نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1124Likes

موضوع: انتقادات و پیشنهادات درمورد مسابقه اشپزی

نمایش نتایج: از 129 به 136 از 168
صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 714151617181920 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران67 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    914
    میزان امتیاز
    2026
    پسند شده
    86623
    پسند کرده
    75985

ویترین مدال ها

نجما جون یک دنیا ممنون که باز مثل همیشه با فهم و درک بالا بهترین تصمیم رو گرفتین
    همیشه لذت میبرم از پستاتون..مدیریتتون...
    واقعا ممنونم
    *مریم 58 *, najma, مامی رضا و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    *مریم 58 * آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    9
    میزان امتیاز
    296
    پسند شده
    7003
    پسند کرده
    4087

ویترین مدال ها

نجمای عزیز ممنون از تصمیمات جدید
    میخواستم بگم من هم کاملا موافق شمام که گفتین نمیشه برنده ها شرکت نکنن! به نظر من که فقط یکبار تو این مسابقات شرکت کردم اینطوری خیلی بهتره و باعث میشه خلاقیت افراد بالاتر بره.مثلا خود من سعی میکنم به اولین چیزی که به ذهنم رسیده اکتفا نکنم و بیشتر در موردش فکر کنم تا نتیجه بهتری بگیرم.
    در ضمن من فکر میکنم این خلاقیت و هنر در بعضی افراد واقعا ذاتیه...

من فکر میکنم میشه مسابقات ساده تری هم برگزار کرد برای افراد مبتدی مثل من.جایزه هم نمیخواد و فقط در حد امتیاز از مدیر باشه کافیه.همه اینا باعث به وجود اومدنه کارها و سبک جدید میشه.
    ممنون از همه زحمات شما نجمای عزیز
    najma, مامان غزل, باران67 و 8 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

تشکر از نظرات شما :*
    مریم جان پیشنهاد شما ( این که مسابقات در دو یا چند سطح برگزار بشه ) منطقی تر هست و حتما در موردش مشورت می کنیم
    مامی رضا, باران67, *مریم 58 * و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

* و اما در مورد تخلفات احتمالی :

دوستان من
    وظیفه ما برگزاری مسابقه و رقابت در محیطی سالم و امن هست که تا جایی که توان داشته باشیم در این مورد کوشش می کنیم .
    اگه تخلفات در مسابقه در سطح وسیعی صورت بگیره حتما پیگیری می شه و در مورد لغو یا برگزاری مجدد تصمیم گیری می شه ( مانند موردی که در یکی از مسابقات سایت پیش اومد )
    در نتیجه برگشت به دوران قبل و شمارش دستی آرا منتفی ه .

در مورد تخلفات موردی ( مثل فرستادن پیغام های خصوصی برای جمع آوری آرا و ...) نه توانایی و امکاناتش رو داریم که قادر به پیگیری مورد به مورد باشیم و نه وقت و حوصله مون اجازه می ده این کار رو انجام بدیم .
    بنا رو بر این گذاشتیم که کسانی که در یک مسابقه هنری در یک سایت آموزشی مخصوص بزرگسالان !!! شرکت می کنند به بلوغ فکری و شخصیتی کافی رسیدند که بتونن تشخیص بدن چه کاری درست و چه اقدامی اشتباه و غلط است !
    کسی که از پس این نتیجه گیری بر نیاد مسلما با تذکر و تنبیه هم نمی شه راه رو بهش نشون داد و این وظیفه بر عهده ما نیست !
    اجازه بدید تجربه کنه و تفاوت برنده شدن یا بازنده شدن حقیقی رو زندگی بهش بیاموزه !

در مورد انطباق تصاویر ارسالی با موضوع مسابقه هم قبلا گفتم که ما سعی می کنیم تبصره های کمتری در مورد موضوع مسابقه تصویب کنیم تا انتخاب موضوع باعث شکوفایی خلاقیت و استعداد دوستان بشه و عده زیادتری بتونن از هنرشون بهره ببرند و سعی می کنیم نتیجه محدودیت ها صرفا ایجاد هماهنگی بین آثار ارسالی باشه !

بعد از ارسال تصاویر هم آثار از طریق مدیران بررسی می شه تا بیشترین تطابق رو با موضوع داشته باشه اما در حقیقت سخت گیری زیادی در این مورد انجام نمی دیم !
    چون علاوه بر این که دوستان زحمت کشیدن و همت به خرج دادن تا در مسابقه شرکت کنند....دیدن آثارشون امکان داره برای سایر کاربران الهام بخش و آموزنده باشه...

شما به عنوان کسی که حق رای دهی و امتیاز دادن به اثار رو داره می تونید در رای دادن این نکته را لحاظ کنید و به کسانی که کارشون انطباق بیشتری با موضوع داره امتیاز بیشتری بدید ! با این کار به تدریج شرکت کنندگان رو تشویق می کنید که توجه بیشتری به موضوع و محدودیت های اون داشته باشند!

اما لطفا توجه کنید که همان طور که شما حق دارید آزادانه و بر اساس تفکر و سلیقه خودتون به تصاویر مورد نظرتون رای بدید به بقیه شرکت کنندگان در رای گیری هم این حق رو بدید که بر اساس سلیقه و فکر خودشون رای بدن !
    مسلما لزومی نداره همه اشخاص مثل هم فکر و تصمیم گیری کنند !
    این که روال رای دادن مطابق با سلیقه و خواسته شما نیست دلیلی نمی شه که کل رای گیری مخدوش و نا عادلانه باشه !

ادامه دارد....
    titish khanoom, مرجان.ر, RE79EL و 14 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

anar1390 آواتار ها
    صبا
    میزان امتیاز
    41
    پسند شده
    2069
    پسند کرده
    3638
    نجماجان ممنون ازتوجهتون،
    ولی من بعنوان یک عضو کوچیک میخواستم یه مطلبی رویادآوری کنم،واون اینکه فکرنمیکنم هیچکدوم ازدوستان منتقدصحبتشون این باشه که همه طبق سلیقه همدیگررای بدن!!! ومثلامن دلخورباشم که چراکاراون شخصیکه من پسندیدم رای نیاورده!!!!
    مشکل اینجاست که خیلی ازدوستان سعی میکنن کاری شکیل ارایه بدن که کاملا مطابق باقوانین مسابقه باشه،وخب این خیلی انرژی وفکرمیبره،تااون عزیزانیکه کاری روارایه میدن که خیلی هم زیبا وحیرت انگیزه ولی قوانین توش رعایت نشده،وچه بسااگرمورداول رعایت قوانین رودراولویت قرارنداده بودکاری بهترازمورددوم ارایه میداد!!!
    ووقتی میبینیم تورای دادن بعضی دوستان کم لطفی میکنن وفقط زیبایی براشون ملاکه اینه که دل آدم میکیره!!!
    راستی این هم متذکربشم مسابقه اخیراصلا مدنظرم نیست!!(خداشاهده)
    ممنون که بهمون اجازه میدید نظراتمونوبگیم
    najma, fateme.mazhab1365, Zarzare babaee و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    صبرم از کاسه دگر لبریز است

اگر این جمعه نیاید چه کنم ؟!

آنقدر من خجل از کار خودم

اگر این جمعه بیاید چه کنم ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط anar1390 نمایش پست ها
    نجماجان ممنون ازتوجهتون،
    ولی من بعنوان یک عضو کوچیک میخواستم یه مطلبی رویادآوری کنم،واون اینکه فکرنمیکنم هیچکدوم ازدوستان منتقدصحبتشون این باشه که همه طبق سلیقه همدیگررای بدن!!! ومثلامن دلخورباشم که چراکاراون شخصیکه من پسندیدم رای نیاورده!!!!
    مشکل اینجاست که خیلی ازدوستان سعی میکنن کاری شکیل ارایه بدن که کاملا مطابق باقوانین مسابقه باشه،وخب این خیلی انرژی وفکرمیبره،تااون عزیزانیکه کاری روارایه میدن که خیلی هم زیبا وحیرت انگیزه ولی قوانین توش رعایت نشده،وچه بسااگرمورداول رعایت قوانین رودراولویت قرارنداده بودکاری بهترازمورددوم ارایه میداد!!!
    ووقتی میبینیم تورای دادن بعضی دوستان کم لطفی میکنن وفقط زیبایی براشون ملاکه اینه که دل آدم میکیره!!!
    راستی این هم متذکربشم مسابقه اخیراصلا مدنظرم نیست!!(خداشاهده)
    ممنون که بهمون اجازه میدید نظراتمونوبگیم
    صبای عزیز حرف شما کاملا درست و متین هست
    خود من از جمله کسانی هستم که کارهای ساده رو خیلی بیشتر می پسندم....یعنی فکر می کنم اگه قرار بود این غذا یا شیرینی ها رو بخورم مطمئنا اونی رو می خوردم که کمتر دستمالی شده باشه :)))
    اما معمولا می بینم که سلیقه جمعی بر خلاف سلیقه من هست و کاری رو انتخاب می کنند که زحمت بیشتری روی دکور و زیباییش کشیده شده باشه.
    دو تا مساله اینجا هست یکی این که مسابقه ما یه مسابقه مجازی هست ! یعنی تو مسابقه ای که قراره حس چشایی حرف اول رو بزنه و انتخاب کنه مجبوریم با حس بینایی در مورد کارها قضاوت کنیم و رای بدیم.
    رمز موفقیت اکثر شرکت کنندگان هم همین هست ! اونا با تجربه یاد می گیرن که چیزی که توی مسابقه حرف اول رو می زنه جذب مخاطب از طریق قوه زیبا شناسی هست !
    شاید اگه مسابقه به صورت حقیقی برگزار می شد خیلی از کارهایی که مورد کم لطفی قرار می گیرند از نظر طعم و مزه در ردیف اول قرار می گرفتند ( و این موردی هست که متاسفانه منتقدین بهش توجه نمی کنند!)

دومین مورد ، هماهنگی کارها با موضوع مسابقه هست
    در این مورد هم کارها از چند فیل تر رد می شن تا به مسابقه برسند اول خود شرکت کننده که سعی می کنه مطابق با قوانین پیش بره تا زحماتش به باد نره
    دوم مدیر بخش مسابقه که تصاویر رو بررسی می کنه و اگه موردی رو بر خلاف قوانین ببینه به ما ( مدیران ارشد) ارجاع می ده و سوم هم مدیران ارشد که تصمیم نهایی برای پذیرش یا عدم پذیرش آثار رو می گیرن
    عمده صحبت من اینه :
    وقتی کاری از این سه فیل تر رد شده و به مرحله مسابقه رسیده یعنی حداقل شرایط لازم برای شرکت در مسابقه رو داشته!
    حالا شما به عنوان رای دهنده وظیفه دارید شرکت کنندگان رو تشویق کنید به رعایت بیشتر قوانین و تبصره ها ! یعنی شرکت کننده اگه بدونه سلیقه جمعی با توجه به شرایط و ضوابط بهش رای می ده سعی می کنه این موارد رو توی کارش لحاظ کنه.
    این که من شرایط رو به صورت دیالوگ برای شما عنوان می کنم معنیش همینه! بهتره به کاربردی بودن آثار دقت کنید ....هم شرکت کنندگان و هم رای دهندگان !
    اما چون تعریف کاربردی بودن تعریف وسیع و متنوعی هست ما به عنوان شرط مسابقه نمی تونیم قرارش بدیم! چه بسا کاری که از نظر من بسیار سخت و نشدنی هست و تجربه ای در انجام اون ندارم از نظر یکی دیگه خیلی راحت و بی دردسر باشه و بتونه در تیراژ بالا هم انجامش بده !
    اگه من اصرار داشته باشم که خیر ! چون من نمی تونم این کار رو انجام بدم پس کاربردی نیست !! این می شه سلیقه ای برخورد کردن
    پس ما تا جایی که توان و اختیار داریم سعی می کنیم آثار مطابق با قوانین رو به مرحله مسابقه برسونیم ( این وظیفه ما هست) و رای دهندگان با توجه به نظر خودشون می تونن به آثار رای بدهند ( کنترل رای دادن یا جهت دهی به رای ها از وظایف ما نیست )
    باران67, حسرت الملوک, elmira.t و 13 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

یکی دیگه از مورادی که دوستان خواسته بودند بهش بپردازیم شرکت آثار کاربران در مسابقات سایت های مشابه بود.

دوستان من ما باید تبصره ها و قوانین رو به گونه ای وضع کنیم که توانایی اجرا و رسیدگی کردن بهشون رو هم داشته باشیم !
    اگه کسی مطابق با قوانین و در بازده زمانی اعلام شده کارش رو در مسابقه شرکت بده دیگه کنترل این که این اثر قبلا یا بعد از مسابقه در مسابقه های دیگری شرکت کرده کار عملی و عقلانی نیست !
    هر شخص می تونه با کاری که خودش انجام داده در مسابقات متعدد شرکت کنه ! اگه در مسابقه های دیگه هم برنده بشه و جایزه بگیره اتفاقا معنیش اینه که کارش شایستگی برنده شدن رو داشته و رای گیری عادلانه بوده!
    اگه هم ایراد وارده به این دلیل هست که امکان داره سایر کاربران قبلا اون اثر رو دیده باشن و به دلیل شناسایی صاحب اثر به اون کار رای بدن که راه های ساده تری ( از شرکت در سایر مسابقات ) برای شناسایی وجود داره کافیه شخص با پیغام خصوصی به دوستانش خبر بده که فلان کار ،کار من هست !!

بهتر نیست به جای این همه نکته بینی از مسابقات لذت ببریم و یاد بگیریم ؟؟
    باران67, titish khanoom, elmira.t و 10 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

golegandom1363 آواتار ها
    میزان امتیاز
    417
    پسند شده
    7718
    پسند کرده
    3850
    ولی نجما جون منم با نظرمریم جان ازلحاظ امتیازازجانب مدیران موافقم
    حداقلش اینه که کسیکه برنده نمیشه امتیازبگیره اینم میشه جایزش
    .....

najma, ostooreh, ada و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    بانام علی بکن مزین سخنت
    تاخالق توبیمه کندجان وتنت
    ای آنکه زعاشقان قرآن هستی
    خوشبوکن زنام محمددهنت

صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 714151617181920 ... آخرینآخرین