نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree4721Likes

موضوع: روحش شاد و یادش گرامی باد!

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 1391
صفحه 4 از 174 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    135
    پسند کرده
    0

Re: روحش شاد و یادش گرامی باد!

رها عزیز غم آخرت باشه خیلی خوب می دونم که چه حالی داری

می دونم که چقدر سخته بی مادر بودن عزیز وقتی دلت براش تنگ شد فقط براش نماز بخوان

می دونم که اشک ریختن فقط آرومت می کنه

من 3سال پشت هم اشک ریختم تا این که خواب مادرم رو دیدم وقتی به من گفت تو داری با این کارت منو عذاب می دی از خودم بدم اومد

تصمیم گرفتم براش نماز و قرآن بخوانم اگر چه هیچ وقت اشک هام تمامی نداره و وقتی کسی حرفی دربارش می زنه یا خاطره ای یادم میاد ازشدت اشک خفه میشم

عزیز از خدا برات صبر آرزو دارم
    ما با نفس سلامت ای دوست خوشیم

ما با گرمیه هر کلامت ای دوست خوشیم

هر چند افتخار دیدارت نیست ما با دادن جوابت خوشیم

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    6838
    پسند کرده
    11880

عسل بدیعی بازیگر جوون و خوب سینما و تلویزیون امروز فوت کرد.خیلی ناراحت شدم.روحش شاد و یادش گرامی

tahmin آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    176
    پسند کرده
    54

تسلیت به همه مون بابت از دست دادن تعدادی از همشهری های بوشهریمون در زلزله
    انشالا که غم اخر همه مون باشه
    روحشون شاد و یادشون گرامی
    مجــــازی هستیم امــــا
    دلمــــــان مجازی نــــیست
    ××× میشکند ×××
    حواست به تایــــپ کردنت باشــــد!

خاله ی یونا آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    113
    پسند شده
    2619
    پسند کرده
    3995

سلام دوستان . امروز صبح پسر داییم فوت کرد .داییم هم سال 86 فوت کرده.اما زنداییم نذاشت که ما بریم مراسمش به خاطر مسایل خانوادگی . منو مامانم هم همش تو خونه کارمون شده گریه .اخه خونشون کنار خونمونه.من طاقتم نمیاد .حتی نشد تا سر مزارش بریم واسه دفنش. خیلی دلم واسه پسر داییم تنگ شده .دوست دارم الان برم سرخاکش ... خداکنه بیاد تو خابم شاید اروم بشم .اخه چندسال هم هست ندیدمش....ازتون می خام اگه میشه واسش 5 تا صلوات بفرستین واسه روحش.مرسی
    نگران فردایت نباش،خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست.ما اولین بار است که بندگی میکنیم اما او قرن ها و قرن هاست که خدایی میکند.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    177
    پسند شده
    4415
    پسند کرده
    5519

تسلیت میگم زهرا جان انشاالله خدا از سر تقصیرات همه ما بگذره وروح ایشون رو هم قرین رحمت خودشون قرار بده .اما گلم چرا باید بذاریم تا حسرت روزهایی رو که دیگه نمیتونیم به دست بیاریم رو یک عمر به دل بکشیم. به عنوان همشهری باهات ابراز همدردی میکنم وامید دارم خدا این کینه رو از دل اقوامتون دربیاره تا انشاالله قدر بودنها رو از این به بعد در کنار هم بیشتر بدونین .
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

بهار111 آواتار ها
    بهار
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    406
    پسند شده
    13204
    پسند کرده
    8382

زهرا جون تسلیت میگم خداروحشون روقرین رحمت کنه
    به شما وخانواده محترمتون هم صبرعطا کنه

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    298
    پسند کرده
    177

نقل قول نوشته اصلی توسط خاله ی یونا
    سلام دوستان . امروز صبح پسر داییم فوت کرد .داییم هم سال 86 فوت کرده.اما زنداییم نذاشت که ما بریم مراسمش به خاطر مسایل خانوادگی . منو مامانم هم همش تو خونه کارمون شده گریه .اخه خونشون کنار خونمونه.من طاقتم نمیاد .حتی نشد تا سر مزارش بریم واسه دفنش. خیلی دلم واسه پسر داییم تنگ شده .دوست دارم الان برم سرخاکش ... خداکنه بیاد تو خابم شاید اروم بشم .اخه چندسال هم هست ندیدمش....ازتون می خام اگه میشه واسش 5 تا صلوات بفرستین واسه روحش.مرسی
    دوست خوبم تسلیت منوپذیراباش اول یه سوال شمارفتیدمراسم زنداییت بیرون کرد؟یافقط پیغام فرستادنیایید؟اگرفقط پیغام فرستاده شمابریدالبته باچندخانم گیس سفیدیامردای بزرگ فامیلتون که اوناهم واسطه بشن وهم اگه بازمانع شد درجریان باشن که شماخواستیدبریدپشت سرتون فضولاصفحه نذارن اگه رفتیدبایدپیه حرفهای شایدنیش داریاشایدتوهین زن دایی رابه تن بمالیدوصبوری کنیدچون هم باشماقهره وداغدارهم هست دیگه بدترشواهرچه گفت یااطرافیانش گفتن خانمی کنیدسخته ولی میشه

خاله ی یونا آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    113
    پسند شده
    2619
    پسند کرده
    3995

[quote=نجمه گلی]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "خاله ی یونا":2xdjpiug
    دوست خوبم تسلیت منوپذیراباش اول یه سوال شمارفتیدمراسم زنداییت بیرون کرد؟یافقط پیغام فرستادنیایید؟اگرفقط پیغام فرستاده شمابریدالبته باچندخانم گیس سفیدیامردای بزرگ فامیلتون که اوناهم واسطه بشن وهم اگه بازمانع شد درجریان باشن که شماخواستیدبریدپشت سرتون فضولاصفحه نذارن اگه رفتیدبایدپیه حرفهای شایدنیش داریاشایدتوهین زن دایی رابه تن بمالیدوصبوری کنیدچون هم باشماقهره وداغدارهم هست دیگه بدترشواهرچه گفت یااطرافیانش گفتن خانمی کنیدسخته ولی میشه[/quote:2xdjpiug]

عزیزم زنداییم چندبار امتحانشو پس داده .خیلی ببخشید اگه بریم حرف ناسزا میگه گه چرا اومدین .آخه ما تومراسم داییم هم همین جریانو داشتیم .بزرگای فامیل هم صلاح دیدن که ما نریم بهتره .ماهم میسازیم دیگه .خدا ب سر شاهده هرچی میگه مامان من هیچی نمیگه .اونم میبینه ک مامانم جواب حرفاشو نمیده و بد دهنی نمیکنه .بدتر میشه و بیشتر میسوزه.ممنونم از همدردی همه شما عزیزان.
    نگران فردایت نباش،خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست.ما اولین بار است که بندگی میکنیم اما او قرن ها و قرن هاست که خدایی میکند.

صفحه 4 از 174 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین