نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree58Likes

موضوع: آموزش رنگ ، مش ، هایلایت ، لولایت و ....

نمایش نتایج: از 137 به 144 از 162
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

شادی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط KHOSHE نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم من موهام لایت نسکافه ای داره که یکم تون صورتی توش هست می خوام تو خونه رنگساژ کنم کسی فرمول کاملش روبلده کمکم کنه ممنون
    دقیق نمیشه گفت ولی برای تناژ صورتیش به اندازه 5 سانت رنگ بنفش قاطی رنگت کن

2. بانک بند ناف

شادی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran_68_mn نمایش پست ها
    بچه ها جون من موهامو شرابی کردم اما تیره اس؛ بخوام دوباره روش شرابی بذارم برم همون آرایشگاه یا خودمم میتونم؟ آخه نمیدونم مارک رنگ و ترکیبش چطور بوده. اگه بگم با فویل هایلایت شرابی روشنتر کنه روی پایه ی شرابی تیره زشت میشه؟
    عزیزم اگه میخوای موهات کمی روشن تر شه لازم نی روشدوباره رنگ بزاری با شامپو شیمیایی کمی رنگت روشن میشه

کاربر اخراجی

کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran_68_mn نمایش پست ها
    بچه ها جون من موهامو شرابی کردم اما تیره اس؛ بخوام دوباره روش شرابی بذارم برم همون آرایشگاه یا خودمم میتونم؟ آخه نمیدونم مارک رنگ و ترکیبش چطور بوده. اگه بگم با فویل هایلایت شرابی روشنتر کنه روی پایه ی شرابی تیره زشت میشه؟
    سلام عزیزم
    اگه از رنگ موهات راضی هستی و فقط ریشه هات رنگ نداره برو پیش همون آرایشگر اگر موهات رنگش متمایل به قهوه ای شده دیگه نیاز نیست بری پیش آرایشگر رنگ موی شرابی بخر نه تیره باید متوسطشو بخری که توو کاتالوگ مشخصه رنگت رو ترکیب نکن اگه دوست داری تناژ قرمزی بیشتری داشته باشه میتونی از واریاسیون قرمز استفاده کنید به اندازه 1 نخود.مارک رنگ هم اگه خواستی پی ام بده بهت بگم اگه بخوای با فویل هایلایت شرابی روشن کنی خیلی عروسک میشی خیلی هم خوشگل میشه چرا زشت؟فقط آرایشگرت باید اینکاره باشه

شادی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط fereshtehff نمایش پست ها
    ازتون کمک می خوام لطفا
    رنگ موهام مشکی هستش. می خواستم رنگ قهوه ای دودی تیره وهایلایت طبیعی داشته باشه . چی باید به آرایشگر بگم ؟! در میاد! ببخشید که هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم.
    رنگ موی بعضی از سوپر استارها رو دیدم یه حالت قهوه ای داره و بعضی قسمتاش یه خورده روشنه. خیلی حالت طبیعی داره مثا اینکه نور خورشید زده و داره برق می زنه! اسم این حرکت چیه کلا!
    بازم پوزش بابت سوالم که می دونم خنده داره!
    عزیزم همینارو به آرایشگره بگی میدونه چی کار کنه

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    دوستان گلم این مطالب در مورد مش با کلاه و فویله کامل و جامع اگر به این روش عمل کنید بهترین و زیباترین مش رو میتونید خودتون در بیارید

آموزش مش كلاهي و مش با فويل

مش:

پودر دکلره در دو نوع اسیدی ضعیف (برای موهای رنگ شده و آسیب دید ه) و قلیایی (برای موهای سالم و قوی )موجوده . دکلره در رنگدانه مو نفوذ کرده و پولک های مو رو باز می کنه.

مش در انواع کلاهی(گردی، سوزنی، مدادی) و بالیاژ(با کاغذ آلومینیوم، شانه ای، شعله ای) می باشد.
    - پودر دکلره ضعیف+اکسیدان شماره 1 = موها 3 درجه روشن میشود و آهن از دست می دهد.
    - پودر دکلره متوسط+اکسیدان شماره 1و2 = موها 6 درجه روشن میشود و آهن و گوگرد از دست می دهد.
    - پودر دکلره قوی+اکسیدان شماره 2و3 = موها 9 درجه روشن میشود و آهن و گوگرد و پیگمنت از دست می دهد.
    مراحل مش کلاهی:

1- سر قلاب را با وازلين چرب كنيد تا راحت موها را از كلاه دربياوريد

2- برای زیر کلاه مش از کاور (پلاستيك فريزر) استفاده کنید تا مواد نشت نکند و داخل کلاه از پودر بچه استفاده کنید تا به کاور نچسبد.
    3- کلاه را بر روی سر مشتری کیپ کنید و از جلوی سر قلاب رو به صورت مایل وارد کلاه کرده دستتان را بچرخانيد (پيچ دهيد)و موها را در بیاورید.
    4- پودر دکلره رو با اکسیدان 12% ترکیب کنید تا به حالت ماست در بیاد و از پشت سر شروع به زدن مواد کنید. موها را روی ریشه جمع نمایید تا ریشه و ساقه یک حرارت داشته باشند. .
    توجه : دكلره كردن بهتر است سه مرحله داشته باشد

مرحله اول : پودر را با اكسيدان 12% مخلوط كنيد مدت مكث 15 دقيقه

مرحله دوم : مواد را از روي مو برداريد توجه موهارو نشوريد فقط مواد روبرداريد و بعد پودر را با اكسيدان 9% مخلوط كنيد و

روي مو بگذاريد . مدت مكث 15 دقيقه

مرحله سوم : دوباره مواد رو برداشته و اين بار پودر را با اكسيدان 6% تركيب كنيد و اين بار هم 15 دقيقه مكث

