نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree196Likes

موضوع: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نمایش نتایج: از 993 به 1,000 از 2527
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    0

re: معرفي و تبادل نظر درباره انواع كرم پودر

نقل قول نوشته اصلی توسط nooona

پنکیک مهرون (اصل امریکا ) واقعاعالیه. 24ساعت روپوست بدون ماسیدن دوام میاره.نوع چرب وخشک داره .اماچون پنکیک گریمه هرروز توصیه نمیشه.قیمت اخری که میدونم 27000تومن بود.یکمی گرونه اماارزشش وداره ودیرتموم میشه.
    دوست عزیز این مارک اصل از کجای تهران میخرید آخه ما که تحریم هستیم اصلا الان تو بازار هر مارکی که هست متفرقه یا چینی و تقلبی حتی اورال با اون همه تسترش درجه 2 میاد ایران من خیلی دنبال مارک مهرون ومک هستم اما اینجا ندیدم اصل باشه شما از کجا میگیرید قیمتش هم مناسب من مارک دیانا انگلیسی گرفتم خیلی خیلی عالی اما اونم 25000 گرفتم از هایلند واقعا عالی بود رژ این مارک هم کاملا بدون سرب و خیلی نرم[/quote]

من وقتی برامیکاپ ارایشگاه میرفتم میگفتم وبرام استفاده میکرد..خودم نخریدم چون پنکک گریمه وزیادش خوب نیست ولی برامراسم خوب روپوستم میموند(پوستم چربه).. اون زمان (دوسال پیش)27000تومن بود(به گفته ارایشگر).پس دیگه اصلش گیرنمیاد؟؟
    بلهههههه ....خیلی ازمحصولات توبازاردیگه اصل نیست!
    زندگی مثل راندن دوچرخه است ....برای حفظ تعادل باید حرکت کرد...!
    "انیشتین"

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    243
    پسند شده
    21242
    پسند کرده
    15584

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nooona
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرپرک
    من از di vesta استفاده میکنم
    فعلا ازش راضیم
    چون پوستم خیلی چربه این پوستم رو خوب خشک نگه میداره و خیلی خیلی کم اونهم اواخر مهمونی پوستم چربی میده
    پوشش خوبی هم داره
    قیمتش هم فکر کنم 19000 باشه
    پرپرک ...di vesta رومنم داشتم راضی بودم این قیمت جدیدشه؟پارسال 12000گرفتم.همون کرم پودرشه دیگه؟..همه چی گرون شده..کرم روزنیوا11000بود.الان شده 18500....!!!!
    آره عزیزم
    من قبل از عید خریدم
    فروشنده گفت بازم گرونتر میشه

در ضمن یه اوره آل جدیدا خریدم
    یه بنده خدایی از امریکا آورده
    5000 خریدم
    البته خیلی گرونتر از این حرفهاست
    منتها این ارزون میده
    چون خودش تو حراجی خریده
    خیلی ازش راضیم
    برای پوست نرمال و چربه
    از di vesta هم پوست رو خشکتر نگه میداره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

صحرا جان شما كه از كيك ميكاپ گريماس استفاده مي كني منافذ صورتت باز نشده؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

شهلا جان من الان پستت و دیدم معذرت

عزیزم من زیر کیک مکاپ کرم مرطوب کننده معمولی استفاده میکنم و رنگش هم تیره نیست با پوست خودم هماهنگی زیادی داره (پوست من تقریبا گندمیه ) ولی فیکساتورشو که می زنم کمی تیره اس و ماندگاریش تا 7 ساعت خوب می مونه البته اگر پوستت خیلی چرب نباشه

برای منافذ بازم اطلاعی ندارم چون از این محصول تازه دارم استفاده می کنم و اونم واسه مصارف روزانه ام نیست
    [HIGHLIGHT=#e5b9b7]رفیق من سنگ صبور غمهام به دیدنم بیا که خیلی تنهام[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#e5b9b7]
    [/HIGHLIGHT]

alalh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط alalh
    دوست جونیا کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککک
    این آجیل و شیرینی عید حسابی پوست صورتمو ریخته به هم من زیاد اهل آجیل نبود ولی امسال بد جوری افتاده بودم بهش مخصوصا تخمه
    من صورتم مختلط هست الان هم کنارهای صورتم تا زیر چونم جوش زده یکسال پبش رفته بودم دکتر بهم اریترومایسین با کرم روشن کننده سینره و ضد آفتاب دکتر ژیلا و ژل ضد جوش سینره یه صابون هم داد برای چربیه صورتم از ضد آفتابش هر روز میزنم بد نبود از چیزهای دیگش هم کمو بیش استفاده کردم ولی الان پوستم حسابی بهم ریخته احتیاج به تجربیات شما مامی سایتیها دارم خواهشن یه ضد آفتاب مناسب و یه روشن کننده و یه مرطوب کننده {کرم روز} بهم معرفی میکنید
    کجاییید خانوماااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا
    ولی دوستان از منه کوچکتر به شما یه سفارش برای بیرون رفتن یکی دو دساعته از کرمهای سنگین گریم یا کرم پودر استقاده نکنید من همیشه از ضد آفتاب رنگی استفاده میکنم حتی توی خونه برای بیرون هم روی اون رژگونه ملایم بعد هم پنکیک اونم به مقدار کم زندایی من همیشه حتی یه وقتهایی توی خونه هم از کرم پودر و گریم میزنه خیلی مصنوعی و سنگین نشونش میده ولی یه بار صورت منو دید تعجب کرد باور نمیکرد که من فقط ضد آفتاب و پنکیک زدم
    خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایت نداری

من چون تویی دارم تو چون خود نداری

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

خانمهای که درمورد محصولات گریماس سوال کرده بودندان باید بگم من خودم 6سال از فوم خشک گریماس استفاده میکنم به چندتا از دوستام هم معرفی کردم حتی یکیشون پوستش درحال درمان و جوش داشت ولی همگی واقعا راضی هستیم این محصول هلندی هست وچون گیاهی هست عالی وتنوع رنگش خیلی زیاده هم فوم خشک داره هم چرب هم کرم پودر معولی وهم محصولات دیگه .....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

سلام دوستان کسی از پنکک های استدرم استفاده کرده یا اطلاعی داره؟
    چون قیمتش بالای 70 تومنه میخوام اول مطمئن شم بعد بخرم!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

خوشه جان شما زيرش چي استفاده مي كني؟ و اينكه واسه مصارف روزانه هم ازش استفاده مي كني؟
    من اهوازم وقتي تحرك ندارم خوبه ولي وقتي بيرون ميرم پشت پلكم خط ميفته نمي دونم واسه گرماست مال منم فومه خشكه واينكه اگه دوبار پدمو خيس كنم وبزنم يكم حالت جمع شدن رو پوست پيدا مي كنه لطف مي كنيد بگيد چطوري بزنم كه بهتر رو پوست بخوابه؟
    ممنون مي شم عزيزم راستي پوستمم چربه