل هیسه آک اوریاژ رو خریدم که مخصوص پوست چربه.فقط دوبار ازش زدم. وقتی رو پوستم پخشش میکردم لوله میشد و میریخت.خیلی اعصاب خورد کن و بیخوده.حالا نمیدونم واسه بقیه چطور میشه.اصلا رو پوست نمیموند که ببینم جوش میزنم یانه. خیلی ها از محصولات اوریاژ تعریف میکنن اما من سه تا محصول ازش خریدم و هر سه بیخود بودن. همین کرم ضد آفتاب ، پن پوست چرب، اسپری آب معدنی.

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    558
    پسند کرده
    4416

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    دوستای خوبم که کرم پودر اگزوویانس استفاده میکنید شماره 8724 رو زدید تا حالا؟ خیلی روشنه؟
    من 8725 رو دارم.رنگش خوبه فقط یکمی با رنگ گردنم متفاوت میشه وقتی میزنم.(پوستم تیره تر از گردنم میشه)به نظرتون 24 رو بگیرم بهتره یا خیلی سفیدمیشم و تابلو میشه؟!! مرسی که کمکم میکنید
    به نظر من تغییر رنگ گردن رو با استفاده از پنکک مناسب درست کن
    من خودم شماره 8732 رو دارم که وقتی زیاد بزنم کاملا برنزه میشه و مجبورم رو گردن هم به همون مقدار استفاده کنم ولی وقتی کم میزنم برای یک دست شدن رنگ گردن از پنکک استفاده میکنم
    کلا به نظر من رنگ روشن کرم پودر زیبا نیست البته من نظر خودم رو گفتم ، یه درجه تیره تر از پوست باشه شیکتره
    خدایا... یادم بده...یادم باشه...یادت باشم