نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree58Likes

موضوع: آموزش رنگ ، مش ، هایلایت ، لولایت و ....

نمایش نتایج: از 121 به 128 از 162
صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 613141516171819 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    دوستان عزیز اگر میخواید مش کنید و موهاتونو وبه پایه برسونید میتونید به جای پودر دکلره از ریمور استفاده کنید که هم کرم و هم پودرش توی بازار هست و اگر درست استفاده کنید آسیبی به مو نمیزنه.وحتی برای خانمهایی که رنگ موشونو دوست ندارن یا رنگ موی یکدستی ندارن گزینه مناسبیه.
    baran_68_mn, PLEIADES AS و زهره .م این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط manamana نمایش پست ها
    سلام دوستان، من موهامو لولایت کردم و رنگی که برام درآورده رو اصلا دوست ندارم، لولایتم به قول خودش حالت خط خط است. حالا چه کار کنم، می تونم روی موهامو رنگ طبیعی قهوه و حنا بذارم، یا بدم به آرایشگره و بگم برام قسمت های لولایتو تیره کن، چه کار کنم به نظرتون؟
    دوست گلم لولایت خط خط من تا حالا نشنیده بودم که آرایشگرتون گفته؟؟؟؟؟؟؟
    اگر شما حنا روی موهات بذاری دیگه تا زمانی که به رنگ طبیعی موهات برسه و قسمتهایی که حنا گذاشته شده کوتاه نشه شما نمیتونی از رنگهای شیمیایی استفاده کنی.اگر کار با مواد شیمیایی(رنگ و دکلره کردن مو)رابلدید که توی خونه انجام بدید پیام بدید تا بهتون بگم چه کاری باید انجام بدید و اگر هم بلد نیستید که برید آرایشگاه و از آرایشگرتون بخوایید موهاتونو یدست کنه.موفق باشی دوست گلم.

parish آواتار ها
    پرستو
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    457
    پسند کرده
    316
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    دوستان عزیز اگر میخواید مش کنید و موهاتونو وبه پایه برسونید میتونید به جای پودر دکلره از ریمور استفاده کنید که هم کرم و هم پودرش توی بازار هست و اگر درست استفاده کنید آسیبی به مو نمیزنه.وحتی برای خانمهایی که رنگ موشونو دوست ندارن یا رنگ موی یکدستی ندارن گزینه مناسبیه.
    باسلام اما ریمور وکرم های روشن کننده تا 3پایه بیشتر روشن نمیکنه وبرای رنگها یامش هایی خیلی روشن جواب نمیده

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط parish نمایش پست ها
    باسلام اما ریمور وکرم های روشن کننده تا 3پایه بیشتر روشن نمیکنه وبرای رنگها یامش هایی خیلی روشن جواب نمیده
    دوست گلم اگر درست از ریمور استفاده کنید تا پایه 6 به خوبی میرسونه.

parish آواتار ها
    پرستو
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    457
    پسند کرده
    316
    دوست گلم اگر درست از ریمور استفاده کنید تا پایه 6 به خوبی میرسونه.
    گلی عزیز من چندین بار از کرم روشن کننده استفاده کردم اونو مطمئنم که حداثر تا3 پایه روشن میکنه توی آرایشگاه هم چندباردیدم از ریموراستفاده شده ولی خیلی به پایه های بالا نرسیده اما سوال اینجاست شما گفتی درست استفاده بشه جواب میده میشه بیشترتوضیح بدین البته لطفا

parish آواتار ها
    پرستو
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    457
    پسند کرده
    316
    دوست عزیز من خودم قبل از باردار شدنم حدود 6سال سالن داشتم وخانمهایی که میخواستن مشها و هایلایتهای شرابی آلبالویی زیتونی ... که با پایه 6 باید برسه تا این مش یا هایلاتها در بیاد از ریمور استفاده میکردم و مشتریام هم راضی بودن و آسیبش به مو خیلی خیلی کمه.ولی اگر مش و رنگهای خیلی روشن مثلا یخی بخواید خوب حتما باید از پودر دکلره استفاده کنید که من به شخصه زیاد با دکلره کردن موافق نیستم چون آسیب به مو میزنه حتی اگر درست استفاده بشه یعنی اندازه مواد وتایم گذاشتن دقیق باشه و حتی چند دقیقه یکبار چک بشه ولی باز آسیب میرسونه.و دوست عزیز در مورد کرم روشن کننده من حرفی نزدم برای مش و هایلایتهای که باید حداکثر تا پایه 6 برسه ریمور بهترین گزینس.اگر خودتون آرایشگر و سالن دار باشید بهتر اینو میدونید ولی امیدوارم کمکی بهتون کرده باشم.موفق باشید دوست عزیز
    ازتوضیحتون ممنونم ببخشید من فقط میخواستم ازتجربه شمااستفاده کنم در مورد ریمور چون تاحالااستفاده نکردم سالن ندارم اما دوره آرایشگری وگریم رو دیدم وتوی آرایشگاه دوستم رفت وآمدی دارم درهرصورت ممنون
    گلی 65 این نوشته را پسندیده.

آدریانا20 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    7335
    سلام بچه ها
    میشه لطفا یکی من و راهنمایی کنه در مورد اینکه :
    من قبل از عید و اوایل تابستون موهامو c1 و n1 گذاشتم و بعد از اون دیگه رنگ نکردم تا الآن ............ البته اینم بگم که چند وقتیه که میرم حموم موهامو با صابون میشورم تا جرم رنگم و یکم پاک کنه ............... حالا میخوام امروز برم رنگ شرابی که تن بنفش داره بگیرم و لی نمیدونم چه شماره ای چه مارکی و چه اکسیدانی ..... خیلی ممنون میشم که زود جوابمو بدبن آخه امروز میخوام رنگمو بخرم و خودم تو خونه بذارم ..... فقط شاید تا آخر هفته خاله پری بیاد اگه امروز یا فردا رنگ کنم اشکالی نداره موهام رنگ میگیره...... ببخشید خیلی طولانی شد

ریحانه پریا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام
    میشه به من کمک کنین
    و یه عکس از رنگ دودی زیتونی برام بذارین
    دوساله موهامو رنگ نکردم الان دلم یه رنگ روشن میخواد