نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree7Likes

موضوع: اطلاعیه انجمن حقوق زن در خانواده

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 32
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sepid123 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    231

Re: اطلاعیه انجمن حقوق زن در خانواده

دیاموند جان احتمالا مامی اعظم سایت معتقدن سری رو که درد نمی کنه دستمال نمی بندن
    پس شما هم مث ایشون بیخیال این تاپیک شو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان.میگم بیاید خودمون بحثو راه بندازیم...؟اگه کسی هم بخواد جو رو متشنج کنه،چه میدونم پیغام پسغام بفرسته واسه مدیرها ماهم همون کارو بکنیم.یعنی ما هم پیغام بدیم ایشون دارن جو رو متشنج میکنن و نمیزارن بقیه حرفهاشونو بزنن لطفا تذکر بدین بهش .واقعا انصاف نیست اینهمه بچه ها خواهان این بحث هستن حالا چون یه عده خوششون از اینجا نمیاد باید راکد بمونه!!!خوب من هم خیلی از تایپیکا رو دوست ندارم و نمیرم.باید بخوام بسته بشه؟! اونجا هم طرفداران خاص خودشو داره دیگه.راستی دایموند عزیز شعر بسیار زیبایی بود.اگه اشتباه نکنم باید از فروغ باشه نه؟حافظه ام یاری نمیکنه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

متاسفانه نمی دونم دریانازی جون!!!...تا خوندمش بدجور به دلم نشست...
    میدونید چیه...خیلی از کسایی که میان و مخالفت می کنن یا از شاکیا حمایت می کنن (و از تخته کننده ها(منظور بازم شاکیهاست اما از نوع گزارشگر!!!!)حتی به این موضوعات علاقه ندارن و حتی واقعا سر درنمیارن ازش!!!!حتی حوصله خوندنشم ندارن!!!بعضیام که...ول کن...نگم بهتره....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مثلا خود من،با بعضی از مطالب این تایپیک مخالفم با بعضی هاشونم موافق،این دلیل نمیشه چون بعضی حرفها با عقایدم جور نیست نزارم حرفی زده بشه!!!!!!والله یه چیزی تو دلمه بزار بگمش حداقل لال نمیرم!من اصلا از قضیه انتخاب مدیر واسه این جا خوشم نمیاد...خوب این یعنی ما زنای ایرانی هنوز به اونجا نرسیدیم که بتونیم درست و اصولی بحث کنیم دیگه!!! باید حتما یه کسی بالاسرمون باشه!!!نزار کار به گیس و گیس کشی برسه!!!!اخه ما کی باید یاد بگیریم اگه یه کی یه چیزی گفت که واسه ما جدید بود فوری برچسب منحرف و کافر ومتهاجم فرهنگی!!!!!!....!!!!واینا بهش نزنیم....!!!والله تا اونجا که میدونم هیچ کس نمیدونه بنده عزیز خدا کیه!!...من معتقدم نه زنای اونور ابی!!! در اسایش و راحتی محضن نه خودمون ا که اینور ابیم!!!....یه سری قوانین هست واسه ما اما همه محض دکور.....!!خا وکیلی کدوم زنی هست که از شوهرش حق شیر بگیره!!کدوم زنی هست که مستخدم داشته باشه ..!!!اگه اینا واسه عملی شدن نیست پس واسه چیه؟!!!واسه کلاس گذاشتنه؟!تازه هر زنی هم پا شه حقشو بخواد...هزار جور برچسب بهش میزنن...دیگه کل کل با شوهر و خونواده شوهر که بماند...چند وقت پیشا مصاحبه یه خانم مانکن امریکایی که مسلمان شده بود رو میخوندم طرف پرسیده بود الان که حجاب داری محدود نیستی؟گفت نه!اتفاقا خیلی راحت تر به فعالیتهام از قبیل دوچرخه سواری و موتور سواری!!!،اسکی روی اب!!..ورزش و ....اینا...میرپردازم...با خودم گفتم اونوقت اینجا اگه یه خانومو سوار موتور ببینن....همه میمونن انگشت به دهن.....!!!لابد طرف اگه چند وقته میومد ایران هیچ وقت فکر مسلمون شدن به سرش نمیزد...همین خواهر خودم عقیده داره زن نباید دوچرخه سواری کنه چون اندامش جلب توجه میکنه!!!!!میگم چطور زنای عشایر اسب سواری و حتی تیراندازی هم میکنن؟!میگه اونا فرق دارن....!!!!حالا چه فرقی الله اعلم....!!البته این حرفها یه جنبه از هزاران جنبه ی این بحثهاست.یه گوشه ی کوچولو.بابا خوب ما زنیم دوست داریم درمورد مسائل و قوانین مربوط به خودمون حرف بزنیم من نمیدونم چه مشکلی هست اخه؟دیگه خیلی وقته منتظریم این تایپیک راه بیفته خداوکیلی انصاف نیست!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

