نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,185 به 1,192 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

mamifar عزیزم ممنونم بابت اطلاعاته مفیدت گلم این کرم پودرهایی که شما استفاده کردی رو پوست سبکه و همچنین برایه پوستایه خشکم خوبه ؟و سواله دیگه اینکه برایه استفاده روزانه مناسبه و به پوست آسیبی نمیرسونه؟
    TARANOOOM

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mamifar
    سلام . من هم از کرم پودر برس دار بورژا استفاده کردم خوب بود و هم از healthy mix که خیلی عالیه خیلی خوب رو پوست می خوابه و پوست و درخشان و زیبا جلوه میده . از کرم پودر couleure nature ایوروشه هم راضی بودم .

سلام . چقدر شما اطلاعات دارید . من فکر میکنم پوستم چرب نیست شاید یه کم خشکه ولی رطوبت داره خلاصه درست حسابی نمیدونم از کجا باید بفهمم ؟
    کلا پوستم خوبه یعنی همه میگن بهم چه پوست خوبی داری ولی مشکل اینجاست که الان نمیدونم از کرم پودر استفاده کنم یا پنکک البته به استفاده از پنکک عادت کردم یه جورایی ولی تا حالا 3 یا 4 بار شده یه خانومایی رو دیدم توخیابون که نمیدونم چی زده بودن به صورتشون که خیلی پوستشون شفاف و خوب شده بود ولی خیلی کم دیدم اینجوری منم از اونا میخوام شما میدونید چیه از همین healthy mix هست آیا؟چی میشه که پوستشون اینجوری میشه؟!!!!!!
    هرگز انجام کارهاي فراوان و مهم، عذري براي ترک مسئوليت هاي کوچک تر نخواهد بود. امام علی (ع)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4

راستی یه سوال دیگه هم داشتم جا موند . خانومایی که از کرم پودر استفاده میکنید ضد آفتاب رو کی میزنید قبل از کرم پودر یا بعدش؟
    هرگز انجام کارهاي فراوان و مهم، عذري براي ترک مسئوليت هاي کوچک تر نخواهد بود. امام علی (ع)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran6
    راستی یه سوال دیگه هم داشتم جا موند . خانومایی که از کرم پودر استفاده میکنید ضد آفتاب رو کی میزنید قبل از کرم پودر یا بعدش؟
    ضد آفتاب رو باید قبل از هرچیزی رو پوست زد.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

[quote="baran6"]راستی یه سوال دیگه هم داشتم جا موند . خانومایی که از کرم پودر استفاده میکنید ضد آفتاب رو کی میزنید قبل از کرم پودر یا بعدش؟
    در صورتي كه خواستي ميتوني زير ضد آفتاب از مرطوب كننده هم استفاده كني در غير اين صورت اول ضد آفتاب بعد پنكيك يا كرم پودر
    گر نگه دار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

لطفا یکی از دوستان سیر تا پیاز زیر ساز انواع پوست( خشک، چرب، مختلط، وحساس) رو توضیح بده دعا به جونش میکنم
    خدایا از اینکه اجازه دادی دنیای زیبای تو را ببینم سپاسگزارم مرا ازیاد مبر وبگذار در همه حال عاشقت باشم خدایا دوستت دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4

سلام . چقدر شما اطلاعات دارید . من فکر میکنم پوستم چرب نیست شاید یه کم خشکه ولی رطوبت داره خلاصه درست حسابی نمیدونم از کجا باید بفهمم ؟
    کلا پوستم خوبه یعنی همه میگن بهم چه پوست خوبی داری ولی مشکل اینجاست که الان نمیدونم از کرم پودر استفاده کنم یا پنکک البته به استفاده از پنکک عادت کردم یه جورایی ولی تا حالا 3 یا 4 بار شده یه خانومایی رو دیدم توخیابون که نمیدونم چی زده بودن به صورتشون که خیلی پوستشون شفاف و خوب شده بود ولی خیلی کم دیدم اینجوری منم از اونا میخوام شما میدونید چیه از همین healthy mix هست آیا؟چی میشه که پوستشون اینجوری میشه؟!!!!!![/quote]

سلام ممنونم که به سوال دومم جواب دادید . میشه بی زحمت اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه . آخه پنککم تموم شده نمیدونم چی بگیرم ....ضروریه

الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

سلام
    من پوستم چربه و تا دلتون بخواد جوش داره مخصوصا الان که استرسم زیاده و به نوعی عصبی هستم جوشام بدتر شده..
    آزمایش کامل هورمونم دادم و معلوم شد هورمونام هم مثل خودم قاط زده اند و دارو میخورم اما هنوز پوستم خوب نشده ...

این مقدمه رو داشته باشین تا برسیم به اصل ماجرا..

یه عروسی دعوتم و میخام کرم پودری بخرم که برا پوست چرب مثل من باشه و پوشانندگی اش هم خوب باشه اما اطلاعاتم کمه ...تا سه شنبه آینده باید بخرم..پس کمککککک
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!