نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree7Likes

موضوع: اطلاعیه انجمن حقوق زن در خانواده

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 32
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    8

Re: اطلاعیه انجمن حقوق زن در خانواده

چه خوب که داره اینجا دوباره راه میفته.کاش این دفعه به یه سرانجامی برسه.اتفاقا داشتم فکر میکردم کاش تاپیک باز بود میومدم این قضیه رو بگم تاشاید بشه کاری کرد:
    دیشب با یکی از دوستای شوهر تو ماشین پشت چراغ قرمز مونده بودیم و از این بچه هایی که گل میفروشن هم تو خیابون بودن.منم داشتم خیلی جامعه شناسانه در مورد اینکه مگه چقدر درامد دارن و چجوری زندگی میکنن و اینا نطق میکردم که اون اقای دوست برگشت و گفت که خودش شخصا چن بار بهشون کمک زیادی کرده...اما درعوض یه سری کارها!دخترا هم حدود13-14 ساله بودن!باورتون میشه؟من که همش میگم شاید دروغ گفته.اخه چرا یه دختر بچه به جای بازی با عروسکاش باید بره یه همچین کاری بکنه؟خب مطمئنا این بچه بزرگم بشه کار دیگه ای نمیتونه بکنه...از دیشب تاحالا فکرم مشغوله.بدیشم اینه که به این بخش جامعه (متاسفانه کمم نیستن)هیچ نگاهی انداخته نمیشه.

sepid123 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    231

نقل قول نوشته اصلی توسط متینا
    چه خوب که داره اینجا دوباره راه میفته.کاش این دفعه به یه سرانجامی برسه.اتفاقا داشتم فکر میکردم کاش تاپیک باز بود میومدم این قضیه رو بگم تاشاید بشه کاری کرد:
    دیشب با یکی از دوستای شوهر تو ماشین پشت چراغ قرمز مونده بودیم و از این بچه هایی که گل میفروشن هم تو خیابون بودن.منم داشتم خیلی جامعه شناسانه در مورد اینکه مگه چقدر درامد دارن و چجوری زندگی میکنن و اینا نطق میکردم که اون اقای دوست برگشت و گفت که خودش شخصا چن بار بهشون کمک زیادی کرده...اما درعوض یه سری کارها!دخترا هم حدود13-14 ساله بودن!باورتون میشه؟من که همش میگم شاید دروغ گفته.اخه چرا یه دختر بچه به جای بازی با عروسکاش باید بره یه همچین کاری بکنه؟خب مطمئنا این بچه بزرگم بشه کار دیگه ای نمیتونه بکنه...از دیشب تاحالا فکرم مشغوله.بدیشم اینه که به این بخش جامعه (متاسفانه کمم نیستن)هیچ نگاهی انداخته نمیشه.
    اه اعصابم خورد شد!
    اونوقت اون آقا با افتخار اینارو اومد تعریف کرد؟
    اعصابم خورد شد چه دنیای مزخرفی...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    8

بله سپید جون.باافتخار تمام!حرفایی که میزد من واقعا خجالت کشیدم.خیر سرش تحصیل کرده و روشنفکرم هست!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

خب از این چیزا که زیاده!!!!چه زنان و دختران زیادی که به این صورت یا خدمتکار یا معلم خصوصی...حتی تو یکی از روستاها به یه ماما تجاوز شد و ماما از اونجا رفت و تا مدتها کسی نمیومد جاش و الانم که جاش اومده راه دور نمی ره و فقط پیش کسایی میره که مطمئنه...و چه مادرای حامله و بچه هایی که از دست رفتن بخاطر اشتباه چند تا مریض که هیچکس اهمیت نمی ده کین...
    کی می دونه چندتا دختر بهشون تجاوز شده و یا حتی کشته شدن؟
    ولی بعضیا کماکان اصرار دارن که اینجا مدینه فاضله اس!!!نمی دونم چرا !!!

( MAHNAZ ( X ZIEBA آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    17232
    پسند کرده
    18799

با سلام .

هر جند همه ادمها با خواندن ویا شنیدن جنین اخباری ناراحت میشویم و همگی با هم موافقیم که این یک فاجعه اجتماعی است .

باید امنیت باشد وهمجنین فقر ریشه کن بشود تا حتی بجه های بی گناه مجبور به تن فروشی نشوند .

ولی نمی دانم جرا برای ثیدا کردن راه حلهای مناسب با هم همفکری نمیکنیم.

باگفتن دردها دردی درمان نمیشود راه درست درمان را باید ثذیرفت.
    لبخند دوستان امضا من هست

mamanemeshkat آواتار ها
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    420
    پسند کرده
    82

تو هر جامعه ای همچین مشکلاتی هست و کسی هم منکرش نیست منتها تو بعضی کشور ها بیشتر و تو بعضی کشور ها کمتر منم با دوستمون موافقم بهتره به جای اینکه فقط مشکل رو مطرح کنیم دنبال راه حلش باشیم.همچنین پیشگیری از بیشتر شدنش.
    من فکر می کنم اگر نقد واقعا دلسوزانه و برای پیدا کردن راه حل و بهتر شدن اوضاع کشورمون باشه خیلی هم خوبه ولی نقد مغرضانه و به قصد تخریب و سیاه نمایی رو اصلا نمیشه قبول کرد . و فکر می کنم کسانی هم که دنبال این جور نقد ها هستند آدم های دلسوزی نیستند دنبال راه حل هم نیستند.
    دلا معاش چنان کن که گر بلغزد ÷ای فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

خورشیدبانو آواتار ها
    مهرناز
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    2252
    پسند کرده
    2358

نقل قول نوشته اصلی توسط متینا
    عزیزم من هم متاسف شدم ولی یه سوال بزرگ هم برام پیش اومده؟ اینکه شما در برابر این آدم چی گفتی؟
    آیا بهش گفتی که خیلی کثیفه و شما از اینکه چنین موجودی رو داری از نزدیک میبینی حال خوبی نداری؟
    خدایی نکرده قصد ناراحت کردن شمارو ندارم فقط می خوام بگم این طور وقتا میشه به این آدما فهموند کاری که میکنن اونقدرا هم که خودشون فکر میکنن عادی نیست.اگر توی یک چنین شرایطی سکوت کنیم معنیه خوبی نداره...
    عشق،
    آمدنی ست
    جستنی نیست.

( MAHNAZ ( X ZIEBA آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    17232
    پسند کرده
    18799

با سلام .

دوستان اگر دوست داشته باشید بیایم وراجع موضوعهای روز مره زندگی با هم صحبت کنیم بدور از هر گونه تعصبی .

بطور مثال ایا به اندازه زحمتی که میکشیم در زندگیمان رفاه داریم / یا نه ? اگر نه جرا علت را در جه میبینید?

که هر جه تلاش میکنید باز ان زندگی مطلوب مورد نظرتان را ندارید.

واگر دارید راههای موفقیت خودتان را برای دیگر دوستان بگوید .

ا میدوارم دوستان هم بیایند واگر سوالاتی که برایشان در زندگی ثیش امده مطرح کند تا شاید بتونیم کمکی برای همدیگر باشیم.
    لبخند دوستان امضا من هست

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین