نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 81
صفحه 1 از 11 1234 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346

باشگاه کتاب خوانی (دو) - تاپیک ویژه سه نمایشنامه خوانده شده

برای دور اول، یکی از سه گزینه زیر را انتخاب کنید
    پايان نظرسنجي در دوشنبه 3 مهر 1391, 12:36 pm

1- نمایشنامه خوانی 52% 52% [ 14 ]
    2- اجتماعی (فرار از خانه) 22% 22% [ 6 ]
    3- جامعه شناسی 26% 26% [ 7 ]

خب دوستان، با انتخاب شدن نمایشنامه، ما تا فردا سه نمایشنامه منتخب رو اعلام میکنیم، و به ترتیب شروع به خواندن و صحبت درمورد این نمایشنامه ها میکنیم، با توجه به گستردگی بالای دنیای نمایشنامه، و تعداد نمایشنامه های عالی زیادی که موجود هست، بهتره که حتما یک نمایشنامه ایرانی هم در بین انتخابها داشته باشیم.
    یک نمایشنامه روسی، چون مهد نمایش و نمایشنامه نویسی هست و یک نمایشنامه هم مدرن یا امروزی در نظر بیگیرم.

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346

Re: باشگاه کتاب خوانی (دو) - خواندن نمایشنامه "مرگ در پاییز"

نقل قول نوشته اصلی توسط shiriin
    خیلی دوست دارم تو باشگاه کتاب خوانی باشم
    اما این نمایشنامه خوانی اصلاً منُ جذب نمی کنه
    هی می گم باشه این کتابُ می خرم اما هیچ شوقی برا خریدش ندارم
    اول اینکه خوش آمدی شیرین عزیزم

دوم، فلسفه باشگاه خواندن کتاب به صورت دسته جمعیه، و به همین دلیل کتابها همیشه باب میل همه نیست، اما میخوانیمشون چون ممکنه خودمون به تنهایی سراغ خیلی از این کتابها نریم و اینها تجربه های تازه ای هستند.
    باشگاه کتابخوانی یک، تعداد زیادی کتاب در همه نوع و اغلب عام پسند رو خواند، اینجا در باشگاه دو ما کمی(فقط کمی) تخصصی تر کتاب میخوانیم و همین کار رو کمی سخت تر میکنه

درضمن اگر اهل رمان هستید در قسمت معرفی کتاب، وارد بخش رمان خوانی بشید و اونجا از رمانهایی که دوستان گذاشتند استفاده کنید

در هر کدام از این راهها، مهم اینه که در کنار ما در بخش معرفی کتاب باشید و مطالعه کنید.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    دوستان من نتونستم نمایشنامه مرگ در پاییز رو پیدا کنم هنوز..
    آیا کسی یافته یا خوانده این نمایشنامه رو؟؟؟

اگر هیچکس نیافته، اول نمایشنامه مرغ دریایی چخوف رو بخوانیم که موجوده و قابل تهیه
    عزیزم مرگ در پاییز دیگه به طور تکی خیلی وقته که چاپ نشده ولی می تو نید توی مجموعه آثار رادی که جلد آبی رنگی داره اون رو پیدا کنید الته اگر دو چند ماه گذشته تجدید چاپ شده باشه نمی دونم ولی اگر نخواید اینقدر هزینه کنید معمولا نمایشنامه های خوبی که دیگه چاپ نشده رو به صورت دسته دوم یا کپی توی پاساژ صفوی می تونید پیدا کنید من هم دارم اگر دوست داشتید می تونید یه قرار بذارید از من بگیرید و کپی کنید و حالش رو ببرید.این رشته تخصصی من هست و اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.در ضمن مرگ در پاییز یکی از بهترین کارهای رادی هست موفقباشید
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346

از اطلاعات خوبتون ممنون آهو جان، جالبه که رشته تحصیلی ات یکی از علاقه های واقعی منه و خیلی دوستش دارم، بارها تصمیم گرفتم درکنکور هنر شرکت کنم ، اما هیچوقت قسمت نشد. به خصوص تئاتر که یک لذت واقعی هست(البته تئاتر خوب)

امیدورام در بحث ها کمکمون کنی و اطلاعاتمون رو بالا ببری

**
    الهام جان، من هم این نمایشنامه رو میخوام اگر یافتی، چون برادرم ****** رو کمی جستجو کرده بود و نیافته بود.

اماا، لینک دانلود گفتی و من یادم افتاد، پس جستجو کردم و کتاب رو به صورت الکترونیک دانلود کردم، اما واقعا دلم نمیخواد پرینت بگیرمش، چون بعدها به دردم نمیخوره و باعث هدررفتن کلی کاغذ و ازبین رفتن کلی درخت میشه.
    اگر هیچ مدل گیر نیامد از روی کامپیوتر و موبایل میخوانمش

** متاسفانه صاحب فایل رمزگذاریش کرده و رمز رو هم در اختیار من قرار نمیده، میگه مخصوص گروه خودش هست!!

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346

Re: باشگاه کتاب خوانی (دو) - خواندن نمایشنامه "مرغ دریایی"

من مقدمه مرغ دریایی رو تمام کردم، دوبار خواندمش انقدر جالب بود. خود نمایشنامه رو احتمالا از امروز شروع میکنم

دوستان چه خبر؟؟

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346

((سعادت را باید در حقیقت نه در عشق جستجو کرد)). اگر تمام آن چه که در آرزویش هستیم سعادت فردیمان باشد، اگر روحمان در آرزوی سعادت همگان نباشد، اگر تنها به احساسات شخصی خود بیاندیشیم، زندگی با بی رحمی نابودمان خواهد کرد و هرگز طعم سعادت را نخواهیم چشید.

مقدمه ای بر مرغ دریایی// ولادیمیر یرمیلوف

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    3334
    پسند کرده
    1346

وقتی به ترپلف و سرنوشتش می اندیشیم، با خود می گوییم: ((استعداد، چه کلمه ی حقیری!)) وقتی به نینا و سرنوشتش فکر میکنیم، فریاد برمی آوریم:((استعداد! چه کلمه ی بزرگی!))

مدیر انجمن
    Behjat آواتار ها
    میزان امتیاز
    1045
    پسند شده
    29157
    پسند کرده
    17414

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    من مقدمه مرغ دریایی رو تمام کردم، دوبار خواندمش انقدر جالب بود. خود نمایشنامه رو احتمالا از امروز شروع میکنم

دوستان چه خبر؟؟
    سمی جون بعد از تعریف شما از مقدمه کتاب من زود رفتم کتاب رو شروع کنم ،دیدم ای دل غافل کتابی که من دارم اصلا مقدمه نداره مترجم کتاب من ناهید کاشی چی هستش.
    حالا اصلا دست و دلم بخوندن کتاب نمیره میگم شاید ترجمه اش هم خوب نباشه
    لطف میکنی یه ترجمه خوب بهم معرفی کنی شاید بتونم از کتابخونه ای عضو هستم امانت بگیرم.
    خداوندا آرامشی عطا فرما
    تا بپذیرم آن چه را نمی توانم تغییر دهم
    شهامتی که تغییر دهم آن چه را که می توانم
    و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
    آمین

صفحه 1 از 11 1234 ... آخرینآخرین