5- نهایتا تا 45 دقیقه صبر کنید و هر 10 دقیقه مو رو از نظر مقاومت چک کنید( مو کش نیاد) اگه به پایه دلخواه نرسید موها رو بشویید و دوباره مواد مش رو روش بگذارید و اگر به پایه دلخواه رسید بعد از شستشوی مو کلاه مش رو در بیارید و با سشوار مو رو کمی خشک کنید.
    نكته :اگر هايلايت ميخواهيد كلاه را برداريد و رنگساژ كنيد تا پايه موها و قسمت هاي دكلره شده يك تن داشته باشد

و اگر مش ميخواهيد كلا را برنداريد و بعد از شستشو رنگساژ با پايه روشن تهيه و روي موهاي دكلره شده بزنيد

6- برای رنگساژ کردن مو باید تمیز و نمدار باشه، طبق رنگ مورد نظر و پایه رسیده رنگ ها رو ترکیب کرده و روی مو ماساژ دهید. برای رنگساژ دایم، یک چهارم تیوپ رنگ انتخابی را با 25 سی سی اکسیدان 6% یا 50 سی سی اکسیدان 3% و 25 سی سی آب ترکیب کنید. روی موهای نمدار مش شده بمالید و ماساژ دهید. 5 الی 10 دقیقه مکث کرده و موها را آبکشی نمایید و نرم کننده بزنید.

نكته 1 : اگر مش پر ميخواهيد موها را يك در مياد از داخل سوراخ ها دربياوريد

اگر ميخواهيد موها يك حالت منظم داشته باشد سوراخ هاي كلاه را مانند مثلث ترسيم و موها را از آن دربياوريد

نكته 2 : قبل از اينكه كلاه را بروي سر مشتري ميگذاريد موهايش را به سمت عقب شانه كرده و بعد كلاه را روي سرش

بگذاريد تا وقتي بعد از مش كردن مشتري موهاي خود را به عقب جمع ميكند قسمت شقيقه سر هم مش داشته باشد

مراحل مش فویلی:

1- تقسیم بندی 5 تایی مو رو انجام میدید.( از گوش تا گوش به سه قسمت- پشت سر دو قسمت)
    2- از قسمت پایین مو یک لایه ریخته و لایه بعدی را با کمک شونه دم باریک به صورت زیگزاکی جدا می کنیم.
    3- روی فویل مقداری مواد مش مالیده. زیر مو می گذاریم . مقداری مواد هم روی مو می کشیم. فویل را می بندیم.
    4- در قسمت انتهای فویل برای نشت نکردن مواد به ریشه از پنبه استفاده می کنیم . لایه های بعدی را همین طور ادامه می دهیم.
    NINJA, sa.mi, پرناک و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط sa.mi نمایش پست ها
    من چند ماه پیش موهامو هایلایت کردم و الان ریشه های نسبتا مشکیم در اومده و خوب اون هایلاتها رو میخوام بپوشونم اما هرچقدر رنگ مشکی میکنم بعد چند ماه دوباره هویدا میشه....من کشف کردم ترکیب n2و c1 تقریبا مشکی موهای منه.اما چه فایده ماندگاری نداره. راهی هست؟ چکار کنم؟
    عزیزم اگر مشکی پرکلاغی شماره 1 یا شماره 2 مشکی طبیعی سریn رو با اکسیدان 1 بزنی و موهاتو با شامپو موهای رنگ شده بشوری هایلایتهاتو کامل میپوشونه.
    sa.mi این نوشته را پسندیده.

R0xanA93 آواتار ها
    رکسانا صادقی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط sa.mi نمایش پست ها
    من چند ماه پیش موهامو هایلایت کردم و الان ریشه های نسبتا مشکیم در اومده و خوب اون هایلاتها رو میخوام بپوشونم اما هرچقدر رنگ مشکی میکنم بعد چند ماه دوباره هویدا میشه....من کشف کردم ترکیب n2و c1 تقریبا مشکی موهای منه.اما چه فایده ماندگاری نداره. راهی هست؟ چکار کنم؟

اجی خوشملم مویی که دکلره شده باشه رنگ موی مشکی هم به مرور از روش شسته میشه

برای ماندگاری بیشتر میتونی از رنگ موی فوم کلستون استفاده کنی که بیشتر روی مو میمونه

و اگه رنگ دیگه ای و خواستی بزنی اکسیدان 3 درصد بزن و رنگ مو رو بیشتر بریز به نسبت اکسیدانت

وقتی که رنگ مو روی سرت هست اصلا شونه نزن موهاتو و زمان بیشتری هم بزار روی سرت بمونه
    گاهی باید بی رحم بود. نه با دوست، نه با دشمن، که با خودت !
    و چه بزرگت می کند آن سیلی که خودت می خوابانی بر صورتت…

R0xanA93 آواتار ها
    رکسانا صادقی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان امید جون نمایش پست ها
    سلام میشه راهنمایی کنید؟؟
    من میخوام موهام ومسی قهوه ای کنم یه رنگ ترکیبیه اگه بشه تو خونه و از دوستم پرسیدم گفت نیازی به دکلره هم نداره .
    شما میدونید چه رنگ موهایی باید یخرم.؟؟
    نمیدونم جای سوالم همین جا بوده یا نه اگه تونستید کمکم کنید. خوشحال میشم:)

اجی خوشملم رنگ موی فوم کلستون این رنگی و میخوای و داره
    مامان امید جون این نوشته را پسندیده.
    گاهی باید بی رحم بود. نه با دوست، نه با دشمن، که با خودت !
    و چه بزرگت می کند آن سیلی که خودت می خوابانی بر صورتت…