نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 1,129 به 1,136 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    دوستای عزیز اطلاعاتی درباره لوازم آرایشی مدا دارید که چه جوریه؟ کرم پودر عالی و پنکیک خوب هم بهم مهرفی کنین لطففففففففففففففففففففففف فففا
    سلام عزیزم
    من چند سال پیش پنککش رو استفاده میکردم.خوب بود.اما به مرور کیفتش خراب شد که دیگه نخریدم.الان رژ ش رو دارم که بد نیست. در کل یه مارک معمولیه.
    نوع پوستتون رو نگفتین واسه معرفی کرم پودر.من پوستم چربه از کرم پودر اگزوویانس راضیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

دوستای گلم من پوستم تقریبا چربه یه کرم پودری و پنکیک خوب میخوام که ایجاد جوش و لک نکنه و پوشش دهیش بالا باشه ایرادهای پوستو کامل بپوشونه ممنون میشم راهنمایی کنید
    فهیمه جان اگزوویانس خوبه.لازم هم نیست که روش پنکک بزنی.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط M@hsa
    مای که میگن محصولاتش بددددده !

هم من و هم مامانم 5 ساله داریم از تمامی محصولات مای استفاده می کنیم بد که نیست خیلی ام عالیه کرم پودر آکنه لاین ما ی رو که همیشه میزنم که خیلی پوشانندگیش عالیه و ضد جوشه تا حالا چند نفر جلو منو تو خیابون و دانشگاه می رفتم گرفته ان که شما کرم پودر چی می زنی من که قبلا چه پولایی که به کرم های گرون قیمت نمی دادم اما الان با هفت تومن پوستم همه رو متعجب می کنه دیگه نگین بده که عصبی می شم وقتی می شنوم هی می گن لک می یاره اگه می خواست بیاره بعد 5 سال آورده بود . با اطمینان مصف کنید
    عصبی شدن نداره عزیزم!! دلیل نمیشه چون به پوست شما میسازه به بقیه هم توصیه کنید با اطمینان مصرف کنن. مثلا دوست من چندساله مثل شما استفاده میکنه و راضیه. اما به من و چند نفر دیگه اصلا نساخت.
    بعدشم اینطور محصولایی که یه خورده حرف پشتشونه که فلان جا پر میشه و ساخت فلانه رو آدم نمیتونه به همه توصیه کنه. حالا مثلا یه مارکی مثل اگزوویانس رو همه پزشکا تجویز میکنن و هرکی هم استفاده میکنه راضیه، اونو میشه توصیه کرد ولی محصولی که از هر ده نفر به سه چهار نفر میسازه رو نمیشه.

atena711 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    128
    پسند کرده
    27

سلام دوستای گلم .
    من کرم و پنکیک خیلی زود به پوستم جذب میشه . شما چی پیشنهاد میکنید که ماندگاریش خوب باشه ؟ درضمن بیشتر از 30 - 40
    تومنم زورم میاد پول بدم
    عشق یعنی نگاه کردن تو چشمای خندون یه کوچولوی 6 ماهه.چون مطمئنی نه رنگ و ریایی توشه.نه دروغ و کلکی.نه کینه و حسدی.نه پنهون کاری

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    سمیه جان اگزوویانسم یادم رف اینم داشتم 2سال پیش داشتم....شماره 8725 طبیعی ترین رنگ ولی الان گذاشتمش کنار رو پوستم سنگینی میکرد بعد از چندساعت که میزدم کدر میشد از بوشم بدم میاد بدبوئه طرفدار ریاد داره ولی من یکی ازش خوشم نمیاد؛ایوروشه امتحان نکردم چند مدل داره کدومش سبک وپوشش بالاست؛
    اسمان جان بورژوا تعریف شنیدم مغازه دوست شوهرم داره ولی نگرفتم خیلی ازش تعریف کرد ترسیدم خوب نباشه میشه بگی چه جوریه سبکه پوشش دهیش بالاس بعد خشک نباشه مرطوب کننده داره اخه پوستم خشکه بعد کدوم مدلشو داری اسمشو میگی درمورد پنکک vovبیشتر بهم میگی میخام روپوستم مخملی باشه نه گچ بشه؛
    مرسی قربونتون برم
    میشه عکس بذارید ...در مورد کرم پودر دیگر واسم توضیح میدی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

ممنون عزیز که راهنمایی کردی منم پوستو تقریبا چربه گفتی کرم پودر اگزویانس پوشانندگیش خوبه جوشای صورتو می پوشونه ؟
    بله خوبه. من نمیدونم چطور رومینا جون میگه سنگینه!!مخصوصا اینکه پوستتشون هم خشکه!!استثناء دیگه!من خودم خیلی رو سنگینی کرم حساسم و اما این واقعا سبکه اصلا رو پوست حس نمیشه.حالا دیگه انتخاب با خودتونه.فقط موقع انتخاب رنگ دقت کنید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام دوستان
    من عضو جديدم
    خيلي از پستهاي ارسالي رو خوندم اونجور كه بر مياد بيشتر كاربرا از اگزووينس راضين
    من هم داشتم ولي بوي خوبي نداشت و بعد از يك مدت رو صورتم سنگين بود
    با اين توصيفات هر كسي بايد با پوستش كرم پودر يا هر وسيله ي آارايشي ديگه رو پيدا كنه اونم با آزمون و خطا و صرف مقدار هنگفتي پول كه تا به نتيجه مطلوب برسه
    من خودم يه مدت از اوريف ليم جرداني گولد استفاده ميكنم كرم پودر DMGM هم دارم هر دو خوبه مخصوصا واسه پوست چرب البته هونطور كه گفتم آزمون وخطا يادتون نره
    گر نگه دار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

در ضمن من از يكجا تو رشت تونستم ماركهاي خوب مثل كلينيك ، لانكوم ، ديور و شنل رو پيدا كنم
    حتي رژ لبهاش رو هم دارن ولي خوب آدم قيمتهاش رو كه نميدونه مثل بورژوا نيست كه تو همه ي مغازه ها استندش هست
    من پنكيك كلينيك خريدم 62 هزار تومان نميدونم گرون خريدم اگه كسي ميدونه بگه لطفا
    گر نگه دار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد

• بانک بند ناف