ای بابا!!!کاش انگشت به دهن می موندن!!!می خواستن منو دستگیر کنن!!!فک کنم از برادرای....بودن!!!بیسیم و اینا زدن که آره مورد مشکوک یافت شده و مرکز دستور بده چیکار کنن!!!آخه به نظام آسیب می رسونه!!!
    جالب می دونی چیه...موقع پز دادن و افتخار که میشه همین تریپ آدما می شن مایه افتخار!!!اما موقع راه دادن به پیست که می شه حتی عکاس خانم هم حق نداره وارد پیست اتومبیلرانی بشه و حتی نفردوم دنیا(خانم لاله صدیق)رو تو پیست راه نمی دن!!!یا موقع پریدن از برج میلاد که خانم پریده رو تو بوق و کرنا می کنن اما بانجی رو نمی ذارن خانما انجام بدن و بپرن!!!خب این یعنی چی؟
    منم موافقم که اگه یه سر به اینورا هم می زد عمممممممممرا فک می کرد مسلمونی براش آزادی میاره!!!متاسفانه ناقص تحقیق کرده باید یه دور میومد اینور و به دادگاهای ما سر می زد...البته بهرحال ملیتش بازم مهمتره و کشور و ملتش در هر کجای دنیا که باشه ازش حمایت می کنن...با هر دین و اندیشه ای...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دایموند جان،چی بگم والا؟میگم واسه اینکه باز پیغام نفرستن واسه مدیرا که بیاین ببینین نقض قانون !!!!کردن!!!واسه مامی پیغام بفرستیم که اینجا باز بشه.هرکی موافقه واسه مامی خصوصی بفرسته.راستی یه چیزی که برام جالبه اینه که یکی از قوانین سایت اینه که هیچ کاربری حق توهین به کاربر دیگه ای رو نداره...اونوقت من دیدم بعضی از کاربرها که تو همین تایپیک هم نزول اجلال فرمودن!!!تو تایپیک های دیگه،خیلی راحت توهین میکنن به این و اون،میدونی که چی میگم دایموند؟!من اگه جای تو بودم کسی همچین حرفی بهم میزد....قضیه رو حتما حتما از طریق مراجع قانونیش پیگیری میکردم.بعضیا فکر میکنن دنیای مجازیه هیچ کس هیچ کسیو نمیشناسه راحت هرچی میخوان بگن!!!!!!.اونوقت هیچ کس هم ازشون شکایت نمیکنه و همین جور دارن جولون میدن تو سایت!!!!به هر حال ...!!!!!بهتره بازم مهر سکوت بر لب بزنیم ببینیم چه تصمیمی گرفته میشه.

( MAHNAZ ( X ZIEBA آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    17232
    پسند کرده
    18799

سلام به دوستان .

امیدوارم هر جه زودتر دوستان بیایند وبا همدیگر گث دوستانه داشته باشیم .

به دور از هر گونه تعصب وخود بزرگ بینی.
    لبخند دوستان امضا من هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان
    من هم مشتاقانه منتظر شنیدن نقد و بررسیهای شما هستم!
    می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین