نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1124Likes

موضوع: انتقادات و پیشنهادات درمورد مسابقه اشپزی

نمایش نتایج: از 121 به 128 از 168
صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 613141516171819 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران67 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    898
    میزان امتیاز
    2021
    پسند شده
    86488
    پسند کرده
    75714

ویترین مدال ها

منم کسی رو میشناسم که عضو مامی سایت هست ولی اینترنت ندارن و....
    نمیخوام خیلی بازش کنم
    کلا منظورمه هستن کسایی که به هر دلیلی نمیتونن پست بذارن ولی عضو هستن

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    Shiva Sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    25
    پسند شده
    5182
    پسند کرده
    11984
    سلام. نجما جان به نظر من شاید اگر در حین نظر سنجی فقط از شکلک بدون متن استفاده کنیم صرفا برای بالابردن تاپیک و لاغیر بعضی از این مشکلات حل میشه. اگه دقت کرده باشین بیشتر دلخوریها قبل از اینکه نتایج اعلام بشه ایجاد میشه. چون فردی که صاحب اون کار هست نمیتونه بیاد توضیح بده و از کار خودش دفاع کنه. ضمن اینکه وقتی قسمت نظرات فعال هست همه خودشون رو محق میدونن که کارها رو تحلیل کنن.
    در مورد جایزه هم، من با اینکه خودم هیچ وقت جایزه نگرفتم ولی جایزه رو خیلی دوست دارم! از بچگی اینطوری بودم. دست خودم نیست! و فکر میکنم خیلی ها مثل من باشن. چون تو مسابقاتی که به افراد بیشتری جایزه داده میشه شرکت کننده هم بیشتر هست.

این بود انشاء من. خوش بود استاد من.
    زنان قوی,
    دردهای خود را مثل کفش پاشنه بلند میپوشند...
    مهم نیست چقدر اذیت می شوند!
    شما فقط زیبایی آنها را می بینید.

سلام رفقا
    صحبت بسیار است و من هم مسافر :)))
    برمیگردم گپ می زنیم :*
    ممنون از نظرات کارساز و منطقی شما
    anar1390, titish khanoom, عطر سیب و 7 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    titish khanoom آواتار ها
    فرشته
    نوشته های وبلاگ
    18
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    767
    پسند شده
    46916
    پسند کرده
    17064

ویترین مدال ها

عاقا من یه پیشنهاد سازنده برای ادمین عزیز دارم
    میگم جایزه ندین ،لااقل مدالامونو بدین، بریم بفروشیم بزنیم به زخم قالب نداشتگیِ زندگی مون
    قیمه احتمالا :-x

ostooreh, Behjat, Shiva Sh و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    Behjat آواتار ها
    میزان امتیاز
    943
    پسند شده
    28886
    پسند کرده
    17219

ویترین مدال ها

بنظر منم جایزه یا بقول نجما جون یادگاری که سایت به برنده ها میده نمیتونه عامل این بد اخلاقی ها باشه
    من دوبار تو مسابقه برنده شدم و هر بار تقریبا دو برابر مبلغی که اسپانسر مسابقه میده هزینه خرید قالب کردم ولی هر وقت قالبها رو می بینم یه حس خوبی بهم دست میده و اولین چیزی که به ذهنم میاد مامی سایته
    اینها رو گفتم که بگم واقعا این جایزه ها یادگاریه و با ارزش و بنظرم نباید حذف بشه
    من سعی می کنم تو همه مسابقه ها شرکت بکنم ولی چون کلا ذهن خلاقی ندارم و فقط دستهام خوب کار میکنه تو مسابقه هایی که حرف از تزئین و خلاقیت باشه دیگه شرمنده روی ماه مامی سایت میشم
    وگرنه بنظرم این مسابقه ها خیلی خوبه غذا یا شیرینی درست میکنی و با اهل بیت و فامیل می خوری و عکسش رو میذاری اینجا اگه برنده بشی که چه بهتر اگه برنده نشی هم که ضرری نکردی کلی از طرف اهل و عیال تشویق و تحسین میشی بخاطر غذا با تزئین خوب یا شیرینی خوشمزه
    نجما جون ممنون بخاطر وقتی که میذاری و اهمیتی که به نظرات همه دوستان میدی
    titish khanoom, aydaa, Zarzare babaee و 15 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    خداوندا آرامشی عطا فرما
    تا بپذیرم آن چه را نمی توانم تغییر دهم
    شهامتی که تغییر دهم آن چه را که می توانم
    و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
    آمین

سلام رفقا
    ممنونم از دوستانی که در مورد مسابقه و جوایز اون نظر دادند
    فکر کنم اکثر شما هم موافق هستید که اشکالات به وجود آمده در روال مسابقه ، مستقیما ارتباطی با جوایز نداره و در اکثر مسابقات ، افراد بسته به فرهنگ و ادب خودشون انتقاد یا پیشنهاداتشون رو بیان می کنند .
    کمی نابخردانه ست که تمامی انتقادات رو جدی بگیریم در مقابلش عکس العمل نشون بدیم یا شرکت یا عدم شرکت در مسابقه رو وابسته به چنین نظراتی کنیم.
    همون قدر که بعضی از انتقادات راهگشا و کمک کننده هستند از کنار بعضی از پیشنهادات و نظرها هم باید گذشت !

و اما ...
    مسافرت من باعث شد رشته کلام از دستم در بره و مورادی رو که قرار بود گوشزد کنم به سختی با یاد بیارم
    سعی می کنم به صورت موردی به موارد مطرح شده در این مبحث و صندوق پیغام خصوصی * بپردازم
    اگه نکته ای جا موند بفرمایید تا در موردش صحبت کنیم

* دوستان من ! عزیزان دل !
    لطفا و خواهشا من رو تو موقعیتی که دوست ندارم قرار ندید ...
    باور کنید خیلی برام عذاب آوره که پیغامی رو بخونم و جواب ندم!
    اما واقعا نمی دونم مثلا بین این همه دستور که توی سایت هست منظور شما از " مدت زمان پخت چقدر باید باشه؟" در مورد کدوم دستور هست؟
    یا بدون شناخت شما و اطلاع از مکانی که درش زندگی می کنید یا تعداد مهمان ها و فرهنگ و سنشون و هزار سوال دیگه دادن یه منو برای مهمانی تقریبا غیر ممکنه ! حتی اگه شما دوست عزیز چندین ساله من باشید و جواب همه سوال ها رو بدونم باور کنید زمان من برای پاسخگویی به پیغام های خصوصی بسیار اندک ه
    خواهش می کنم هر موردی که امکان بازگویی و مطرح شدن توی سایت رو داره از گزینه پیغام های خصوصی خارج کنید!
    مسلما سوال به صورت عمومی خیلی سریع تر به جواب می رسه و امکان رسیدن به جواب درست خیلی بیشتره
    باران67, -sania-, پرپرک و 9 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

* در ارتباط با شرکت کردن مدال داران در مسابقه :

نظر شخصی من اینه که حذف برندگان قبلی ( مدال داران) از مسابقات شیوه منطقی و درستی نیست ! و راستش از خوندن نظرات دوستان تعجب کردم !!
    به نظرتون منطقیه که قانونی تصویب بشه که رکورد داران از مسابقات المپیک حذف بشن تا سایر شرکت کنندگان شانس برنده شده داشته باشن ؟!
    یا مثلا دانشجویان ممتاز در امتحانات شرکت نکنند تا بقیه بتونن شاگرد اول بشن ؟
    این خواسته که برندگان قبلی عرصه رقابت رو ترک کنند تا بقیه هم بتونن خودشون رو نشون بدن علاوه بر این که منطقی به نظر نمیاد باعث می شه سطح کیفی و کمی مسابقات پایین بیاد !
    تجربه نشون داده اونایی که تمایل به شرکت در مسابقه رو دارند معمولا سعی می کنند سطح کارشون رو بالاتر ببرند تا توانایی رقابت با سایر شرکت کنندگان رو داشته باشند ! شاید در عرض یکی دو ماه نتونن هنر و استعداشون رو به بقیه نشون بدن اما حضور مستمر باعث می شه هر ماه با کسب تجربه بیشتر ، پیشرفت بیشتری هم داشته باشند و خودشون متوجه می شن که به زودی حرفی برای زدن در این عرصه خواهند داشت !
    اگه شرکت مدال داران در مسابقه باعث عدم شرکت سایر شرکت کنندگان بود باید در مسابقه ای که به شرط شرکت نکردن این دوستان برگزار شد تعداد شرکت کنندگان بسیار زیادتر از دفعات قبل می بود ... تعداد شرکت کنندگان رو به خاطر دارید !؟

نظر من برگزاری این گونه مسابقات ( بدون شرکت برندگان قبلی ) به صورت دوره ای مثلا هر فصل یک مسابقه ! هست
    تا هم اونایی که ترس از شرکت در مسابقه رو دارن ترسشون بریزه و بتونیم بررسی کنیم آیا واقعا عامل بازدارنده شرکت مدال داران بود ؟
    و هم این که سطح کیفی و کمی مسابقات رو حفظ کنیم ...

با این حال نظر سایر دوستان رو هم به مدیر سایت اطلاع می دم تا تصمیم نهایی گرفته بشه
    samaneohz, titish khanoom, باران67 و 14 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

* در ارتباط با بداخلاقی ها یی که در خلال مسابقه به وجود میاد و هر ماه اکثرمون رو آزرده می کنه :

نظر من به نظر شیوای عزیز نزدیک تره !
    شاید مشخص نبودن اسامی شرکت کنندگان باعث می شه به خودمون اجازه بدیم هر گونه انتقادی رو به هر زبانی و به صورت عمومی مطرح کنیم !؟
    تجربه نشون داده در اکثر موارد این افراد گروه هستن که تعیین می کنند باید دموکراسی برقرار باشه یا خیر !؟
    و متاسفانه تجربه ما در این مورد تجربه مثبتی نبود

در نتیجه از این به بعد علاوه بر تایید یا تکذیب کار شرکت کنندگان ، هر گونه نظر ، انتقاد و یا تعریف در مورد آثار به صورت مستقیم یا غیر مستقیم ممنوع می باشد ! و با متخلفین برخورد می شود

در خلال نظرسنجی و قبل از آن برای بالا نگه داشتن تاپیک فقط می تونید از شکلک ها استفاده کنید و یا شرکت کنندگان رو با ذکر شماره ( و بدون نظر دادن در مورد اثر ) حدس بزنید !
    ویرایش توسط najma : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ در ساعت ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
    heaven, مرجان.ر, باران67 و 11 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 613141516171819 ... آخرینآخرین